Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 13830
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    888
    Týden:
    38
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 Doubravka - Tachov 2:3 (1:2)
    So 24.08. 10:00 Luby - Klatovy 0:12 (0:6)
    So 24.08. 10:00 Stříbro - Vejprnice 2:3 (0:3)
    Ne 25.08. 10:00 Domažlice - Nepomuk 2:7 (2:5)
    Ne 25.08. 10:00 Bolevec - Přeštice 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 10:00 Horažďovice - Sušice 2:1 (0:1)
    Ne 25.08. 10:00 Horšovský Týn - Rokycany 1:8 (0:6)
    Ne 25.08. 10:00 Košutka - Rapid Plzeň 9:1 (6:0)

    1.kolo

    Út 27.08. 16:00 Horšovský Týn - Rapid Plzeň 2:1 (2:1)
    St 28.08. 16:00 Klatovy - Tachov 5:1 (2:0)
    St 28.08. 16:00 Doubravka - Nepomuk 1:10 (1:6)
    St 28.08. 16:00 Luby - Přeštice 0:10 (0:5)
    St 28.08. 16:00 Horažďovice - Vejprnice 5:0 (1:0)
    St 28.08. 16:00 Stříbro - Košutka 4:2 (2:0)
    St 28.08. 17:00 Bolevec - Rokycany 0:6 (0:2)
    Čt 29.08. 16:00 Domažlice - Sušice 12:1 (6:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Vejprnice - Košutka 2:3 (1:1)
    So 31.08. 10:00 Rokycany - Stříbro 2:1 np (1:1)
    So 31.08. 10:00 Sušice - Horšovský Týn 5:0 (2:0)
    So 31.08. 10:00 Klatovy - Domažlice 3:2 np (1:0)
    So 31.08. 10:00 Doubravka - Luby 14:1 (6:1)
    Ne 01.09. 10:00 Tachov - Rapid Plzeň 9:0 (1:0)
    Ne 01.09. 10:00 Přeštice - Horažďovice 4:0 (1:0)
    Ne 01.09. 10:00 Nepomuk - Bolevec 18:2 (9:1)

    2.kolo

    St 04.09. 16:00 Tachov - Košutka 1:0 (1:0)
    St 04.09. 16:00 Rapid Plzeň - Stříbro 0:7 (0:2)
    St 04.09. 16:00 Vejprnice - Horšovský Týn 5:1 (2:0)
    St 04.09. 16:00 Rokycany - Horažďovice 7:1 (2:1)
    St 04.09. 16:00 Sušice - Bolevec 1:7 (1:2)
    St 04.09. 16:00 Přeštice - Domažlice 2:3 (1:2)
    St 04.09. 16:00 Nepomuk - Luby 17:0 (8:0)
    St 04.09. 16:00 Klatovy - Doubravka 6:1 (3:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Luby - Tachov 1:10 (0:5)
    Ne 08.09. 10:00 Domažlice - Doubravka 7:1 (2:0)
    Ne 08.09. 10:00 Bolevec - Klatovy 1:6 (0:1)
    Ne 08.09. 10:00 Horažďovice - Nepomuk 0:6 (0:2)
    Ne 08.09. 10:00 Horšovský Týn - Přeštice 0:6 (0:1)
    Ne 08.09. 10:00 Stříbro - Sušice 4:2 (1:1)
    Ne 08.09. 10:00 Košutka - Rokycany 1:4 (0:1)
    Ne 08.09. 15:00 Rapid Plzeň - Vejprnice 0:8 (0:3)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Rokycany - Rapid Plzeň 7:0 (2:0)
    So 14.09. 10:00 Sušice - Košutka 1:0 (0:0)
    So 14.09. 10:00 Klatovy - Horažďovice 8:1 (2:1)
    So 14.09. 10:00 Doubravka - Bolevec 5:7 (0:7)
    So 14.09. 10:00 Luby - Domažlice 0:6 (0:5)
    Ne 15.09. 10:00 Tachov - Vejprnice 6:1 (3:1)
    Ne 15.09. 10:00 Přeštice - Stříbro 2:1 (1:0)
    Ne 15.09. 10:00 Nepomuk - Horšovský Týn 13:0 (4:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Bolevec - Luby 6:1 (3:1)
    So 21.09. 10:00 Horšovský Týn - Klatovy 1:11 (0:5)
    So 21.09. 10:00 Stříbro - Nepomuk 3:5 (0:2)
    So 21.09. 10:00 Vejprnice - Rokycany 2:1 (0:1)
    Ne 22.09. 10:00 Domažlice - Tachov 5:1 (3:0)
    Ne 22.09. 10:00 Horažďovice - Doubravka 1:6 (0:3)
    Ne 22.09. 10:00 Košutka - Přeštice 3:5 (0:3)
    Ne 22.09. 15:00 Rapid Plzeň - Sušice 0:5 (0:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Sušice - Vejprnice 2:4 (1:2)
    So 28.09. 10:00 Klatovy - Stříbro 2:3 np (1:1)
    So 28.09. 10:00 Doubravka - Horšovský Týn 13:0 (6:0)
    Ne 29.09. 10:00 Tachov - Rokycany 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 10:00 Přeštice - Rapid Plzeň 6:0 (5:0)
    Ne 29.09. 10:00 Nepomuk - Košutka 10:1 (4:1)
    Ne 29.09. 10:00 Luby - Horažďovice 1:3 (1:0)
    Ne 29.09. 10:00 Domažlice - Bolevec 4:0 (3:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Bolevec - Tachov 1:2 np (1:0)
    So 05.10. 10:00 Stříbro - Doubravka 1:2 (1:1)
    So 05.10. 10:00 Vejprnice - Přeštice 0:6 (0:1)
    So 05.10. 10:00 Rokycany - Sušice 5:0 (2:0)
    Ne 06.10. 10:00 Horažďovice - Domažlice 1:3 (0:1)
    Ne 06.10. 10:00 Horšovský Týn - Luby 2:3 (1:1)
    Ne 06.10. 10:00 Košutka - Klatovy 4:3 (1:1)
    Ne 06.10. 14:00 Rapid Plzeň - Nepomuk 0:14 (0:7)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Nepomuk - Vejprnice 12:0 (4:0)
    So 12.10. 10:00 Klatovy - Rapid Plzeň 8:1 (4:0)
    So 12.10. 10:00 Doubravka - Košutka 5:4 np (1:3)
    So 12.10. 10:00 Luby - Stříbro 1:5 (1:2)
    So 12.10. 10:00 Bolevec - Horažďovice 0:1 np (0:0)
    Ne 13.10. 10:00 Tachov - Sušice 7:2 (4:0)
    Ne 13.10. 10:00 Přeštice - Rokycany 1:3 (0:2)
    Ne 13.10. 10:00 Domažlice - Horšovský Týn 4:1 (4:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Horšovský Týn - Bolevec 0:10 (0:6)
    So 19.10. 10:00 Stříbro - Domažlice 1:3 (0:1)
    So 19.10. 10:00 Vejprnice - Klatovy 3:0k
    So 19.10. 10:00 Rokycany - Nepomuk 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 10:00 Horažďovice - Tachov 0:3 (0:1)
    Ne 20.10. 10:00 Košutka - Luby 5:0 (3:0)
    Ne 20.10. 10:00 Sušice - Přeštice 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 13:30 Rapid Plzeň - Doubravka 1:5 (0:3)

    12.kolo

    So 26.10. 10:00 Nepomuk - Sušice 8:1 (5:1)
    So 26.10. 10:00 Klatovy - Rokycany 5:1 (2:1)
    So 26.10. 10:00 Doubravka - Vejprnice 2:1 (0:1)
    So 26.10. 10:00 Luby - Rapid Plzeň 3:0 (1:0)
    So 26.10. 10:00 Bolevec - Stříbro 1:5 (0:3)
    Ne 27.10. 10:00 Tachov - Přeštice 7:0 (2:0)
    Ne 27.10. 10:00 Domažlice - Košutka 7:0 (4:0)
    Ne 27.10. 10:00 Horažďovice - Horšovský Týn 6:0 (4:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 Horšovský Týn - Tachov 0:13 (0:5)
    So 02.11. 10:00 Stříbro - Horažďovice 4:0 (2:0)
    So 02.11. 10:00 Vejprnice - Luby 10:3 (4:1)
    Ne 03.11. 10:00 Košutka - Bolevec 3:4 (1:2)
    Ne 03.11. 10:00 Rokycany - Doubravka 2:1 (2:1)
    Ne 03.11. 10:00 Sušice - Klatovy 2:4 (1:1)
    Ne 03.11. 10:00 Přeštice - Nepomuk 0:4 (0:2)
    Ne 03.11. 12:00 Rapid Plzeň - Domažlice 0:10 (0:5)

    14.kolo

    So 09.11. 10:00 Klatovy - Přeštice 2:3 np (1:1)
    So 09.11. 10:00 Doubravka - Sušice 2:3 np (2:0)
    So 09.11. 10:00 Luby - Rokycany 1:7 (0:4)
    So 09.11. 10:00 Bolevec - Rapid Plzeň 7:0 (5:0)
    Ne 10.11. 10:00 Tachov - Nepomuk 3:7 (1:3)
    Ne 10.11. 10:00 Domažlice - Vejprnice 8:1 (4:1)
    Ne 10.11. 10:00 Horažďovice - Košutka 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 10:00 Horšovský Týn - Stříbro 0:3 (0:3)

    15.kolo

    So 16.11. 10:00 Stříbro - Tachov 1:4 (0:1)
    So 16.11. 10:00 Vejprnice - Bolevec 3:0k
    So 16.11. 10:00 Rokycany - Domažlice 2:0 (1:0)
    Ne 17.11. 09:30 Sušice - Luby 3:0 (1:0)
    Ne 17.11. 10:00 Přeštice - Doubravka 1:4 (0:3)
    Ne 17.11. 10:00 Nepomuk - Klatovy 0:1 (0:1)
    Ne 17.11. 11:30 Rapid Plzeň - Horažďovice 0:2 (0:0)
    Ne 17.11. 13:00 Košutka - Horšovský Týn 7:1 (5:0)

    16. kolo - soutěž ukončena

    Ne 08.03. 10:00 Tachov - Klatovy 3:2 np (2:1)
    Ne 08.03. 10:00 Nepomuk - Doubravka 3:1 (2:0)
    Ne 08.03. 12:30 Rapid Plzeň - Horšovský Týn 3:1 (1:1)
    Ne 08.03. 13:00 Rokycany - Bolevec 0:2 (0:1)
    Ne 08.03. 14:00 Sušice - Domažlice 0:4 (0:1)
    Ne 08.03. 14:00 Vejprnice - Horažďovice 3:6 (2:2)
    Ne 08.03. 14:00 Košutka - Stříbro 2:3 (2:0)
    Út 21.04. 16:00 Přeštice - Luby výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 15 0 0 1 135:15 45
    2. 16 13 0 1 2 80:20 40
    3. 16 11 2 0 3 74:27 37
    4. 16 10 1 3 2 77:24 35
    5. 16 10 1 0 5 54:20 32
    6. 16 8 1 1 6 47:30 27
    7. 15 8 1 0 6 47:30 26
    8. 16 7 1 1 7 64:50 24
    9. 16 8 0 0 8 46:57 24
    10. 16 7 0 2 7 49:55 23
    11. 16 7 1 0 8 30:46 23
    12. 16 5 1 0 10 30:59 17
    13. 16 5 0 1 10 44:52 16
    14. 15 2 0 0 13 15:110 6
    15. 16 1 0 0 15 7:103 3
    16. 16 1 0 0 15 10:111 3