Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 13822
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1632
    Týden:
    32
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    Čt 22.08. 17:00 Junior Chomutov - Karlovy Vary 6:7 (2:2)
    So 24.08. 10:00 Meteor - Vyšehrad 7:1 (2:0)
    So 24.08. 10:15 Slavia Praha - Junior Děčín 37:1 (20:0)
    So 24.08. 13:30 SK Kladno - Neratovice 11:5 (5:3)
    Ne 25.08. 15:30 FŠ Litvínov - Sokolov 1:12 (0:5)
    St 04.09. 17:00 Ústí n/L - Teplice 5:4 (2:3)
    St 04.09. 18:00 Mostecký FK - Tempo 2:21 (2:8)

    4.kolo

    Út 27.08. 17:00 Vyšehrad - Slavia Praha 2:16 (0:6)
    So 31.08. 10:00 Junior Děčín - Mostecký FK 5:9 (1:4)
    So 31.08. 13:00 Sokolov - SK Kladno 14:3 (6:3)
    So 31.08. 14:00 Neratovice - Junior Chomutov 5:6 (2:4)
    So 31.08. 15:30 Ústí n/L - FŠ Litvínov 4:1 (0:0)
    Ne 01.09. 13:00 Teplice - Tempo 9:2 (7:0)
    Ne 01.09. 15:00 Karlovy Vary - Meteor 10:7 (7:4)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 FŠ Litvínov - Teplice 4:22 (3:10)
    So 07.09. 10:00 Meteor - Neratovice 10:6 (4:4)
    So 07.09. 10:00 Tempo - Junior Děčín 29:1 (12:0)
    So 07.09. 13:30 SK Kladno - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    Ne 08.09. 10:00 Junior Chomutov - Sokolov 4:9 (2:3)
    Ne 08.09. 10:00 Mostecký FK - Vyšehrad 3:7 (1:7)
    Ne 08.09. 11:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 26:4 (11:4)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Vyšehrad - Tempo 2:6 (2:5)
    So 14.09. 10:00 Sokolov - Meteor 13:4 (7:3)
    So 14.09. 10:00 FŠ Litvínov - SK Kladno 2:8 (2:4)
    So 14.09. 14:00 Neratovice - Slavia Praha 3:4 (1:1)
    So 14.09. 15:30 Ústí n/L - Junior Chomutov 4:4 (3:1)
    Ne 15.09. 13:00 Teplice - Junior Děčín 30:1 (15:1)
    Po 14.10. 17:00 Karlovy Vary - Mostecký FK 22:4 (10:2)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Meteor - Ústí n/L 5:4 (2:2)
    So 21.09. 10:00 Junior Děčín - Vyšehrad 1:11 (0:8)
    So 21.09. 10:15 Slavia Praha - Sokolov 5:6 (3:0)
    So 21.09. 10:30 Tempo - Karlovy Vary 3:5 (1:1)
    So 21.09. 13:30 SK Kladno - Teplice 1:10 (0:5)
    Ne 22.09. 10:00 Junior Chomutov - FŠ Litvínov 9:2 (1:0)
    Ne 22.09. 10:00 Mostecký FK - Neratovice 4:5 (0:2)

    8.kolo

    St 28.08. 10:00 Ústí n/L - Slavia Praha 6:8 (2:6)
    Čt 26.09. 16:30 SK Kladno - Junior Chomutov 0:5 (0:3)
    So 28.09. 10:00 FŠ Litvínov - Meteor 1:6 (0:3)
    So 28.09. 14:00 Neratovice - Tempo 3:10 (2:6)
    Ne 29.09. 10:00 Karlovy Vary - Junior Děčín 35:1 (18:1)
    Ne 29.09. 10:00 Sokolov - Mostecký FK 22:0 (7:0)
    Ne 29.09. 13:00 Teplice - Vyšehrad 7:3 (4:2)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Junior Děčín - Neratovice 3:13 (1:5)
    So 05.10. 10:00 Vyšehrad - Karlovy Vary 3:1 (2:1)
    So 05.10. 10:15 Slavia Praha - FŠ Litvínov 9:4 (2:3)
    So 05.10. 10:30 Tempo - Sokolov 3:5 (2:4)
    Ne 06.10. 10:00 Junior Chomutov - Teplice 3:5 (2:3)
    Ne 06.10. 10:00 Mostecký FK - Ústí n/L 1:16 (0:6)
    Ne 06.10. 16:00 Meteor - SK Kladno 3:4 (1:2)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 FŠ Litvínov - Mostecký FK 5:4 (5:1)
    So 12.10. 11:00 Sokolov - Junior Děčín 13:1 (5:1)
    So 12.10. 13:30 SK Kladno - Slavia Praha 0:11 (0:6)
    So 12.10. 14:00 Neratovice - Vyšehrad 5:2 (3:1)
    So 12.10. 15:30 Ústí n/L - Tempo 1:8 (0:6)
    Ne 13.10. 10:00 Junior Chomutov - Meteor 3:2 (1:1)
    Ne 13.10. 13:00 Teplice - Karlovy Vary 13:2 (7:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Tempo - FŠ Litvínov 11:2 (6:1)
    So 19.10. 10:00 Junior Děčín - Ústí n/L 1:18 (0:9)
    So 19.10. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 1:6 (1:3)
    So 19.10. 10:00 Karlovy Vary - Neratovice 14:6 (7:1)
    So 19.10. 10:15 Slavia Praha - Junior Chomutov 6:1 (2:1)
    Ne 20.10. 10:00 Mostecký FK - SK Kladno 5:10 (2:3)
    Ne 20.10. 15:45 Meteor - Teplice 4:8 (3:3)

    12.kolo

    Čt 24.10. 16:15 Sokolov - Karlovy Vary 3:4 (0:4)
    So 26.10. 10:00 FŠ Litvínov - Junior Děčín 4:4 (3:3)
    So 26.10. 13:30 SK Kladno - Tempo 1:7 (1:2)
    Ne 27.10. 10:00 Ústí n/L - Vyšehrad 4:4 (1:3)
    Ne 27.10. 10:00 Junior Chomutov - Mostecký FK 13:2 (3:0)
    Ne 27.10. 13:00 Teplice - Neratovice 8:2 (3:1)
    St 30.10. 10:00 Meteor - Slavia Praha 3:11 (2:5)

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 Junior Děčín - SK Kladno 1:13 (0:7)
    So 02.11. 10:00 Vyšehrad - FŠ Litvínov 2:4 (2:2)
    So 02.11. 10:15 Slavia Praha - Teplice 6:4 (2:2)
    So 02.11. 15:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 4:2 (1:2)
    Ne 03.11. 10:00 Mostecký FK - Meteor 0:23 (0:11)
    Ne 03.11. 10:00 Tempo - Junior Chomutov 8:2 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 Neratovice - Sokolov 2:15 (1:6)

    2.kolo

    So 09.11. 10:00 Junior Děčín - Meteor 1:20 (0:7)
    So 09.11. 10:00 Vyšehrad - Junior Chomutov 9:3 (4:2)
    So 09.11. 10:00 Karlovy Vary - SK Kladno 3:3 (1:2)
    So 09.11. 13:00 Tempo - Slavia Praha 8:5 (5:4)
    Ne 10.11. 10:00 Sokolov - Ústí n/L 7:6 (4:5)
    Ne 10.11. 14:00 Neratovice - FŠ Litvínov 7:6 (3:3)
    Ne 10.11. 15:00 Teplice - Mostecký FK 23:0 (10:0)

    1.kolo

    St 13.11. 15:30 Slavia Praha - Mostecký FK 9:5 (4:3)
    So 16.11. 10:00 Sokolov - Teplice 8:6 (4:3)
    So 16.11. 10:00 Ústí n/L - Neratovice 5:3 (0:2)
    So 16.11. 10:00 FŠ Litvínov - Karlovy Vary 0:6 (0:4)
    So 16.11. 13:30 SK Kladno - Vyšehrad 5:3 (2:1)
    Ne 17.11. 10:00 Junior Chomutov - Junior Děčín 21:0 (10:0)
    Ne 17.11. 10:00 Tempo - Meteor 7:2 (3:0)

    14.kolo

    So 21.03. 09:30 Meteor - Tempo výsledek
    So 21.03. 10:00 Junior Děčín - Junior Chomutov výsledek
    So 21.03. 13:00 Karlovy Vary - FŠ Litvínov výsledek
    So 21.03. 14:00 Neratovice - Ústí n/L výsledek
    Ne 22.03. 10:00 Teplice - Sokolov výsledek
    Ne 22.03. 10:00 Vyšehrad - SK Kladno výsledek
    Ne 22.03. 10:00 Mostecký FK - Slavia Praha výsledek

    19.kolo

    St 25.03. 16:00 Junior Chomutov - Ústí n/L výsledek
    So 25.04. 10:00 Junior Děčín - Teplice
    So 25.04. 10:00 Tempo - Vyšehrad
    So 25.04. 10:15 Slavia Praha - Neratovice
    So 25.04. 13:30 SK Kladno - FŠ Litvínov
    Ne 26.04. 10:00 Mostecký FK - Karlovy Vary
    Ne 26.04. 11:00 Meteor - Sokolov

    15.kolo

    So 28.03. 10:00 FŠ Litvínov - Neratovice výsledek
    So 28.03. 10:15 Slavia Praha - Tempo výsledek
    So 28.03. 15:00 Mostecký FK - Teplice výsledek
    Ne 29.03. 10:00 Meteor - Junior Děčín výsledek
    Ne 29.03. 10:00 Junior Chomutov - Vyšehrad výsledek
    Ne 29.03. 10:00 Ústí n/L - Sokolov výsledek
    Ne 29.03. 11:00 SK Kladno - Karlovy Vary výsledek

    16.kolo

    So 04.04. 10:30 Junior Děčín - Slavia Praha
    So 04.04. 13:00 Sokolov - FŠ Litvínov
    So 04.04. 13:00 Karlovy Vary - Junior Chomutov
    So 04.04. 14:00 Neratovice - SK Kladno
    So 04.04. 16:30 Tempo - Mostecký FK
    Ne 05.04. 10:00 Teplice - Ústí n/L
    Ne 05.04. 10:00 Vyšehrad - Meteor

    17.kolo

    Čt 09.04. 10:00 Tempo - Teplice
    Čt 09.04. 10:00 Meteor - Karlovy Vary
    10.04. 10:00 SK Kladno - Sokolov
    10.04. 10:15 Slavia Praha - Vyšehrad
    So 11.04. 10:00 FŠ Litvínov - Ústí n/L
    Ne 12.04. 10:00 Mostecký FK - Junior Děčín
    Ne 12.04. 10:00 Junior Chomutov - Neratovice

    18.kolo

    So 18.04. 10:00 Junior Děčín - Tempo
    So 18.04. 10:30 Karlovy Vary - Slavia Praha
    So 18.04. 13:00 Sokolov - Junior Chomutov
    So 18.04. 14:00 Neratovice - Meteor
    So 18.04. 15:00 Ústí n/L - SK Kladno
    Ne 19.04. 10:00 Vyšehrad - Mostecký FK
    Ne 19.04. 11:00 Teplice - FŠ Litvínov

    20.kolo

    St 29.04. 11:00 Teplice - SK Kladno
    St 29.04. 16:30 Ústí n/L - Meteor
    So 02.05. 10:00 FŠ Litvínov - Junior Chomutov
    So 02.05. 10:00 Sokolov - Slavia Praha
    So 02.05. 14:00 Neratovice - Mostecký FK
    Ne 03.05. 10:00 Vyšehrad - Junior Děčín
    Ne 03.05. 15:00 Karlovy Vary - Tempo

    21.kolo

    St 06.05. 16:30 Junior Chomutov - SK Kladno
    08.05. 11:00 Tempo - Neratovice
    So 09.05. 10:15 Slavia Praha - Ústí n/L
    Ne 10.05. 10:00 Vyšehrad - Teplice
    Ne 10.05. 10:00 Mostecký FK - Sokolov
    Ne 10.05. 10:30 Junior Děčín - Karlovy Vary
    Ne 10.05. 10:45 Meteor - FŠ Litvínov

    22.kolo

    So 16.05. 10:00 FŠ Litvínov - Slavia Praha
    So 16.05. 10:00 Karlovy Vary - Vyšehrad
    So 16.05. 13:00 SK Kladno - Meteor
    So 16.05. 14:00 Neratovice - Junior Děčín
    Ne 17.05. 10:00 Ústí n/L - Mostecký FK
    Ne 17.05. 17:00 Sokolov - Tempo
    St 20.05. 15:30 Teplice - Junior Chomutov

    23.kolo

    So 23.05. 10:00 Karlovy Vary - Teplice
    So 23.05. 10:15 Slavia Praha - SK Kladno
    So 23.05. 10:30 Tempo - Ústí n/L
    So 23.05. 10:45 Meteor - Junior Chomutov
    So 23.05. 11:00 Junior Děčín - Sokolov
    Ne 24.05. 10:00 Vyšehrad - Neratovice
    Ne 24.05. 10:00 Mostecký FK - FŠ Litvínov

    24.kolo

    St 27.05. 16:00 Teplice - Meteor
    St 27.05. 16:30 Neratovice - Karlovy Vary
    St 27.05. 17:00 Ústí n/L - Junior Děčín
    So 30.05. 10:00 FŠ Litvínov - Tempo
    So 30.05. 13:30 SK Kladno - Mostecký FK
    So 30.05. 14:30 Sokolov - Vyšehrad
    Ne 31.05. 10:00 Junior Chomutov - Slavia Praha

    25.kolo

    St 03.06. 17:00 Vyšehrad - Ústí n/L
    Čt 04.06. 16:00 Karlovy Vary - Sokolov
    So 06.06. 10:00 Junior Děčín - FŠ Litvínov
    So 06.06. 10:15 Slavia Praha - Meteor
    So 06.06. 11:00 Tempo - SK Kladno
    So 06.06. 14:00 Neratovice - Teplice
    Ne 07.06. 10:00 Mostecký FK - Junior Chomutov

    26.kolo

    St 10.06. 15:00 Teplice - Slavia Praha
    St 10.06. 17:00 Ústí n/L - Karlovy Vary
    12.06. 17:00 Sokolov - Neratovice
    So 13.06. 10:00 Meteor - Mostecký FK
    So 13.06. 10:00 FŠ Litvínov - Vyšehrad
    So 13.06. 13:30 SK Kladno - Junior Děčín
    Ne 14.06. 10:00 Junior Chomutov - Tempo
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 0 1 133:40 36
    2. 13 11 0 2 153:47 33
    3. 13 10 0 3 149:41 30
    4. 13 10 0 3 123:40 30
    5. 13 9 1 3 117:77 28
    6. 13 7 1 5 61:69 22
    7. 13 6 1 6 80:59 19
    8. 13 6 0 7 96:69 18
    9. 13 5 2 6 75:52 17
    10. 13 4 1 8 50:68 13
    11. 13 4 0 9 65:98 12
    12. 13 2 1 10 36:104 7
    13. 13 1 0 12 39:181 3
    14. 13 0 1 12 21:253 1