Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 13820
  • Návštěvy: 138/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2078
    Týden:
    138
    Dnes:
    25
    On-line:
    1

    3.kolo

    Út 20.08. 10:00 Táborsko - 1.FK Příbram FA 3:24 (1:8)
    Čt 22.08. 10:30 Č.Budějovice Ak - Viktoria Plzeň 4:7 (4:1)
    So 24.08. 10:00 CU Bohemians - Písek 15:5 (9:1)
    So 24.08. 10:00 Aritma Praha - Junior St. 3:4 (0:0)
    Út 27.08. 17:00 Petřín Plzeň - SKP ČB 9:1 (3:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:30 1.FK Příbram FA - SKP ČB 4:8 (2:4)
    So 31.08. 14:00 Viktoria Plzeň - Aritma Praha 15:3 (7:0)
    So 31.08. 15:00 Petřín Plzeň - CU Bohemians 2:5 (0:1)
    Ne 01.09. 10:00 Písek - Č.Budějovice Ak 4:14 (3:7)
    Ne 01.09. 15:00 Sparta Praha - Junior St. 5:2 (3:1)

    5.kolo

    Út 03.09. 10:00 CU Bohemians - 1.FK Příbram FA 15:3 (7:1)
    So 07.09. 10:00 Táborsko - Sparta Praha 0:13 (0:6)
    So 07.09. 10:00 Aritma Praha - Písek 5:4 (3:3)
    Ne 08.09. 10:00 Č.Budějovice Ak - Petřín Plzeň 3:4 (0:3)
    Ne 08.09. 10:00 Junior St. - Viktoria Plzeň 4:10 (2:4)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Táborsko - SKP ČB 4:6 (2:3)
    So 14.09. 15:00 Petřín Plzeň - Aritma Praha 8:2 (3:2)
    So 14.09. 15:30 1.FK Příbram FA - Č.Budějovice Ak 5:6 (1:3)
    Ne 15.09. 10:00 Písek - Junior St. 3:6 (2:2)
    St 18.09. 15:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 14:3 (5:1)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Aritma Praha - 1.FK Příbram FA 4:3 (1:2)
    So 21.09. 10:00 Viktoria Plzeň - Písek 14:0 (8:0)
    So 21.09. 11:00 SKP ČB - Sparta Praha 1:3 (1:2)
    So 21.09. 11:00 CU Bohemians - Táborsko 6:4 (2:2)
    Ne 22.09. 10:00 Junior St. - Petřín Plzeň 3:5 (2:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 1.FK Příbram FA - Junior St. 4:12 (2:8)
    So 28.09. 10:00 Táborsko - Č.Budějovice Ak 3:10 (2:6)
    So 28.09. 15:00 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň 2:16 (0:6)
    So 28.09. 15:30 SKP ČB - CU Bohemians 3:10 (3:4)
    Ne 29.09. 15:00 Sparta Praha - Písek 8:2 (3:2)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Aritma Praha - Táborsko 3:2 (2:1)
    So 05.10. 10:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram FA 14:3 (7:3)
    So 05.10. 11:00 CU Bohemians - Sparta Praha 3:2 (2:0)
    Ne 06.10. 10:00 Č.Budějovice Ak - SKP ČB 6:2 (2:1)
    Ne 06.10. 10:00 Písek - Petřín Plzeň 5:10 (3:8)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 1.FK Příbram FA - Písek 7:1 (2:0)
    So 12.10. 10:00 Táborsko - Junior St. 8:3 (1:1)
    So 12.10. 11:00 SKP ČB - Aritma Praha 3:5 (2:2)
    So 12.10. 11:30 CU Bohemians - Č.Budějovice Ak 4:5 (1:4)
    Ne 13.10. 15:00 Sparta Praha - Petřín Plzeň 2:2 (1:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Aritma Praha - CU Bohemians 1:8 (1:3)
    So 19.10. 10:00 Viktoria Plzeň - Táborsko 17:2 (9:0)
    So 19.10. 15:00 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram FA 4:2 (3:0)
    Ne 20.10. 10:00 Č.Budějovice Ak - Sparta Praha 6:5 (4:2)
    Ne 20.10. 10:00 Junior St. - SKP ČB 4:2 (3:1)

    2.kolo

    So 26.10. 10:00 Viktoria Plzeň - CU Bohemians 3:5 (1:3)
    So 26.10. 15:00 Petřín Plzeň - Táborsko 4:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:00 Junior St. - Č.Budějovice Ak 5:11 (3:7)
    Ne 27.10. 10:00 Písek - SKP ČB 1:6 (1:1)
    St 30.10. 18:00 Sparta Praha - Aritma Praha 5:3 (2:2)

    1.kolo

    So 02.11. 10:00 1.FK Příbram FA - Sparta Praha 2:14 (1:7)
    So 02.11. 10:00 Táborsko - Písek 5:4 (0:3)
    Ne 03.11. 10:00 CU Bohemians - Junior St. 17:0 (8:0)
    Ne 03.11. 10:00 Č.Budějovice Ak - Aritma Praha 5:1 (3:1)
    Ne 03.11. 11:00 SKP ČB - Viktoria Plzeň 5:9 (0:4)

    12.kolo

    So 21.03. 00:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram FA
    So 21.03. 00:00 Písek - Táborsko
    So 21.03. 00:00 Viktoria Plzeň - SKP ČB
    So 21.03. 00:00 Junior St. - CU Bohemians
    So 21.03. 00:00 Aritma Praha - Č.Budějovice Ak

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 Aritma Praha - Sparta Praha
    So 28.03. 00:00 Č.Budějovice Ak - Junior St.
    So 28.03. 00:00 CU Bohemians - Viktoria Plzeň
    So 28.03. 00:00 SKP ČB - Písek
    So 28.03. 00:00 Táborsko - Petřín Plzeň

    14.kolo

    So 04.04. 00:00 1.FK Příbram FA - Táborsko
    So 04.04. 00:00 SKP ČB - Petřín Plzeň
    So 04.04. 00:00 Písek - CU Bohemians
    So 04.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Č.Budějovice Ak
    So 04.04. 00:00 Junior St. - Aritma Praha

    15.kolo

    So 11.04. 00:00 Junior St. - Sparta Praha
    So 11.04. 00:00 Aritma Praha - Viktoria Plzeň
    So 11.04. 00:00 Č.Budějovice Ak - Písek
    So 11.04. 00:00 CU Bohemians - Petřín Plzeň
    So 11.04. 00:00 SKP ČB - 1.FK Příbram FA

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Sparta Praha - Táborsko
    So 18.04. 00:00 1.FK Příbram FA - CU Bohemians
    So 18.04. 00:00 Petřín Plzeň - Č.Budějovice Ak
    So 18.04. 00:00 Písek - Aritma Praha
    So 18.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Junior St.

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha
    So 25.04. 00:00 Junior St. - Písek
    So 25.04. 00:00 Aritma Praha - Petřín Plzeň
    So 25.04. 00:00 Č.Budějovice Ak - 1.FK Příbram FA
    So 25.04. 00:00 SKP ČB - Táborsko

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Sparta Praha - SKP ČB
    So 02.05. 00:00 Táborsko - CU Bohemians
    So 02.05. 00:00 1.FK Příbram FA - Aritma Praha
    So 02.05. 00:00 Petřín Plzeň - Junior St.
    So 02.05. 00:00 Písek - Viktoria Plzeň

    19.kolo

    So 09.05. 00:00 Písek - Sparta Praha
    So 09.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Petřín Plzeň
    So 09.05. 00:00 Junior St. - 1.FK Příbram FA
    So 09.05. 00:00 Č.Budějovice Ak - Táborsko
    So 09.05. 00:00 CU Bohemians - SKP ČB

    20.kolo

    So 16.05. 00:00 Sparta Praha - CU Bohemians
    So 16.05. 00:00 SKP ČB - Č.Budějovice Ak
    So 16.05. 00:00 Táborsko - Aritma Praha
    So 16.05. 00:00 1.FK Příbram FA - Viktoria Plzeň
    So 16.05. 00:00 Petřín Plzeň - Písek

    21.kolo

    So 23.05. 00:00 Petřín Plzeň - Sparta Praha
    So 23.05. 00:00 Písek - 1.FK Příbram FA
    So 23.05. 00:00 Junior St. - Táborsko
    So 23.05. 00:00 Aritma Praha - SKP ČB
    So 23.05. 00:00 Č.Budějovice Ak - CU Bohemians

    22.kolo

    So 30.05. 00:00 Sparta Praha - Č.Budějovice Ak
    So 30.05. 00:00 CU Bohemians - Aritma Praha
    So 30.05. 00:00 SKP ČB - Junior St.
    So 30.05. 00:00 Táborsko - Viktoria Plzeň
    So 30.05. 00:00 1.FK Příbram FA - Petřín Plzeň
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 9 0 1 88:28 27
    2. 10 8 0 2 108:42 24
    3. 10 8 0 2 70:40 24
    4. 10 7 1 2 71:24 22
    5. 10 7 1 2 50:39 22
    6. 10 4 0 6 43:68 12
    7. 10 4 0 6 30:57 12
    8. 10 3 0 7 37:55 9
    9. 10 2 0 8 57:81 6
    10. 10 2 0 8 31:90 6
    11. 10 0 0 10 29:90 0