Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 13832
  • Návštěvy: 383/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10377
    Týden:
    383
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    2.kolo

    16.08. 14:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 0:6 (0:3)
    So 17.08. 10:15 Pardubice - Meteor 5:0 (2:0)
    So 17.08. 11:00 Sigma Olomouc - Karviná 5:0 (2:0)
    So 17.08. 11:00 1.FC Slovácko - Opava 2:1 np (1:1)
    So 17.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 2:3 np (1:0)
    So 17.08. 11:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram FA 4:0 (1:0)
    So 17.08. 11:15 Sparta Praha - Č.Budějovice Ak 8:0 (5:0)
    So 17.08. 12:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:3 (0:3)

    4.kolo

    So 31.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Opava 3:2 np (2:2)
    So 31.08. 11:00 Slavia Praha - Hradec Králové 3:2 (2:1)
    So 31.08. 11:00 Meteor - 1.FK Příbram FA 0:1 (0:1)
    So 31.08. 12:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
    So 31.08. 12:30 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:2 (1:2)
    So 31.08. 13:00 1.FC Slovácko - Č.Budějovice Ak 3:1 (1:1)
    So 31.08. 13:00 Pardubice - Zlín 3:2 (1:1)
    So 31.08. 14:00 Mladá Boleslav - Karviná 4:2 (3:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Karviná - Viktoria Plzeň 1:4 (0:4)
    So 07.09. 11:00 Hradec Králové - Pardubice 2:1 np (1:1)
    So 07.09. 12:00 Zlín - Meteor 2:4 (0:1)
    So 07.09. 14:00 Č.Budějovice Ak - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    Út 17.09. 11:00 1.FK Příbram FA - Sparta Praha 2:3 (0:2)
    Út 17.09. 11:30 Opava - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    Út 22.10. 11:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 4:0 (1:0)
    Út 29.10. 12:30 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:3 (0:1)

    3.kolo

    23.08. 10:30 Opava - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)
    23.08. 12:00 1.FK Příbram FA - Pardubice 2:3 np (2:2)
    So 24.08. 10:30 Č.Budějovice Ak - Sigma Olomouc 1:4 (1:1)
    So 24.08. 11:00 Karviná - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Út 27.08. 10:15 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    St 28.08. 11:00 Meteor - Sparta Praha 0:6 (0:4)
    St 28.08. 12:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    Út 10.09. 13:00 Zlín - Slavia Praha 1:5 (0:3)

    1.kolo

    09.08. 13:00 1.FK Příbram FA - Zbrojovka Brno 3:2 (1:2)
    So 10.08. 10:15 Pardubice - Sparta Praha 4:3 np (3:3)
    So 10.08. 11:00 Meteor - Slavia Praha 0:9 (0:4)
    So 10.08. 11:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 4:2 (3:1)
    So 10.08. 11:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 5:0 (2:0)
    So 10.08. 14:30 Zlín - Viktoria Plzeň 1:3 (0:1)
    St 21.08. 12:00 Karviná - Č.Budějovice Ak 1:0 (0:0)
    St 11.09. 12:00 Opava - Sigma Olomouc 2:3 (1:2)

    6.kolo

    13.09. 13:00 Zbrojovka Brno - Karviná 2:1 (1:0)
    So 14.09. 10:30 1.FK Příbram FA - Zlín 2:3 (0:0)
    So 14.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Č.Budějovice Ak 1:0 (0:0)
    So 14.09. 11:00 Meteor - Hradec Králové 1:4 (0:0)
    So 14.09. 11:45 Slavia Praha - Opava 1:3 (1:2)
    So 14.09. 13:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    So 14.09. 13:00 Pardubice - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    Ne 15.09. 11:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 1:2 np (0:0)

    7.kolo

    20.09. 12:00 Opava - Pardubice 3:2 (1:1)
    20.09. 13:15 Karviná - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    20.09. 13:15 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:3 (0:1)
    So 21.09. 11:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram FA 2:3 (0:3)
    So 21.09. 11:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    So 21.09. 12:00 Baník Ostrava - Meteor 2:1 (2:0)
    So 21.09. 13:30 Zlín - Sparta Praha 1:2 (0:0)
    Út 22.10. 12:15 Č.Budějovice Ak - Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)

    8.kolo

    27.09. 13:30 Zlín - Hradec Králové 2:3 np (1:1)
    So 28.09. 11:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 11:0 (6:0)
    So 28.09. 11:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 4:1 (1:1)
    So 28.09. 11:00 Slavia Praha - Č.Budějovice Ak 1:0 (0:0)
    So 28.09. 11:45 Meteor - Opava 2:1 np (1:1)
    So 28.09. 13:30 Pardubice - Karviná 1:0 (0:0)
    So 28.09. 14:00 1.FK Příbram FA - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    Út 08.10. 11:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 3:0 (2:0)

    9.kolo

    04.10. 14:00 Opava - 1.FK Příbram FA 0:2 (0:1)
    So 05.10. 11:00 Hradec Králové - Sparta Praha 1:3 (1:1)
    So 05.10. 11:00 Baník Ostrava - Zlín 4:2 (4:1)
    So 05.10. 11:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:3 (0:1)
    So 05.10. 11:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)
    So 05.10. 11:45 Karviná - Meteor 2:1 (1:0)
    So 05.10. 12:30 Sigma Olomouc - Slavia Praha 3:1 (2:0)
    So 05.10. 13:00 Č.Budějovice Ak - Pardubice 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 12.10. 10:30 Zlín - Opava 2:3 (1:1)
    So 12.10. 11:00 Meteor - Č.Budějovice Ak 3:2 (2:0)
    So 12.10. 12:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
    So 12.10. 13:00 Pardubice - Sigma Olomouc 0:5 (0:2)
    So 12.10. 14:00 1.FK Příbram FA - Karviná 4:2 (0:1)
    St 23.10. 11:15 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    Út 05.11. 11:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    So 23.11. 13:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)

    11.kolo

    18.10. 12:00 Sigma Olomouc - Meteor 5:2 (1:0)
    18.10. 13:00 Karviná - Zlín 1:0 (1:0)
    18.10. 13:30 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:4 (1:1)
    So 19.10. 11:00 Č.Budějovice Ak - 1.FK Příbram FA 1:4 (0:3)
    So 19.10. 11:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 1:6 (0:4)
    So 19.10. 12:00 Opava - Hradec Králové 1:0 np (0:0)
    So 19.10. 12:30 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 3:0 (3:0)
    So 19.10. 13:00 1.FC Slovácko - Pardubice 1:0 np (0:0)

    12.kolo

    25.10. 11:00 1.FK Příbram FA - Sigma Olomouc 2:5 (1:4)
    So 26.10. 11:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:1 np (1:0)
    So 26.10. 12:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)
    So 26.10. 12:00 Meteor - 1.FC Slovácko 1:4 (0:3)
    So 26.10. 12:15 Pardubice - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 26.10. 12:15 Hradec Králové - Karviná 2:1 (0:0)
    So 26.10. 13:30 Zlín - Č.Budějovice Ak 1:2 np (1:1)
    So 23.11. 10:30 Baník Ostrava - Opava 3:1 (2:1)

    13.kolo

    01.11. 13:30 Opava - Sparta Praha 1:6 (1:4)
    01.11. 14:00 Karviná - Baník Ostrava 0:3 (0:1)
    So 02.11. 10:00 Sigma Olomouc - Zlín 1:2 (1:1)
    So 02.11. 11:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram FA 2:0 (1:0)
    So 02.11. 11:00 Mladá Boleslav - Meteor 2:3 np (0:0)
    So 02.11. 11:00 Viktoria Plzeň - Pardubice 2:1 np (0:0)
    So 02.11. 12:00 Č.Budějovice Ak - Hradec Králové 1:2 (1:0)
    So 02.11. 12:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 3:2 (0:1)

    14.kolo

    08.11. 10:30 Opava - Karviná 3:2 np (1:0)
    08.11. 12:00 1.FK Příbram FA - Mladá Boleslav 4:3 np (3:1)
    So 09.11. 11:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:0 (2:0)
    So 09.11. 11:00 Pardubice - Zbrojovka Brno 4:3 np (2:1)
    So 09.11. 11:00 Meteor - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    So 09.11. 11:00 Zlín - 1.FC Slovácko 1:2 np (0:0)
    So 09.11. 11:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 3:2 (0:1)
    So 09.11. 14:30 Baník Ostrava - Č.Budějovice Ak 1:0 (0:0)

    15.kolo

    St 18.09. 13:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 2:3 np (1:1)
    Út 05.11. 11:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 3:1 (0:1)
    So 16.11. 10:30 Č.Budějovice Ak - Opava 1:2 np (0:0)
    So 16.11. 10:30 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram FA 1:0 (1:0)
    So 16.11. 12:00 Zbrojovka Brno - Meteor 2:3 (1:3)
    So 16.11. 14:00 Mladá Boleslav - Zlín 2:3 np (1:0)
    So 23.11. 13:30 Karviná - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    St 19.02. 11:00 Slavia Praha - Pardubice 5:1 (2:1)

    16.kolo

    So 22.02. 10:30 Č.Budějovice Ak - Karviná 4:1 (3:1)
    So 22.02. 11:00 Sparta Praha - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 22.02. 11:00 Slavia Praha - Meteor 5:2 (3:1)
    So 22.02. 11:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 3:2 np (2:2)
    So 22.02. 11:00 Sigma Olomouc - Opava 5:2 (3:1)
    So 22.02. 13:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram FA 2:1 (0:1)
    Ne 23.02. 11:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    Út 03.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Zlín

    17.kolo

    28.02. 11:00 1.FK Příbram FA - Slavia Praha
    So 29.02. 10:00 Opava - 1.FC Slovácko
    So 29.02. 11:00 Č.Budějovice Ak - Sparta Praha
    So 29.02. 11:00 Karviná - Sigma Olomouc
    So 29.02. 11:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav
    So 29.02. 11:00 Zlín - Zbrojovka Brno
    So 29.02. 11:00 Meteor - Pardubice
    So 29.02. 14:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň

    18.kolo

    06.03. 11:00 Pardubice - 1.FK Příbram FA
    So 07.03. 10:30 Mladá Boleslav - Opava
    So 07.03. 11:00 Sparta Praha - Meteor
    So 07.03. 11:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové
    So 07.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava
    So 07.03. 11:00 1.FC Slovácko - Karviná
    So 07.03. 13:00 Slavia Praha - Zlín
    So 07.03. 13:30 Sigma Olomouc - Č.Budějovice Ak

    19.kolo

    13.03. 11:00 1.FK Příbram FA - Meteor
    So 14.03. 10:00 Hradec Králové - Slavia Praha
    So 14.03. 11:00 Karviná - Mladá Boleslav
    So 14.03. 11:00 Opava - Viktoria Plzeň
    So 14.03. 11:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno
    So 14.03. 12:30 Sigma Olomouc - Sparta Praha
    So 14.03. 13:00 Č.Budějovice Ak - 1.FC Slovácko
    So 14.03. 14:30 Zlín - Pardubice

    20.kolo

    So 21.03. 10:30 Viktoria Plzeň - Karviná
    So 21.03. 11:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram FA
    So 21.03. 11:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc
    So 21.03. 12:00 Mladá Boleslav - Č.Budějovice Ak
    So 21.03. 13:00 Meteor - Zlín
    So 21.03. 13:00 Pardubice - Hradec Králové
    So 21.03. 13:00 Slavia Praha - Baník Ostrava
    So 21.03. 13:00 Zbrojovka Brno - Opava

    21.kolo

    St 11.03. 13:00 Opava - Slavia Praha
    27.03. 14:00 Zlín - 1.FK Příbram FA
    So 28.03. 11:00 Č.Budějovice Ak - Viktoria Plzeň
    So 28.03. 11:00 Karviná - Zbrojovka Brno
    So 28.03. 11:00 Baník Ostrava - Pardubice
    So 28.03. 11:00 Hradec Králové - Meteor
    So 28.03. 13:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha
    So 28.03. 13:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav

    22.kolo

    So 04.04. 11:00 1.FK Příbram FA - Hradec Králové
    So 04.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc
    So 04.04. 12:00 Zbrojovka Brno - Č.Budějovice Ak
    So 04.04. 13:00 Sparta Praha - Zlín
    So 04.04. 13:00 Meteor - Baník Ostrava
    So 04.04. 13:00 Pardubice - Opava
    So 04.04. 13:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko
    So 04.04. 14:30 Slavia Praha - Karviná

    23.kolo

    10.04. 11:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha
    10.04. 11:00 Č.Budějovice Ak - Slavia Praha
    10.04. 12:00 Opava - Meteor
    10.04. 13:00 Karviná - Pardubice
    10.04. 13:30 Hradec Králové - Zlín
    So 11.04. 13:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram FA
    So 11.04. 14:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň
    Ne 12.04. 11:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno

    24.kolo

    So 18.04. 10:30 1.FK Příbram FA - Opava
    So 18.04. 11:00 Sparta Praha - Hradec Králové
    So 18.04. 11:00 Zlín - Baník Ostrava
    So 18.04. 11:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko
    So 18.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav
    So 18.04. 12:30 Slavia Praha - Sigma Olomouc
    So 18.04. 13:15 Pardubice - Č.Budějovice Ak
    So 18.04. 14:30 Meteor - Karviná

    25.kolo

    So 25.04. 10:30 Opava - Zlín
    So 25.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha
    So 25.04. 11:00 Sigma Olomouc - Pardubice
    So 25.04. 11:00 Č.Budějovice Ak - Meteor
    So 25.04. 11:00 Karviná - 1.FK Příbram FA
    So 25.04. 11:45 Baník Ostrava - Hradec Králové
    So 25.04. 12:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno
    So 25.04. 13:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha

    26.kolo

    01.05. 11:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav
    So 02.05. 11:00 Zlín - Karviná
    So 02.05. 11:00 1.FK Příbram FA - Č.Budějovice Ak
    So 02.05. 12:30 Meteor - Sigma Olomouc
    So 02.05. 13:00 Sparta Praha - Baník Ostrava
    So 02.05. 13:00 Hradec Králové - Opava
    So 02.05. 13:00 Pardubice - 1.FC Slovácko
    So 02.05. 13:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň

    27.kolo

    08.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha
    08.05. 11:00 Mladá Boleslav - Pardubice
    08.05. 11:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram FA
    08.05. 13:30 Karviná - Hradec Králové
    08.05. 14:30 Č.Budějovice Ak - Zlín
    So 09.05. 10:30 Opava - Baník Ostrava
    So 09.05. 12:00 1.FC Slovácko - Meteor
    So 09.05. 13:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha

    28.kolo

    15.05. 14:30 Zlín - Sigma Olomouc
    So 16.05. 11:00 Baník Ostrava - Karviná
    So 16.05. 11:00 Meteor - Mladá Boleslav
    So 16.05. 11:00 Pardubice - Viktoria Plzeň
    So 16.05. 11:30 Sparta Praha - Opava
    So 16.05. 13:00 Hradec Králové - Č.Budějovice Ak
    So 16.05. 13:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno
    So 16.05. 13:30 1.FK Příbram FA - 1.FC Slovácko

    29.kolo

    Út 07.04. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha
    So 23.05. 10:30 Č.Budějovice Ak - Baník Ostrava
    So 23.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Meteor
    So 23.05. 11:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram FA
    So 23.05. 11:00 1.FC Slovácko - Zlín
    So 23.05. 11:00 Karviná - Opava
    So 23.05. 12:00 Zbrojovka Brno - Pardubice
    Út 26.05. 11:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové

    30.kolo

    Út 28.04. 10:45 Pardubice - Slavia Praha
    So 30.05. 11:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc
    So 30.05. 11:00 Zlín - Mladá Boleslav
    So 30.05. 11:00 1.FK Příbram FA - Viktoria Plzeň
    So 30.05. 12:00 Meteor - Zbrojovka Brno
    So 30.05. 13:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko
    So 30.05. 14:00 Opava - Č.Budějovice Ak
    So 30.05. 14:30 Sparta Praha - Karviná
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 13 0 1 2 62:14 40
    2. 16 11 1 0 4 50:23 35
    3. 16 11 1 0 4 49:24 35
    4. 16 10 0 1 5 36:22 31
    5. 15 8 2 2 3 28:18 30
    6. 16 9 0 1 6 30:28 28
    7. 16 6 4 1 5 30:28 27
    8. 16 7 1 1 7 31:33 24
    9. 16 5 4 1 6 25:28 24
    10. 16 4 3 3 6 24:29 21
    11. 16 4 3 3 6 24:32 21
    12. 15 3 1 3 8 25:35 14
    13. 16 4 0 1 11 16:36 13
    14. 16 3 0 4 9 20:45 13
    15. 16 3 2 0 11 21:54 13
    16. 16 3 1 1 11 15:35 12