Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 13818
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1225
    Týden:
    24
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 11:45 RMSK Cidlina - Sparta Kolín 4:3 (3:2)
    So 24.08. 11:45 Čáslav - Trutnov 4:1 (1:1)
    So 24.08. 11:45 Vysoké Mýto - Třebeš 6:1 (2:0)
    So 24.08. 12:15 Dukla Praha - Benešov 4:1 (3:1)
    So 24.08. 12:45 Vlašim - Chrudim 6:3 (3:2)

    4.kolo

    So 31.08. 11:45 Náchod - Čáslav 5:3 (3:3)
    So 31.08. 16:45 Chrudim - Dukla Praha 2:1 (0:0)
    Ne 01.09. 11:45 Sparta Kolín - Třebeš 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 11:45 RMSK Cidlina - Vlašim 3:2 np (2:1)
    Ne 01.09. 14:45 Trutnov - Vysoké Mýto 2:8 (0:4)

    5.kolo

    So 07.09. 11:45 Čáslav - Benešov 5:1 (5:0)
    So 07.09. 11:45 Vysoké Mýto - Náchod 8:2 (4:2)
    So 07.09. 12:15 Dukla Praha - RMSK Cidlina 5:0 (2:0)
    So 07.09. 16:45 Vlašim - Sparta Kolín 4:2 (1:1)
    Ne 08.09. 11:45 Třebeš - Trutnov 3:2 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 11:45 Náchod - Třebeš 3:1 (1:1)
    So 14.09. 11:45 Benešov - Vysoké Mýto 0:4 (0:2)
    So 14.09. 11:45 Chrudim - Čáslav 8:1 (3:0)
    So 14.09. 11:45 Vlašim - Dukla Praha 3:4 np (2:1)
    Ne 15.09. 11:45 Sparta Kolín - Trutnov 6:0

    7.kolo

    So 21.09. 11:45 Čáslav - RMSK Cidlina 3:4 np (1:2)
    So 21.09. 11:45 Vysoké Mýto - Chrudim 2:3 (1:1)
    So 21.09. 11:45 Třebeš - Benešov 2:1 (0:0)
    So 21.09. 11:45 Trutnov - Náchod 3:4 (0:3)
    So 21.09. 12:15 Dukla Praha - Sparta Kolín 9:2 (2:2)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Chrudim - Třebeš 2:0 (0:0)
    So 28.09. 11:45 Benešov - Trutnov 9:2 (5:1)
    So 28.09. 11:45 RMSK Cidlina - Vysoké Mýto 3:2 (0:0)
    Ne 29.09. 11:45 Sparta Kolín - Náchod 2:1 (0:1)
    Ne 29.09. 11:45 Vlašim - Čáslav 6:3 (4:1)

    9.kolo

    So 05.10. 11:45 Čáslav - Dukla Praha 0:5 (0:2)
    So 05.10. 11:45 Vysoké Mýto - Vlašim 2:0 (1:0)
    So 05.10. 11:45 Náchod - Benešov 4:5 np (3:1)
    Ne 06.10. 11:45 Třebeš - RMSK Cidlina 0:3 (0:1)
    St 30.10. 18:00 Trutnov - Chrudim 0:7 (0:2)

    10.kolo

    So 12.10. 11:45 Chrudim - Náchod 7:1 (5:0)
    So 12.10. 11:45 Vlašim - Třebeš 7:0 (4:0)
    So 12.10. 12:15 Dukla Praha - Vysoké Mýto 6:4 (3:2)
    Ne 13.10. 11:45 Sparta Kolín - Benešov 3:5 (1:3)
    Ne 13.10. 11:45 RMSK Cidlina - Trutnov 1:4 (0:2)

    11.kolo

    So 19.10. 11:45 Čáslav - Sparta Kolín 3:1 (1:1)
    So 19.10. 11:45 Třebeš - Dukla Praha 1:3 (1:2)
    So 19.10. 11:45 Náchod - RMSK Cidlina 4:0 (3:0)
    So 19.10. 11:45 Benešov - Chrudim 1:2 np (1:1)
    Ne 20.10. 13:30 Trutnov - Vlašim 3:5 (2:1)

    2.kolo

    So 26.10. 11:45 Náchod - Dukla Praha 2:8 (1:3)
    So 26.10. 11:45 Benešov - Vlašim 1:5 (1:1)
    Ne 27.10. 11:45 Sparta Kolín - Vysoké Mýto 3:4 (3:1)
    Ne 27.10. 11:45 Třebeš - Čáslav 2:3 (2:1)
    Ne 27.10. 11:45 Chrudim - RMSK Cidlina 11:0 (6:0)

    1.kolo

    So 02.11. 10:00 RMSK Cidlina - Benešov 2:1 np (1:1)
    So 02.11. 11:45 Chrudim - Sparta Kolín 5:1 (1:0)
    So 02.11. 11:45 Vlašim - Náchod 9:2 (5:2)
    So 02.11. 11:45 Čáslav - Vysoké Mýto 4:1 (0:0)
    Ne 03.11. 12:15 Dukla Praha - Trutnov 16:1 (10:1)

    12.kolo

    So 21.03. 00:00 Sparta Kolín - Chrudim
    So 21.03. 00:00 Benešov - RMSK Cidlina
    So 21.03. 00:00 Náchod - Vlašim
    So 21.03. 00:00 Trutnov - Dukla Praha
    So 21.03. 00:00 Vysoké Mýto - Čáslav

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 Vysoké Mýto - Sparta Kolín
    So 28.03. 00:00 Čáslav - Třebeš
    So 28.03. 00:00 Dukla Praha - Náchod
    So 28.03. 00:00 Vlašim - Benešov
    So 28.03. 00:00 RMSK Cidlina - Chrudim

    14.kolo

    So 04.04. 00:00 Sparta Kolín - RMSK Cidlina
    So 04.04. 00:00 Chrudim - Vlašim
    So 04.04. 00:00 Benešov - Dukla Praha
    So 04.04. 00:00 Trutnov - Čáslav
    So 04.04. 00:00 Třebeš - Vysoké Mýto

    15.kolo

    So 11.04. 00:00 Třebeš - Sparta Kolín
    So 11.04. 00:00 Vysoké Mýto - Trutnov
    So 11.04. 00:00 Čáslav - Náchod
    So 11.04. 00:00 Dukla Praha - Chrudim
    So 11.04. 00:00 Vlašim - RMSK Cidlina

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Sparta Kolín - Vlašim
    So 18.04. 00:00 RMSK Cidlina - Dukla Praha
    So 18.04. 00:00 Benešov - Čáslav
    So 18.04. 00:00 Náchod - Vysoké Mýto
    So 18.04. 00:00 Trutnov - Třebeš

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 Trutnov - Sparta Kolín
    So 25.04. 00:00 Třebeš - Náchod
    So 25.04. 00:00 Vysoké Mýto - Benešov
    So 25.04. 00:00 Čáslav - Chrudim
    So 25.04. 00:00 Dukla Praha - Vlašim

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Sparta Kolín - Dukla Praha
    So 02.05. 00:00 RMSK Cidlina - Čáslav
    So 02.05. 00:00 Chrudim - Vysoké Mýto
    So 02.05. 00:00 Benešov - Třebeš
    So 02.05. 00:00 Náchod - Trutnov

    19.kolo

    So 09.05. 00:00 Náchod - Sparta Kolín
    So 09.05. 00:00 Trutnov - Benešov
    So 09.05. 00:00 Třebeš - Chrudim
    So 09.05. 00:00 Vysoké Mýto - RMSK Cidlina
    So 09.05. 00:00 Čáslav - Vlašim

    20.kolo

    So 16.05. 00:00 Dukla Praha - Čáslav
    So 16.05. 00:00 Vlašim - Vysoké Mýto
    So 16.05. 00:00 RMSK Cidlina - Třebeš
    So 16.05. 00:00 Chrudim - Trutnov
    So 16.05. 00:00 Benešov - Náchod

    21.kolo

    So 23.05. 00:00 Benešov - Sparta Kolín
    So 23.05. 00:00 Náchod - Chrudim
    So 23.05. 00:00 Trutnov - RMSK Cidlina
    So 23.05. 00:00 Třebeš - Vlašim
    So 23.05. 00:00 Vysoké Mýto - Dukla Praha

    22.kolo

    So 30.05. 00:00 Sparta Kolín - Čáslav
    So 30.05. 00:00 Dukla Praha - Třebeš
    So 30.05. 00:00 Vlašim - Trutnov
    So 30.05. 00:00 RMSK Cidlina - Náchod
    So 30.05. 00:00 Chrudim - Benešov
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 8 1 0 1 60:16 26
    2. 10 8 1 0 1 49:13 26
    3. 10 7 0 2 1 47:21 23
    4. 10 6 0 0 4 41:24 18
    5. 10 5 0 1 4 29:33 16
    6. 10 3 3 0 4 17:35 15
    7. 10 4 0 1 5 28:45 13
    8. 10 2 1 2 5 24:31 10
    9. 10 3 0 0 7 25:36 9
    10. 10 2 0 0 8 11:32 6
    11. 10 1 0 0 9 18:63 3