Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 13817
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1426
    Týden:
    28
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 RMSK Cidlina - Sparta Kolín 5:4 np (3:2)
    So 24.08. 10:00 Čáslav - Trutnov 2:1 (1:1)
    So 24.08. 10:00 Vysoké Mýto - Třebeš 1:2 (0:0)
    So 24.08. 10:15 Dukla Praha - Benešov 13:0 (7:0)
    So 24.08. 11:00 Vlašim - Chrudim 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Náchod - Čáslav 4:2 (2:1)
    So 31.08. 15:00 Chrudim - Dukla Praha 1:4 (1:1)
    Ne 01.09. 10:00 Sparta Kolín - Třebeš 5:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:00 RMSK Cidlina - Vlašim 2:3 (2:1)
    Ne 01.09. 13:00 Trutnov - Vysoké Mýto 1:0 np (0:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Čáslav - Benešov 5:4 (2:3)
    So 07.09. 10:00 Vysoké Mýto - Náchod 4:3 np (3:1)
    So 07.09. 10:15 Dukla Praha - RMSK Cidlina 0:2 (0:1)
    So 07.09. 15:00 Vlašim - Sparta Kolín 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 10:00 Třebeš - Trutnov 4:2 (2:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Náchod - Třebeš 4:1 (2:0)
    So 14.09. 10:00 Benešov - Vysoké Mýto 1:0 (1:0)
    So 14.09. 10:00 Chrudim - Čáslav 7:2 (3:2)
    So 14.09. 10:00 Vlašim - Dukla Praha 5:3 (5:1)
    Ne 15.09. 10:00 Sparta Kolín - Trutnov 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Čáslav - RMSK Cidlina 1:10 (0:4)
    So 21.09. 10:00 Vysoké Mýto - Chrudim 0:2 (0:2)
    So 21.09. 10:00 Třebeš - Benešov 7:0 (5:0)
    So 21.09. 10:00 Trutnov - Náchod 0:2 (0:1)
    So 21.09. 10:15 Dukla Praha - Sparta Kolín 8:0 (5:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Benešov - Trutnov 2:3 (1:1)
    So 28.09. 10:00 RMSK Cidlina - Vysoké Mýto 5:0 (3:0)
    So 28.09. 11:45 Chrudim - Třebeš 1:2 (1:2)
    Ne 29.09. 10:00 Sparta Kolín - Náchod 2:3 np (2:0)
    Ne 29.09. 10:00 Vlašim - Čáslav 15:0 (9:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Čáslav - Dukla Praha 1:9 (0:4)
    So 05.10. 10:00 Vysoké Mýto - Vlašim 3:6 (2:1)
    So 05.10. 10:00 Náchod - Benešov 5:1 (2:0)
    Ne 06.10. 10:00 Třebeš - RMSK Cidlina 0:2 (0:1)
    St 30.10. 16:00 Trutnov - Chrudim 0:5 (0:2)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Chrudim - Náchod 3:4 np (3:0)
    So 12.10. 10:00 Vlašim - Třebeš 9:0 (6:0)
    So 12.10. 10:15 Dukla Praha - Vysoké Mýto 8:0 (6:0)
    Ne 13.10. 10:00 Sparta Kolín - Benešov 5:1 (3:0)
    Ne 13.10. 10:00 RMSK Cidlina - Trutnov 9:0 (2:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Čáslav - Sparta Kolín 1:4 (1:1)
    So 19.10. 10:00 Třebeš - Dukla Praha 0:7 (0:4)
    So 19.10. 10:00 Náchod - RMSK Cidlina 0:3 (0:0)
    So 19.10. 10:00 Benešov - Chrudim 0:2 (0:0)
    Ne 20.10. 11:45 Trutnov - Vlašim 0:6 (0:2)

    2.kolo

    So 26.10. 10:00 Náchod - Dukla Praha 2:7 (0:3)
    So 26.10. 10:00 Benešov - Vlašim 1:10 (1:4)
    Ne 27.10. 10:00 Sparta Kolín - Vysoké Mýto 4:0 (2:0)
    Ne 27.10. 10:00 Třebeš - Čáslav 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 10:00 Chrudim - RMSK Cidlina 4:1 (2:1)

    1.kolo

    So 02.11. 10:00 Chrudim - Sparta Kolín 2:1 (0:0)
    So 02.11. 10:00 Vlašim - Náchod 4:0 (3:0)
    So 02.11. 10:00 Čáslav - Vysoké Mýto 3:2 (0:1)
    So 02.11. 11:45 RMSK Cidlina - Benešov 12:0 (5:0)
    Ne 03.11. 10:15 Dukla Praha - Trutnov 4:0 (1:0)

    12.kolo

    So 21.03. 00:00 Sparta Kolín - Chrudim
    So 21.03. 00:00 Benešov - RMSK Cidlina
    So 21.03. 00:00 Náchod - Vlašim
    So 21.03. 00:00 Trutnov - Dukla Praha
    So 21.03. 00:00 Vysoké Mýto - Čáslav

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 Vysoké Mýto - Sparta Kolín
    So 28.03. 00:00 Čáslav - Třebeš
    So 28.03. 00:00 Dukla Praha - Náchod
    So 28.03. 00:00 Vlašim - Benešov
    So 28.03. 00:00 RMSK Cidlina - Chrudim

    14.kolo

    So 04.04. 00:00 Sparta Kolín - RMSK Cidlina
    So 04.04. 00:00 Chrudim - Vlašim
    So 04.04. 00:00 Benešov - Dukla Praha
    So 04.04. 00:00 Trutnov - Čáslav
    So 04.04. 00:00 Třebeš - Vysoké Mýto

    15.kolo

    So 11.04. 00:00 Třebeš - Sparta Kolín
    So 11.04. 00:00 Vysoké Mýto - Trutnov
    So 11.04. 00:00 Čáslav - Náchod
    So 11.04. 00:00 Dukla Praha - Chrudim
    So 11.04. 00:00 Vlašim - RMSK Cidlina

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Sparta Kolín - Vlašim
    So 18.04. 00:00 RMSK Cidlina - Dukla Praha
    So 18.04. 00:00 Benešov - Čáslav
    So 18.04. 00:00 Náchod - Vysoké Mýto
    So 18.04. 00:00 Trutnov - Třebeš

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 Trutnov - Sparta Kolín
    So 25.04. 00:00 Třebeš - Náchod
    So 25.04. 00:00 Vysoké Mýto - Benešov
    So 25.04. 00:00 Čáslav - Chrudim
    So 25.04. 00:00 Dukla Praha - Vlašim

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Sparta Kolín - Dukla Praha
    So 02.05. 00:00 RMSK Cidlina - Čáslav
    So 02.05. 00:00 Chrudim - Vysoké Mýto
    So 02.05. 00:00 Benešov - Třebeš
    So 02.05. 00:00 Náchod - Trutnov

    19.kolo

    So 09.05. 00:00 Náchod - Sparta Kolín
    So 09.05. 00:00 Trutnov - Benešov
    So 09.05. 00:00 Třebeš - Chrudim
    So 09.05. 00:00 Vysoké Mýto - RMSK Cidlina
    So 09.05. 00:00 Čáslav - Vlašim

    20.kolo

    So 16.05. 00:00 Dukla Praha - Čáslav
    So 16.05. 00:00 Vlašim - Vysoké Mýto
    So 16.05. 00:00 RMSK Cidlina - Třebeš
    So 16.05. 00:00 Chrudim - Trutnov
    So 16.05. 00:00 Benešov - Náchod

    21.kolo

    So 23.05. 00:00 Benešov - Sparta Kolín
    So 23.05. 00:00 Náchod - Chrudim
    So 23.05. 00:00 Trutnov - RMSK Cidlina
    So 23.05. 00:00 Třebeš - Vlašim
    So 23.05. 00:00 Vysoké Mýto - Dukla Praha

    22.kolo

    So 30.05. 00:00 Sparta Kolín - Čáslav
    So 30.05. 00:00 Dukla Praha - Třebeš
    So 30.05. 00:00 Vlašim - Trutnov
    So 30.05. 00:00 RMSK Cidlina - Náchod
    So 30.05. 00:00 Chrudim - Benešov
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 10 0 0 0 64:9 30
    2. 10 8 0 0 2 63:11 24
    3. 10 7 1 0 2 50:12 23
    4. 10 6 0 1 3 27:17 19
    5. 10 5 0 2 3 28:20 17
    6. 10 4 2 1 3 25:26 17
    7. 10 4 0 0 6 16:32 12
    8. 10 4 0 0 6 18:56 12
    9. 10 1 1 0 8 6:37 5
    10. 10 0 1 1 8 9:34 3
    11. 10 1 0 0 9 10:62 3