Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 13812
  • Návštěvy: 275/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2711
    Týden:
    275
    Dnes:
    49
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 11:45 Jablonec - Teplice 2:3 (0:2)
    So 24.08. 12:00 CU Bohemians - Meteor 7:1 (3:1)
    So 24.08. 12:00 Sparta Praha - Hradec Králové 8:0 (4:0)
    So 24.08. 12:15 1.FK Příbram FA - FC Liberec-mládež 3:6 (1:2)
    So 24.08. 12:45 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    So 24.08. 12:45 Pardubice - Č.Budějovice Ak 5:1 (3:1)
    Ne 25.08. 11:45 Vyšehrad - Slavia Praha 0:21 (0:5)

    4.kolo

    Čt 29.08. 13:00 Meteor - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
    So 31.08. 12:00 Hradec Králové - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 31.08. 12:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:9 (0:6)
    So 31.08. 12:00 FC Liberec-mládež - Jablonec 10:2 (3:1)
    So 31.08. 12:15 Teplice - CU Bohemians 1:5 (0:2)
    Ne 01.09. 11:45 Vyšehrad - 1.FK Příbram FA 0:8 (0:5)
    Ne 01.09. 16:00 Slavia Praha - Č.Budějovice Ak 4:1 (1:1)

    5.kolo

    St 04.09. 17:45 1.FK Příbram FA - Slavia Praha 0:11 (0:6)
    St 04.09. 18:00 Jablonec - Vyšehrad 4:1 (1:1)
    So 07.09. 12:00 Sparta Praha - Meteor 5:2 (1:0)
    So 07.09. 12:00 Pardubice - Mladá Boleslav 1:2 np (1:0)
    So 07.09. 12:45 Viktoria Plzeň - Teplice 5:1 (5:0)
    So 07.09. 13:00 CU Bohemians - FC Liberec-mládež 7:1 (4:1)
    Ne 08.09. 15:00 Č.Budějovice Ak - Hradec Králové 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 14.09. 12:00 FC Liberec-mládež - Viktoria Plzeň 0:4 (0:0)
    So 14.09. 12:15 Teplice - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 14.09. 14:00 Mladá Boleslav - Č.Budějovice Ak 1:3 (0:3)
    Ne 15.09. 11:45 Vyšehrad - CU Bohemians 0:9 (0:5)
    Ne 15.09. 12:45 1.FK Příbram FA - Jablonec 3:2 np (1:2)
    Ne 15.09. 16:00 Slavia Praha - Hradec Králové 10:1 (3:1)
    Ne 15.09. 16:30 Meteor - Pardubice 3:4 (0:2)

    7.kolo

    So 21.09. 11:45 Jablonec - Slavia Praha 0:14 (0:6)
    So 21.09. 12:00 Sparta Praha - FC Liberec-mládež 12:1 (10:0)
    So 21.09. 12:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 3:1 (2:0)
    So 21.09. 12:15 Pardubice - Teplice 5:1 (2:0)
    So 21.09. 13:00 CU Bohemians - 1.FK Příbram FA 8:0 (4:0)
    Ne 22.09. 12:45 Viktoria Plzeň - Vyšehrad 8:1 (3:1)
    Ne 22.09. 16:00 Č.Budějovice Ak - Meteor 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 28.09. 11:45 Jablonec - CU Bohemians 1:10 (1:2)
    So 28.09. 12:00 FC Liberec-mládež - Pardubice 2:1 (1:1)
    Ne 29.09. 11:45 Vyšehrad - Sparta Praha 0:20 (0:9)
    Ne 29.09. 11:45 1.FK Příbram FA - Viktoria Plzeň 1:4 (1:2)
    Ne 29.09. 12:00 Meteor - Hradec Králové 2:3 (1:2)
    Ne 29.09. 15:30 Teplice - Č.Budějovice Ak 1:2 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 7:5 (4:2)

    9.kolo

    04.10. 12:00 CU Bohemians - Slavia Praha 1:0 np (0:0)
    04.10. 14:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram FA 9:0 (7:0)
    So 05.10. 12:00 Pardubice - Vyšehrad 2:0 (0:0)
    So 05.10. 12:00 Mladá Boleslav - Meteor 2:0 (2:0)
    Ne 06.10. 12:15 Viktoria Plzeň - Jablonec 6:0 (4:0)
    Ne 06.10. 15:00 Č.Budějovice Ak - FC Liberec-mládež 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Hradec Králové - Teplice 3:0 (2:0)

    10.kolo

    11.10. 13:45 Teplice - Mladá Boleslav 4:1 (2:0)
    So 12.10. 11:45 Jablonec - Sparta Praha 1:6 (0:4)
    So 12.10. 12:00 FC Liberec-mládež - Hradec Králové 1:5 (0:2)
    So 12.10. 13:00 CU Bohemians - Viktoria Plzeň 3:1 (2:1)
    Ne 13.10. 11:45 Vyšehrad - Č.Budějovice Ak 1:10 (0:4)
    Ne 13.10. 12:45 1.FK Příbram FA - Pardubice 2:5 (1:2)
    Ne 13.10. 16:00 Slavia Praha - Meteor 8:0 (3:0)

    11.kolo

    So 19.10. 12:00 Sparta Praha - CU Bohemians 9:0 (5:0)
    So 19.10. 12:00 Pardubice - Jablonec 8:2 (3:1)
    So 19.10. 12:00 Hradec Králové - Vyšehrad 3:0 (2:0)
    So 19.10. 12:00 Mladá Boleslav - FC Liberec-mládež 1:5 (0:3)
    Ne 20.10. 12:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:4 (0:4)
    Ne 20.10. 15:00 Č.Budějovice Ak - 1.FK Příbram FA 3:1 (2:1)
    St 06.11. 14:00 Meteor - Teplice 1:2 (1:0)

    12.kolo

    25.10. 12:00 CU Bohemians - Pardubice 2:1 (1:1)
    So 26.10. 12:00 FC Liberec-mládež - Meteor 3:2 np (1:1)
    So 26.10. 12:45 Jablonec - Č.Budějovice Ak 0:4 (0:0)
    So 26.10. 12:45 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 11:45 Vyšehrad - Mladá Boleslav 0:8 (0:3)
    Ne 27.10. 12:45 1.FK Příbram FA - Hradec Králové 3:4 (1:3)
    St 13.11. 12:00 Slavia Praha - Teplice

    13.kolo

    St 30.10. 14:45 Teplice - FC Liberec-mládež 8:3 (4:1)
    So 02.11. 12:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:2 (1:0)
    So 02.11. 12:00 Hradec Králové - Jablonec 6:1 (5:0)
    So 02.11. 12:45 Pardubice - Viktoria Plzeň 4:2 (2:1)
    So 02.11. 13:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram FA 2:3 (0:2)
    Ne 03.11. 15:00 Č.Budějovice Ak - CU Bohemians 2:4 (1:1)
    Ne 03.11. 16:30 Meteor - Vyšehrad 3:1 (2:1)

    2.kolo

    So 09.11. 12:00 Slavia Praha - Pardubice 1:0 (1:0)
    So 09.11. 12:00 Mladá Boleslav - CU Bohemians 13:2 (8:0)
    So 09.11. 12:00 FC Liberec-mládež - Vyšehrad 7:2 (2:1)
    So 09.11. 12:15 Teplice - 1.FK Příbram FA 5:1 (4:1)
    Ne 10.11. 12:00 Meteor - Jablonec 2:5 (2:2)
    Ne 10.11. 17:30 Č.Budějovice Ak - Sparta Praha 1:4 (0:1)
    Út 12.11. 15:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň

    1.kolo

    So 16.11. 11:45 Jablonec - Mladá Boleslav
    So 16.11. 12:00 FC Liberec-mládež - Slavia Praha
    So 16.11. 12:00 Sparta Praha - Pardubice
    So 16.11. 12:45 Viktoria Plzeň - Č.Budějovice Ak
    So 16.11. 14:45 1.FK Příbram FA - Meteor
    Ne 17.11. 11:45 Vyšehrad - Teplice
    Ne 17.11. 14:30 CU Bohemians - Hradec Králové

    14.kolo

    So 07.03. 00:00 Slavia Praha - FC Liberec-mládež
    So 07.03. 00:00 Teplice - Vyšehrad
    So 07.03. 00:00 Meteor - 1.FK Příbram FA
    So 07.03. 00:00 Mladá Boleslav - Jablonec
    So 07.03. 00:00 Hradec Králové - CU Bohemians
    So 07.03. 00:00 Č.Budějovice Ak - Viktoria Plzeň
    So 07.03. 00:00 Pardubice - Sparta Praha

    15.kolo

    So 14.03. 00:00 Pardubice - Slavia Praha
    So 14.03. 00:00 Sparta Praha - Č.Budějovice Ak
    So 14.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové
    So 14.03. 00:00 CU Bohemians - Mladá Boleslav
    So 14.03. 00:00 Jablonec - Meteor
    So 14.03. 00:00 1.FK Příbram FA - Teplice
    So 14.03. 00:00 Vyšehrad - FC Liberec-mládež

    16.kolo

    So 21.03. 00:00 Slavia Praha - Vyšehrad
    So 21.03. 00:00 FC Liberec-mládež - 1.FK Příbram FA
    So 21.03. 00:00 Teplice - Jablonec
    So 21.03. 00:00 Meteor - CU Bohemians
    So 21.03. 00:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň
    So 21.03. 00:00 Hradec Králové - Sparta Praha
    So 21.03. 00:00 Č.Budějovice Ak - Pardubice

    17.kolo

    So 28.03. 00:00 Č.Budějovice Ak - Slavia Praha
    So 28.03. 00:00 Pardubice - Hradec Králové
    So 28.03. 00:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav
    So 28.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Meteor
    So 28.03. 00:00 CU Bohemians - Teplice
    So 28.03. 00:00 Jablonec - FC Liberec-mládež
    So 28.03. 00:00 1.FK Příbram FA - Vyšehrad

    18.kolo

    So 04.04. 00:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram FA
    So 04.04. 00:00 Vyšehrad - Jablonec
    So 04.04. 00:00 FC Liberec-mládež - CU Bohemians
    So 04.04. 00:00 Teplice - Viktoria Plzeň
    So 04.04. 00:00 Meteor - Sparta Praha
    So 04.04. 00:00 Mladá Boleslav - Pardubice
    So 04.04. 00:00 Hradec Králové - Č.Budějovice Ak

    19.kolo

    So 11.04. 00:00 Hradec Králové - Slavia Praha
    So 11.04. 00:00 Č.Budějovice Ak - Mladá Boleslav
    So 11.04. 00:00 Pardubice - Meteor
    So 11.04. 00:00 Sparta Praha - Teplice
    So 11.04. 00:00 Viktoria Plzeň - FC Liberec-mládež
    So 11.04. 00:00 CU Bohemians - Vyšehrad
    So 11.04. 00:00 Jablonec - 1.FK Příbram FA

    20.kolo

    So 18.04. 00:00 Slavia Praha - Jablonec
    So 18.04. 00:00 1.FK Příbram FA - CU Bohemians
    So 18.04. 00:00 Vyšehrad - Viktoria Plzeň
    So 18.04. 00:00 FC Liberec-mládež - Sparta Praha
    So 18.04. 00:00 Teplice - Pardubice
    So 18.04. 00:00 Meteor - Č.Budějovice Ak
    So 18.04. 00:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové

    21.kolo

    So 25.04. 00:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha
    So 25.04. 00:00 Hradec Králové - Meteor
    So 25.04. 00:00 Č.Budějovice Ak - Teplice
    So 25.04. 00:00 Pardubice - FC Liberec-mládež
    So 25.04. 00:00 Sparta Praha - Vyšehrad
    So 25.04. 00:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram FA
    So 25.04. 00:00 CU Bohemians - Jablonec

    22.kolo

    So 02.05. 00:00 Slavia Praha - CU Bohemians
    So 02.05. 00:00 Jablonec - Viktoria Plzeň
    So 02.05. 00:00 1.FK Příbram FA - Sparta Praha
    So 02.05. 00:00 Vyšehrad - Pardubice
    So 02.05. 00:00 FC Liberec-mládež - Č.Budějovice Ak
    So 02.05. 00:00 Teplice - Hradec Králové
    So 02.05. 00:00 Meteor - Mladá Boleslav

    23.kolo

    So 09.05. 00:00 Meteor - Slavia Praha
    So 09.05. 00:00 Mladá Boleslav - Teplice
    So 09.05. 00:00 Hradec Králové - FC Liberec-mládež
    So 09.05. 00:00 Č.Budějovice Ak - Vyšehrad
    So 09.05. 00:00 Pardubice - 1.FK Příbram FA
    So 09.05. 00:00 Sparta Praha - Jablonec
    So 09.05. 00:00 Viktoria Plzeň - CU Bohemians

    24.kolo

    So 16.05. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň
    So 16.05. 00:00 CU Bohemians - Sparta Praha
    So 16.05. 00:00 Jablonec - Pardubice
    So 16.05. 00:00 1.FK Příbram FA - Č.Budějovice Ak
    So 16.05. 00:00 Vyšehrad - Hradec Králové
    So 16.05. 00:00 FC Liberec-mládež - Mladá Boleslav
    So 16.05. 00:00 Teplice - Meteor

    25.kolo

    So 23.05. 00:00 Teplice - Slavia Praha
    So 23.05. 00:00 Meteor - FC Liberec-mládež
    So 23.05. 00:00 Mladá Boleslav - Vyšehrad
    So 23.05. 00:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram FA
    So 23.05. 00:00 Č.Budějovice Ak - Jablonec
    So 23.05. 00:00 Pardubice - CU Bohemians
    So 23.05. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň

    26.kolo

    So 30.05. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha
    So 30.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Pardubice
    So 30.05. 00:00 CU Bohemians - Č.Budějovice Ak
    So 30.05. 00:00 Jablonec - Hradec Králové
    So 30.05. 00:00 1.FK Příbram FA - Mladá Boleslav
    So 30.05. 00:00 Vyšehrad - Meteor
    So 30.05. 00:00 FC Liberec-mládež - Teplice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 12 11 0 0 1 87:8 33
    2. 11 10 0 1 0 82:8 31
    3. 12 9 1 0 2 57:30 29
    4. 12 8 0 1 3 37:17 25
    5. 12 8 0 0 4 35:22 24
    6. 11 7 0 0 4 29:30 21
    7. 11 6 0 0 5 34:19 18
    8. 12 5 1 0 6 38:51 17
    9. 11 5 0 0 6 26:30 15
    10. 12 4 1 0 7 37:38 14
    11. 12 2 1 0 9 24:59 8
    12. 12 2 0 1 9 20:72 7
    13. 12 1 0 1 10 17:42 4
    14. 12 0 0 0 12 6:103 0