Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 13856
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1952
    Týden:
    43
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 Štětí - Velké Březno 0:6 (0:6)
    So 24.08. 10:00 Vaňov - Neštěmice 3:6 (0:4)
    So 24.08. 10:00 Žatec - Krupka 4:2 (2:1)
    Ne 25.08. 10:00 Lovosice - Litoměřicko 3:4 np (1:2)
    Ne 25.08. 10:30 Strupčice - Junior Děčín 3:5 (1:1)
    Ne 25.08. 11:00 Bílina - FF Roudnice B 10:3 (5:2)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Junior Děčín - Lovosice 3:4 (1:3)
    So 31.08. 10:00 Velké Březno - Vaňov 4:5 (3:4)
    Ne 01.09. 10:00 Litoměřicko - Žatec 2:1 (0:1)
    Ne 01.09. 10:00 Neštěmice - Strupčice 2:7 (1:5)
    Ne 01.09. 10:30 Proboštov - FF Roudnice B 7:4 (5:4)
    Ne 01.09. 10:30 Krupka - Bílina 3:7 (0:3)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Štětí - Proboštov 0:5 (0:3)
    So 07.09. 10:00 FF Roudnice B - Krupka 6:1 (4:0)
    Ne 08.09. 10:00 Strupčice - Velké Březno 8:5 (5:2)
    Ne 08.09. 10:00 Lovosice - Neštěmice 2:1 (2:0)
    Ne 08.09. 10:00 Žatec - Junior Děčín 4:3 (3:0)
    Ne 08.09. 11:00 Bílina - Litoměřicko 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Junior Děčín - Bílina 3:8 (0:5)
    Ne 15.09. 10:00 Litoměřicko - FF Roudnice B 9:4 (6:2)
    Ne 15.09. 10:00 Neštěmice - Žatec 1:4 (0:1)
    Ne 15.09. 10:00 Velké Březno - Lovosice 7:5 (5:3)
    Ne 15.09. 10:30 Proboštov - Krupka 15:1 (7:0)
    Ne 15.09. 10:30 Štětí - Vaňov 0:4 (0:3)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Vaňov - Proboštov 2:6 (1:3)
    So 21.09. 10:30 Krupka - Litoměřicko 0:9 (0:3)
    Ne 22.09. 10:00 Žatec - Velké Březno 3:2 np (1:1)
    Ne 22.09. 10:00 FF Roudnice B - Junior Děčín 3:7 (2:4)
    Ne 22.09. 10:30 Strupčice - Štětí 5:2 (3:2)
    Ne 22.09. 11:00 Bílina - Neštěmice 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Junior Děčín - Krupka 18:1 (6:0)
    So 28.09. 10:00 Velké Březno - Bílina 6:0 (3:0)
    So 28.09. 10:00 Štětí - Lovosice 2:8 (2:3)
    Ne 29.09. 10:00 Neštěmice - FF Roudnice B 3:0 (2:0)
    Ne 29.09. 10:30 Proboštov - Litoměřicko 5:2 (3:0)
    Ne 29.09. 15:00 Vaňov - Strupčice 5:4 np (2:2)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Krupka - Neštěmice 3:2 np (2:2)
    So 05.10. 10:00 Litoměřicko - Junior Děčín 3:1 (2:1)
    Ne 06.10. 10:00 Lovosice - Vaňov 6:5 (4:2)
    Ne 06.10. 10:00 Žatec - Štětí 7:3 (3:2)
    Ne 06.10. 10:00 FF Roudnice B - Velké Březno 1:7 (1:3)
    Ne 06.10. 10:30 Strupčice - Proboštov 3:5 (2:5)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Velké Březno - Krupka 8:2 (5:2)
    So 12.10. 10:00 Vaňov - Žatec 2:1 (0:1)
    So 12.10. 10:30 Štětí - Bílina 0:5 (0:3)
    Ne 13.10. 10:00 Neštěmice - Litoměřicko 2:3 (1:1)
    Ne 13.10. 10:30 Proboštov - Junior Děčín 1:3 (0:1)
    Ne 13.10. 10:30 Strupčice - Lovosice 15:2 (8:0)

    11.kolo

    Ne 20.10. 10:00 Lovosice - Proboštov 4:0 (2:0)
    Ne 20.10. 10:00 Žatec - Strupčice 2:3 np (0:2)
    Ne 20.10. 10:00 FF Roudnice B - Štětí 3:4 (1:2)
    Ne 20.10. 10:00 Litoměřicko - Velké Březno 6:0 (3:0)
    Ne 20.10. 10:00 Junior Děčín - Neštěmice 6:2 (3:0)
    Ne 20.10. 11:00 Bílina - Vaňov 4:3 (2:2)

    12.kolo

    So 26.10. 10:00 Velké Březno - Junior Děčín 2:5 (1:3)
    So 26.10. 10:00 Štětí - Krupka 1:0 np (0:0)
    So 26.10. 10:00 Vaňov - FF Roudnice B 2:1 (0:1)
    Ne 27.10. 10:00 Lovosice - Žatec 2:3 np (1:1)
    Ne 27.10. 10:30 Proboštov - Neštěmice 7:1 (3:1)
    Ne 27.10. 10:30 Strupčice - Bílina 1:4 (1:3)

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 Žatec - Proboštov 1:5 (0:3)
    So 02.11. 10:00 FF Roudnice B - Strupčice 2:3 (1:2)
    So 02.11. 10:00 Krupka - Vaňov 3:6 (2:4)
    Ne 03.11. 10:00 Litoměřicko - Štětí 19:0 (11:0)
    Ne 03.11. 10:00 Neštěmice - Velké Březno 3:2 (2:0)
    Ne 03.11. 11:00 Bílina - Lovosice 1:4 (0:2)

    1.kolo

    So 09.11. 10:00 Velké Březno - Proboštov 4:3 np (2:2)
    So 09.11. 10:00 Štětí - Junior Děčín 3:6 (2:4)
    So 09.11. 10:00 Vaňov - Litoměřicko 2:3 (1:2)
    Ne 10.11. 10:00 Lovosice - FF Roudnice B 7:1 (2:1)
    Ne 10.11. 10:00 Žatec - Bílina 1:5 (0:3)
    Ne 10.11. 14:30 Strupčice - Krupka 8:1 (4:0)

    2.kolo

    So 16.11. 10:00 Junior Děčín - Vaňov 2:4 (1:2)
    Ne 17.11. 10:00 FF Roudnice B - Žatec 5:4 (1:3)
    Ne 17.11. 10:00 Krupka - Lovosice 2:4 (1:2)
    Ne 17.11. 10:00 Litoměřicko - Strupčice 5:3 (2:3)
    Ne 17.11. 10:00 Neštěmice - Štětí 2:3 (1:1)
    Ne 17.11. 10:30 Proboštov - Bílina 2:10 (1:5)

    14.kolo

    So 14.03. 00:00 Proboštov - Velké Březno
    So 14.03. 00:00 Junior Děčín - Štětí
    So 14.03. 00:00 Litoměřicko - Vaňov
    So 14.03. 00:00 Krupka - Strupčice
    So 14.03. 00:00 FF Roudnice B - Lovosice
    So 14.03. 00:00 Bílina - Žatec

    15.kolo

    So 21.03. 00:00 Bílina - Proboštov
    So 21.03. 00:00 Žatec - FF Roudnice B
    So 21.03. 00:00 Lovosice - Krupka
    So 21.03. 00:00 Strupčice - Litoměřicko
    So 21.03. 00:00 Vaňov - Junior Děčín
    So 21.03. 00:00 Štětí - Neštěmice

    16.kolo

    So 28.03. 00:00 Velké Březno - Štětí
    So 28.03. 00:00 Neštěmice - Vaňov
    So 28.03. 00:00 Junior Děčín - Strupčice
    So 28.03. 00:00 Litoměřicko - Lovosice
    So 28.03. 00:00 Krupka - Žatec
    So 28.03. 00:00 FF Roudnice B - Bílina

    17.kolo

    So 04.04. 00:00 FF Roudnice B - Proboštov
    So 04.04. 00:00 Bílina - Krupka
    So 04.04. 00:00 Žatec - Litoměřicko
    So 04.04. 00:00 Lovosice - Junior Děčín
    So 04.04. 00:00 Strupčice - Neštěmice
    So 04.04. 00:00 Vaňov - Velké Březno

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Proboštov - Štětí
    So 11.04. 00:00 Velké Březno - Strupčice
    So 11.04. 00:00 Neštěmice - Lovosice
    So 11.04. 00:00 Junior Děčín - Žatec
    So 11.04. 00:00 Litoměřicko - Bílina
    So 11.04. 00:00 Krupka - FF Roudnice B

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Krupka - Proboštov
    So 18.04. 00:00 FF Roudnice B - Litoměřicko
    So 18.04. 00:00 Bílina - Junior Děčín
    So 18.04. 00:00 Žatec - Neštěmice
    So 18.04. 00:00 Lovosice - Velké Březno
    So 18.04. 00:00 Vaňov - Štětí

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Proboštov - Vaňov
    So 25.04. 00:00 Štětí - Strupčice
    So 25.04. 00:00 Velké Březno - Žatec
    So 25.04. 00:00 Neštěmice - Bílina
    So 25.04. 00:00 Junior Děčín - FF Roudnice B
    So 25.04. 00:00 Litoměřicko - Krupka

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Litoměřicko - Proboštov
    So 02.05. 00:00 Krupka - Junior Děčín
    So 02.05. 00:00 FF Roudnice B - Neštěmice
    So 02.05. 00:00 Bílina - Velké Březno
    So 02.05. 00:00 Lovosice - Štětí
    So 02.05. 00:00 Strupčice - Vaňov

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 Proboštov - Strupčice
    So 09.05. 00:00 Vaňov - Lovosice
    So 09.05. 00:00 Štětí - Žatec
    So 09.05. 00:00 Velké Březno - FF Roudnice B
    So 09.05. 00:00 Neštěmice - Krupka
    So 09.05. 00:00 Junior Děčín - Litoměřicko

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Junior Děčín - Proboštov
    So 16.05. 00:00 Litoměřicko - Neštěmice
    So 16.05. 00:00 Krupka - Velké Březno
    So 16.05. 00:00 Bílina - Štětí
    So 16.05. 00:00 Žatec - Vaňov
    So 16.05. 00:00 Lovosice - Strupčice

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Proboštov - Lovosice
    So 23.05. 00:00 Strupčice - Žatec
    So 23.05. 00:00 Vaňov - Bílina
    So 23.05. 00:00 Štětí - FF Roudnice B
    So 23.05. 00:00 Velké Březno - Litoměřicko
    So 23.05. 00:00 Neštěmice - Junior Děčín

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 Neštěmice - Proboštov
    So 30.05. 00:00 Junior Děčín - Velké Březno
    So 30.05. 00:00 Krupka - Štětí
    So 30.05. 00:00 FF Roudnice B - Vaňov
    So 30.05. 00:00 Bílina - Strupčice
    So 30.05. 00:00 Žatec - Lovosice

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Proboštov - Žatec
    So 06.06. 00:00 Lovosice - Bílina
    So 06.06. 00:00 Strupčice - FF Roudnice B
    So 06.06. 00:00 Vaňov - Krupka
    So 06.06. 00:00 Štětí - Litoměřicko
    So 06.06. 00:00 Velké Březno - Neštěmice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 12 10 0 0 2 58:27 30
    2. 12 9 1 0 2 64:23 29
    3. 12 8 0 2 2 51:42 26
    4. 12 8 0 1 3 61:35 25
    5. 12 7 0 0 5 62:38 21
    6. 12 6 1 1 4 62:39 21
    7. 12 6 1 0 5 42:40 20
    8. 12 5 1 1 5 52:40 18
    9. 12 4 2 1 5 33:34 17
    10. 12 3 0 1 8 26:41 10
    11. 12 2 1 0 9 17:70 8
    12. 12 2 0 0 10 33:64 6
    13. 12 0 1 1 10 18:87 3