Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 13833
  • Návštěvy: 86/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7701
    Týden:
    86
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    2.kolo

    16.08. 16:15 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 0:10 (0:5)
    So 17.08. 12:30 Pardubice - Meteor 1:0 (1:0)
    So 17.08. 13:15 Sparta Praha - Č.Budějovice Ak 2:3 np (1:1)
    So 17.08. 13:15 Sigma Olomouc - Karviná 4:0 (2:0)
    So 17.08. 13:15 1.FC Slovácko - Opava 6:2 (3:1)
    So 17.08. 13:15 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    So 17.08. 13:15 Slavia Praha - 1.FK Příbram FA 10:1 (6:1)
    So 17.08. 14:15 Zbrojovka Brno - Zlín 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 13:15 Viktoria Plzeň - Opava 2:0 (0:0)
    So 31.08. 13:15 Slavia Praha - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    So 31.08. 13:15 Meteor - 1.FK Příbram FA 2:0 (1:0)
    So 31.08. 14:15 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 0:3 (0:1)
    So 31.08. 15:15 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:1 np (1:1)
    So 31.08. 15:15 1.FC Slovácko - Č.Budějovice Ak 2:0 (0:0)
    So 31.08. 15:15 Pardubice - Zlín 3:2 (0:0)
    So 31.08. 16:15 Mladá Boleslav - Karviná 3:1 (0:1)

    5.kolo

    So 07.09. 12:30 Karviná - Viktoria Plzeň 0:1 np (0:0)
    So 07.09. 13:15 Hradec Králové - Pardubice 0:4 (0:2)
    So 07.09. 14:15 Zlín - Meteor 0:1 (0:1)
    So 07.09. 16:15 Č.Budějovice Ak - Mladá Boleslav 6:0 (5:0)
    Út 17.09. 13:15 1.FK Příbram FA - Sparta Praha 1:4 (0:2)
    Út 17.09. 13:45 Opava - Zbrojovka Brno 3:1 (1:1)
    Út 22.10. 13:15 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 4:0 (0:0)
    Út 29.10. 15:15 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:3 (0:2)

    3.kolo

    23.08. 12:45 Opava - Mladá Boleslav 1:6 (1:2)
    23.08. 14:15 1.FK Příbram FA - Pardubice 1:3 (0:2)
    So 24.08. 12:45 Č.Budějovice Ak - Sigma Olomouc 2:4 (0:2)
    So 24.08. 13:15 Karviná - 1.FC Slovácko 5:4 np (3:1)
    Út 27.08. 12:30 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 6:2 (1:1)
    St 28.08. 13:15 Meteor - Sparta Praha 1:4 (1:3)
    St 28.08. 14:15 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 4:0 (3:0)
    Út 10.09. 15:15 Zlín - Slavia Praha 2:3 np (1:1)

    1.kolo

    09.08. 15:15 1.FK Příbram FA - Zbrojovka Brno 2:4 (0:2)
    So 10.08. 12:30 Pardubice - Sparta Praha 0:4 (0:0)
    So 10.08. 13:15 Meteor - Slavia Praha 1:9 (1:7)
    So 10.08. 13:15 Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    So 10.08. 13:15 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 4:0 (3:0)
    So 10.08. 16:45 Zlín - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    St 11.09. 14:15 Opava - Sigma Olomouc 1:7 (1:2)
    St 09.10. 14:30 Karviná - Č.Budějovice Ak 2:0 (1:0)

    6.kolo

    13.09. 15:15 Zbrojovka Brno - Karviná 1:0 (0:0)
    So 14.09. 12:45 1.FK Příbram FA - Zlín 2:0 (0:0)
    So 14.09. 13:15 Viktoria Plzeň - Č.Budějovice Ak 1:2 (1:0)
    So 14.09. 13:15 Meteor - Hradec Králové 0:3 (0:0)
    So 14.09. 14:00 Slavia Praha - Opava 4:3 (3:0)
    So 14.09. 15:15 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    So 14.09. 15:15 Pardubice - Baník Ostrava 2:4 (2:2)
    Ne 15.09. 13:15 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 1:3 (0:1)

    7.kolo

    20.09. 14:15 Opava - Pardubice 3:2 (2:1)
    20.09. 15:30 Karviná - Slavia Praha 2:1 (1:1)
    20.09. 15:30 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 4:2 (1:0)
    So 21.09. 13:15 Hradec Králové - 1.FK Příbram FA 1:2 (0:1)
    So 21.09. 13:15 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    So 21.09. 14:15 Baník Ostrava - Meteor 4:1 (1:1)
    So 21.09. 15:45 Zlín - Sparta Praha 1:3 (0:0)
    Út 22.10. 14:30 Č.Budějovice Ak - Zbrojovka Brno 3:2 np (2:2)

    8.kolo

    27.09. 15:45 Zlín - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    So 28.09. 13:15 Sparta Praha - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
    So 28.09. 13:15 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 5:3 (1:2)
    So 28.09. 13:15 Slavia Praha - Č.Budějovice Ak 3:1 (2:0)
    So 28.09. 14:00 Meteor - Opava 1:2 (1:1)
    So 28.09. 15:45 Pardubice - Karviná 4:2 (4:1)
    So 28.09. 16:15 1.FK Příbram FA - Baník Ostrava 0:6 (0:4)
    Út 08.10. 13:15 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:6 (0:2)

    9.kolo

    04.10. 16:15 Opava - 1.FK Příbram FA 3:2 np (2:2)
    So 05.10. 13:15 Hradec Králové - Sparta Praha 2:1 (0:0)
    So 05.10. 13:15 Baník Ostrava - Zlín 4:0 (2:0)
    So 05.10. 13:15 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:4 (2:0)
    So 05.10. 13:15 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:7 (0:4)
    So 05.10. 14:15 Karviná - Meteor 2:1 (1:0)
    So 05.10. 15:15 Č.Budějovice Ak - Pardubice 3:0 (1:0)
    So 05.10. 15:15 Sigma Olomouc - Slavia Praha 3:2 (1:1)

    10.kolo

    So 12.10. 12:45 Zlín - Opava 1:2 np (1:1)
    So 12.10. 13:15 Meteor - Č.Budějovice Ak 0:1 (0:1)
    So 12.10. 14:15 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 5:1 (3:0)
    So 12.10. 15:15 Pardubice - Sigma Olomouc 1:4 (0:2)
    So 12.10. 16:15 1.FK Příbram FA - Karviná 2:1 (2:0)
    St 23.10. 13:30 Hradec Králové - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    Út 05.11. 13:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:3 (0:1)
    So 23.11. 15:15 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 5:2 (1:0)

    11.kolo

    18.10. 14:15 Sigma Olomouc - Meteor 3:0 (2:0)
    18.10. 15:15 Karviná - Zlín 3:1 (3:1)
    18.10. 15:45 Baník Ostrava - Sparta Praha 2:4 (0:1)
    So 19.10. 13:15 Č.Budějovice Ak - 1.FK Příbram FA 4:2 (0:0)
    So 19.10. 13:15 Mladá Boleslav - Slavia Praha 2:7 (2:4)
    So 19.10. 14:15 Opava - Hradec Králové 2:1 (0:1)
    So 19.10. 14:45 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 19.10. 15:15 1.FC Slovácko - Pardubice 3:2 (0:0)

    12.kolo

    25.10. 13:15 1.FK Příbram FA - Sigma Olomouc 1:4 (0:1)
    So 26.10. 13:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 10:3 (5:1)
    So 26.10. 13:30 Zlín - Č.Budějovice Ak 1:2 np (0:0)
    So 26.10. 14:15 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:3 np (2:1)
    So 26.10. 14:15 Meteor - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Pardubice - Mladá Boleslav 2:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Hradec Králové - Karviná 3:2 np (2:1)
    So 23.11. 12:45 Baník Ostrava - Opava 12:1 (6:0)

    13.kolo

    01.11. 15:45 Opava - Sparta Praha 1:4 (0:1)
    01.11. 16:15 Karviná - Baník Ostrava 2:3 (0:1)
    So 02.11. 12:15 Sigma Olomouc - Zlín 5:0 (1:0)
    So 02.11. 13:15 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram FA 2:1 (0:0)
    So 02.11. 13:15 Mladá Boleslav - Meteor 1:0 (1:0)
    So 02.11. 13:15 Viktoria Plzeň - Pardubice 3:0 (0:0)
    So 02.11. 14:15 Č.Budějovice Ak - Hradec Králové 5:0 (2:0)
    So 02.11. 14:15 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:3 (0:1)

    14.kolo

    08.11. 12:45 Opava - Karviná 1:2 (1:0)
    08.11. 14:15 1.FK Příbram FA - Mladá Boleslav 3:4 (2:3)
    So 09.11. 12:45 Hradec Králové - Sigma Olomouc 3:1 (2:0)
    So 09.11. 13:15 Sparta Praha - Slavia Praha 3:5 (2:2)
    So 09.11. 13:15 Pardubice - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 09.11. 13:15 Meteor - Viktoria Plzeň 0:5 (0:3)
    So 09.11. 13:15 Zlín - 1.FC Slovácko 2:3 np (2:2)
    So 09.11. 16:45 Baník Ostrava - Č.Budějovice Ak 4:1 (1:1)

    15.kolo

    St 18.09. 15:15 1.FC Slovácko - Hradec Králové 1:3 (0:2)
    Út 05.11. 13:15 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:0 np (0:0)
    So 16.11. 12:45 Č.Budějovice Ak - Opava 5:2 (2:2)
    So 16.11. 12:45 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram FA 3:1 (1:0)
    So 16.11. 13:15 Slavia Praha - Pardubice 4:2 (2:2)
    So 16.11. 14:15 Zbrojovka Brno - Meteor 3:0 (2:0)
    So 16.11. 16:15 Mladá Boleslav - Zlín 2:3 np (1:2)
    So 23.11. 15:45 Karviná - Sparta Praha 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 22.02. 12:45 Č.Budějovice Ak - Karviná 2:0 (1:0)
    So 22.02. 13:15 Sparta Praha - Pardubice 1:3 (0:0)
    So 22.02. 13:15 Slavia Praha - Meteor 6:1 (2:0)
    So 22.02. 13:15 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:7 (0:2)
    So 22.02. 13:15 Sigma Olomouc - Opava 2:4 (0:3)
    So 22.02. 15:15 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram FA 3:0 (1:0)
    Ne 23.02. 13:15 Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:1 np (1:1)
    Út 03.03. 13:15 Viktoria Plzeň - Zlín 5:0 (4:0)

    17.kolo

    28.02. 13:15 1.FK Příbram FA - Slavia Praha 1:4 (0:3)
    So 29.02. 12:15 Opava - 1.FC Slovácko 0:1 np (0:0)
    So 29.02. 13:15 Č.Budějovice Ak - Sparta Praha 0:3 (0:3)
    So 29.02. 13:15 Karviná - Sigma Olomouc 3:2 np (0:1)
    So 29.02. 13:15 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 10:1 (5:0)
    So 29.02. 13:15 Zlín - Zbrojovka Brno 1:2 np (1:1)
    So 29.02. 13:15 Meteor - Pardubice 1:4 (0:3)
    So 29.02. 16:15 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 3:1 (1:1)

    18.kolo

    06.03. 13:15 Pardubice - 1.FK Příbram FA 1:0 (1:0)
    So 07.03. 12:45 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:2 (0:1)
    So 07.03. 12:45 Mladá Boleslav - Opava 1:4 (0:3)
    So 07.03. 13:15 Sparta Praha - Meteor 5:1 (4:0)
    So 07.03. 13:15 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 2:3 np (1:1)
    So 07.03. 14:45 1.FC Slovácko - Karviná 2:3 (1:2)
    So 07.03. 15:15 Slavia Praha - Zlín 7:1 (4:1)
    So 07.03. 15:45 Sigma Olomouc - Č.Budějovice Ak 1:0 (0:0)

    21.kolo - soutěž ukončena

    St 11.03. 15:15 Opava - Slavia Praha 3:4 np (2:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 19 15 2 0 2 90:32 49
    2. 18 15 0 1 2 83:18 46
    3. 18 13 1 2 2 58:21 43
    4. 18 10 1 0 7 46:34 32
    5. 18 9 2 1 6 28:26 32
    6. 18 9 1 2 6 45:29 31
    7. 18 8 3 0 7 37:29 30
    8. 18 10 0 0 8 36:37 30
    9. 18 7 2 2 7 34:35 27
    10. 18 7 2 2 7 30:33 27
    11. 18 7 2 1 8 33:46 26
    12. 19 6 2 2 9 36:62 24
    13. 18 4 1 1 12 25:66 15
    14. 18 3 0 1 14 22:58 10
    15. 18 0 1 5 12 14:47 7
    16. 18 2 0 0 16 11:55 6