Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 13847
  • Návštěvy: 408/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19521
    Týden:
    408
    Dnes:
    45
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Mostecký FK - Lovosice 8:0 (5:0)
    So 10.08. 10:30 Horní Jiřetín - Modrá 2:3 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Brná - Kadaň 6:2 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Vilémov - Oldřichov 0:1 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Perštejn - Litoměřicko 1:2 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Modlany - Krupka 4:3 (1:2)
    So 10.08. 17:00 Domoušice - Jílové 5:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Žatec - Srbice 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Kadaň - Srbice 4:3 np (3:3)
    So 17.08. 10:30 Oldřichov - Perštejn 3:4 np (3:3)
    So 17.08. 17:00 Jílové - Žatec 2:5 (1:4)
    So 17.08. 17:00 Krupka - Horní Jiřetín 3:1 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Litoměřicko - Modlany 3:4 np (3:3)
    So 17.08. 17:00 Brná - Mostecký FK 3:4 (0:2)
    Ne 18.08. 17:00 Modrá - Domoušice 4:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Lovosice - Vilémov 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:30 Horní Jiřetín - Litoměřicko 1:4 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Vilémov - Brná 6:1 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Modlany - Oldřichov 2:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Domoušice - Krupka 1:2 np (1:1)
    So 24.08. 17:00 Žatec - Modrá 5:3 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Jílové - Srbice 2:1 np (1:1)
    Ne 25.08. 10:15 Mostecký FK - Kadaň 2:0 (1:0)
    St 28.08. 18:00 Perštejn - Lovosice 6:1 (3:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Kadaň - Jílové 4:2 (1:1)
    So 31.08. 11:00 Mostecký FK - Vilémov 3:1 (0:0)
    So 31.08. 14:30 Lovosice - Modlany 0:3 (0:1)
    So 31.08. 15:00 Oldřichov - Horní Jiřetín 4:2 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Krupka - Žatec 5:1 (2:1)
    So 31.08. 17:00 Litoměřicko - Domoušice 2:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Brná - Perštejn 5:2 (3:1)
    Ne 01.09. 17:00 Modrá - Srbice 1:3 (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:30 Modlany - Brná 2:4 (2:2)
    So 07.09. 10:30 Horní Jiřetín - Lovosice 1:2 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Vilémov - Kadaň 4:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Perštejn - Mostecký FK 2:3 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Domoušice - Oldřichov 0:1 np (0:0)
    So 07.09. 17:00 Žatec - Litoměřicko 0:2 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Krupka - Srbice 2:3 np (2:2)
    So 07.09. 17:00 Jílové - Modrá 1:2 (0:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Kadaň - Modrá 2:1 (0:0)
    So 14.09. 10:30 Oldřichov - Žatec 1:0 (0:0)
    So 14.09. 14:30 Lovosice - Domoušice 1:2 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Krupka - Jílové 2:1 (0:0)
    So 14.09. 17:00 Litoměřicko - Srbice 0:1 (0:1)
    So 14.09. 17:00 Brná - Horní Jiřetín 6:3 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Vilémov - Perštejn 1:0 (0:0)
    St 25.09. 18:00 Mostecký FK - Modlany 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Kadaň - Krupka 2:1 (1:0)
    So 28.09. 10:15 Mostecký FK - Domoušice 2:3 np (2:2)
    So 28.09. 10:30 Oldřichov - Jílové 1:0 (0:0)
    So 28.09. 14:30 Lovosice - Srbice 1:4 (1:1)
    So 28.09. 16:30 Litoměřicko - Modrá 2:1 np (1:1)
    So 28.09. 16:30 Brná - Žatec 0:1 np (0:0)
    So 28.09. 16:30 Vilémov - Horní Jiřetín 7:1 (3:0)
    So 28.09. 16:30 Perštejn - Modlany 3:2 (0:2)

    9.kolo

    So 05.10. 10:30 Horní Jiřetín - Perštejn 2:7 (1:4)
    So 05.10. 16:00 Modlany - Kadaň 2:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Domoušice - Vilémov 2:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Žatec - Mostecký FK 3:1 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Srbice - Brná 4:3 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Jílové - Lovosice 5:2 (3:1)
    So 05.10. 16:00 Krupka - Litoměřicko 2:1 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Modrá - Oldřichov 1:0 np (0:0)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Kadaň - Litoměřicko 1:2 (1:1)
    So 12.10. 10:15 Mostecký FK - Srbice 1:2 np (1:1)
    So 12.10. 10:30 Oldřichov - Krupka 2:0 (1:0)
    So 12.10. 11:00 Brná - Jílové 1:2 (0:1)
    So 12.10. 14:30 Lovosice - Modrá 2:0 (0:0)
    So 12.10. 16:00 Vilémov - Žatec 2:0 (2:0)
    So 12.10. 16:00 Perštejn - Domoušice 1:3 (1:1)
    So 12.10. 16:00 Modlany - Horní Jiřetín 4:3 np (3:3)

    11.kolo

    So 19.10. 10:30 Horní Jiřetín - Kadaň 0:1 np (0:0)
    So 19.10. 15:30 Domoušice - Modlany 0:2 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Žatec - Perštejn 0:1 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Srbice - Vilémov 3:2 np (2:2)
    So 19.10. 15:30 Jílové - Mostecký FK 0:1 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Krupka - Lovosice 2:1 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Litoměřicko - Oldřichov 2:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Modrá - Brná 4:3 (0:1)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Kadaň - Oldřichov 3:2 np (2:2)
    So 26.10. 10:15 Mostecký FK - Modrá 2:1 (0:0)
    So 26.10. 10:30 Horní Jiřetín - Domoušice 1:3 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Lovosice - Litoměřicko 1:3 (1:3)
    So 26.10. 14:30 Brná - Krupka 4:5 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Vilémov - Jílové 2:3 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Perštejn - Srbice 1:4 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Modlany - Žatec 4:3 np (3:3)

    13.kolo

    So 02.11. 10:30 Oldřichov - Lovosice 3:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Domoušice - Kadaň 3:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Žatec - Horní Jiřetín 2:1 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Srbice - Modlany 0:1 np (0:0)
    So 02.11. 14:00 Jílové - Perštejn 3:2 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Krupka - Mostecký FK 1:2 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Litoměřicko - Brná 5:2 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Modrá - Vilémov 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Kadaň - Lovosice 4:1 (2:0)
    So 09.11. 10:15 Mostecký FK - Litoměřicko 1:2 np (1:1)
    So 09.11. 10:30 Horní Jiřetín - Srbice 0:4 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Brná - Oldřichov 0:2 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Vilémov - Krupka 4:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Perštejn - Modrá 0:1 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Modlany - Jílové 1:2 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Domoušice - Žatec 3:2 (0:1)

    15.kolo

    So 16.11. 10:30 Oldřichov - Mostecký FK 2:1 np (1:1)
    So 16.11. 13:30 Žatec - Kadaň 2:1 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Srbice - Domoušice 5:4 (3:3)
    So 16.11. 13:30 Jílové - Horní Jiřetín 4:1 (3:0)
    So 16.11. 13:30 Modrá - Modlany 3:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Krupka - Perštejn 6:2 (0:2)
    So 16.11. 13:30 Litoměřicko - Vilémov 5:2 (2:1)
    So 16.11. 13:30 Lovosice - Brná 2:3 (2:1)

    7.kolo

    So 21.09. 14:30 Modlany - Vilémov 1:3 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Perštejn - Kadaň 2:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Domoušice - Brná 3:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Žatec - Lovosice 3:2 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Oldřichov - Srbice 3:0 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Jílové - Litoměřicko 1:4 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Modrá - Krupka 4:3 (3:2)
    So 23.11. 11:00 Mostecký FK - Horní Jiřetín 1:3 (1:3)

    16.kolo

    So 07.03. 14:30 Kadaň - Brná
    So 07.03. 14:30 Lovosice - Mostecký FK
    So 07.03. 14:30 Oldřichov - Vilémov
    So 07.03. 14:30 Litoměřicko - Perštejn
    So 07.03. 14:30 Krupka - Modlany
    So 07.03. 14:30 Modrá - Horní Jiřetín
    So 07.03. 14:30 Jílové - Domoušice
    So 07.03. 14:30 Srbice - Žatec

    17.kolo

    So 14.03. 00:00 Srbice - Kadaň
    So 14.03. 00:00 Žatec - Jílové
    So 14.03. 00:00 Domoušice - Modrá
    So 14.03. 00:00 Horní Jiřetín - Krupka
    So 14.03. 00:00 Modlany - Litoměřicko
    So 14.03. 00:00 Perštejn - Oldřichov
    So 14.03. 00:00 Vilémov - Lovosice
    So 14.03. 00:00 Mostecký FK - Brná

    18.kolo

    So 21.03. 00:00 Kadaň - Mostecký FK
    So 21.03. 00:00 Brná - Vilémov
    So 21.03. 00:00 Lovosice - Perštejn
    So 21.03. 00:00 Oldřichov - Modlany
    So 21.03. 00:00 Litoměřicko - Horní Jiřetín
    So 21.03. 00:00 Krupka - Domoušice
    So 21.03. 00:00 Modrá - Žatec
    So 21.03. 00:00 Srbice - Jílové

    19.kolo

    So 28.03. 00:00 Jílové - Kadaň
    So 28.03. 00:00 Srbice - Modrá
    So 28.03. 00:00 Žatec - Krupka
    So 28.03. 00:00 Domoušice - Litoměřicko
    So 28.03. 00:00 Horní Jiřetín - Oldřichov
    So 28.03. 00:00 Modlany - Lovosice
    So 28.03. 00:00 Perštejn - Brná
    So 28.03. 00:00 Vilémov - Mostecký FK

    20.kolo

    So 04.04. 00:00 Kadaň - Vilémov
    So 04.04. 00:00 Mostecký FK - Perštejn
    So 04.04. 00:00 Brná - Modlany
    So 04.04. 00:00 Lovosice - Horní Jiřetín
    So 04.04. 00:00 Oldřichov - Domoušice
    So 04.04. 00:00 Litoměřicko - Žatec
    So 04.04. 00:00 Srbice - Krupka
    So 04.04. 00:00 Modrá - Jílové

    21.kolo

    So 11.04. 00:00 Modrá - Kadaň
    So 11.04. 00:00 Jílové - Krupka
    So 11.04. 00:00 Srbice - Litoměřicko
    So 11.04. 00:00 Žatec - Oldřichov
    So 11.04. 00:00 Domoušice - Lovosice
    So 11.04. 00:00 Horní Jiřetín - Brná
    So 11.04. 00:00 Modlany - Mostecký FK
    So 11.04. 00:00 Perštejn - Vilémov

    22.kolo

    So 18.04. 00:00 Kadaň - Perštejn
    So 18.04. 00:00 Vilémov - Modlany
    So 18.04. 00:00 Mostecký FK - Horní Jiřetín
    So 18.04. 00:00 Brná - Domoušice
    So 18.04. 00:00 Lovosice - Žatec
    So 18.04. 00:00 Srbice - Oldřichov
    So 18.04. 00:00 Litoměřicko - Jílové
    So 18.04. 00:00 Krupka - Modrá

    23.kolo

    So 25.04. 00:00 Krupka - Kadaň
    So 25.04. 00:00 Modrá - Litoměřicko
    So 25.04. 00:00 Jílové - Oldřichov
    So 25.04. 00:00 Srbice - Lovosice
    So 25.04. 00:00 Žatec - Brná
    So 25.04. 00:00 Domoušice - Mostecký FK
    So 25.04. 00:00 Horní Jiřetín - Vilémov
    So 25.04. 00:00 Modlany - Perštejn

    24.kolo

    So 02.05. 00:00 Kadaň - Modlany
    So 02.05. 00:00 Perštejn - Horní Jiřetín
    So 02.05. 00:00 Vilémov - Domoušice
    So 02.05. 00:00 Mostecký FK - Žatec
    So 02.05. 00:00 Brná - Srbice
    So 02.05. 00:00 Lovosice - Jílové
    So 02.05. 00:00 Oldřichov - Modrá
    So 02.05. 00:00 Litoměřicko - Krupka

    25.kolo

    So 09.05. 00:00 Litoměřicko - Kadaň
    So 09.05. 00:00 Krupka - Oldřichov
    So 09.05. 00:00 Modrá - Lovosice
    So 09.05. 00:00 Jílové - Brná
    So 09.05. 00:00 Srbice - Mostecký FK
    So 09.05. 00:00 Žatec - Vilémov
    So 09.05. 00:00 Domoušice - Perštejn
    So 09.05. 00:00 Horní Jiřetín - Modlany

    26.kolo

    So 16.05. 00:00 Kadaň - Horní Jiřetín
    So 16.05. 00:00 Modlany - Domoušice
    So 16.05. 00:00 Perštejn - Žatec
    So 16.05. 00:00 Vilémov - Srbice
    So 16.05. 00:00 Mostecký FK - Jílové
    So 16.05. 00:00 Brná - Modrá
    So 16.05. 00:00 Lovosice - Krupka
    So 16.05. 00:00 Oldřichov - Litoměřicko

    27.kolo

    So 23.05. 00:00 Oldřichov - Kadaň
    So 23.05. 00:00 Litoměřicko - Lovosice
    So 23.05. 00:00 Krupka - Brná
    So 23.05. 00:00 Modrá - Mostecký FK
    So 23.05. 00:00 Jílové - Vilémov
    So 23.05. 00:00 Srbice - Perštejn
    So 23.05. 00:00 Žatec - Modlany
    So 23.05. 00:00 Domoušice - Horní Jiřetín

    28.kolo

    So 30.05. 00:00 Kadaň - Domoušice
    So 30.05. 00:00 Horní Jiřetín - Žatec
    So 30.05. 00:00 Modlany - Srbice
    So 30.05. 00:00 Perštejn - Jílové
    So 30.05. 00:00 Vilémov - Modrá
    So 30.05. 00:00 Mostecký FK - Krupka
    So 30.05. 00:00 Brná - Litoměřicko
    So 30.05. 00:00 Lovosice - Oldřichov

    29.kolo

    So 06.06. 00:00 Lovosice - Kadaň
    So 06.06. 00:00 Oldřichov - Brná
    So 06.06. 00:00 Litoměřicko - Mostecký FK
    So 06.06. 00:00 Krupka - Vilémov
    So 06.06. 00:00 Modrá - Perštejn
    So 06.06. 00:00 Jílové - Modlany
    So 06.06. 00:00 Srbice - Horní Jiřetín
    So 06.06. 00:00 Žatec - Domoušice

    30.kolo

    So 13.06. 00:00 Kadaň - Žatec
    So 13.06. 00:00 Domoušice - Srbice
    So 13.06. 00:00 Horní Jiřetín - Jílové
    So 13.06. 00:00 Modlany - Modrá
    So 13.06. 00:00 Perštejn - Krupka
    So 13.06. 00:00 Vilémov - Litoměřicko
    So 13.06. 00:00 Mostecký FK - Oldřichov
    So 13.06. 00:00 Brná - Lovosice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 10 2 1 2 37:18 35
    2. 15 8 3 3 1 35:22 33
    3. 15 8 2 3 2 24:12 31
    4. 15 8 0 5 2 33:20 29
    5. 15 8 1 2 4 32:26 28
    6. 15 8 1 1 5 31:25 27
    7. 15 8 0 1 6 38:23 25
    8. 15 5 5 0 5 29:30 25
    9. 15 7 1 1 6 37:32 24
    10. 15 5 2 1 7 25:28 20
    11. 15 6 1 0 8 28:34 20
    12. 15 4 3 0 8 23:33 18
    13. 15 5 1 0 9 33:36 17
    14. 15 5 0 1 9 43:46 16
    15. 15 1 0 3 11 22:52 6
    16. 15 2 0 0 13 16:49 6