Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 13810
  • Návštěvy: 512/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21745
    Týden:
    512
    Dnes:
    74
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Holice - Chrudim B 4:3 (2:1)
    Ne 11.08. 17:00 Lanškroun - Mor. Třebová 4:3 np (3:3)
    Ne 11.08. 17:00 Horní Ředice - Česká Třebová 1:3 (0:3)
    Ne 11.08. 17:00 H. Městec - Choceň 3:0 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 R.Bělá - Litomyšl 1:4 (1:0 )
    Ne 11.08. 17:00 Pardubičky - Luže 1:5 (0 :3)
    Ne 11.08. 17:00 Moravany - Svitavy 2:1 (0:1)
    St 21.08. 18:00 Třemošnice - Polička 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Litomyšl - Třemošnice 1:2 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Choceň - Holice 2:5 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Česká Třebová - H. Městec 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 10:15 Chrudim B - R.Bělá 10:1 (5:1)
    Ne 18.08. 17:00 Mor. Třebová - Luže 0:3 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Svitavy - Pardubičky 6:2 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Lanškroun - Horní Ředice 6:1 (4:1)
    Ne 18.08. 17:00 Polička - Moravany 3:4 (1:1)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Holice - Česká Třebová 4:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Třemošnice - Chrudim B 0:5 (0:3)
    Ne 25.08. 14:30 Luže - Svitavy 3:1 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Horní Ředice - Mor. Třebová 1:2 np (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 H. Městec - Lanškroun 2:1 np (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 R.Bělá - Choceň 4:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Pardubičky - Polička 4:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Moravany - Litomyšl 1:2 np (1:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Litomyšl - Pardubičky 3:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Choceň - Třemošnice 0:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Česká Třebová - R.Bělá 2:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:15 Chrudim B - Moravany 5:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Mor. Třebová - Svitavy 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Polička - Luže 3:4 (0:2)
    Ne 01.09. 17:00 Lanškroun - Holice 3:5 (2:3)
    Ne 01.09. 17:00 Horní Ředice - H. Městec 1:0 np (0:0)

    5.kolo

    So 07.09. 17:00 Třemošnice - Česká Třebová 4:1 (2:0)
    Ne 08.09. 14:30 Luže - Litomyšl 4:3 np (3:3)
    Ne 08.09. 17:00 H. Městec - Mor. Třebová 4:2 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Holice - Horní Ředice 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 R.Bělá - Lanškroun 0:7 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Pardubičky - Chrudim B 1:6 (0:4)
    Ne 08.09. 17:00 Svitavy - Polička 5:2 (0:2)
    Ne 08.09. 17:00 Moravany - Choceň 11:1 (6:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Litomyšl - Svitavy 1:2 np (1:1)
    So 14.09. 10:15 Chrudim B - Luže 6:0 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Choceň - Pardubičky 3:2 (2:2)
    So 14.09. 16:30 Česká Třebová - Moravany 2:3 (2:2)
    Ne 15.09. 16:30 Mor. Třebová - Polička 7:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Lanškroun - Třemošnice 2:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Horní Ředice - R.Bělá 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 H. Městec - Holice 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Holice - Mor. Třebová 6:0 (4:0)
    So 21.09. 16:00 Třemošnice - Horní Ředice 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 14:00 Luže - Choceň 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:00 R.Bělá - H. Městec 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 Pardubičky - Česká Třebová 1:0 np (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Svitavy - Chrudim B 1:2 (0:2)
    Ne 22.09. 16:00 Polička - Litomyšl 1:4 (0 :0)
    Ne 22.09. 16:00 Moravany - Lanškroun 3:1 (2:1)

    8.kolo

    So 28.09. 15:30 Mor. Třebová - Litomyšl 1:2 np (1:1)
    So 28.09. 15:30 Choceň - Svitavy 4:2 (3:1)
    So 28.09. 15:30 Česká Třebová - Luže 1:2 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Lanškroun - Pardubičky 8:1 (3:1)
    So 28.09. 15:30 Holice - R.Bělá 5:0 (1:0)
    Ne 29.09. 10:15 Chrudim B - Polička 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 H. Městec - Třemošnice 0:2 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Horní Ředice - Moravany 2:4 (0:2)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Litomyšl - Chrudim B 2:1 np (1:1)
    So 05.10. 15:30 R.Bělá - Mor. Třebová 1:5 (1:2)
    So 05.10. 15:30 Třemošnice - Holice 0:2 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Moravany - H. Městec 1:2 (1:1)
    Ne 06.10. 13:30 Luže - Lanškroun 5:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:30 Pardubičky - Horní Ředice 4:3 np (3:3)
    Ne 06.10. 15:30 Svitavy - Česká Třebová 6:0 (5:0)
    Ne 06.10. 15:30 Polička - Choceň 0:3 (0:1)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Choceň - Litomyšl 3:2 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Česká Třebová - Polička 3:2 np (2:2)
    So 12.10. 15:00 R.Bělá - Třemošnice 1:2 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Holice - Moravany 1:2 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Mor. Třebová - Chrudim B 2:1 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Lanškroun - Svitavy 3:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Horní Ředice - Luže 3:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 H. Městec - Pardubičky 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Litomyšl - Česká Třebová 2:1 (0:0)
    So 19.10. 10:15 Chrudim B - Choceň 2:3 np (2:2)
    So 19.10. 15:00 Třemošnice - Mor. Třebová 2:0 (1:0)
    So 19.10. 15:00 Polička - Lanškroun 0:5 (0:1)
    Ne 20.10. 13:00 Luže - H. Městec 2:3 (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Pardubičky - Holice 1:3 (0:1)
    Ne 20.10. 15:00 Svitavy - Horní Ředice 4:1 (2:1)
    Ne 20.10. 15:00 Moravany - R.Bělá 6:2 (2:0)

    12.kolo

    So 26.10. 14:00 Česká Třebová - Chrudim B 3:2 (0:2)
    So 26.10. 14:00 Lanškroun - Litomyšl 3:1 (1:1)
    So 26.10. 14:00 Holice - Luže 8:2 (2:0)
    So 26.10. 14:00 Třemošnice - Moravany 2:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:00 Mor. Třebová - Choceň 2:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:00 Horní Ředice - Polička 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:00 H. Městec - Svitavy 0:1 np (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 R.Bělá - Pardubičky 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Litomyšl - Horní Ředice 3:0 (2:0)
    So 02.11. 13:30 Choceň - Česká Třebová 2:1 (2:0)
    Ne 03.11. 10:15 Chrudim B - Lanškroun 3:0 (2:0)
    Ne 03.11. 11:00 Luže - R.Bělá 2:0 (0:0)
    Ne 03.11. 13:30 Pardubičky - Třemošnice 2:3 np (2:2)
    Ne 03.11. 13:30 Svitavy - Holice 1:2 (1:1)
    Ne 03.11. 13:30 Polička - H. Městec 1:0 (1:0)
    Ne 03.11. 13:30 Moravany - Mor. Třebová 1:5 (1:2)

    14.kolo

    So 09.11. 13:30 Horní Ředice - Chrudim B 3:2 np (2:2)
    So 09.11. 13:30 Holice - Polička 3:2 (3:0)
    So 09.11. 13:30 Třemošnice - Luže 1:2 np (1:1)
    Ne 10.11. 13:30 Mor. Třebová - Česká Třebová 2:0 (2:0)
    Ne 10.11. 13:30 Lanškroun - Choceň 5:2 (2:0)
    Ne 10.11. 13:30 H. Městec - Litomyšl 1:0 (1:0)
    Ne 10.11. 13:30 R.Bělá - Svitavy 1:7 (1 :0)
    Ne 10.11. 13:30 Moravany - Pardubičky 4:1 (1:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Litomyšl - Holice 2:3 (2:2)
    So 16.11. 10:15 Chrudim B - H. Městec 2:0 (0:0)
    So 16.11. 10:30 Luže - Moravany 1:2 np (1:1)
    So 16.11. 13:00 Pardubičky - Mor. Třebová 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:00 Svitavy - Třemošnice 2:0 (0:0)
    So 16.11. 13:00 Choceň - Horní Ředice 3:2 np (2:2)
    So 16.11. 13:00 Česká Třebová - Lanškroun 0:4 (0:2)
    Ne 17.11. 13:00 Polička - R.Bělá 3:1 (1:1)

    16.kolo

    So 29.02. 12:00 Polička - Třemošnice 2:0 (2:0)
    So 07.03. 10:15 Litomyšl - R.Bělá 5:2 (2:1)
    So 07.03. 14:00 Česká Třebová - Horní Ředice 1:2 np (1:1)
    So 07.03. 14:00 Choceň - H. Městec 0:1 np (0:0)
    So 07.03. 14:00 Svitavy - Moravany 0:1 np (0:0)
    Ne 08.03. 10:15 Chrudim B - Holice 4:2 (2:1)
    Ne 08.03. 14:00 Luže - Pardubičky 1:0 (0:0)
    So 30.05. 00:00 Mor. Třebová - Lanškroun

    17.kolo

    So 14.03. 14:00 Třemošnice - Litomyšl odloženo
    So 14.03. 14:00 R.Bělá - Chrudim B odloženo
    So 14.03. 14:00 Holice - Choceň odloženo
    Ne 15.03. 14:00 Luže - Mor. Třebová odloženo
    Ne 15.03. 14:00 Pardubičky - Svitavy odloženo
    Ne 15.03. 14:00 H. Městec - Česká Třebová odloženo
    Ne 15.03. 14:00 Horní Ředice - Lanškroun odloženo
    Ne 15.03. 14:00 Moravany - Polička odloženo

    18.kolo

    So 21.03. 10:15 Chrudim B - Třemošnice 4:0
    So 21.03. 10:15 Litomyšl - Moravany 3:1
    So 21.03. 14:30 Lanškroun - H. Městec 2:0
    So 21.03. 14:30 Česká Třebová - Holice 0:4
    So 21.03. 14:30 Choceň - R.Bělá 2:1
    Ne 22.03. 14:30 Mor. Třebová - Horní Ředice 3:1
    Ne 22.03. 14:30 Polička - Pardubičky 2:1 np
    Ne 22.03. 14:30 Svitavy - Luže 1:2 np

    19.kolo

    So 28.03. 14:30 Třemošnice - Choceň 4:3
    So 28.03. 14:30 R.Bělá - Česká Třebová 0:3
    So 28.03. 14:30 Holice - Lanškroun 3:2
    So 28.03. 14:30 Moravany - Chrudim B 1:5
    Ne 29.03. 13:00 Luže - Polička odloženo
    Ne 29.03. 14:30 Svitavy - Mor. Třebová odloženo
    Ne 29.03. 14:30 Pardubičky - Litomyšl odloženo
    Ne 29.03. 14:30 H. Městec - Horní Ředice odloženo

    20.kolo

    So 04.04. 10:15 Litomyšl - Luže odloženo
    So 04.04. 16:00 Česká Třebová - Třemošnice odloženo
    So 04.04. 16:00 Polička - Svitavy odloženo
    So 04.04. 16:00 Choceň - Moravany odloženo
    Ne 05.04. 10:15 Chrudim B - Pardubičky výsledek
    Ne 05.04. 16:00 Mor. Třebová - H. Městec
    Ne 05.04. 16:00 Horní Ředice - Holice
    Ne 05.04. 16:00 Lanškroun - R.Bělá

    21.kolo

    So 11.04. 16:00 Třemošnice - Lanškroun
    So 11.04. 16:00 R.Bělá - Horní Ředice
    So 11.04. 16:00 Holice - H. Městec
    Ne 12.04. 13:00 Luže - Chrudim B
    Ne 12.04. 16:00 Polička - Mor. Třebová
    Ne 12.04. 16:00 Svitavy - Litomyšl
    Ne 12.04. 16:00 Pardubičky - Choceň
    Ne 12.04. 16:00 Moravany - Česká Třebová

    22.kolo

    So 18.04. 10:15 Chrudim B - Svitavy
    So 18.04. 10:15 Litomyšl - Polička
    So 18.04. 16:30 Česká Třebová - Pardubičky
    So 18.04. 16:30 Choceň - Luže
    Ne 19.04. 16:30 Mor. Třebová - Holice
    Ne 19.04. 16:30 H. Městec - R.Bělá
    Ne 19.04. 16:30 Horní Ředice - Třemošnice
    Ne 19.04. 16:30 Lanškroun - Moravany

    23.kolo

    So 25.04. 10:15 Litomyšl - Mor. Třebová
    So 25.04. 16:30 Polička - Chrudim B
    So 25.04. 16:30 Třemošnice - H. Městec
    So 25.04. 16:30 R.Bělá - Holice
    So 25.04. 16:30 Moravany - Horní Ředice
    Ne 26.04. 14:00 Luže - Česká Třebová
    Ne 26.04. 16:30 Svitavy - Choceň
    Ne 26.04. 16:30 Pardubičky - Lanškroun

    24.kolo

    So 02.05. 17:00 Holice - Třemošnice
    So 02.05. 17:00 Lanškroun - Luže
    So 02.05. 17:00 Česká Třebová - Svitavy
    So 02.05. 17:00 Choceň - Polička
    Ne 03.05. 10:15 Chrudim B - Litomyšl
    Ne 03.05. 17:00 Mor. Třebová - R.Bělá
    Ne 03.05. 17:00 Horní Ředice - Pardubičky
    Ne 03.05. 17:00 H. Městec - Moravany

    25.kolo

    So 09.05. 10:15 Litomyšl - Choceň
    So 09.05. 17:00 Třemošnice - R.Bělá
    Ne 10.05. 10:15 Chrudim B - Mor. Třebová
    Ne 10.05. 14:30 Luže - Horní Ředice
    Ne 10.05. 17:00 Polička - Česká Třebová
    Ne 10.05. 17:00 Svitavy - Lanškroun
    Ne 10.05. 17:00 Pardubičky - H. Městec
    Ne 10.05. 17:00 Moravany - Holice

    26.kolo

    So 16.05. 17:00 Holice - Pardubičky
    So 16.05. 17:00 Lanškroun - Polička
    So 16.05. 17:00 Česká Třebová - Litomyšl
    So 16.05. 17:00 Choceň - Chrudim B
    So 16.05. 17:00 R.Bělá - Moravany
    Ne 17.05. 17:00 Mor. Třebová - Třemošnice
    Ne 17.05. 17:00 H. Městec - Luže
    Ne 17.05. 17:00 Horní Ředice - Svitavy

    27.kolo

    So 23.05. 10:15 Litomyšl - Lanškroun
    So 23.05. 17:00 Choceň - Mor. Třebová
    So 23.05. 17:00 Moravany - Třemošnice
    Ne 24.05. 10:15 Chrudim B - Česká Třebová
    Ne 24.05. 14:30 Luže - Holice
    Ne 24.05. 17:00 Polička - Horní Ředice
    Ne 24.05. 17:00 Svitavy - H. Městec
    Ne 24.05. 17:00 Pardubičky - R.Bělá

    28.kolo

    So 30.05. 17:00 Třemošnice - Pardubičky
    So 30.05. 17:00 R.Bělá - Luže
    So 30.05. 17:00 Lanškroun - Chrudim B
    So 30.05. 17:00 Česká Třebová - Choceň
    Ne 31.05. 17:00 Holice - Svitavy
    Ne 31.05. 17:00 H. Městec - Polička
    Ne 31.05. 17:00 Horní Ředice - Litomyšl
    Ne 31.05. 17:00 Mor. Třebová - Moravany

    29.kolo

    So 06.06. 10:15 Chrudim B - Horní Ředice
    So 06.06. 10:15 Litomyšl - H. Městec
    So 06.06. 17:00 Choceň - Lanškroun
    So 06.06. 17:00 Polička - Holice
    Ne 07.06. 14:30 Luže - Třemošnice
    Ne 07.06. 17:00 Česká Třebová - Mor. Třebová
    Ne 07.06. 17:00 Svitavy - R.Bělá
    Ne 07.06. 17:00 Pardubičky - Moravany

    30.kolo

    So 13.06. 16:30 Horní Ředice - Choceň
    So 13.06. 17:00 Mor. Třebová - Pardubičky
    So 13.06. 17:00 Třemošnice - Svitavy
    So 13.06. 17:00 R.Bělá - Polička
    So 13.06. 17:00 Holice - Litomyšl
    So 13.06. 17:00 H. Městec - Chrudim B
    So 13.06. 17:00 Lanškroun - Česká Třebová
    So 13.06. 17:00 Moravany - Luže
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 16 0 0 2 63:24 48
    2. 18 12 0 3 3 65:20 39
    3. 18 9 3 1 5 40:35 34
    4. 17 10 1 1 5 56:30 33
    5. 18 8 3 2 5 40:26 32
    6. 18 9 2 1 6 45:38 32
    7. 19 9 1 1 7 27:27 31
    8. 18 8 2 2 6 20:17 30
    9. 17 8 1 2 6 37:29 28
    10. 18 7 2 2 7 42:28 27
    11. 18 6 2 1 9 31:51 23
    12. 19 5 1 2 10 22:40 20
    13. 18 3 3 3 9 23:39 18
    14. 18 5 1 1 11 23:48 18
    15. 18 2 2 2 12 21:52 12
    16. 18 2 0 0 16 18:69 6