Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. února 2020
svátek má Gizela.
Hlavní menu
  • ID: 13920
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    616
    Týden:
    32
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 12:15 Netolice - Prachatice 2:7 (2:3)
    So 24.08. 12:15 Slavia ČB - Český Krumlov 0:2 (0:2)
    Ne 25.08. 12:15 Meteor Tábor - Milevsko 4:2 (2:0)
    Ne 25.08. 12:15 Čtyři Dvory - Třeboň 0:1 (0:1)
    Ne 25.08. 12:15 Vodňany - Protivín 0:4 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Vimperk - Hradiště 4:1 (3:0)

    2.kolo

    So 31.08. 11:15 Prachatice - Protivín 15:1 (11:0)
    So 31.08. 12:15 Třeboň - Slavia ČB 2:4 (2:1)
    So 31.08. 12:15 Milevsko - Čtyři Dvory 0:4 (0:2)
    So 31.08. 12:15 Hradiště - Meteor Tábor 4:0 (3:0)
    So 31.08. 12:15 Netolice - Vimperk 3:9 (2:5)
    Ne 01.09. 12:15 Český Krumlov - Vodňany 8:0 (4:0)

    3.kolo

    So 07.09. 12:15 Čtyři Dvory - Hradiště 0:7 (0:5)
    So 07.09. 12:15 Slavia ČB - Milevsko 2:1 (1:0)
    So 07.09. 12:15 Protivín - Český Krumlov 0:15 (0:6)
    Ne 08.09. 12:15 Meteor Tábor - Netolice 7:1 (4:0)
    Ne 08.09. 12:15 Vodňany - Třeboň 1:6 (0:3)
    Ne 08.09. 17:00 Vimperk - Prachatice 5:2 (2:0)

    4.kolo

    So 14.09. 11:15 Prachatice - Český Krumlov 3:2 (2:1)
    So 14.09. 12:15 Třeboň - Protivín 3:0k
    So 14.09. 12:15 Hradiště - Slavia ČB 2:1 np (1:0)
    So 14.09. 12:15 Netolice - Čtyři Dvory 1:2 np (0:0)
    Ne 15.09. 12:15 Milevsko - Vodňany 16:0 (6:0)
    Ne 15.09. 12:15 Vimperk - Meteor Tábor 8:2 (4:1)

    5.kolo

    So 21.09. 12:15 Slavia ČB - Netolice 8:0 (5:0)
    Ne 22.09. 11:45 Vodňany - Hradiště 0:12 (0:7)
    Ne 22.09. 12:15 Meteor Tábor - Prachatice 3:4 (0:1)
    Ne 22.09. 12:15 Čtyři Dvory - Vimperk 0:10 (0:4)
    Ne 22.09. 12:15 Protivín - Milevsko 0:10 (0:6)
    Ne 22.09. 12:15 Český Krumlov - Třeboň 5:2 (3:1)

    6.kolo

    So 28.09. 11:15 Hradiště - Protivín 11:0 (1:0)
    So 28.09. 12:15 Prachatice - Třeboň 14:2 (9:0)
    So 28.09. 12:15 Netolice - Vodňany 3:0k
    Ne 29.09. 12:15 Milevsko - Český Krumlov 2:1 (2:1)
    Ne 29.09. 12:15 Vimperk - Slavia ČB 6:1 (1:0)
    Ne 29.09. 12:15 Meteor Tábor - Čtyři Dvory 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 05.10. 11:45 Vodňany - Vimperk 0:11 (0:6)
    So 05.10. 12:15 Slavia ČB - Meteor Tábor 4:6 (2:3)
    So 05.10. 12:15 Protivín - Netolice 1:3 (1:1)
    So 05.10. 12:15 Český Krumlov - Hradiště 1:2 (1:1)
    So 05.10. 12:15 Třeboň - Milevsko 3:4 np (3:1)
    So 05.10. 15:15 Čtyři Dvory - Prachatice 1:8 (0:2)

    8.kolo

    So 12.10. 11:30 Hradiště - Třeboň 4:2 (3:1)
    So 12.10. 12:15 Prachatice - Milevsko 3:6 (1:4)
    So 12.10. 12:15 Netolice - Český Krumlov 0:3 (0:1)
    So 12.10. 12:15 Čtyři Dvory - Slavia ČB 2:1 np (1:0)
    Ne 13.10. 12:15 Vimperk - Protivín 12:0 (4:0)
    Ne 13.10. 12:15 Meteor Tábor - Vodňany 3:0k

    9.kolo

    So 19.10. 12:15 Slavia ČB - Prachatice 1:5 (1:1)
    So 19.10. 12:15 Třeboň - Netolice 1:2 (0:0)
    Ne 20.10. 12:15 Vodňany - Čtyři Dvory 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 12:15 Protivín - Meteor Tábor 3:7 (1:5)
    Ne 20.10. 12:15 Český Krumlov - Vimperk 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 12:15 Milevsko - Hradiště 4:2 (2:0)

    10.kolo

    So 26.10. 11:15 Slavia ČB - Vodňany 12:1 (3:0)
    So 26.10. 12:15 Prachatice - Hradiště 7:1 (4:0)
    So 26.10. 12:15 Netolice - Milevsko 0:4 (0:1)
    So 26.10. 12:15 Čtyři Dvory - Protivín 3:2 np (1:1)
    Ne 27.10. 12:15 Vimperk - Třeboň 8:1 (6:1)
    Ne 27.10. 12:15 Meteor Tábor - Český Krumlov 2:4 (0:1)

    11.kolo

    So 02.11. 11:45 Vodňany - Prachatice 0:12 (0:6)
    So 02.11. 11:45 Protivín - Slavia ČB 0:4 (0:0)
    So 02.11. 12:15 Český Krumlov - Čtyři Dvory 2:1 (2:1)
    So 02.11. 12:15 Třeboň - Meteor Tábor 1:9 (0:1)
    So 02.11. 12:15 Hradiště - Netolice 5:1 (3:1)
    Ne 03.11. 12:15 Milevsko - Vimperk 3:2 np (1:1)

    12.kolo

    Po 28.10. 13:15 Český Krumlov - Slavia ČB 0:1 (0:1)
    So 09.11. 11:45 Protivín - Vodňany 8:0 (3:0)
    So 09.11. 12:15 Prachatice - Netolice 5:0 (3:0)
    So 09.11. 12:15 Hradiště - Vimperk 0:4 (0:1)
    So 09.11. 12:15 Milevsko - Meteor Tábor 2:3 np (2:0)
    So 09.11. 12:15 Třeboň - Čtyři Dvory 1:2 (1:0)

    13.kolo

    So 28.03. 12:15 Protivín - Prachatice
    So 28.03. 12:15 Slavia ČB - Třeboň
    So 28.03. 12:15 Čtyři Dvory - Milevsko
    Ne 29.03. 11:15 Meteor Tábor - Hradiště
    Ne 29.03. 12:15 Vodňany - Český Krumlov
    Ne 29.03. 12:15 Vimperk - Netolice

    14.kolo

    So 04.04. 12:15 Prachatice - Vimperk
    So 04.04. 12:15 Netolice - Meteor Tábor
    So 04.04. 12:15 Hradiště - Čtyři Dvory
    So 04.04. 12:15 Třeboň - Vodňany
    Ne 05.04. 12:15 Milevsko - Slavia ČB
    Ne 05.04. 12:15 Český Krumlov - Protivín

    15.kolo

    So 11.04. 12:15 Protivín - Třeboň
    So 11.04. 12:15 Slavia ČB - Hradiště
    So 11.04. 12:15 Čtyři Dvory - Netolice
    Ne 12.04. 11:15 Meteor Tábor - Vimperk
    Ne 12.04. 12:15 Český Krumlov - Prachatice
    Ne 12.04. 12:15 Vodňany - Milevsko

    16.kolo

    So 18.04. 12:15 Prachatice - Meteor Tábor
    So 18.04. 12:15 Netolice - Slavia ČB
    So 18.04. 12:15 Hradiště - Vodňany
    So 18.04. 12:15 Třeboň - Český Krumlov
    Ne 19.04. 12:15 Vimperk - Čtyři Dvory
    Ne 19.04. 12:15 Milevsko - Protivín

    17.kolo

    So 25.04. 12:15 Třeboň - Prachatice
    So 25.04. 12:15 Protivín - Hradiště
    So 25.04. 12:15 Slavia ČB - Vimperk
    So 25.04. 12:15 Čtyři Dvory - Meteor Tábor
    Ne 26.04. 12:15 Český Krumlov - Milevsko
    Ne 26.04. 12:15 Vodňany - Netolice

    18.kolo

    So 02.05. 12:15 Prachatice - Čtyři Dvory
    So 02.05. 12:15 Netolice - Protivín
    So 02.05. 12:15 Hradiště - Český Krumlov
    Ne 03.05. 11:15 Meteor Tábor - Slavia ČB
    Ne 03.05. 12:15 Vimperk - Vodňany
    Ne 03.05. 12:15 Milevsko - Třeboň

    19.kolo

    So 09.05. 12:15 Třeboň - Hradiště
    So 09.05. 12:15 Protivín - Vimperk
    So 09.05. 12:15 Slavia ČB - Čtyři Dvory
    Ne 10.05. 12:15 Milevsko - Prachatice
    Ne 10.05. 12:15 Český Krumlov - Netolice
    Ne 10.05. 12:15 Vodňany - Meteor Tábor

    20.kolo

    So 16.05. 12:15 Prachatice - Slavia ČB
    So 16.05. 12:15 Čtyři Dvory - Vodňany
    So 16.05. 12:15 Netolice - Třeboň
    So 16.05. 12:15 Hradiště - Milevsko
    Ne 17.05. 11:15 Meteor Tábor - Protivín
    Ne 17.05. 12:15 Vimperk - Český Krumlov

    21.kolo

    So 23.05. 12:15 Hradiště - Prachatice
    So 23.05. 12:15 Třeboň - Vimperk
    So 23.05. 12:15 Protivín - Čtyři Dvory
    Ne 24.05. 12:15 Milevsko - Netolice
    Ne 24.05. 12:15 Český Krumlov - Meteor Tábor
    Ne 24.05. 12:15 Vodňany - Slavia ČB

    22.kolo

    So 30.05. 12:15 Prachatice - Vodňany
    So 30.05. 12:15 Slavia ČB - Protivín
    So 30.05. 12:15 Čtyři Dvory - Český Krumlov
    So 30.05. 12:15 Netolice - Hradiště
    Ne 31.05. 11:15 Meteor Tábor - Třeboň
    Ne 31.05. 12:15 Vimperk - Milevsko
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 12 11 0 1 0 81:13 34
    2. 12 10 0 0 2 85:24 30
    3. 12 6 2 1 3 52:23 23
    4. 12 7 1 0 4 50:24 23
    5. 12 7 0 0 5 44:15 21
    6. 12 6 0 2 4 39:25 20
    7. 12 6 1 0 5 45:34 20
    8. 12 4 3 0 5 15:33 18
    9. 12 3 0 1 8 25:52 10
    10. 12 3 0 1 8 16:51 10
    11. 12 2 0 1 9 19:82 7
    12. 12 0 0 0 12 2:97 0