Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 13845
  • Návštěvy: 221/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11413
    Týden:
    221
    Dnes:
    17
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:30 Chlumec - Č. Kamenice 4:2 (1:0)
    So 24.08. 13:30 Union Děčín - Bezděkov 4:5 np (1:3)
    So 24.08. 13:30 Hostovice - Unčín 3:1 (0:0)
    So 24.08. 13:30 Benešov n.Pl. - Svádov-Olšinky 1:2 (1:1)
    So 24.08. 13:30 Mojžíř - České Kopisty 5:1 (2:1)
    So 24.08. 13:30 Bohušovice - Vaňov 6:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Křešice - Heřmanov 7:2 (3:1)
    Ne 25.08. 17:00 Junior Děčín - Pokratice 3:1 (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:30 Svádov-Olšinky - Mojžíř 3:1 (2:1)
    So 31.08. 13:30 Vaňov - Junior Děčín 0:9 (0:3)
    So 31.08. 13:30 Unčín - Benešov n.Pl. 5:4 (1:0)
    So 31.08. 13:30 Č. Kamenice - Union Děčín 7:1 (5:1)
    Ne 01.09. 17:00 Heřmanov - Pokratice 2:3 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 České Kopisty - Bohušovice 3:4 np (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Bezděkov - Hostovice 2:1 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Křešice - Chlumec 6:2 (4:2)

    5.kolo

    So 07.09. 13:30 Benešov n.Pl. - Bezděkov 3:4 (1:1)
    So 07.09. 13:30 Bohušovice - Svádov-Olšinky 0:1 np (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Chlumec - Heřmanov 9:1 (5:0)
    Ne 08.09. 17:00 Union Děčín - Křešice 1:10 (0:6)
    Ne 08.09. 17:00 Hostovice - Č. Kamenice 1:3 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Mojžíř - Unčín 6:1 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Junior Děčín - České Kopisty 7:1 (4:0)
    Ne 08.09. 17:00 Pokratice - Vaňov 6:2 (3:1)

    6.kolo

    So 14.09. 13:30 Č. Kamenice - Benešov n.Pl. 5:4 (4:1)
    Ne 15.09. 17:00 Heřmanov - Vaňov 5:4 np (2:4)
    Ne 15.09. 17:00 České Kopisty - Pokratice 5:1 (2:1)
    Ne 15.09. 17:00 Svádov-Olšinky - Junior Děčín 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 17:00 Unčín - Bohušovice 4:0 (4:0)
    Ne 15.09. 17:00 Bezděkov - Mojžíř 3:4 (3:3)
    Ne 15.09. 17:00 Křešice - Hostovice 11:3 (6:0)
    Ne 15.09. 17:00 Chlumec - Union Děčín 9:2 (5:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:30 Pokratice - Svádov-Olšinky 0:1 np (0:0)
    So 21.09. 13:00 Union Děčín - Heřmanov 4:5 (3:2)
    So 21.09. 13:00 Hostovice - Chlumec 6:2 (4:0)
    So 21.09. 13:00 Benešov n.Pl. - Křešice 0:3 (0:2)
    So 21.09. 13:00 Mojžíř - Č. Kamenice 4:0 (3:0)
    So 21.09. 13:00 Bohušovice - Bezděkov 2:3 np (1:1)
    So 21.09. 13:00 Vaňov - České Kopisty 4:3 (2:3)
    Ne 22.09. 16:30 Junior Děčín - Unčín 6:2 (2:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:30 Svádov-Olšinky - Vaňov 1:0 np (0:0)
    So 28.09. 13:00 Unčín - Pokratice 1:2 (1:1)
    So 28.09. 13:00 Č. Kamenice - Bohušovice 3:2 np (0:1)
    So 28.09. 13:00 Křešice - Mojžíř 4:2 (4:2)
    So 28.09. 13:00 Chlumec - Benešov n.Pl. 9:0 (2:0)
    So 28.09. 13:00 Union Děčín - Hostovice 3:2 (3:1)
    Ne 29.09. 16:30 Heřmanov - České Kopisty 4:5 np (3:3)
    Ne 29.09. 16:30 Bezděkov - Junior Děčín 1:2 (1:1)

    9.kolo

    So 05.10. 10:30 Pokratice - Bezděkov 4:3 (2:1)
    So 05.10. 12:30 Benešov n.Pl. - Union Děčín 4:6 (3:3)
    So 05.10. 12:30 Mojžíř - Chlumec 4:0 (3:0)
    So 05.10. 12:30 Bohušovice - Křešice 3:2 (1:2)
    So 05.10. 12:30 Vaňov - Unčín 1:2 np (1:1)
    Ne 06.10. 15:30 Hostovice - Heřmanov 2:1 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Junior Děčín - Č. Kamenice 3:2 (3:0)
    Ne 06.10. 16:00 České Kopisty - Svádov-Olšinky 3:1 (0:1)

    10.kolo

    So 12.10. 12:30 Unčín - České Kopisty 4:3 (1:1)
    So 12.10. 12:30 Č. Kamenice - Pokratice 3:4 (3:1)
    So 12.10. 12:30 Křešice - Junior Děčín 2:0 (1:0)
    So 12.10. 12:30 Chlumec - Bohušovice 1:4 (0:1)
    So 12.10. 12:30 Union Děčín - Mojžíř 3:7 (1:4)
    So 12.10. 12:30 Hostovice - Benešov n.Pl. 4:2 (2:1)
    Ne 13.10. 16:00 Heřmanov - Svádov-Olšinky 3:4 np (2:2)
    Ne 13.10. 16:00 Bezděkov - Vaňov 3:2 np (1:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:30 Junior Děčín - Chlumec 3:2 (0:1)
    So 19.10. 10:30 Pokratice - Křešice 0:4 (0:1)
    So 19.10. 10:30 Svádov-Olšinky - Unčín 3:2 (1:2)
    So 19.10. 12:00 Benešov n.Pl. - Heřmanov 7:4 (5:2)
    So 19.10. 12:00 Bohušovice - Union Děčín 8:3 (4:1)
    So 19.10. 12:00 Vaňov - Č. Kamenice 2:1 np (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Mojžíř - Hostovice 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 České Kopisty - Bezděkov 1:3 (0:2)

    12.kolo

    So 26.10. 11:00 Č. Kamenice - České Kopisty 1:2 (1:1)
    So 26.10. 11:00 Křešice - Vaňov 6:0 (3:0)
    So 26.10. 11:00 Chlumec - Pokratice 2:3 np (2:1)
    So 26.10. 11:00 Union Děčín - Junior Děčín 3:4 (0:2)
    So 26.10. 11:00 Benešov n.Pl. - Mojžíř 0:2 (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 Hostovice - Bohušovice 5:3 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Heřmanov - Unčín 1:2 np (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Bezděkov - Svádov-Olšinky 5:1 (2:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:30 Mojžíř - Heřmanov 6:3 (3:1)
    So 02.11. 10:30 Bohušovice - Benešov n.Pl. 13:3 (8:1)
    So 02.11. 10:30 Pokratice - Union Děčín 3:4 (2:2)
    So 02.11. 10:30 Vaňov - Chlumec 3:2 np (1:1)
    So 02.11. 10:30 Svádov-Olšinky - Č. Kamenice 2:1 (1:0)
    So 02.11. 10:30 Unčín - Bezděkov 3:2 (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 České Kopisty - Křešice 0:5 (0:4)
    Ne 03.11. 17:00 Junior Děčín - Hostovice 2:4 (1:0)

    14.kolo

    So 09.11. 10:30 Č. Kamenice - Unčín 4:3 np
    So 09.11. 10:30 Křešice - Svádov-Olšinky 3:4
    So 09.11. 10:30 Chlumec - České Kopisty 2:5
    So 09.11. 10:30 Union Děčín - Vaňov 3:2
    So 09.11. 10:30 Benešov n.Pl. - Junior Děčín 0:3
    So 09.11. 10:30 Mojžíř - Bohušovice 2:3 np
    Ne 10.11. 13:00 Hostovice - Pokratice 1:3
    Ne 10.11. 14:00 Heřmanov - Bezděkov 5:7 (2:4)

    15.kolo

    So 16.11. 10:00 Bohušovice - Heřmanov 4:2 (1:2)
    Ne 17.11. 13:30 Junior Děčín - Mojžíř 2:1 (1:1)
    Ne 17.11. 13:30 Pokratice - Benešov n.Pl. 6:0 (3:0)
    Ne 17.11. 13:30 Vaňov - Hostovice 1:2 np (0:0)
    Ne 17.11. 13:30 České Kopisty - Union Děčín 6:1 (3:0)
    Ne 17.11. 13:30 Svádov-Olšinky - Chlumec 3:0 (1:0)
    Ne 17.11. 13:30 Unčín - Křešice 2:1 np (1:1)
    Ne 17.11. 13:30 Bezděkov - Č. Kamenice 1:2 (1:1)

    1.kolo

    So 23.11. 10:00 Č. Kamenice - Heřmanov 2:1 np (1:0)
    So 23.11. 10:00 Křešice - Bezděkov 5:1 (3:0)
    So 23.11. 10:00 Union Děčín - Svádov-Olšinky 2:1 (1:1)
    So 23.11. 10:00 Benešov n.Pl. - Vaňov 1:5 (1:2)
    So 23.11. 11:00 Chlumec - Unčín 3:4 np (3:1)
    So 23.11. 13:30 Mojžíř - Pokratice 3:1 (1:1)
    So 23.11. 13:30 Bohušovice - Junior Děčín 0:4 (0:2)
    So 23.11. 14:00 Hostovice - České Kopisty 6:3 (3:3)

    2.kolo

    So 30.11. 10:30 Pokratice - Bohušovice 1:2 (0:0)
    So 30.11. 10:30 Svádov-Olšinky - Hostovice 3:1
    So 30.11. 13:30 Heřmanov - Junior Děčín 2:1 pp (0:1)
    So 30.11. 13:30 Vaňov - Mojžíř 2:4 (2:2)
    So 30.11. 13:30 České Kopisty - Benešov n.Pl. 8:2 (4:0)
    So 30.11. 13:30 Unčín - Union Děčín 3:1 (1:1)
    So 30.11. 13:30 Č. Kamenice - Křešice 3:4 (1:2)
    Ne 01.12. 13:30 Bezděkov - Chlumec 4:3 np

    16.kolo

    So 07.03. 00:00 Heřmanov - Č. Kamenice
    So 07.03. 00:00 Bezděkov - Křešice
    So 07.03. 00:00 Unčín - Chlumec
    So 07.03. 00:00 Svádov-Olšinky - Union Děčín
    So 07.03. 00:00 České Kopisty - Hostovice
    So 07.03. 00:00 Vaňov - Benešov n.Pl.
    So 07.03. 00:00 Pokratice - Mojžíř
    So 07.03. 00:00 Junior Děčín - Bohušovice

    17.kolo

    So 14.03. 00:00 Junior Děčín - Heřmanov
    So 14.03. 00:00 Bohušovice - Pokratice
    So 14.03. 00:00 Mojžíř - Vaňov
    So 14.03. 00:00 Benešov n.Pl. - České Kopisty
    So 14.03. 00:00 Hostovice - Svádov-Olšinky
    So 14.03. 00:00 Union Děčín - Unčín
    So 14.03. 00:00 Chlumec - Bezděkov
    So 14.03. 00:00 Křešice - Č. Kamenice

    18.kolo

    So 21.03. 00:00 Heřmanov - Křešice
    So 21.03. 00:00 Č. Kamenice - Chlumec
    So 21.03. 00:00 Bezděkov - Union Děčín
    So 21.03. 00:00 Unčín - Hostovice
    So 21.03. 00:00 Svádov-Olšinky - Benešov n.Pl.
    So 21.03. 00:00 České Kopisty - Mojžíř
    So 21.03. 00:00 Vaňov - Bohušovice
    So 21.03. 00:00 Pokratice - Junior Děčín

    19.kolo

    So 28.03. 00:00 Pokratice - Heřmanov
    So 28.03. 00:00 Junior Děčín - Vaňov
    So 28.03. 00:00 Bohušovice - České Kopisty
    So 28.03. 00:00 Mojžíř - Svádov-Olšinky
    So 28.03. 00:00 Benešov n.Pl. - Unčín
    So 28.03. 00:00 Hostovice - Bezděkov
    So 28.03. 00:00 Union Děčín - Č. Kamenice
    So 28.03. 00:00 Chlumec - Křešice

    20.kolo

    So 04.04. 00:00 Heřmanov - Chlumec
    So 04.04. 00:00 Křešice - Union Děčín
    So 04.04. 00:00 Č. Kamenice - Hostovice
    So 04.04. 00:00 Bezděkov - Benešov n.Pl.
    So 04.04. 00:00 Unčín - Mojžíř
    So 04.04. 00:00 Svádov-Olšinky - Bohušovice
    So 04.04. 00:00 České Kopisty - Junior Děčín
    So 04.04. 00:00 Vaňov - Pokratice

    21.kolo

    So 11.04. 00:00 Vaňov - Heřmanov
    So 11.04. 00:00 Pokratice - České Kopisty
    So 11.04. 00:00 Junior Děčín - Svádov-Olšinky
    So 11.04. 00:00 Bohušovice - Unčín
    So 11.04. 00:00 Mojžíř - Bezděkov
    So 11.04. 00:00 Benešov n.Pl. - Č. Kamenice
    So 11.04. 00:00 Hostovice - Křešice
    So 11.04. 00:00 Union Děčín - Chlumec

    22.kolo

    So 18.04. 00:00 Heřmanov - Union Děčín
    So 18.04. 00:00 Chlumec - Hostovice
    So 18.04. 00:00 Křešice - Benešov n.Pl.
    So 18.04. 00:00 Č. Kamenice - Mojžíř
    So 18.04. 00:00 Bezděkov - Bohušovice
    So 18.04. 00:00 Unčín - Junior Děčín
    So 18.04. 00:00 Svádov-Olšinky - Pokratice
    So 18.04. 00:00 České Kopisty - Vaňov

    23.kolo

    So 25.04. 00:00 České Kopisty - Heřmanov
    So 25.04. 00:00 Vaňov - Svádov-Olšinky
    So 25.04. 00:00 Pokratice - Unčín
    So 25.04. 00:00 Junior Děčín - Bezděkov
    So 25.04. 00:00 Bohušovice - Č. Kamenice
    So 25.04. 00:00 Mojžíř - Křešice
    So 25.04. 00:00 Benešov n.Pl. - Chlumec
    So 25.04. 00:00 Hostovice - Union Děčín

    24.kolo

    So 02.05. 00:00 Heřmanov - Hostovice
    So 02.05. 00:00 Union Děčín - Benešov n.Pl.
    So 02.05. 00:00 Chlumec - Mojžíř
    So 02.05. 00:00 Křešice - Bohušovice
    So 02.05. 00:00 Č. Kamenice - Junior Děčín
    So 02.05. 00:00 Bezděkov - Pokratice
    So 02.05. 00:00 Unčín - Vaňov
    So 02.05. 00:00 Svádov-Olšinky - České Kopisty

    25.kolo

    So 09.05. 00:00 Svádov-Olšinky - Heřmanov
    So 09.05. 00:00 České Kopisty - Unčín
    So 09.05. 00:00 Vaňov - Bezděkov
    So 09.05. 00:00 Pokratice - Č. Kamenice
    So 09.05. 00:00 Junior Děčín - Křešice
    So 09.05. 00:00 Bohušovice - Chlumec
    So 09.05. 00:00 Mojžíř - Union Děčín
    So 09.05. 00:00 Benešov n.Pl. - Hostovice

    26.kolo

    So 16.05. 00:00 Heřmanov - Benešov n.Pl.
    So 16.05. 00:00 Hostovice - Mojžíř
    So 16.05. 00:00 Union Děčín - Bohušovice
    So 16.05. 00:00 Chlumec - Junior Děčín
    So 16.05. 00:00 Křešice - Pokratice
    So 16.05. 00:00 Č. Kamenice - Vaňov
    So 16.05. 00:00 Bezděkov - České Kopisty
    So 16.05. 00:00 Unčín - Svádov-Olšinky

    27.kolo

    So 23.05. 00:00 Unčín - Heřmanov
    So 23.05. 00:00 Svádov-Olšinky - Bezděkov
    So 23.05. 00:00 České Kopisty - Č. Kamenice
    So 23.05. 00:00 Vaňov - Křešice
    So 23.05. 00:00 Pokratice - Chlumec
    So 23.05. 00:00 Junior Děčín - Union Děčín
    So 23.05. 00:00 Bohušovice - Hostovice
    So 23.05. 00:00 Mojžíř - Benešov n.Pl.

    28.kolo

    So 30.05. 00:00 Heřmanov - Mojžíř
    So 30.05. 00:00 Benešov n.Pl. - Bohušovice
    So 30.05. 00:00 Hostovice - Junior Děčín
    So 30.05. 00:00 Union Děčín - Pokratice
    So 30.05. 00:00 Chlumec - Vaňov
    So 30.05. 00:00 Křešice - České Kopisty
    So 30.05. 00:00 Č. Kamenice - Svádov-Olšinky
    So 30.05. 00:00 Bezděkov - Unčín

    29.kolo

    So 06.06. 00:00 Bezděkov - Heřmanov
    So 06.06. 00:00 Unčín - Č. Kamenice
    So 06.06. 00:00 Svádov-Olšinky - Křešice
    So 06.06. 00:00 České Kopisty - Chlumec
    So 06.06. 00:00 Vaňov - Union Děčín
    So 06.06. 00:00 Pokratice - Hostovice
    So 06.06. 00:00 Junior Děčín - Benešov n.Pl.
    So 06.06. 00:00 Bohušovice - Mojžíř

    30.kolo

    So 13.06. 00:00 Heřmanov - Bohušovice
    So 13.06. 00:00 Mojžíř - Junior Děčín
    So 13.06. 00:00 Benešov n.Pl. - Pokratice
    So 13.06. 00:00 Hostovice - Vaňov
    So 13.06. 00:00 Union Děčín - České Kopisty
    So 13.06. 00:00 Chlumec - Svádov-Olšinky
    So 13.06. 00:00 Křešice - Unčín
    So 13.06. 00:00 Č. Kamenice - Bezděkov
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 12 0 1 2 73:22 37
    2. 15 12 0 1 2 50:20 37
    3. 15 11 0 1 3 52:25 34
    4. 15 7 4 0 4 26:23 29
    5. 15 7 2 3 3 52:34 28
    6. 15 7 1 1 6 37:35 24
    7. 15 5 4 1 5 35:39 24
    8. 15 5 4 0 6 43:42 23
    9. 15 7 1 0 7 40:41 23
    10. 15 6 1 1 7 48:49 21
    11. 15 4 3 1 7 36:37 19
    12. 15 4 0 4 7 50:46 16
    13. 15 5 0 1 9 41:75 16
    14. 15 2 2 5 6 26:49 15
    15. 15 1 2 4 8 39:63 11
    16. 15 1 0 0 14 31:79 3