Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 13855
  • Návštěvy: 597/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24658
    Týden:
    597
    Dnes:
    122
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.08. 17:00 Břidličná - Pustá Polom 2:0 (2:0)
    So 03.08. 17:00 Český Těšín - Fulnek 0:2 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Hlubina - Kobeřice 1:1 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Bystřice 6:0 (5:0)
    So 03.08. 17:00 Loko Petrovice - Dolní Datyně 3:1 (2:0)
    Ne 04.08. 17:00 Bílovec - Oldřišov 7:1 (4:0)
    Ne 04.08. 17:00 Krnov - Brušperk 1:1 (0:1)

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Dolní Datyně - Krnov 1:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Fulnek - Hlubina 0:2 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Čeladná - Český Těšín 5:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Oldřišov - Brušperk 3:2 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Bystřice - Loko Petrovice 0:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Kobeřice - Háj ve Slezsku 2:2 (1:2)
    Ne 11.08. 17:00 Bílovec - Břidličná 3:2 (2:1)

    3.kolo

    So 17.08. 17:00 Břidličná - Oldřišov 5:0 (3:0)
    So 17.08. 17:00 Český Těšín - Pustá Polom 1:3 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Hlubina - Čeladná 3:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Fulnek 2:3 (1:2)
    So 17.08. 17:00 Loko Petrovice - Kobeřice 1:1 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Brušperk - Dolní Datyně 2:3 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Krnov - Bystřice 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 Fulnek - Loko Petrovice 4:2 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Čeladná - Háj ve Slezsku 1:4 (1:2)
    Ne 25.08. 17:00 Oldřišov - Dolní Datyně 2:1 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Bystřice - Brušperk 3:4 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Kobeřice - Krnov 1:1 (1:1)
    St 04.09. 17:00 Pustá Polom - Hlubina 0:1 (0:1)
    St 18.09. 17:00 Bílovec - Český Těšín 2:0 (0:0)

    15.kolo

    St 28.08. 17:00 Krnov - Oldřišov 4:3 (1:2)
    St 28.08. 17:00 Brušperk - Loko Petrovice 3:1 (1:0)
    St 28.08. 17:00 Dolní Datyně - Háj ve Slezsku 3:1 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Bystřice - Hlubina 1:2 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Kobeřice - Český Těšín 3:1 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Čeladná - Břidličná 0:3 (0:1)
    St 28.08. 17:00 Pustá Polom - Bílovec 3:3 (1:3)

    5.kolo

    So 31.08. 10:30 Háj ve Slezsku - Pustá Polom 3:1 (0:0)
    So 31.08. 16:30 Český Těšín - Břidličná 2:1 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Hlubina - Bílovec 0:4 (0:2)
    So 31.08. 16:30 Loko Petrovice - Čeladná 6:0 (3:0)
    So 31.08. 16:30 Brušperk - Kobeřice 5:1 (3:0)
    So 31.08. 16:30 Dolní Datyně - Bystřice 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Krnov - Fulnek 0:3 (0:2)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Fulnek - Brušperk 5:0 (4:0)
    So 07.09. 16:00 Čeladná - Krnov 1:4 (1:3)
    So 07.09. 16:00 Břidličná - Hlubina 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Bystřice - Oldřišov 4:0 (3:0)
    Ne 08.09. 16:00 Kobeřice - Dolní Datyně 1:5 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Pustá Polom - Loko Petrovice 3:2 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Bílovec - Háj ve Slezsku 4:2 (1:2)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Český Těšín - Oldřišov 3:1 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Háj ve Slezsku - Břidličná 0:3 (0:2)
    So 14.09. 16:00 Loko Petrovice - Bílovec 1:2 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Brušperk - Čeladná 4:0 (3:0)
    So 14.09. 16:00 Dolní Datyně - Fulnek 0:2 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Krnov - Pustá Polom 0:3 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Bystřice - Kobeřice 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 21.09. 16:00 Fulnek - Bystřice 5:2 (4:1)
    So 21.09. 16:00 Čeladná - Dolní Datyně 2:0 (1:0)
    So 21.09. 16:00 Břidličná - Loko Petrovice 0:3 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Český Těšín - Hlubina 0:5 (0:3)
    Ne 22.09. 16:00 Oldřišov - Kobeřice 2:2 (2:1)
    Ne 22.09. 16:00 Pustá Polom - Brušperk 1:2 (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Bílovec - Krnov 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Hlubina - Oldřišov 6:4 (4:4)
    So 28.09. 15:30 Háj ve Slezsku - Český Těšín 2:2 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Brušperk - Bílovec 1:3 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Dolní Datyně - Pustá Polom 3:4 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Krnov - Břidličná 0k:3
    Ne 29.09. 15:30 Bystřice - Čeladná 1:1 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Kobeřice - Fulnek 0:4 (0:3)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Čeladná - Kobeřice 3:2 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Břidličná - Brušperk 6:1 (4:0)
    So 05.10. 15:00 Český Těšín - Loko Petrovice 2:1 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Hlubina - Háj ve Slezsku 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Oldřišov - Fulnek 4:2 (1:2)
    Ne 06.10. 15:00 Pustá Polom - Bystřice 5:3 (3:1)
    Ne 06.10. 15:00 Bílovec - Dolní Datyně 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Háj ve Slezsku - Oldřišov 5:1 (3:1)
    So 12.10. 15:00 Loko Petrovice - Hlubina 0:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Dolní Datyně - Břidličná 3:1 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Fulnek - Čeladná 2:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Krnov - Český Těšín 3:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Bystřice - Bílovec 1:2 (1:2)
    Ne 13.10. 15:00 Kobeřice - Pustá Polom 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:00 Břidličná - Bystřice 7:2 (2:1)
    So 19.10. 14:00 Český Těšín - Brušperk 4:1 (2:0)
    So 19.10. 14:00 Hlubina - Krnov 0:1 (0:1)
    So 19.10. 14:00 Háj ve Slezsku - Loko Petrovice 3:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:00 Oldřišov - Čeladná 6:1 (2:0)
    Ne 20.10. 14:00 Pustá Polom - Fulnek 4:2 (2:0)
    Ne 20.10. 14:00 Bílovec - Kobeřice 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Loko Petrovice - Oldřišov 2:3 (2:1)
    So 26.10. 14:00 Brušperk - Hlubina 2:0 (1:0)
    So 26.10. 14:00 Dolní Datyně - Český Těšín 2:1 (0:0)
    So 26.10. 14:00 Fulnek - Bílovec 1:2 (1:0)
    So 26.10. 14:00 Čeladná - Pustá Polom 2:6 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Krnov - Háj ve Slezsku 2:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Kobeřice - Břidličná 3:4 (1:1)

    14.kolo

    So 02.11. 14:00 Břidličná - Fulnek 4:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Český Těšín - Bystřice 2:2 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Hlubina - Dolní Datyně 4:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Háj ve Slezsku - Brušperk 2:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Loko Petrovice - Krnov 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Oldřišov - Pustá Polom 0:3 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Bílovec - Čeladná 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 09.11. 10:30 Pustá Polom - Břidličná 1:1 (1:0)
    So 09.11. 13:30 Fulnek - Český Těšín 5:1 (2:0)
    So 09.11. 13:30 Dolní Datyně - Loko Petrovice 3:4 (2:2)
    So 09.11. 13:30 Brušperk - Krnov 1:1 (1:1)
    Ne 10.11. 13:30 Oldřišov - Bílovec 2:1 (1:1)
    Ne 10.11. 13:30 Kobeřice - Hlubina 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 13:30 Bystřice - Háj ve Slezsku 2:2 (1:1)

    30.kolo

    So 14.03. 15:00 Loko Petrovice - Brušperk odloženo
    So 14.03. 15:00 Háj ve Slezsku - Dolní Datyně odloženo
    So 14.03. 15:00 Hlubina - Bystřice odloženo
    So 14.03. 15:00 Český Těšín - Kobeřice odloženo
    So 14.03. 15:00 Břidličná - Čeladná odloženo
    Ne 15.03. 15:00 Oldřišov - Krnov odloženo
    St 15.04. 17:30 Bílovec - Pustá Polom odloženo

    17.kolo

    So 21.03. 15:00 Brušperk - Oldřišov odloženo
    So 21.03. 15:00 Loko Petrovice - Bystřice odloženo
    So 21.03. 15:00 Háj ve Slezsku - Kobeřice odloženo
    So 21.03. 15:00 Hlubina - Fulnek odloženo
    So 21.03. 15:00 Český Těšín - Čeladná odloženo
    So 21.03. 15:00 Břidličná - Bílovec odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Krnov - Dolní Datyně odloženo

    18.kolo

    So 28.03. 15:30 Čeladná - Hlubina odloženo
    So 28.03. 15:30 Fulnek - Háj ve Slezsku odloženo
    So 28.03. 15:30 Dolní Datyně - Brušperk odloženo
    Ne 29.03. 15:30 Oldřišov - Břidličná odloženo
    Ne 29.03. 15:30 Pustá Polom - Český Těšín odloženo
    Ne 29.03. 15:30 Kobeřice - Loko Petrovice odloženo
    Ne 29.03. 15:30 Bystřice - Krnov odloženo

    19.kolo

    So 04.04. 15:30 Dolní Datyně - Oldřišov odloženo
    So 04.04. 15:30 Brušperk - Bystřice odloženo
    So 04.04. 15:30 Loko Petrovice - Fulnek odloženo
    So 04.04. 15:30 Háj ve Slezsku - Čeladná odloženo
    So 04.04. 15:30 Hlubina - Pustá Polom odloženo
    So 04.04. 15:30 Český Těšín - Bílovec odloženo
    Ne 05.04. 15:30 Krnov - Kobeřice odloženo

    20.kolo

    So 11.04. 16:00 Břidličná - Český Těšín odloženo
    So 11.04. 16:00 Čeladná - Loko Petrovice odloženo
    So 11.04. 16:00 Fulnek - Krnov odloženo
    Ne 12.04. 16:00 Bílovec - Hlubina odloženo
    Ne 12.04. 16:00 Pustá Polom - Háj ve Slezsku odloženo
    Ne 12.04. 16:00 Kobeřice - Brušperk odloženo
    Ne 12.04. 16:00 Bystřice - Dolní Datyně odloženo

    21.kolo

    So 18.04. 16:00 Dolní Datyně - Kobeřice
    So 18.04. 16:00 Brušperk - Fulnek
    So 18.04. 16:00 Loko Petrovice - Pustá Polom
    So 18.04. 16:00 Háj ve Slezsku - Bílovec
    So 18.04. 16:00 Hlubina - Břidličná
    Ne 19.04. 16:00 Oldřišov - Bystřice
    Ne 19.04. 16:00 Krnov - Čeladná

    22.kolo

    So 25.04. 16:30 Břidličná - Háj ve Slezsku
    So 25.04. 16:30 Čeladná - Brušperk
    So 25.04. 16:30 Fulnek - Dolní Datyně
    Ne 26.04. 16:30 Oldřišov - Český Těšín
    Ne 26.04. 16:30 Bílovec - Loko Petrovice
    Ne 26.04. 16:30 Pustá Polom - Krnov
    Ne 26.04. 16:30 Kobeřice - Bystřice

    23.kolo

    So 02.05. 16:30 Dolní Datyně - Čeladná
    So 02.05. 16:30 Brušperk - Pustá Polom
    So 02.05. 16:30 Loko Petrovice - Břidličná
    So 02.05. 16:30 Hlubina - Český Těšín
    Ne 03.05. 16:30 Kobeřice - Oldřišov
    Ne 03.05. 16:30 Bystřice - Fulnek
    Ne 03.05. 16:30 Krnov - Bílovec

    24.kolo

    So 09.05. 16:30 Český Těšín - Háj ve Slezsku
    So 09.05. 16:30 Břidličná - Krnov
    So 09.05. 16:30 Čeladná - Bystřice
    So 09.05. 16:30 Fulnek - Kobeřice
    Ne 10.05. 16:30 Oldřišov - Hlubina
    Ne 10.05. 16:30 Bílovec - Brušperk
    Ne 10.05. 16:30 Pustá Polom - Dolní Datyně

    25.kolo

    So 16.05. 17:00 Fulnek - Oldřišov
    So 16.05. 17:00 Dolní Datyně - Bílovec
    So 16.05. 17:00 Brušperk - Břidličná
    So 16.05. 17:00 Loko Petrovice - Český Těšín
    So 16.05. 17:00 Háj ve Slezsku - Hlubina
    Ne 17.05. 17:00 Kobeřice - Čeladná
    Ne 17.05. 17:00 Bystřice - Pustá Polom

    26.kolo

    So 23.05. 17:00 Hlubina - Loko Petrovice
    So 23.05. 17:00 Český Těšín - Krnov
    So 23.05. 17:00 Břidličná - Dolní Datyně
    So 23.05. 17:00 Čeladná - Fulnek
    Ne 24.05. 17:00 Oldřišov - Háj ve Slezsku
    Ne 24.05. 17:00 Bílovec - Bystřice
    Ne 24.05. 17:00 Pustá Polom - Kobeřice

    27.kolo

    So 30.05. 17:00 Čeladná - Oldřišov
    So 30.05. 17:00 Fulnek - Pustá Polom
    So 30.05. 17:00 Brušperk - Český Těšín
    So 30.05. 17:00 Loko Petrovice - Háj ve Slezsku
    Ne 31.05. 17:00 Kobeřice - Bílovec
    Ne 31.05. 17:00 Bystřice - Břidličná
    Ne 31.05. 17:00 Krnov - Hlubina

    28.kolo

    So 06.06. 17:00 Háj ve Slezsku - Krnov
    So 06.06. 17:00 Hlubina - Brušperk
    So 06.06. 17:00 Český Těšín - Dolní Datyně
    So 06.06. 17:00 Břidličná - Kobeřice
    Ne 07.06. 17:00 Oldřišov - Loko Petrovice
    Ne 07.06. 17:00 Bílovec - Fulnek
    Ne 07.06. 17:00 Pustá Polom - Čeladná

    29.kolo

    So 13.06. 17:00 Čeladná - Bílovec
    So 13.06. 17:00 Fulnek - Břidličná
    So 13.06. 17:00 Dolní Datyně - Hlubina
    So 13.06. 17:00 Brušperk - Háj ve Slezsku
    Ne 14.06. 17:00 Pustá Polom - Oldřišov
    Ne 14.06. 17:00 Bystřice - Český Těšín
    Ne 14.06. 17:00 Krnov - Loko Petrovice
    Správce soutěže: Marek Koraba

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 12 1 2 41:17 37
    2. 15 10 1 4 45:19 31
    3. 15 10 0 5 41:23 30
    4. 15 8 4 3 24:18 28
    5. 15 8 3 4 38:26 27
    6. 15 8 3 4 27:20 27
    7. 15 6 4 5 37:29 22
    8. 15 6 2 7 30:34 20
    9. 15 6 1 8 32:48 19
    10. 15 5 2 8 28:32 17
    11. 15 4 2 9 28:27 14
    12. 15 4 2 9 19:38 14
    13. 15 2 7 6 20:32 13
    14. 14 3 1 10 17:43 10
    15. 15 1 5 9 21:42 8