Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 13838
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3281
    Týden:
    51
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 10:00 Karlovy Vary - Motorlet Praha B 1:2 np (0:0)
    So 17.08. 10:00 Mostecký FK B - SK Rakovník 1:2 (0:0)
    So 17.08. 10:00 Ervěnice - Jablonec B 0:6 (0:2)
    So 17.08. 10:00 Slovan Liberec B - Česká Lípa 14:0 (8:0)
    So 17.08. 10:00 FF Roudnice - Louny 6:0 (1:0)
    So 17.08. 10:00 Ústí n/L B - Varnsdorf 3:1 (0:0)
    Ne 18.08. 10:30 Teplice B - Chomutov 14:0 (5:0)
    St 21.08. 10:15 Dukla Praha B - Sokolov 5:1 (3:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 Louny - Ústí n/L B 0:5 (0:4)
    So 24.08. 10:00 Chomutov - FF Roudnice 0:10 (0:5)
    So 24.08. 10:00 Sokolov - Teplice B 0:3 (0:0)
    So 24.08. 10:00 Česká Lípa - Dukla Praha B 1:3 (0:3)
    So 24.08. 10:00 SK Rakovník - Ervěnice 2:0 (2:0)
    So 24.08. 10:00 Motorlet Praha B - Mostecký FK B 0:1 np (0:0)
    So 24.08. 10:15 Jablonec B - Slovan Liberec B 0:4 (0:1)
    So 24.08. 11:00 Varnsdorf - Karlovy Vary 0:1 (0:1)

    1.kolo

    St 28.08. 10:15 Jablonec B - Mostecký FK B 4:5 np (2:3)
    St 28.08. 11:00 Sokolov - Slovan Liberec B 0:3 (0:2)
    St 28.08. 15:00 Varnsdorf - FF Roudnice 3:1 (2:0)
    St 28.08. 15:00 SK Rakovník - Motorlet Praha B 0:4 (0:3)
    St 28.08. 15:15 Česká Lípa - Ervěnice 2:0 (1:0)
    St 28.08. 16:00 Ústí n/L B - Karlovy Vary 5:1 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Chomutov - Dukla Praha B 2:5 (1:3)
    St 28.08. 18:00 Louny - Teplice B 0:20 (0:7)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Karlovy Vary - Mostecký FK B 4:0 (1:0)
    So 31.08. 10:00 Ervěnice - Motorlet Praha B 1:2 (1:0)
    So 31.08. 10:00 Slovan Liberec B - SK Rakovník 11:0 (7:0)
    So 31.08. 10:00 Ústí n/L B - Chomutov 4:0 (1:0)
    So 31.08. 10:00 Varnsdorf - Louny 3:0 (1:0)
    So 31.08. 10:15 Dukla Praha B - Jablonec B 1:0 (1:0)
    So 31.08. 14:30 FF Roudnice - Sokolov 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 10:30 Teplice B - Česká Lípa 12:1 (8:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Louny - Karlovy Vary 0:1 (0:1)
    So 07.09. 10:00 Chomutov - Varnsdorf 3:1 (3:0)
    So 07.09. 10:00 Sokolov - Ústí n/L B 4:3 np (0:3)
    So 07.09. 10:00 SK Rakovník - Dukla Praha B 1:5 (0:1)
    So 07.09. 10:00 Motorlet Praha B - Slovan Liberec B 0:10 (0:4)
    So 07.09. 10:00 Mostecký FK B - Ervěnice 2:0 (0:0)
    So 07.09. 10:15 Jablonec B - Teplice B 2:1 (0:1)
    Ne 08.09. 10:00 Česká Lípa - FF Roudnice 0:5 (0:4)

    6.kolo

    St 11.09. 11:00 Slovan Liberec B - Mostecký FK B 10:0 (6:0)
    13.09. 14:45 FF Roudnice - Jablonec B 1:2 np (0:1)
    So 14.09. 10:00 Ústí n/L B - Česká Lípa 5:0 (3:0)
    So 14.09. 10:00 Louny - Chomutov 0:6 (0:1)
    So 14.09. 10:15 Dukla Praha B - Motorlet Praha B 9:2 (7:1)
    So 14.09. 11:00 Varnsdorf - Sokolov 3:2 np (2:0)
    Ne 15.09. 10:00 Karlovy Vary - Ervěnice 7:0 (2:0)
    Ne 15.09. 14:00 Teplice B - SK Rakovník 8:0 (3:0)

    7.kolo

    St 18.09. 10:00 Mostecký FK B - Dukla Praha B 0:1 (0:0)
    So 21.09. 10:00 Chomutov - Karlovy Vary 1:5 (0:1)
    So 21.09. 10:00 Sokolov - Louny 5:1 (1:1)
    So 21.09. 10:00 SK Rakovník - FF Roudnice 1:3 (0:1)
    So 21.09. 10:00 Motorlet Praha B - Teplice B 2:1 (1:0)
    So 21.09. 10:15 Jablonec B - Ústí n/L B 2:3 np (0:0)
    So 21.09. 12:15 Ervěnice - Slovan Liberec B 2:3 np (2:0)
    Ne 22.09. 10:00 Česká Lípa - Varnsdorf 3:2 np (1:1)

    8.kolo

    St 11.09. 11:00 Ústí n/L B - SK Rakovník 5:3 (3:2)
    27.09. 10:00 Chomutov - Sokolov 2:1 np (1:0)
    So 28.09. 10:00 FF Roudnice - Motorlet Praha B 1:3 (0:0)
    So 28.09. 10:00 Varnsdorf - Jablonec B 4:2 (2:2)
    So 28.09. 10:15 Dukla Praha B - Ervěnice 10:0 (5:0)
    So 28.09. 13:15 Louny - Česká Lípa 0:2 (0:1)
    St 02.10. 14:15 Karlovy Vary - Slovan Liberec B 0:11 (0:3)
    St 09.10. 13:30 Teplice B - Mostecký FK B 7:0 (4:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Sokolov - Karlovy Vary 2:5 (2:2)
    So 05.10. 10:00 SK Rakovník - Varnsdorf 4:0 (2:0)
    So 05.10. 10:00 Motorlet Praha B - Ústí n/L B 1:2 (0:0)
    So 05.10. 10:00 Ervěnice - Teplice B 0:8 (0:3)
    So 05.10. 10:00 Slovan Liberec B - Dukla Praha B 2:1 np (0:0)
    So 05.10. 10:15 Jablonec B - Louny 5:1 (3:0)
    Ne 06.10. 10:00 Česká Lípa - Chomutov 2:3 np (1:2)
    Út 22.10. 12:15 Mostecký FK B - FF Roudnice 0:8 (0:3)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 FF Roudnice - Ervěnice 11:0 (6:0)
    So 12.10. 10:00 Ústí n/L B - Mostecký FK B 3:2 np (1:2)
    So 12.10. 10:00 Varnsdorf - Motorlet Praha B 1:2 np (1:1)
    So 12.10. 10:00 Chomutov - Jablonec B 0:5 (0:2)
    So 12.10. 10:30 Teplice B - Slovan Liberec B 2:3 np (2:1)
    So 12.10. 11:00 Sokolov - Česká Lípa 5:2 (3:0)
    Ne 13.10. 10:00 Louny - SK Rakovník 3:2 (1:1)
    Út 15.10. 14:00 Karlovy Vary - Dukla Praha B 1:5 (0:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 SK Rakovník - Chomutov 3:0 (3:0)
    So 19.10. 10:00 Motorlet Praha B - Louny 3:0 (1:0)
    So 19.10. 10:00 Ervěnice - Ústí n/L B 2:6 (0:2)
    So 19.10. 10:00 Slovan Liberec B - FF Roudnice 8:0 (6:0)
    So 19.10. 10:15 Dukla Praha B - Teplice B 3:2 (2:1)
    So 19.10. 11:00 Mostecký FK B - Varnsdorf 3:2 np (1:1)
    So 19.10. 11:30 Jablonec B - Sokolov 9:1 (3:0)
    Ne 20.10. 11:00 Česká Lípa - Karlovy Vary 2:0 (1:0)

    12.kolo

    25.10. 14:15 Karlovy Vary - Teplice B 0:2 (0:1)
    So 26.10. 10:00 FF Roudnice - Dukla Praha B 2:1 (2:1)
    So 26.10. 10:00 Ústí n/L B - Slovan Liberec B 0:1 (0:1)
    So 26.10. 10:00 Varnsdorf - Ervěnice 0:2 (0:2)
    So 26.10. 10:00 Louny - Mostecký FK B 0:3 (0:1)
    So 26.10. 10:00 Chomutov - Motorlet Praha B 2:0 (1:0)
    So 26.10. 10:00 Sokolov - SK Rakovník 1:2 (1:2)
    So 26.10. 10:00 Česká Lípa - Jablonec B 1:5 (0:1)

    13.kolo

    01.11. 10:30 Teplice B - FF Roudnice 2:0 (2:0)
    So 02.11. 10:00 SK Rakovník - Česká Lípa 3:2 (1:1)
    So 02.11. 10:00 Motorlet Praha B - Sokolov 2:3 (2:1)
    So 02.11. 10:00 Mostecký FK B - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 02.11. 10:00 Ervěnice - Louny 5:0 (1:0)
    So 02.11. 10:00 Slovan Liberec B - Varnsdorf 4:3 (3:1)
    So 02.11. 11:30 Jablonec B - Karlovy Vary 9:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Dukla Praha B - Ústí n/L B 2:1 np (0:0)

    14.kolo

    08.11. 14:30 Ústí n/L B - Teplice B 1:3 (0:2)
    So 09.11. 10:00 Varnsdorf - Dukla Praha B 0:6 (0:3)
    So 09.11. 10:00 Louny - Slovan Liberec B 1:9 (0:5)
    So 09.11. 10:00 Sokolov - Mostecký FK B 2:4 (1:1)
    So 09.11. 10:00 Česká Lípa - Motorlet Praha B 1:2 (0:1)
    So 09.11. 10:15 Jablonec B - SK Rakovník 3:2 (1:1)
    Ne 10.11. 10:00 Karlovy Vary - FF Roudnice 2:0 (2:0)
    Ne 10.11. 10:00 Chomutov - Ervěnice 2:0 (2:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:00 SK Rakovník - Karlovy Vary 4:3 (3:3)
    So 16.11. 10:00 Mostecký FK B - Česká Lípa 2:1 (0:0)
    So 16.11. 10:00 Ervěnice - Sokolov 1:4 (1:2)
    So 16.11. 10:00 Slovan Liberec B - Chomutov 14:1 (8:0)
    So 16.11. 10:15 Dukla Praha B - Louny 14:0 (6:0)
    So 16.11. 10:30 Teplice B - Varnsdorf 15:1 (10:0)
    So 16.11. 12:30 Motorlet Praha B - Jablonec B 4:3 (2:2)
    Ne 17.11. 12:15 FF Roudnice - Ústí n/L B 3:0 (2:0)

    16.kolo

    So 07.03. 10:00 FF Roudnice - Varnsdorf
    So 07.03. 10:00 Ervěnice - Česká Lípa
    So 07.03. 10:15 Dukla Praha B - Chomutov
    So 07.03. 10:30 Teplice B - Louny
    So 07.03. 12:00 Mostecký FK B - Jablonec B
    So 07.03. 12:30 Slovan Liberec B - Sokolov
    So 07.03. 12:30 Motorlet Praha B - SK Rakovník
    St 11.03. 15:00 Karlovy Vary - Ústí n/L B

    17.kolo

    So 14.03. 10:00 Motorlet Praha B - Karlovy Vary
    So 14.03. 10:00 SK Rakovník - Mostecký FK B
    So 14.03. 10:00 Česká Lípa - Slovan Liberec B
    So 14.03. 10:00 Chomutov - Teplice B
    So 14.03. 10:00 Varnsdorf - Ústí n/L B
    So 14.03. 10:15 Jablonec B - Ervěnice
    So 14.03. 12:30 Sokolov - Dukla Praha B
    Ne 15.03. 10:00 Louny - FF Roudnice

    18.kolo

    So 21.03. 10:00 Ústí n/L B - Louny
    So 21.03. 10:00 FF Roudnice - Chomutov
    So 21.03. 10:00 Slovan Liberec B - Jablonec B
    So 21.03. 10:00 Mostecký FK B - Motorlet Praha B
    So 21.03. 10:15 Ervěnice - SK Rakovník
    So 21.03. 10:30 Teplice B - Sokolov
    So 21.03. 11:00 Dukla Praha B - Česká Lípa
    Ne 22.03. 11:00 Karlovy Vary - Varnsdorf

    19.kolo

    So 28.03. 10:00 Mostecký FK B - Karlovy Vary
    So 28.03. 10:00 Motorlet Praha B - Ervěnice
    So 28.03. 10:00 SK Rakovník - Slovan Liberec B
    So 28.03. 10:00 Česká Lípa - Teplice B
    So 28.03. 10:00 Sokolov - FF Roudnice
    So 28.03. 10:00 Louny - Varnsdorf
    So 28.03. 10:15 Jablonec B - Dukla Praha B
    So 28.03. 12:15 Chomutov - Ústí n/L B

    20.kolo

    So 04.04. 10:00 Varnsdorf - Chomutov
    So 04.04. 10:00 Ústí n/L B - Sokolov
    So 04.04. 10:00 FF Roudnice - Česká Lípa
    So 04.04. 10:00 Slovan Liberec B - Motorlet Praha B
    So 04.04. 10:15 Dukla Praha B - SK Rakovník
    So 04.04. 10:15 Ervěnice - Mostecký FK B
    So 04.04. 10:30 Teplice B - Jablonec B
    Ne 05.04. 10:00 Karlovy Vary - Louny

    21.kolo

    Čt 09.04. 10:00 SK Rakovník - Teplice B
    10.04. 10:00 Chomutov - Louny
    10.04. 10:15 Jablonec B - FF Roudnice
    10.04. 11:00 Mostecký FK B - Slovan Liberec B
    So 11.04. 10:00 Motorlet Praha B - Dukla Praha B
    So 11.04. 10:00 Česká Lípa - Ústí n/L B
    So 11.04. 10:15 Ervěnice - Karlovy Vary
    So 11.04. 11:00 Sokolov - Varnsdorf

    22.kolo

    So 18.04. 10:00 Louny - Sokolov
    So 18.04. 10:00 Varnsdorf - Česká Lípa
    So 18.04. 10:00 Ústí n/L B - Jablonec B
    So 18.04. 10:00 FF Roudnice - SK Rakovník
    So 18.04. 10:00 Slovan Liberec B - Ervěnice
    So 18.04. 10:15 Dukla Praha B - Mostecký FK B
    So 18.04. 10:30 Teplice B - Motorlet Praha B
    Ne 19.04. 10:00 Karlovy Vary - Chomutov

    23.kolo

    So 25.04. 10:00 Slovan Liberec B - Karlovy Vary
    So 25.04. 10:00 Mostecký FK B - Teplice B
    So 25.04. 10:00 Motorlet Praha B - FF Roudnice
    So 25.04. 10:00 SK Rakovník - Ústí n/L B
    So 25.04. 10:15 Ervěnice - Dukla Praha B
    So 25.04. 10:15 Jablonec B - Varnsdorf
    So 25.04. 10:15 Sokolov - Chomutov
    Ne 26.04. 10:00 Česká Lípa - Louny

    24.kolo

    01.05. 10:00 Karlovy Vary - Sokolov
    01.05. 10:00 Varnsdorf - SK Rakovník
    01.05. 10:00 FF Roudnice - Mostecký FK B
    So 02.05. 10:00 Chomutov - Česká Lípa
    So 02.05. 10:00 Louny - Jablonec B
    So 02.05. 10:00 Ústí n/L B - Motorlet Praha B
    So 02.05. 10:15 Dukla Praha B - Slovan Liberec B
    So 02.05. 10:30 Teplice B - Ervěnice

    25.kolo

    08.05. 11:00 Jablonec B - Chomutov
    So 09.05. 10:00 Slovan Liberec B - Teplice B
    So 09.05. 10:00 Mostecký FK B - Ústí n/L B
    So 09.05. 10:00 Motorlet Praha B - Varnsdorf
    So 09.05. 10:00 SK Rakovník - Louny
    So 09.05. 10:15 Dukla Praha B - Karlovy Vary
    So 09.05. 10:15 Ervěnice - FF Roudnice
    So 09.05. 11:00 Česká Lípa - Sokolov

    26.kolo

    So 16.05. 10:00 Chomutov - SK Rakovník
    So 16.05. 10:00 Louny - Motorlet Praha B
    So 16.05. 10:00 Varnsdorf - Mostecký FK B
    So 16.05. 10:00 Ústí n/L B - Ervěnice
    So 16.05. 10:00 FF Roudnice - Slovan Liberec B
    So 16.05. 10:30 Teplice B - Dukla Praha B
    So 16.05. 11:00 Sokolov - Jablonec B
    Ne 17.05. 11:00 Karlovy Vary - Česká Lípa

    27.kolo

    St 20.05. 14:00 Slovan Liberec B - Ústí n/L B
    So 23.05. 10:00 Mostecký FK B - Louny
    So 23.05. 10:00 Motorlet Praha B - Chomutov
    So 23.05. 10:00 SK Rakovník - Sokolov
    So 23.05. 10:15 Dukla Praha B - FF Roudnice
    So 23.05. 10:15 Ervěnice - Varnsdorf
    So 23.05. 10:15 Jablonec B - Česká Lípa
    So 23.05. 10:30 Teplice B - Karlovy Vary

    28.kolo

    So 30.05. 10:00 Sokolov - Motorlet Praha B
    So 30.05. 10:00 Chomutov - Mostecký FK B
    So 30.05. 10:00 Varnsdorf - Slovan Liberec B
    So 30.05. 10:00 Ústí n/L B - Dukla Praha B
    So 30.05. 10:00 FF Roudnice - Teplice B
    So 30.05. 11:30 Karlovy Vary - Jablonec B
    Ne 31.05. 10:00 Česká Lípa - SK Rakovník
    Ne 31.05. 10:00 Louny - Ervěnice

    29.kolo

    So 06.06. 10:00 FF Roudnice - Karlovy Vary
    So 06.06. 10:00 Slovan Liberec B - Louny
    So 06.06. 10:00 Mostecký FK B - Sokolov
    So 06.06. 10:00 Motorlet Praha B - Česká Lípa
    So 06.06. 10:00 SK Rakovník - Jablonec B
    So 06.06. 10:15 Dukla Praha B - Varnsdorf
    So 06.06. 10:30 Teplice B - Ústí n/L B
    So 06.06. 12:30 Ervěnice - Chomutov

    30.kolo

    So 13.06. 10:00 Česká Lípa - Mostecký FK B
    So 13.06. 10:00 Chomutov - Slovan Liberec B
    So 13.06. 10:00 Louny - Dukla Praha B
    So 13.06. 10:00 Varnsdorf - Teplice B
    So 13.06. 10:00 Ústí n/L B - FF Roudnice
    So 13.06. 10:15 Jablonec B - Motorlet Praha B
    So 13.06. 12:30 Sokolov - Ervěnice
    Ne 14.06. 10:00 Karlovy Vary - SK Rakovník
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 12 3 0 0 104:10 42
    2. 15 12 1 1 1 70:14 39
    3. 15 11 0 1 3 100:12 34
    4. 15 8 2 2 3 44:23 30
    5. 15 8 1 2 4 56:26 28
    6. 15 7 2 1 5 27:35 26
    7. 15 8 0 1 6 51:22 25
    8. 15 7 0 1 7 31:42 22
    9. 15 5 3 1 6 22:43 22
    10. 15 7 0 0 8 29:49 21
    11. 15 5 1 2 7 31:43 19
    12. 15 4 2 0 9 20:66 16
    13. 15 3 1 3 8 23:48 14
    14. 15 3 1 1 10 19:60 12
    15. 15 2 0 1 12 13:64 7
    16. 15 1 0 0 14 6:89 3