Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 2. června 2020
svátek má Jarmil.
Hlavní menu
  • ID: 13891
  • Návštěvy: 117/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústí nad Orlicí  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ústí nad Orlicí

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6957
    Týden:
    117
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 16:00 Albrechtice - Brandýs n.O. 2:1 (0:0)
    So 10.08. 16:00 Mistrovice - Rybník 1:2 (1:1)
    So 10.08. 16:00 Rudoltice - Sokol Klášterec 5:2 (2:1)
    So 10.08. 16:00 Česká Třebová B - Dolní Čermná 6:3 (2:2)
    Ne 11.08. 15:00 Sruby - Verměřovice 6:0 (3:0)
    Ne 11.08. 16:00 Řetová - Dolní Dobrouč 1:3
    Ne 11.08. 17:00 Sopotnice - FK Jehnědí 1980 1:2

    2.kolo

    16.08. 17:30 Brandýs n.O. - Dolní Čermná 6:0 (4:0)
    So 17.08. 16:00 FK Jehnědí 1980 - Mistrovice 2:0 (2:0)
    So 17.08. 16:00 Albrechtice - Sopotnice 1:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Verměřovice - Řetová 3:2 np (0:0)
    So 17.08. 17:00 Rybník - Sruby 2:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:00 Sokol Klášterec - Česká Třebová B 1:2 (0:1)
    Ne 18.08. 16:00 Dolní Dobrouč - Rudoltice 6:2 (4:1)

    3.kolo

    So 24.08. 16:00 Mistrovice - Albrechtice 2:1 (1:1)
    So 24.08. 16:00 Rudoltice - Verměřovice 1:3 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Dolní Čermná - Sokol Klášterec 2:1 (2:0)
    Ne 25.08. 15:00 Sruby - FK Jehnědí 1980 3:2 (1:1)
    Ne 25.08. 16:00 Řetová - Rybník 1:2 np (0:0)
    Ne 25.08. 16:00 Česká Třebová B - Dolní Dobrouč 4:2 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Sopotnice - Brandýs n.O. 0:6 (0:4)

    4.kolo

    So 31.08. 16:00 Dolní Dobrouč - Dolní Čermná 6:1 (4:0)
    So 31.08. 16:00 Rybník - Rudoltice 4:2 (1:1)
    So 31.08. 16:00 Albrechtice - Sruby 2:4 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Verměřovice - Česká Třebová B 5:3 (3:3)
    Ne 01.09. 16:00 Brandýs n.O. - Sokol Klášterec 7:0 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 FK Jehnědí 1980 - Řetová 1:0 np (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Sopotnice - Mistrovice 3:0 (0:0)

    5.kolo

    So 07.09. 16:00 Mistrovice - Brandýs n.O. 0:3 (0:1)
    So 07.09. 16:00 Rudoltice - FK Jehnědí 1980 2:1 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Dolní Čermná - Verměřovice 1:2 np (0:0)
    Ne 08.09. 15:00 Sruby - Sopotnice 5:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Řetová - Albrechtice 4:1 (3:1)
    Ne 08.09. 16:00 Česká Třebová B - Rybník 2:1 np (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Sokol Klášterec - Dolní Dobrouč 2:5 (0:3)

    6.kolo

    So 14.09. 16:00 Rybník - Dolní Čermná 4:5 np (1:2)
    So 14.09. 16:00 Albrechtice - Rudoltice 5:0 (4:0)
    So 14.09. 16:00 Mistrovice - Sruby 0:2 (0:1)
    So 14.09. 17:00 Verměřovice - Sokol Klášterec 1:0 np (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Brandýs n.O. - Dolní Dobrouč 1:0 (1:0)
    Ne 15.09. 17:00 Sopotnice - Řetová 2:0 (1:0)
    St 18.09. 17:30 FK Jehnědí 1980 - Česká Třebová B 0:3 (0:2)

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Rudoltice - Sopotnice 3:0 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Česká Třebová B - Albrechtice 2:1 (0:0)
    So 21.09. 17:00 Dolní Čermná - FK Jehnědí 1980 1:3
    Ne 22.09. 15:00 Sruby - Brandýs n.O. 2:0 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Řetová - Mistrovice 7:4
    Ne 22.09. 16:00 Sokol Klášterec - Rybník 1:2 np
    Ne 22.09. 16:00 Dolní Dobrouč - Verměřovice 3:0

    8.kolo

    So 28.09. 15:30 Rybník - Dolní Dobrouč 3:7 (1:4)
    So 28.09. 15:30 Albrechtice - Dolní Čermná 3:0 (3:0)
    So 28.09. 15:30 Mistrovice - Rudoltice 3:1 (2:0)
    Ne 29.09. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Sokol Klášterec 5:1 (3:1)
    Ne 29.09. 15:00 Sruby - Řetová 3:4 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Brandýs n.O. - Verměřovice 5:2 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Sopotnice - Česká Třebová B 5:1 (2:1)

    9.kolo

    So 05.10. 15:30 Rudoltice - Sruby 0:4 (0:2)
    So 05.10. 15:30 Česká Třebová B - Mistrovice 7:0 (5:0)
    So 05.10. 15:30 Dolní Čermná - Sopotnice 2:4 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Verměřovice - Rybník 1:2 (1:2)
    Ne 06.10. 15:30 Řetová - Brandýs n.O. 1:4 (0:1)
    Ne 06.10. 15:30 Sokol Klášterec - Albrechtice 5:1 (1:1)
    Ne 06.10. 15:30 Dolní Dobrouč - FK Jehnědí 1980 6:4 (3:3)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Albrechtice - Dolní Dobrouč 1:2 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Mistrovice - Dolní Čermná 5:1 (2:1)
    Ne 13.10. 14:00 Sruby - Česká Třebová B 3:4 np (0:3)
    Ne 13.10. 15:00 Brandýs n.O. - Rybník 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Verměřovice 5:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Sopotnice - Sokol Klášterec 3:2 np (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Řetová - Rudoltice 5:1 (4:1)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 Rudoltice - Brandýs n.O. 3:8
    So 19.10. 15:00 Dolní Čermná - Sruby 1:2
    So 19.10. 15:00 Verměřovice - Albrechtice 4:1
    So 19.10. 15:00 Rybník - FK Jehnědí 1980 0:1
    Ne 20.10. 15:00 Česká Třebová B - Řetová 2:1 np
    Ne 20.10. 15:00 Sokol Klášterec - Mistrovice 2:3 np
    Ne 20.10. 15:00 Dolní Dobrouč - Sopotnice 6:0

    12.kolo

    So 26.10. 14:00 Albrechtice - Rybník 2:1
    So 26.10. 14:00 Mistrovice - Dolní Dobrouč 0:3
    So 26.10. 14:00 Sruby - Sokol Klášterec 3:0
    So 26.10. 14:00 Rudoltice - Česká Třebová B 1:7
    Ne 27.10. 14:00 Brandýs n.O. - FK Jehnědí 1980 1:3
    Ne 27.10. 14:00 Sopotnice - Verměřovice 5:1
    Ne 27.10. 14:00 Řetová - Dolní Čermná 3:0

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 14:00 Česká Třebová B - Brandýs n.O. 3:2 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Dolní Čermná - Rudoltice 3:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Sokol Klášterec - Řetová 2:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Verměřovice - Mistrovice 1:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Rybník - Sopotnice 1:2 np (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Dolní Dobrouč - Sruby 3:1 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 FK Jehnědí 1980 - Albrechtice 3:0 (2:0)
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 0 0 2 52:20 33
    2. 13 7 4 0 2 42:25 29
    3. 13 9 0 1 3 48:15 28
    4. 13 9 0 1 3 38:17 28
    5. 13 8 1 0 4 31:19 26
    6. 13 5 0 4 4 30:24 19
    7. 13 4 2 3 4 22:26 19
    8. 13 5 2 0 6 23:30 19
    9. 13 5 0 0 8 21:28 15
    10. 13 3 3 0 7 21:36 15
    11. 13 4 1 0 8 19:35 14
    12. 13 2 0 4 7 19:36 10
    13. 13 2 1 1 9 19:44 9
    14. 13 3 0 0 10 21:51 9