Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 16. července 2020
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 13848
  • Návštěvy: 136/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19926
    Týden:
    136
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Libouchec - Neštěmice 2:3 (0:0)
    So 24.08. 10:30 Liběšice - Dobroměřice 4:0 (1:0)
    So 24.08. 10:45 Chuderov - Rumburk 4:0 (2:0)
    So 24.08. 14:00 Černovice - Střekov 5:4 np (3:1)
    So 24.08. 15:00 Ledvice - Spořice 5:2 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Proboštov - Šluknov 2:4 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Klášterec - Bílina 2:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Roudnice - Ervěnice 0:3 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Neštěmice - Černovice 9:2 (7:0)
    So 31.08. 10:30 Dobroměřice - Roudnice 5:1 (2:0)
    So 31.08. 10:30 Ledvice - Chuderov 4:1 (3:1)
    So 31.08. 14:30 Rumburk - Libouchec 3:2 (2:2)
    So 31.08. 17:00 Šluknov - Klášterec 3:1 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Ervěnice - Proboštov 1:4 (1:3)
    So 31.08. 17:00 Střekov - Liběšice 6:3 (5:2)
    Ne 01.09. 14:30 Spořice - Bílina 2:1 (2:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:45 Chuderov - Spořice 0:4 (0:3)
    So 07.09. 13:30 Liběšice - Neštěmice 0:2 (0:2)
    So 07.09. 14:00 Černovice - Rumburk 4:2 (1:0)
    So 07.09. 15:00 Bílina - Šluknov 4:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Libouchec - Ledvice 3:1 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Proboštov - Dobroměřice 1:8 (0:3)
    Ne 08.09. 17:00 Roudnice - Střekov 4:1 (3:1)
    Ne 08.09. 17:00 Klášterec - Ervěnice 2:1 (2:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Neštěmice - Roudnice 1:2 np (0:1)
    So 14.09. 14:30 Rumburk - Liběšice 6:1 (1:1)
    So 14.09. 15:00 Dobroměřice - Klášterec 7:1 (3:0)
    So 14.09. 15:00 Ledvice - Černovice 7:1 (4:1)
    So 14.09. 17:00 Spořice - Šluknov 4:5 np (1:2)
    So 14.09. 17:00 Ervěnice - Bílina 3:1 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Střekov - Proboštov 3:1 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Libouchec - Chuderov 1:2 (0:2)

    7.kolo

    So 21.09. 13:30 Liběšice - Ledvice 1:2 (1:0)
    So 21.09. 14:00 Černovice - Chuderov 4:2 (2:0)
    So 21.09. 15:00 Bílina - Dobroměřice 2:1 np (1:1)
    So 21.09. 16:30 Libouchec - Spořice 1:3 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Proboštov - Neštěmice 2:3 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Klášterec - Střekov 4:3 (2:2)
    So 21.09. 16:30 Šluknov - Ervěnice 3:2 (1:2)
    Ne 22.09. 14:00 Roudnice - Rumburk 1:2 np (1:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Neštěmice - Klášterec 4:1 (2:0)
    So 28.09. 10:30 Rumburk - Proboštov 3:4 (1:3)
    So 28.09. 10:45 Chuderov - Liběšice 5:4 np (2:2)
    So 28.09. 14:00 Dobroměřice - Šluknov 5:1 (2:1)
    So 28.09. 15:00 Ledvice - Roudnice 1:2 np (1:1)
    So 28.09. 16:30 Střekov - Bílina 3:1 (1:1)
    So 28.09. 16:30 Libouchec - Černovice 0:3 (0:1)
    Ne 29.09. 14:30 Spořice - Ervěnice 4:2 (2:1)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Neštěmice - Šluknov 0:4 (0:1)
    So 12.10. 10:30 Rumburk - Bílina 2:3 (0:2)
    So 12.10. 10:45 Chuderov - Proboštov 3:2 (0:1)
    So 12.10. 14:00 Černovice - Liběšice 3:2 np (0:0)
    So 12.10. 15:00 Ledvice - Klášterec 3:1 (1:1)
    So 12.10. 16:00 Střekov - Ervěnice 5:4 np (2:1)
    So 12.10. 16:00 Libouchec - Roudnice 4:2 (3:1)
    Ne 13.10. 16:00 Spořice - Dobroměřice 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 19.10. 13:30 Liběšice - Spořice 2:4 (0:3)
    So 19.10. 15:00 Bílina - Ledvice 1:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Proboštov - Libouchec 2:3 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Klášterec - Chuderov 6:1 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Šluknov - Rumburk 1:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Ervěnice - Neštěmice 0:5 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Dobroměřice - Střekov 5:2 (3:2)
    Ne 20.10. 14:00 Roudnice - Černovice 5:2 (2:1)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Neštěmice - Dobroměřice 3:2 np (1:2)
    So 26.10. 10:30 Rumburk - Ervěnice 3:2 (2:2)
    So 26.10. 10:45 Chuderov - Bílina 2:4 (0:3)
    So 26.10. 13:30 Liběšice - Roudnice 1:2 (0:1)
    So 26.10. 14:00 Černovice - Proboštov 3:4 np (0:3)
    So 26.10. 14:30 Ledvice - Šluknov 3:2 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Libouchec - Klášterec 4:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Spořice - Střekov 1:3 (1:2)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Proboštov - Liběšice 4:2 (2:0)
    So 02.11. 11:00 Dobroměřice - Rumburk 9:1 (6:1)
    So 02.11. 14:00 Klášterec - Černovice 5:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Bílina - Libouchec 5:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Šluknov - Chuderov 3:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Ervěnice - Ledvice 0:5 (0:4)
    So 02.11. 14:00 Střekov - Neštěmice 1:4 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Roudnice - Spořice 2:1 np (0:0)

    14.kolo

    So 09.11. 10:45 Chuderov - Ervěnice 7:3 (1:2)
    So 09.11. 13:30 Liběšice - Klášterec 2:4 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Rumburk - Střekov 2:1 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Ledvice - Dobroměřice 4:1 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Libouchec - Šluknov 0:1 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Černovice - Bílina 1:5 (0:4)
    So 09.11. 14:00 Roudnice - Proboštov 3:2 np (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Spořice - Neštěmice 4:2 (1:1)

    15.kolo

    So 16.11. 13:30 Proboštov - Spořice 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Klášterec - Roudnice 5:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Šluknov - Černovice 2:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Ervěnice - Libouchec 1:2 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Dobroměřice - Chuderov 4:0 (3:0)
    So 16.11. 13:30 Střekov - Ledvice 2:3 (0:2)
    So 16.11. 14:00 Bílina - Liběšice 1:0 (0:0)
    Ne 17.11. 10:15 Neštěmice - Rumburk 2:0 (1:0)

    1.kolo

    So 23.11. 10:30 Rumburk - Spořice 4:3 (2:3)
    So 23.11. 10:45 Chuderov - Střekov 1:2 np (0:0)
    So 23.11. 13:30 Ledvice - Neštěmice 5:1 (2:1)
    So 23.11. 13:30 Libouchec - Dobroměřice 3:5 (1:1)
    So 23.11. 13:30 Černovice - Ervěnice 1:4 (1:2)
    So 23.11. 13:30 Liběšice - Šluknov 0:1 (0:1)
    So 23.11. 13:30 Roudnice - Bílina 0:4 (0:2)
    So 23.11. 16:00 Proboštov - Klášterec 1:5 (1:3)

    2.kolo

    So 17.08. 10:30 Dobroměřice - Černovice 2:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Šluknov - Roudnice 1:4 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Rumburk - Ledvice 2:4 (2:2)
    So 30.11. 10:15 Neštěmice - Chuderov 2:3 np (0:1)
    So 30.11. 13:30 Spořice - Klášterec 2:3 (1:3)
    So 30.11. 13:30 Ervěnice - Liběšice 3:4 (1:2)
    So 30.11. 13:30 Střekov - Libouchec 1:2 (1:1)
    So 30.11. 14:00 Bílina - Proboštov 2:3 np (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Proboštov - Ledvice 2:1 np (0:0)
    So 05.10. 13:30 Liběšice - Libouchec 1:5 (0:3)
    So 05.10. 14:00 Černovice - Spořice 4:3 (3:1)
    So 05.10. 15:00 Bílina - Neštěmice 7:3 (5:2)
    So 05.10. 16:00 Šluknov - Střekov 5:4 np (1:3)
    So 05.10. 16:00 Ervěnice - Dobroměřice 1:3 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Roudnice - Chuderov 0:1 (0:1)
    So 29.02. 14:00 Klášterec - Rumburk 3:0 (2:0)

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 10:15 Neštěmice - Ledvice 2:1 (0:1)
    So 07.03. 10:45 Dobroměřice - Libouchec 6:1 (1:1)
    So 07.03. 13:00 Střekov - Chuderov 2:5 (0:2)
    So 07.03. 14:00 Klášterec - Proboštov 1:0 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Šluknov - Liběšice 4:1 (1:1)
    So 07.03. 15:00 Bílina - Roudnice 3:2 (1:1)
    So 07.03. 17:00 Ervěnice - Černovice odloženo
    Ne 08.03. 14:30 Spořice - Rumburk 4:2 (4:1)
    Správce soutěže: Standa Novotný

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 11 0 2 3 63:24 35
    2. 16 11 0 2 3 49:22 35
    3. 16 10 2 0 4 38:31 34
    4. 16 10 1 1 4 44:24 33
    5. 16 11 0 0 5 45:33 33
    6. 16 9 1 2 4 45:34 31
    7. 16 8 0 2 6 42:35 26
    8. 16 6 2 1 7 36:44 23
    9. 16 7 0 0 9 34:40 21
    10. 16 4 4 1 7 26:36 21
    11. 16 4 3 1 8 32:44 19
    12. 16 4 2 2 8 41:48 18
    13. 16 5 1 0 10 31:48 17
    14. 15 4 2 1 8 32:55 17
    15. 15 3 0 1 11 30:48 10
    16. 16 2 0 2 12 28:50 8