Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 4. června 2020
svátek má Dalibor.
Hlavní menu
  • ID: 13925
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2478
    Týden:
    48
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 17.08. 10:30 Jundrov - Řečkovice 4:3 (2:2)
    So 17.08. 17:00 Starý Lískovec - Start Brno B 5:2 (2:2)
    So 17.08. 17:00 Horní Heršpice - Řícmanice 2:4 (1:3)
    So 17.08. 17:00 Chrlice - ČAFC 2011 4:1 (2:0)
    Ne 18.08. 10:30 Slovan Brno B - SK Obřany 3:3 (3:1)
    Ne 18.08. 17:00 Líšeň C - Bosonohy B 0:1 (0:0)

    2.kolo

    Út 20.08. 17:00 Bosonohy B - Chrlice 10:2 (3:1)
    Út 20.08. 17:00 ČAFC 2011 - Slovan Brno B 2:2 (0:0)
    Út 20.08. 17:00 Start Brno B - Jundrov 4:2 (2:1)
    Út 20.08. 17:00 Horní Heršpice - Medlánky B 6:2 (3:1)
    Út 20.08. 17:30 SK Obřany - Řícmanice 3:2 (2:0)
    Čt 22.08. 17:00 Řečkovice - Líšeň C 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 SK Obřany - Chrlice 0:2 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Horní Heršpice - Slovan Brno B 7:1 (2:1)
    Ne 25.08. 10:30 Bosonohy B - ČAFC 2011 2:4 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Řečkovice - Starý Lískovec 8:2 (4:1)
    Ne 25.08. 17:00 Start Brno B - Medlánky B 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Líšeň C - Jundrov 5:1 (4:1)

    5.kolo

    Út 27.08. 17:30 Jundrov - Bosonohy B 4:1 (2:0)
    So 31.08. 16:30 Starý Lískovec - Líšeň C 0:10 (0:5)
    So 31.08. 16:30 Medlánky B - Řečkovice 2:6 (1:2)
    Ne 01.09. 16:00 Řícmanice - Start Brno B 3:3 (2:1)
    Ne 01.09. 16:30 Chrlice - Horní Heršpice 0:5 (0:3)
    Ne 01.09. 16:30 ČAFC 2011 - SK Obřany 2:3 (0:3)

    6.kolo

    So 07.09. 17:30 Líšeň C - Medlánky B 5:1 (1:0)
    Ne 08.09. 10:30 Bosonohy B - SK Obřany 0:4 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Start Brno B - Slovan Brno B 7:2 (3:0)
    Ne 08.09. 16:00 Řečkovice - Řícmanice 8:2 (4:2)
    Čt 12.09. 17:00 Horní Heršpice - ČAFC 2011 4:2 (2:2)
    Čt 12.09. 17:00 Jundrov - Starý Lískovec 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Starý Lískovec - Bosonohy B 0:4 (0:2)
    So 14.09. 16:00 Medlánky B - Jundrov 2:3 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Chrlice - Start Brno B 3:1 (1:1)
    So 14.09. 16:00 SK Obřany - Horní Heršpice 2:1 (1:1)
    Ne 15.09. 10:30 Slovan Brno B - Řečkovice 0:7 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Řícmanice - Líšeň C 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Jundrov - Řícmanice 2:3 (1:1)
    So 21.09. 15:30 Starý Lískovec - Medlánky B 0:3 (0:1)
    Ne 22.09. 10:30 Bosonohy B - Horní Heršpice 0:4 (0:3)
    Ne 22.09. 15:30 Start Brno B - ČAFC 2011 4:3 (4:1)
    Ne 22.09. 15:30 Řečkovice - Chrlice 9:0 (3:0)
    Ne 22.09. 15:30 Líšeň C - Slovan Brno B 15:0 (8:0)

    9.kolo

    So 28.09. 10:30 Slovan Brno B - Jundrov 2:8 (0:3)
    So 28.09. 15:30 Medlánky B - Bosonohy B 3:3 (2:0)
    So 28.09. 15:30 Chrlice - Líšeň C 1:2 (1:1)
    So 28.09. 15:30 SK Obřany - Start Brno B 3:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Řícmanice - Starý Lískovec 0:0
    Ne 29.09. 15:30 ČAFC 2011 - Řečkovice 1:9 (1:3)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Jundrov - Chrlice 2:7 (0:5)
    So 05.10. 15:00 Starý Lískovec - Slovan Brno B 2:3 (2:2)
    So 05.10. 15:00 Medlánky B - Řícmanice 3:2 (3:0)
    Ne 06.10. 15:00 Start Brno B - Horní Heršpice 2:7 (0:6)
    Ne 06.10. 15:00 Řečkovice - SK Obřany 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Líšeň C - ČAFC 2011 8:0 (5:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Chrlice - Starý Lískovec 0:5 (0:3)
    So 12.10. 15:00 SK Obřany - Líšeň C 1:1 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Horní Heršpice - Řečkovice 1:6 (1:2)
    Ne 13.10. 10:30 Slovan Brno B - Medlánky B 1:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Řícmanice - Bosonohy B 3:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 ČAFC 2011 - Jundrov 2:3 (0:3)

    12.kolo

    So 19.10. 10:30 Bosonohy B - Start Brno B 4:3 (2:1)
    So 19.10. 11:00 Jundrov - SK Obřany 1:3 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Starý Lískovec - ČAFC 2011 2:1 (1:1)
    So 19.10. 14:30 Medlánky B - Chrlice 2:1 (1:1)
    So 19.10. 17:00 Líšeň C - Horní Heršpice 3:2 (2:1)
    Ne 20.10. 14:30 Řícmanice - Slovan Brno B 3:1 (2:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Chrlice - Řícmanice 1:3 (1:1)
    So 26.10. 14:30 SK Obřany - Starý Lískovec 4:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Horní Heršpice - Jundrov 2:0 (0:0)
    Ne 27.10. 10:30 Slovan Brno B - Bosonohy B 3:3 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 ČAFC 2011 - Medlánky B 4:1 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Start Brno B - Řečkovice 5:5 (3:4)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 10:00 Líšeň C - Start Brno B 7:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Starý Lískovec - Horní Heršpice 1:2 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Medlánky B - SK Obřany 2:3 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Řícmanice - ČAFC 2011 0:0 (0:0)
    So 02.11. 14:30 Řečkovice - Bosonohy B 8:0 (3:0)
    Ne 03.11. 10:30 Slovan Brno B - Chrlice 1:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 9 2 1 31:15 29
    2. 12 8 3 1 57:8 27
    3. 12 8 2 2 71:20 26
    4. 12 8 0 4 43:23 24
    5. 12 5 4 3 25:23 19
    6. 12 6 0 6 33:35 18
    7. 12 5 0 7 23:41 15
    8. 12 4 2 6 28:38 14
    9. 12 4 2 6 32:44 14
    10. 12 3 2 7 22:35 11
    11. 12 3 1 8 18:40 10
    12. 12 2 2 8 22:42 8
    13. 12 1 4 7 19:60 7