Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 9. prosince 2019
svátek má Vratislav.
Hlavní menu
  • ID: 13928
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Brno-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    271
    Týden:
    15
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 24.08. 09:00 Svratka C - Bílovice 8:0 (6:0)
    So 24.08. 10:00 Start Brno B - Jundrov 2:0 (0:0)
    Ne 25.08. 11:30 Lelekovice - Medlánky B 2:6 (1:1)
    Ne 25.08. 14:30 SK Obřany - Horní Heršpice 2:11 (2:4)
    30.08. 17:00 Chrlice - Bosonohy 6:3 (4:2)
    Čt 03.10. 17:00 Moravská Slavia - Líšeň d 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 31.08. 10:30 Jundrov - Lelekovice 7:0 (3:0)
    So 31.08. 14:30 Bílovice - Chrlice 9:1 (4:1)
    Ne 01.09. 10:30 Líšeň d - Svratka C 5:7 (4:2)
    Ne 01.09. 12:30 Medlánky B - Moravská Slavia 4:0 (3:0)
    Ne 01.09. 13:30 Bosonohy - SK Obřany 7:1 (4:0)
    Ne 01.09. 14:00 Nový Lískovec - Start Brno B 0:9 (0:5)

    2.kolo

    Út 03.09. 17:00 Bosonohy - Nový Lískovec 9:1 (4:1)
    Út 03.09. 17:00 Start Brno B - Líšeň d 7:0 (4:0)
    Út 03.09. 17:00 Lelekovice - Bílovice 0:11 (0:4)
    Út 03.09. 17:00 Moravská Slavia - Svratka C 0:13 (0:6)
    Út 03.09. 17:30 Chrlice - Horní Heršpice 0:5 (0:1)
    St 04.09. 17:30 SK Obřany - Jundrov 4:5 (3:2)

    6.kolo

    So 07.09. 10:00 Chrlice - SK Obřany 3:2 (2:1)
    So 07.09. 10:00 Moravská Slavia - Jundrov 3:2 (0:0)
    Ne 08.09. 11:30 Lelekovice - Nový Lískovec 2:4 (2:2)
    Ne 08.09. 13:00 Svratka C - Medlánky B 7:0 (4:0)
    St 18.09. 17:00 Bílovice - Líšeň d 17:0 (11:0)
    Po 30.09. 17:00 Start Brno B - Horní Heršpice 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 10:30 Jundrov - Svratka C 0:7 (0:5)
    Ne 15.09. 10:30 Líšeň d - Chrlice 3:4 (2:3)
    Ne 15.09. 10:30 Medlánky B - Bílovice 3:3 (3:2)
    Ne 15.09. 13:30 Bosonohy - Start Brno B 4:1 (3:0)
    Ne 15.09. 14:00 Nový Lískovec - Moravská Slavia 3:2 (2:2)
    Ne 06.10. 14:30 Horní Heršpice - Lelekovice 4:3 (3:1)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Moravská Slavia - Horní Heršpice 1:1 (1:0)
    So 21.09. 10:30 Líšeň d - Medlánky B 0:6 (0:3)
    Ne 22.09. 10:00 Start Brno B - SK Obřany 9:0 (6:0)
    Ne 22.09. 11:00 Lelekovice - Bosonohy 4:5 (1:2)
    Ne 22.09. 13:00 Svratka C - Nový Lískovec 20:0 (12:0)
    Ne 22.09. 15:00 Bílovice - Jundrov 2:2 (1:2)

    9.kolo

    Ne 29.09. 10:00 Jundrov - Líšeň d 7:3 (4:1)
    Ne 29.09. 10:30 Medlánky B - Chrlice 3:2 (0:2)
    Ne 29.09. 13:00 SK Obřany - Lelekovice 1:2 (1:1)
    Ne 29.09. 13:15 Horní Heršpice - Svratka C 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 13:30 Bosonohy - Moravská Slavia 4:2 (1:1)
    Ne 29.09. 14:00 Nový Lískovec - Bílovice 2:6 (1:3)

    10.kolo

    So 05.10. 09:30 Chrlice - Start Brno B 2:4 (1:1)
    So 05.10. 13:00 Bílovice - Horní Heršpice 5:0 (2:0)
    Ne 06.10. 10:00 Moravská Slavia - SK Obřany 3:1 (1:1)
    Ne 06.10. 10:00 Medlánky B - Jundrov 5:2 (3:2)
    Ne 06.10. 10:30 Líšeň d - Nový Lískovec 7:1 (4:1)
    Ne 06.10. 13:00 Svratka C - Bosonohy 12:1 (4:0)

    11.kolo

    So 12.10. 10:30 Jundrov - Chrlice 4:2 (2:0)
    So 12.10. 13:30 Start Brno B - Lelekovice 5:1 (1:1)
    Ne 13.10. 12:30 SK Obřany - Svratka C 0:13 (0:7)
    Ne 13.10. 13:15 Horní Heršpice - Líšeň d 3:2 (1:1)
    Ne 13.10. 13:30 Bosonohy - Bílovice 2:5 (1:2)
    Ne 13.10. 14:00 Nový Lískovec - Medlánky B 1:6 (1:3)

    12.kolo

    So 19.10. 09:30 Chrlice - Lelekovice 2:1 (1:1)
    So 19.10. 10:30 Líšeň d - Bosonohy 2:3 (0:2)
    So 19.10. 12:30 Bílovice - SK Obřany 8:0 (4:0)
    Ne 20.10. 10:00 Moravská Slavia - Start Brno B 0:7 (0:1)
    Ne 20.10. 10:00 Medlánky B - Horní Heršpice 5:1 (1:0)
    Ne 20.10. 15:00 Jundrov - Nový Lískovec 2:0 (1:0)

    13.kolo

    St 23.10. 16:00 SK Obřany - Líšeň d 7:1 (2:1)
    St 23.10. 16:30 Bosonohy - Medlánky B 2:2 (2:1)
    So 26.10. 10:00 Start Brno B - Svratka C 0:6 (0:2)
    Ne 27.10. 11:30 Lelekovice - Moravská Slavia 1:1 (0:1)
    Ne 27.10. 12:30 Horní Heršpice - Jundrov 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 13:30 Nový Lískovec - Chrlice 1:4 (1:3)

    1.kolo

    So 02.11. 12:00 Bílovice - Start Brno B 2:1 (0:0)
    Ne 03.11. 10:00 Moravská Slavia - Chrlice 0:4 (0:1)
    Ne 03.11. 10:00 Medlánky B - SK Obřany 10:1 (7:0)
    Ne 03.11. 10:30 Jundrov - Bosonohy 6:3 (2:3)
    Ne 03.11. 13:00 Svratka C - Lelekovice 17:1 (10:0)
    Ne 03.11. 13:30 Nový Lískovec - Horní Heršpice 5:2 (2:1)

    3.kolo

    St 28.08. 17:00 Horní Heršpice - Bosonohy 10:1 (3:1)
    Čt 29.08. 17:00 Svratka C - Chrlice 15:1 (8:1)
    Čt 29.08. 17:00 Bílovice - Moravská Slavia 10:0 (5:0)
    Čt 29.08. 17:00 Medlánky B - Start Brno B 3:0 (1:0)
    St 11.09. 17:30 SK Obřany - Nový Lískovec 15:2 (7:1)
    Ne 10.11. 15:00 Líšeň d - Lelekovice 3:1 (2:0)

    16.kolo

    So 28.03. 00:00 Chrlice - Svratka C
    So 28.03. 00:00 Moravská Slavia - Bílovice
    So 28.03. 00:00 Lelekovice - Líšeň d
    So 28.03. 00:00 Start Brno B - Medlánky B
    So 28.03. 00:00 Nový Lískovec - SK Obřany
    So 28.03. 00:00 Bosonohy - Horní Heršpice

    17.kolo

    So 04.04. 00:00 Bosonohy - Chrlice
    So 04.04. 00:00 Horní Heršpice - SK Obřany
    So 04.04. 00:00 Jundrov - Start Brno B
    So 04.04. 00:00 Medlánky B - Lelekovice
    So 04.04. 00:00 Líšeň d - Moravská Slavia
    So 04.04. 00:00 Bílovice - Svratka C

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Chrlice - Bílovice
    So 11.04. 00:00 Svratka C - Líšeň d
    So 11.04. 00:00 Moravská Slavia - Medlánky B
    So 11.04. 00:00 Lelekovice - Jundrov
    So 11.04. 00:00 Start Brno B - Nový Lískovec
    So 11.04. 00:00 SK Obřany - Bosonohy

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 SK Obřany - Chrlice
    So 18.04. 00:00 Horní Heršpice - Start Brno B
    So 18.04. 00:00 Nový Lískovec - Lelekovice
    So 18.04. 00:00 Jundrov - Moravská Slavia
    So 18.04. 00:00 Medlánky B - Svratka C
    So 18.04. 00:00 Líšeň d - Bílovice

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Chrlice - Líšeň d
    So 25.04. 00:00 Bílovice - Medlánky B
    So 25.04. 00:00 Svratka C - Jundrov
    So 25.04. 00:00 Moravská Slavia - Nový Lískovec
    So 25.04. 00:00 Lelekovice - Horní Heršpice
    So 25.04. 00:00 Start Brno B - Bosonohy

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 SK Obřany - Start Brno B
    So 02.05. 00:00 Bosonohy - Lelekovice
    So 02.05. 00:00 Horní Heršpice - Moravská Slavia
    So 02.05. 00:00 Nový Lískovec - Svratka C
    So 02.05. 00:00 Jundrov - Bílovice
    So 02.05. 00:00 Medlánky B - Líšeň d

    15.kolo

    Út 05.05. 00:00 Horní Heršpice - Chrlice
    Út 05.05. 00:00 Nový Lískovec - Bosonohy
    Út 05.05. 00:00 Jundrov - SK Obřany
    Út 05.05. 00:00 Líšeň d - Start Brno B
    Út 05.05. 00:00 Bílovice - Lelekovice
    Út 05.05. 00:00 Svratka C - Moravská Slavia

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 Chrlice - Medlánky B
    So 09.05. 00:00 Líšeň d - Jundrov
    So 09.05. 00:00 Bílovice - Nový Lískovec
    So 09.05. 00:00 Svratka C - Horní Heršpice
    So 09.05. 00:00 Moravská Slavia - Bosonohy
    So 09.05. 00:00 Lelekovice - SK Obřany

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Start Brno B - Chrlice
    So 16.05. 00:00 SK Obřany - Moravská Slavia
    So 16.05. 00:00 Bosonohy - Svratka C
    So 16.05. 00:00 Horní Heršpice - Bílovice
    So 16.05. 00:00 Nový Lískovec - Líšeň d
    So 16.05. 00:00 Jundrov - Medlánky B

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Chrlice - Jundrov
    So 23.05. 00:00 Medlánky B - Nový Lískovec
    So 23.05. 00:00 Líšeň d - Horní Heršpice
    So 23.05. 00:00 Bílovice - Bosonohy
    So 23.05. 00:00 Svratka C - SK Obřany
    So 23.05. 00:00 Lelekovice - Start Brno B

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 Lelekovice - Chrlice
    So 30.05. 00:00 Start Brno B - Moravská Slavia
    So 30.05. 00:00 SK Obřany - Bílovice
    So 30.05. 00:00 Bosonohy - Líšeň d
    So 30.05. 00:00 Horní Heršpice - Medlánky B
    So 30.05. 00:00 Nový Lískovec - Jundrov

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Chrlice - Nový Lískovec
    So 06.06. 00:00 Jundrov - Horní Heršpice
    So 06.06. 00:00 Medlánky B - Bosonohy
    So 06.06. 00:00 Líšeň d - SK Obřany
    So 06.06. 00:00 Svratka C - Start Brno B
    So 06.06. 00:00 Moravská Slavia - Lelekovice

    14.kolo

    So 13.06. 00:00 Chrlice - Moravská Slavia
    So 13.06. 00:00 Lelekovice - Svratka C
    So 13.06. 00:00 Start Brno B - Bílovice
    So 13.06. 00:00 SK Obřany - Medlánky B
    So 13.06. 00:00 Bosonohy - Jundrov
    So 13.06. 00:00 Horní Heršpice - Nový Lískovec
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 11 1 0 125:8 34
    2. 12 9 2 1 78:19 29
    3. 12 9 2 1 53:21 29
    4. 12 8 0 4 47:19 24
    5. 12 6 2 4 40:26 20
    6. 12 6 1 5 37:33 19
    7. 12 6 1 5 44:52 19
    8. 12 6 0 6 31:50 18
    9. 12 2 3 7 13:51 9
    10. 12 3 0 9 20:84 9
    11. 12 2 1 9 27:64 7
    12. 12 2 0 10 34:74 6
    13. 12 1 1 10 18:66 4