Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 11. srpna 2020
svátek má Zuzana.
Hlavní menu
  • ID: 13892
  • Návštěvy: 94/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústí nad Orlicí  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ústí nad Orlicí

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5049
    Týden:
    94
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 16:00 Tatran Lichkov - Kerhartice 2:3 (0:2)
    So 10.08. 16:00 Sokol Těchonín - Tatenice B 1:3 (0:3)
    So 10.08. 16:00 Žichlínek B - Helvíkovice 2:6 (1:2)
    Ne 11.08. 16:00 Dolní Třešnovec - Boříkovice 3:1
    Ne 11.08. 16:00 Žamberk B - AFK Kunvald 7:2 (1:1)
    Ne 11.08. 16:00 Rudoltice B - Jiskra 2008 B 4:2
    08.11. 18:00 Ústí n.O. C - Luková 0:0

    2.kolo

    So 17.08. 16:00 Kerhartice - Luková 6:0 (4:0)
    So 17.08. 16:00 AFK Kunvald - Rudoltice B 5:1 (1:0)
    So 17.08. 16:00 Helvíkovice - Žamberk B 5:3 (2:0)
    So 17.08. 16:00 Tatenice B - Žichlínek B 3:2 np (0:0)
    So 17.08. 16:00 Tatran Lichkov - Dolní Třešnovec 6:4 (3:1)
    Ne 18.08. 15:30 Boříkovice - Sokol Těchonín 4:1 (2:1)
    Ne 18.08. 16:00 Jiskra 2008 B - Ústí n.O. C 2:3 (2:1)

    3.kolo

    So 24.08. 14:30 Ústí n.O. C - AFK Kunvald 8:1 (4:0)
    So 24.08. 16:00 Sokol Těchonín - Tatran Lichkov 2:1 np (1:1)
    Ne 25.08. 16:00 Dolní Třešnovec - Kerhartice 2:5 (0:3)
    Ne 25.08. 16:00 Žichlínek B - Boříkovice 2:3 (2:1)
    Ne 25.08. 16:00 Rudoltice B - Helvíkovice 0:3 (0:1)
    Ne 25.08. 16:00 Luková - Jiskra 2008 B 2:1 np (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Žamberk B - Tatenice B 3:4 (2:0)

    4.kolo

    So 31.08. 15:30 Boříkovice - Žamberk B 3:5 (1:2)
    So 31.08. 16:00 Kerhartice - Jiskra 2008 B 4:5 (0:2)
    So 31.08. 16:00 Helvíkovice - Ústí n.O. C 2:3 (1:1)
    So 31.08. 16:00 Tatenice B - Rudoltice B 3:2 (3:0)
    So 31.08. 16:00 Tatran Lichkov - Žichlínek B 4:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 AFK Kunvald - Luková 3:0 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Dolní Třešnovec - Sokol Těchonín 5:1 (2:0)

    5.kolo

    So 07.09. 14:30 Ústí n.O. C - Tatenice B 3:1 (2:0)
    So 07.09. 16:00 Sokol Těchonín - Kerhartice 1:5 (1:2)
    So 07.09. 16:00 Žamberk B - Tatran Lichkov 3:2 (1:0)
    So 07.09. 16:00 Jiskra 2008 B - AFK Kunvald 4:1 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 Žichlínek B - Dolní Třešnovec 2:3 (2:2)
    Ne 08.09. 16:00 Rudoltice B - Boříkovice 1:2 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Luková - Helvíkovice 2:4 (0:2)

    6.kolo

    So 14.09. 15:30 Boříkovice - Ústí n.O. C 6:2 (2:2)
    So 14.09. 16:00 Helvíkovice - Jiskra 2008 B 5:2 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Tatenice B - Luková 2:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Tatran Lichkov - Rudoltice B 2:1 np (0:1)
    So 14.09. 16:00 Sokol Těchonín - Žichlínek B 2:3 (1:2)
    Ne 15.09. 15:00 Kerhartice - AFK Kunvald 4:1 (3:0)
    Ne 15.09. 16:00 Dolní Třešnovec - Žamberk B 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 21.09. 14:00 Ústí n.O. C - Tatran Lichkov 2:3 np
    So 21.09. 16:00 Žamberk B - Sokol Těchonín 4:1 (3:1)
    So 21.09. 16:00 AFK Kunvald - Helvíkovice 2:6
    Ne 22.09. 16:00 Žichlínek B - Kerhartice 3:2 np (2:2)
    Ne 22.09. 16:00 Rudoltice B - Dolní Třešnovec 2:4 (0:2)
    Ne 22.09. 16:00 Luková - Boříkovice 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:00 Jiskra 2008 B - Tatenice B 2:3 np (0:0)

    8.kolo

    So 28.09. 15:30 Kerhartice - Helvíkovice 4:2 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Tatenice B - AFK Kunvald 3:1 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Boříkovice - Jiskra 2008 B 1:0 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Tatran Lichkov - Luková 1:0 np (0:0)
    So 28.09. 15:30 Sokol Těchonín - Rudoltice B 2:4 (1:2)
    Ne 29.09. 15:30 Dolní Třešnovec - Ústí n.O. C 5:4 np (3:3)
    Ne 29.09. 15:30 Žichlínek B - Žamberk B 2:3 (2:1)

    9.kolo

    So 05.10. 13:30 Ústí n.O. C - Sokol Těchonín 7:1 (2:0)
    So 05.10. 15:30 AFK Kunvald - Boříkovice 9:2 (6:1)
    So 05.10. 15:30 Helvíkovice - Tatenice B 3:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:30 Žamberk B - Kerhartice 3:2 (3:1)
    Ne 06.10. 15:30 Rudoltice B - Žichlínek B 3:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:30 Luková - Dolní Třešnovec 1:2 (1:1)
    Ne 06.10. 15:30 Jiskra 2008 B - Tatran Lichkov 7:0 (2:0)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Žichlínek B - Ústí n.O. C 1:3 (0:3)
    So 12.10. 15:00 Kerhartice - Tatenice B 2:0 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Boříkovice - Helvíkovice 3:6 (1:3)
    So 12.10. 15:00 Tatran Lichkov - AFK Kunvald 4:3 (3:1)
    So 12.10. 15:00 Sokol Těchonín - Luková 1:2 np (0:0)
    So 12.10. 15:00 Žamberk B - Rudoltice B 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Dolní Třešnovec - Jiskra 2008 B 1:4 (1:3)

    11.kolo

    So 19.10. 13:00 Ústí n.O. C - Žamberk B 3:0
    So 19.10. 15:00 Jiskra 2008 B - Sokol Těchonín 3:2
    So 19.10. 15:00 AFK Kunvald - Dolní Třešnovec 2:3
    So 19.10. 15:00 Helvíkovice - Tatran Lichkov 2:0
    So 19.10. 15:00 Tatenice B - Boříkovice 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 15:00 Rudoltice B - Kerhartice 2:7 (0:3)
    Ne 20.10. 15:00 Luková - Žichlínek B 0:1

    12.kolo

    So 26.10. 14:00 Kerhartice - Boříkovice 2:0
    So 26.10. 14:00 Tatran Lichkov - Tatenice B 5:0 (2:0)
    So 26.10. 14:00 Sokol Těchonín - AFK Kunvald 2:0
    So 26.10. 14:00 Žichlínek B - Jiskra 2008 B 2:4
    So 26.10. 14:00 Žamberk B - Luková 5:1 (3:0)
    Ne 27.10. 14:00 Dolní Třešnovec - Helvíkovice 3:4
    Ne 27.10. 14:00 Rudoltice B - Ústí n.O. C 0:5

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 11:30 Ústí n.O. C - Kerhartice 4:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Luková - Rudoltice B 4:1 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Jiskra 2008 B - Žamberk B 3:2 (2:0)
    So 02.11. 14:00 AFK Kunvald - Žichlínek B 2:1 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Helvíkovice - Sokol Těchonín 7:1 (3:1)
    So 02.11. 14:00 Tatenice B - Dolní Třešnovec 2:1 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Boříkovice - Tatran Lichkov 1:3 (0:1)
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 0 0 2 55:25 33
    2. 13 9 0 2 1 47:20 30
    3. 13 9 0 1 3 46:24 28
    4. 13 9 0 0 4 41:28 27
    5. 13 6 3 0 4 23:25 24
    6. 13 7 0 2 4 39:28 23
    7. 13 5 3 1 4 30:28 22
    8. 13 6 1 1 5 35:34 21
    9. 13 5 0 0 8 26:37 15
    10. 13 4 0 0 9 32:45 12
    11. 13 2 2 1 7 11:26 12
    12. 13 3 0 1 9 21:42 10
    13. 13 2 1 1 9 23:37 9
    14. 13 1 1 1 10 17:47 6