Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 13837
  • Návštěvy: 130/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5468
    Týden:
    130
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 11.08. 10:15 FŠ Litvínov - Meteor B 2:3 (1:2)
    Ne 11.08. 10:15 Chrudim - Dukla Praha 0:8 (0:2)
    Ne 11.08. 10:30 Teplice - Neratovice 13:1 (7:1)
    Ne 11.08. 11:00 Mladá Boleslav B - Ústí n/L 1:2 (0:1)
    Ne 11.08. 12:00 Tempo - Jablonec 5:1 (0:0)
    Ne 11.08. 12:15 Sparta Praha B - Pardubice B 4:0 (2:0)
    Ne 11.08. 12:15 Olympia HK - Admira Praha 0:6 (0:4)
    Ne 11.08. 12:15 Slovan Liberec - Hradec Králové 6:0 (1:0)

    2.kolo

    16.08. 10:00 Ústí n/L - Dukla Praha 1:5 (1:4)
    Ne 18.08. 10:00 Neratovice - Mladá Boleslav B 0:1 (0:0)
    Ne 18.08. 10:00 Meteor B - Sparta Praha B 2:8 (0:0)
    Ne 18.08. 10:00 Admira Praha - FŠ Litvínov 4:0 (0:0)
    Ne 18.08. 10:00 Hradec Králové - Pardubice B 3:2 (0:0)
    Ne 18.08. 10:15 Jablonec - Teplice 0:2 (0:0)
    Ne 18.08. 10:15 Chrudim - Olympia HK 7:2 (5:2)
    Ne 18.08. 12:15 Slovan Liberec - Tempo 4:0 (2:0)

    3.kolo

    Čt 22.08. 11:00 Olympia HK - Ústí n/L 1:3 (0:1)
    Ne 25.08. 10:00 Tempo - Hradec Králové 3:1 (2:1)
    Ne 25.08. 10:15 Dukla Praha - Neratovice 14:2 (3:0)
    Ne 25.08. 10:15 Pardubice B - Meteor B 5:2 (4:0)
    Ne 25.08. 10:15 FŠ Litvínov - Chrudim 0:3 (0:3)
    Ne 25.08. 10:30 Teplice - Slovan Liberec 0:3 (0:0)
    Ne 25.08. 11:00 Mladá Boleslav B - Jablonec 1:0 np (0:0)
    Ne 25.08. 12:15 Sparta Praha B - Admira Praha 5:1 (5:0)

    4.kolo

    Ne 01.09. 10:00 Ústí n/L - FŠ Litvínov 3:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:00 Neratovice - Olympia HK 2:1 (0:1)
    Ne 01.09. 10:00 Hradec Králové - Meteor B 7:0 (5:0)
    Ne 01.09. 10:00 Admira Praha - Pardubice B 2:1 (2:1)
    Ne 01.09. 10:15 Jablonec - Dukla Praha 1:3 (1:1)
    Ne 01.09. 12:15 Slovan Liberec - Mladá Boleslav B 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 12:30 Chrudim - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 14:15 Tempo - Teplice 3:1 (1:0)

    5.kolo

    Ne 08.09. 10:00 Meteor B - Admira Praha 2:3 (0:1)
    Ne 08.09. 10:15 FŠ Litvínov - Neratovice 2:1 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Pardubice B - Chrudim 2:1 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Dukla Praha - Slovan Liberec 3:6 (2:1)
    Ne 08.09. 10:30 Teplice - Hradec Králové 5:2 (4:0)
    Ne 08.09. 11:00 Mladá Boleslav B - Tempo 2:1 np (0:0)
    Ne 08.09. 12:15 Sparta Praha B - Ústí n/L 4:3 (3:1)
    Ne 08.09. 12:15 Olympia HK - Jablonec 1:7 (1:1)

    6.kolo

    13.09. 10:30 Teplice - Mladá Boleslav B 6:0 (3:0)
    Ne 15.09. 10:00 Hradec Králové - Admira Praha 1:3 (1:2)
    Ne 15.09. 10:00 Neratovice - Sparta Praha B 0:7 (0:4)
    Ne 15.09. 10:15 Chrudim - Meteor B 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 10:15 Jablonec - FŠ Litvínov 4:0 (4:0)
    Ne 15.09. 11:00 Ústí n/L - Pardubice B 2:1 (0:1)
    Ne 15.09. 11:45 Tempo - Dukla Praha 0:3 (0:2)
    Ne 15.09. 12:15 Slovan Liberec - Olympia HK 7:0 (3:0)

    7.kolo

    St 18.09. 10:00 Meteor B - Ústí n/L 0:1 (0:1)
    Ne 22.09. 10:00 Admira Praha - Chrudim 2:1 (2:1)
    Ne 22.09. 10:15 Pardubice B - Neratovice 1:0 np (0:0)
    Ne 22.09. 10:15 Dukla Praha - Teplice 3:1 (2:0)
    Ne 22.09. 11:00 Mladá Boleslav B - Hradec Králové 3:1 (2:0)
    Ne 22.09. 12:15 Sparta Praha B - Jablonec 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 12:15 Olympia HK - Tempo 0:11 (0:5)
    Ne 22.09. 14:30 FŠ Litvínov - Slovan Liberec 0:7 (0:3)

    8.kolo

    Út 27.08. 13:15 Ústí n/L - Admira Praha 4:0 (2:0)
    St 18.09. 11:00 Slovan Liberec - Sparta Praha B 2:1 np (0:1)
    So 28.09. 11:30 Teplice - Olympia HK 7:1 (3:0)
    Ne 29.09. 10:00 Neratovice - Meteor B 1:0 (1:0)
    Ne 29.09. 10:00 Hradec Králové - Chrudim 5:0 (4:0)
    Ne 29.09. 10:15 Jablonec - Pardubice B 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 11:00 Mladá Boleslav B - Dukla Praha 1:5 (1:2)
    Ne 29.09. 11:15 Tempo - FŠ Litvínov 8:1 (5:1)

    9.kolo

    Ne 06.10. 10:00 Admira Praha - Neratovice 3:1 (1:0)
    Ne 06.10. 10:15 FŠ Litvínov - Teplice 0:8 (0:4)
    Ne 06.10. 10:15 Pardubice B - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 10:15 Dukla Praha - Hradec Králové 5:3 (3:1)
    Ne 06.10. 11:00 Chrudim - Ústí n/L 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 11:30 Meteor B - Jablonec 1:2 (1:1)
    Ne 06.10. 12:15 Sparta Praha B - Tempo 3:4 np (0:1)
    Ne 06.10. 12:15 Olympia HK - Mladá Boleslav B 1:2 np (0:1)

    10.kolo

    St 09.10. 11:00 Hradec Králové - Ústí n/L 0:3 (0:0)
    Ne 13.10. 10:00 Neratovice - Chrudim 2:1 (2:1)
    Ne 13.10. 10:15 Dukla Praha - Olympia HK 5:2 (3:1)
    Ne 13.10. 10:15 Jablonec - Admira Praha 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 10:30 Teplice - Sparta Praha B 1:4 (0:3)
    Ne 13.10. 10:45 Tempo - Pardubice B 2:3 (0:1)
    Ne 13.10. 11:00 Mladá Boleslav B - FŠ Litvínov 2:1 np (1:1)
    Ne 13.10. 12:15 Slovan Liberec - Meteor B 13:3 (7:0)

    11.kolo

    St 16.10. 13:00 Olympia HK - Hradec Králové 1:5 (0:4)
    Ne 20.10. 10:00 Admira Praha - Slovan Liberec 2:9 (1:5)
    Ne 20.10. 10:00 Ústí n/L - Neratovice 1:2 np (1:0)
    Ne 20.10. 10:15 Pardubice B - Teplice 4:1 (1:0)
    Ne 20.10. 10:15 FŠ Litvínov - Dukla Praha 0:4 (0:2)
    Ne 20.10. 11:00 Chrudim - Jablonec 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 11:15 Meteor B - Tempo 2:5 (1:3)
    Ne 20.10. 15:15 Sparta Praha B - Mladá Boleslav B 5:0 (2:0)

    12.kolo

    25.10. 10:15 Jablonec - Ústí n/L 3:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:00 Hradec Králové - Neratovice 8:1 (4:1)
    Ne 27.10. 10:00 Tempo - Admira Praha 5:1 (3:1)
    Ne 27.10. 10:15 Sparta Praha B - Dukla Praha 0:3 (0:1)
    Ne 27.10. 10:30 Teplice - Meteor B 5:0 (2:0)
    Ne 27.10. 11:00 Mladá Boleslav B - Pardubice B 0:3 (0:3)
    Ne 27.10. 12:15 Slovan Liberec - Chrudim 4:0 (2:0)
    Ne 27.10. 12:15 Olympia HK - FŠ Litvínov 3:2 np (1:0)

    13.kolo

    Čt 31.10. 11:00 Ústí n/L - Slovan Liberec 0:3 (0:2)
    Ne 03.11. 10:00 Admira Praha - Teplice 1:5 (1:2)
    Ne 03.11. 10:00 Meteor B - Mladá Boleslav B 4:0 (3:0)
    Ne 03.11. 10:00 Neratovice - Jablonec 0:2 (0:0)
    Ne 03.11. 10:15 Pardubice B - Dukla Praha 1:4 (0:1)
    Ne 03.11. 10:15 Chrudim - Tempo 1:2 (0:1)
    Ne 03.11. 10:15 FŠ Litvínov - Hradec Králové 0:3 (0:1)
    Ne 03.11. 15:15 Sparta Praha B - Olympia HK 5:0 (1:0)

    15.kolo

    St 13.11. 10:00 Ústí n/L - Teplice 2:1 np (0:1)
    Ne 17.11. 10:00 Admira Praha - Dukla Praha 0:3 (0:2)
    Ne 17.11. 10:00 Neratovice - Tempo 0:5 (0:1)
    Ne 17.11. 10:15 Pardubice B - FŠ Litvínov 2:1 np (1:0)
    Ne 17.11. 10:15 Jablonec - Slovan Liberec 0:4 (0:2)
    Ne 17.11. 11:00 Chrudim - Mladá Boleslav B 3:2 (0:1)
    Ne 17.11. 12:30 Meteor B - Olympia HK 7:2 (4:1)
    Ne 17.11. 15:15 Sparta Praha B - Hradec Králové 4:3 (1:3)

    14.kolo

    08.11. 11:00 Hradec Králové - Jablonec 4:1 (1:1)
    Ne 10.11. 10:00 Tempo - Ústí n/L 3:1 (1:1)
    Ne 10.11. 10:15 Dukla Praha - Meteor B 10:0 (4:0)
    Ne 10.11. 10:30 Teplice - Chrudim 13:1 (9:1)
    Ne 10.11. 11:00 Mladá Boleslav B - Admira Praha 3:2 np (0:1)
    Ne 10.11. 12:15 Slovan Liberec - Neratovice 28:0 (11:0)
    Ne 10.11. 12:15 Olympia HK - Pardubice B 3:6 (1:6)
    Út 19.11. 12:00 FŠ Litvínov - Sparta Praha B 3:1 (2:1)

    16.kolo

    06.03. 10:00 Hradec Králové - Slovan Liberec
    Ne 08.03. 10:00 Neratovice - Teplice
    Ne 08.03. 10:00 Ústí n/L - Mladá Boleslav B
    Ne 08.03. 10:15 Dukla Praha - Chrudim
    Ne 08.03. 10:15 Jablonec - Tempo
    Ne 08.03. 10:15 Pardubice B - Sparta Praha B
    Ne 08.03. 10:15 Admira Praha - Olympia HK
    Ne 08.03. 13:15 Meteor B - FŠ Litvínov

    17.kolo

    Ne 15.03. 10:00 Mladá Boleslav B - Neratovice
    Ne 15.03. 10:00 Pardubice B - Hradec Králové
    Ne 15.03. 10:00 Olympia HK - Chrudim
    Ne 15.03. 10:00 Tempo - Slovan Liberec
    Ne 15.03. 10:15 Dukla Praha - Ústí n/L
    Ne 15.03. 10:15 FŠ Litvínov - Admira Praha
    Ne 15.03. 10:30 Teplice - Jablonec
    Ne 15.03. 12:15 Sparta Praha B - Meteor B

    18.kolo

    Ne 22.03. 10:00 Hradec Králové - Tempo
    Ne 22.03. 10:00 Neratovice - Dukla Praha
    Ne 22.03. 10:00 Meteor B - Pardubice B
    Ne 22.03. 10:00 Admira Praha - Sparta Praha B
    Ne 22.03. 10:15 Jablonec - Mladá Boleslav B
    Ne 22.03. 11:00 Ústí n/L - Olympia HK
    Ne 22.03. 11:00 Chrudim - FŠ Litvínov
    Ne 22.03. 12:15 Slovan Liberec - Teplice

    19.kolo

    So 28.03. 10:00 Olympia HK - Neratovice
    Ne 29.03. 10:00 Mladá Boleslav B - Slovan Liberec
    Ne 29.03. 10:15 FŠ Litvínov - Ústí n/L
    Ne 29.03. 10:15 Dukla Praha - Jablonec
    Ne 29.03. 10:30 Teplice - Tempo
    Ne 29.03. 12:00 Pardubice B - Admira Praha
    Ne 29.03. 12:15 Sparta Praha B - Chrudim
    Ne 29.03. 13:00 Meteor B - Hradec Králové

    20.kolo

    Ne 05.04. 10:00 Admira Praha - Meteor B
    Ne 05.04. 10:00 Neratovice - FŠ Litvínov
    Ne 05.04. 10:00 Ústí n/L - Sparta Praha B
    Ne 05.04. 10:15 Chrudim - Pardubice B
    Ne 05.04. 10:15 Jablonec - Olympia HK
    Ne 05.04. 11:00 Hradec Králové - Teplice
    Ne 05.04. 12:15 Slovan Liberec - Dukla Praha
    Ne 05.04. 13:30 Tempo - Mladá Boleslav B

    21.kolo

    Čt 09.04. 13:00 Meteor B - Chrudim
    10.04. 10:00 Admira Praha - Hradec Králové
    So 11.04. 11:00 Mladá Boleslav B - Teplice
    Ne 12.04. 10:00 Olympia HK - Slovan Liberec
    Ne 12.04. 10:15 FŠ Litvínov - Jablonec
    Ne 12.04. 10:15 Pardubice B - Ústí n/L
    Ne 12.04. 10:15 Dukla Praha - Tempo
    Ne 12.04. 12:15 Sparta Praha B - Neratovice

    22.kolo

    Ne 19.04. 10:00 Ústí n/L - Meteor B
    Ne 19.04. 10:00 Neratovice - Pardubice B
    Ne 19.04. 10:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav B
    Ne 19.04. 10:15 Chrudim - Admira Praha
    Ne 19.04. 10:15 Jablonec - Sparta Praha B
    Ne 19.04. 10:30 Teplice - Dukla Praha
    Ne 19.04. 12:15 Tempo - Olympia HK
    Ne 19.04. 12:15 Slovan Liberec - FŠ Litvínov

    23.kolo

    Ne 26.04. 10:00 Admira Praha - Ústí n/L
    Ne 26.04. 10:00 Olympia HK - Teplice
    Ne 26.04. 10:15 Chrudim - Hradec Králové
    Ne 26.04. 10:15 Pardubice B - Jablonec
    Ne 26.04. 10:15 Dukla Praha - Mladá Boleslav B
    Ne 26.04. 10:15 FŠ Litvínov - Tempo
    Ne 26.04. 12:15 Sparta Praha B - Slovan Liberec
    Ne 26.04. 13:30 Meteor B - Neratovice

    24.kolo

    01.05. 10:00 Hradec Králové - Dukla Praha
    So 02.05. 10:00 Mladá Boleslav B - Olympia HK
    Ne 03.05. 10:00 Neratovice - Admira Praha
    Ne 03.05. 10:15 Jablonec - Meteor B
    Ne 03.05. 10:30 Teplice - FŠ Litvínov
    Ne 03.05. 11:00 Ústí n/L - Chrudim
    Ne 03.05. 12:15 Slovan Liberec - Pardubice B
    Ne 03.05. 12:15 Tempo - Sparta Praha B

    30.kolo

    St 06.05. 10:00 Hradec Králové - Sparta Praha B
    St 06.05. 11:00 FŠ Litvínov - Pardubice B
    St 06.05. 12:15 Tempo - Neratovice
    St 06.05. 13:00 Mladá Boleslav B - Chrudim
    St 06.05. 14:00 Slovan Liberec - Jablonec
    St 06.05. 14:45 Teplice - Ústí n/L
    St 06.05. 14:45 Olympia HK - Meteor B
    St 06.05. 15:00 Dukla Praha - Admira Praha

    25.kolo

    Ne 10.05. 10:00 Olympia HK - Dukla Praha
    Ne 10.05. 10:00 Admira Praha - Jablonec
    Ne 10.05. 10:15 Chrudim - Neratovice
    Ne 10.05. 10:15 Pardubice B - Tempo
    Ne 10.05. 10:15 FŠ Litvínov - Mladá Boleslav B
    Ne 10.05. 11:00 Ústí n/L - Hradec Králové
    Ne 10.05. 14:45 Meteor B - Slovan Liberec
    Ne 10.05. 15:15 Sparta Praha B - Teplice

    26.kolo

    Ne 17.05. 10:00 Neratovice - Ústí n/L
    Ne 17.05. 10:00 Hradec Králové - Olympia HK
    Ne 17.05. 10:00 Mladá Boleslav B - Sparta Praha B
    Ne 17.05. 10:15 Dukla Praha - FŠ Litvínov
    Ne 17.05. 10:30 Teplice - Pardubice B
    Ne 17.05. 12:00 Jablonec - Chrudim
    Ne 17.05. 12:00 Tempo - Meteor B
    Ne 17.05. 12:15 Slovan Liberec - Admira Praha

    27.kolo

    So 23.05. 10:15 FŠ Litvínov - Olympia HK
    Ne 24.05. 10:00 Neratovice - Hradec Králové
    Ne 24.05. 10:00 Admira Praha - Tempo
    Ne 24.05. 10:00 Ústí n/L - Jablonec
    Ne 24.05. 10:15 Dukla Praha - Sparta Praha B
    Ne 24.05. 10:15 Pardubice B - Mladá Boleslav B
    Ne 24.05. 11:00 Chrudim - Slovan Liberec
    Ne 24.05. 14:45 Meteor B - Teplice

    28.kolo

    Ne 31.05. 10:00 Mladá Boleslav B - Meteor B
    Ne 31.05. 10:00 Hradec Králové - FŠ Litvínov
    Ne 31.05. 10:00 Olympia HK - Sparta Praha B
    Ne 31.05. 10:15 Dukla Praha - Pardubice B
    Ne 31.05. 10:30 Teplice - Admira Praha
    Ne 31.05. 12:00 Tempo - Chrudim
    Ne 31.05. 12:15 Slovan Liberec - Ústí n/L
    Ne 31.05. 13:30 Jablonec - Neratovice

    29.kolo

    St 27.05. 10:15 Jablonec - Hradec Králové
    St 03.06. 18:00 Ústí n/L - Tempo
    Ne 07.06. 10:00 Admira Praha - Mladá Boleslav B
    Ne 07.06. 10:00 Neratovice - Slovan Liberec
    Ne 07.06. 10:15 Pardubice B - Olympia HK
    Ne 07.06. 11:00 Chrudim - Teplice
    Ne 07.06. 12:00 Meteor B - Dukla Praha
    Ne 07.06. 15:15 Sparta Praha B - FŠ Litvínov
    Správce soutěže: Milan Másílko

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 14 1 0 0 100:9 44
    2. 15 14 0 0 1 78:18 42
    3. 15 10 1 1 3 56:23 33
    4. 15 9 0 2 4 51:22 29
    5. 15 9 0 1 5 69:24 28
    6. 15 9 0 1 5 30:20 28
    7. 15 7 1 1 6 26:25 24
    8. 15 6 2 0 7 29:30 22
    9. 15 7 0 1 7 30:42 22
    10. 15 7 0 0 8 46:37 21
    11. 15 6 0 0 9 24:45 18
    12. 15 2 5 0 8 13:37 16
    13. 15 3 1 1 10 12:86 12
    14. 15 2 0 3 10 12:53 9
    15. 15 3 0 0 12 26:67 9
    16. 15 0 1 1 13 17:81 3