Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 13933
  • Návštěvy: 748/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28385
    Týden:
    748
    Dnes:
    102
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Živanice - Zbuzany 5:3 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Ústí n.O. - Teplice B 3:2 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Velvary - Slovan Liberec B 0:1 (0:1)
    Ne 11.08. 10:15 Hradec Králové B - Mladá Boleslav B 0:1 np (0:0)
    Ne 11.08. 10:15 Chlumec n. C. - Jablonec B 3:0 (2:0)
    Ne 11.08. 16:00 Pardubice B - Přepeře 4:2 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Zápy - Dukla Praha B 5:2 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Brozany - Bohemians 1905 B 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Zbuzany - Slovan Liberec B 3:0 (1:0)
    So 17.08. 10:15 Jablonec B - Ústí n.O. 4:1 (1:0)
    So 17.08. 10:30 Přepeře - Brozany 2:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Živanice - Zápy 2:1 np (1:1)
    Ne 18.08. 10:15 Bohemians 1905 B - Hradec Králové B 1:2 (1:0)
    Ne 18.08. 10:15 Dukla Praha B - Pardubice B 5:1 (2:0)
    Ne 18.08. 10:30 Teplice B - Velvary 1:2 (0:0)
    Ne 18.08. 10:30 Mladá Boleslav B - Chlumec n. C. 7:0 (3:0)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Ústí n.O. - Mladá Boleslav B 2:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Velvary - Jablonec B 1:2 np (1:1)
    Ne 25.08. 10:15 Hradec Králové B - Přepeře 3:2 (1:2)
    Ne 25.08. 10:15 Chlumec n. C. - Bohemians 1905 B 0:2 (0:2)
    Ne 25.08. 10:15 Slovan Liberec B - Teplice B 2:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Zápy - Zbuzany 2:1 np (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Pardubice B - Živanice 1:3 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Brozany - Dukla Praha B 2:3 (2:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Zbuzany - Teplice B 3:1 (2:1)
    So 31.08. 10:15 Jablonec B - Slovan Liberec B 3:2 (1:2)
    So 31.08. 10:30 Přepeře - Chlumec n. C. 1:3 (0:1)
    So 31.08. 10:35 Mladá Boleslav B - Velvary 2:3 np (2:2)
    So 31.08. 14:00 Živanice - Brozany 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Ústí n.O. 2:1 (0:1)
    Ne 01.09. 10:15 Dukla Praha B - Hradec Králové B 2:1 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Zápy - Pardubice B 4:3 (0:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Pardubice B - Zbuzany 3:2 np (2:2)
    So 07.09. 17:00 Ústí n.O. - Přepeře 2:1 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Velvary - Bohemians 1905 B 1:0 np (0:0)
    Ne 08.09. 10:15 Hradec Králové B - Živanice 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Chlumec n. C. - Dukla Praha B 4:2 (2:1)
    Ne 08.09. 10:15 Slovan Liberec B - Mladá Boleslav B 1:2 (1:2)
    Ne 08.09. 10:30 Teplice B - Jablonec B 3:2 np (2:2)
    Ne 08.09. 17:00 Brozany - Zápy 1:5 (0:2)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Zbuzany - Jablonec B 1:0 (0:0)
    So 14.09. 10:30 Přepeře - Velvary 2:1 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Pardubice B - Brozany 3:1 (2:1)
    So 14.09. 16:30 Živanice - Chlumec n. C. 1:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:15 Dukla Praha B - Ústí n.O. 2:1 (0:1)
    Ne 15.09. 16:30 Zápy - Hradec Králové B 1:0 (1:0)
    Po 16.09. 13:00 Mladá Boleslav B - Teplice B 3:2 np (2:2)
    Po 16.09. 13:00 Bohemians 1905 B - Slovan Liberec B 2:4 (0:3)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Jablonec B - Mladá Boleslav B 3:1 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Ústí n.O. - Živanice 1:4 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Velvary - Dukla Praha B 4:1 (1:1)
    Ne 22.09. 10:15 Hradec Králové B - Pardubice B 0:1 np (0:0)
    Ne 22.09. 10:15 Chlumec n. C. - Zápy 1:2 (0:2)
    Ne 22.09. 10:15 Slovan Liberec B - Přepeře 1:4 (1:2)
    Ne 22.09. 10:30 Teplice B - Bohemians 1905 B 1:6 (1:4)
    Ne 22.09. 16:30 Brozany - Zbuzany 1:2 (0:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Zbuzany - Mladá Boleslav B 2:1 (1:0)
    So 28.09. 10:30 Přepeře - Teplice B 4:1 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Živanice - Velvary 4:3 (2:0)
    So 28.09. 16:00 Pardubice B - Chlumec n. C. 1:3 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 Dukla Praha B - Slovan Liberec B 3:4 np (3:3)
    Ne 29.09. 16:00 Zápy - Ústí n.O. 4:2 (2:2)
    Ne 29.09. 16:00 Brozany - Hradec Králové B 0:4 (0:3)
    Po 30.09. 13:00 Bohemians 1905 B - Jablonec B 2:3 (0:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Jablonec B - Přepeře 1:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Ústí n.O. - Pardubice B 1:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Velvary - Zápy 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 10:15 Hradec Králové B - Zbuzany 3:4 np (3:3)
    Ne 06.10. 10:15 Chlumec n. C. - Brozany 5:1 (2:0)
    Ne 06.10. 10:15 Slovan Liberec B - Živanice 1:4 (1:2)
    Ne 06.10. 10:30 Teplice B - Dukla Praha B 1:5 (0:3)
    Po 07.10. 13:00 Mladá Boleslav B - Bohemians 1905 B 8:3 (1:1)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Zbuzany - Bohemians 1905 B 3:4 np (3:3)
    So 12.10. 10:15 Pardubice B - Velvary 3:1 (0:0)
    So 12.10. 10:30 Přepeře - Mladá Boleslav B 3:1 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Živanice - Teplice B 1:2 np (1:1)
    Ne 13.10. 10:15 Dukla Praha B - Jablonec B 0:1 (0:1)
    Ne 13.10. 10:15 Hradec Králové B - Chlumec n. C. 2:1 np (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Zápy - Slovan Liberec B 2:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Brozany - Ústí n.O. 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Jablonec B - Živanice 3:2 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Ústí n.O. - Hradec Králové B 1:0 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Velvary - Brozany 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 10:15 Chlumec n. C. - Zbuzany 2:1 (2:1)
    Ne 20.10. 10:15 Slovan Liberec B - Pardubice B 1:2 (1:0)
    Ne 20.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Přepeře 3:0 (1:0)
    Ne 20.10. 10:30 Teplice B - Zápy 1:3 (1:3)
    Ne 20.10. 11:00 Mladá Boleslav B - Dukla Praha B 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Zbuzany - Přepeře 0:2 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Živanice - Mladá Boleslav B 0:1 np (0:0)
    So 26.10. 14:30 Pardubice B - Teplice B 1:2 (0:2)
    Ne 27.10. 10:15 Dukla Praha B - Bohemians 1905 B 0:5 (0:3)
    Ne 27.10. 10:15 Hradec Králové B - Velvary 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:15 Chlumec n. C. - Ústí n.O. 3:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Zápy - Jablonec B 1:3 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Brozany - Slovan Liberec B 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Jablonec B - Pardubice B 2:0 (2:0)
    So 02.11. 10:30 Teplice B - Brozany 4:1 (2:1)
    So 02.11. 10:30 Přepeře - Dukla Praha B 3:4 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Ústí n.O. - Zbuzany 3:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Velvary - Chlumec n. C. 0:1 np (0:0)
    Ne 03.11. 10:15 Slovan Liberec B - Hradec Králové B 4:1 (1:1)
    Ne 03.11. 10:30 Mladá Boleslav B - Zápy 1:0 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Bohemians 1905 B - Živanice 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Zbuzany - Dukla Praha B 6:3 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Živanice - Přepeře 1:2 np (1:1)
    So 09.11. 14:00 Ústí n.O. - Velvary 2:3 (2:0)
    Ne 10.11. 10:15 Pardubice B - Mladá Boleslav B 3:6 (2:4)
    Ne 10.11. 10:15 Hradec Králové B - Teplice B 7:1 (1:1)
    Ne 10.11. 10:15 Chlumec n. C. - Slovan Liberec B 0:1 np (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Zápy - Bohemians 1905 B 2:1 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Brozany - Jablonec B 1:3 (0:0)

    15.kolo

    15.11. 17:00 Teplice B - Chlumec n. C. 2:3 np (2:2)
    So 16.11. 10:15 Jablonec B - Hradec Králové B 2:0 (0:0)
    So 16.11. 10:30 Mladá Boleslav B - Brozany 7:0 (4:0)
    So 16.11. 10:30 Přepeře - Zápy 1:2 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Velvary - Zbuzany 4:2 (1:1)
    Ne 17.11. 10:15 Slovan Liberec B - Ústí n.O. 3:4 np (3:3)
    Ne 17.11. 10:15 Bohemians 1905 B - Pardubice B 1:0 (1:0)
    Ne 17.11. 10:15 Dukla Praha B - Živanice 1:2 (1:2)

    16.kolo

    So 07.03. 10:15 Zbuzany - Živanice
    So 07.03. 10:30 Přepeře - Pardubice B
    Ne 08.03. 10:15 Bohemians 1905 B - Brozany
    Ne 08.03. 10:15 Slovan Liberec B - Velvary
    Ne 08.03. 10:30 Teplice B - Ústí n.O.
    Ne 08.03. 14:30 Dukla Praha B - Zápy
    Ne 08.03. 14:30 Mladá Boleslav B - Hradec Králové B
    Ne 08.03. 14:30 Jablonec B - Chlumec n. C.

    17.kolo

    So 14.03. 00:00 Slovan Liberec B - Zbuzany
    So 14.03. 00:00 Velvary - Teplice B
    So 14.03. 00:00 Ústí n.O. - Jablonec B
    So 14.03. 00:00 Chlumec n. C. - Mladá Boleslav B
    So 14.03. 00:00 Hradec Králové B - Bohemians 1905 B
    So 14.03. 00:00 Brozany - Přepeře
    So 14.03. 00:00 Pardubice B - Dukla Praha B
    So 14.03. 00:00 Zápy - Živanice

    18.kolo

    So 21.03. 00:00 Zbuzany - Zápy
    So 21.03. 00:00 Živanice - Pardubice B
    So 21.03. 00:00 Dukla Praha B - Brozany
    So 21.03. 00:00 Přepeře - Hradec Králové B
    So 21.03. 00:00 Bohemians 1905 B - Chlumec n. C.
    So 21.03. 00:00 Mladá Boleslav B - Ústí n.O.
    So 21.03. 00:00 Jablonec B - Velvary
    So 21.03. 00:00 Teplice B - Slovan Liberec B

    19.kolo

    So 28.03. 00:00 Teplice B - Zbuzany
    So 28.03. 00:00 Slovan Liberec B - Jablonec B
    So 28.03. 00:00 Velvary - Mladá Boleslav B
    So 28.03. 00:00 Ústí n.O. - Bohemians 1905 B
    So 28.03. 00:00 Chlumec n. C. - Přepeře
    So 28.03. 00:00 Hradec Králové B - Dukla Praha B
    So 28.03. 00:00 Brozany - Živanice
    So 28.03. 00:00 Pardubice B - Zápy

    20.kolo

    So 04.04. 00:00 Zbuzany - Pardubice B
    So 04.04. 00:00 Zápy - Brozany
    So 04.04. 00:00 Živanice - Hradec Králové B
    So 04.04. 00:00 Dukla Praha B - Chlumec n. C.
    So 04.04. 00:00 Přepeře - Ústí n.O.
    So 04.04. 00:00 Bohemians 1905 B - Velvary
    So 04.04. 00:00 Mladá Boleslav B - Slovan Liberec B
    So 04.04. 00:00 Jablonec B - Teplice B

    21.kolo

    So 11.04. 00:00 Jablonec B - Zbuzany
    So 11.04. 00:00 Teplice B - Mladá Boleslav B
    So 11.04. 00:00 Slovan Liberec B - Bohemians 1905 B
    So 11.04. 00:00 Velvary - Přepeře
    So 11.04. 00:00 Ústí n.O. - Dukla Praha B
    So 11.04. 00:00 Chlumec n. C. - Živanice
    So 11.04. 00:00 Hradec Králové B - Zápy
    So 11.04. 00:00 Brozany - Pardubice B

    22.kolo

    So 18.04. 00:00 Zbuzany - Brozany
    So 18.04. 00:00 Pardubice B - Hradec Králové B
    So 18.04. 00:00 Zápy - Chlumec n. C.
    So 18.04. 00:00 Živanice - Ústí n.O.
    So 18.04. 00:00 Dukla Praha B - Velvary
    So 18.04. 00:00 Přepeře - Slovan Liberec B
    So 18.04. 00:00 Bohemians 1905 B - Teplice B
    So 18.04. 00:00 Mladá Boleslav B - Jablonec B

    23.kolo

    So 25.04. 00:00 Mladá Boleslav B - Zbuzany
    So 25.04. 00:00 Jablonec B - Bohemians 1905 B
    So 25.04. 00:00 Teplice B - Přepeře
    So 25.04. 00:00 Slovan Liberec B - Dukla Praha B
    So 25.04. 00:00 Velvary - Živanice
    So 25.04. 00:00 Ústí n.O. - Zápy
    So 25.04. 00:00 Chlumec n. C. - Pardubice B
    So 25.04. 00:00 Hradec Králové B - Brozany

    24.kolo

    So 02.05. 00:00 Zbuzany - Hradec Králové B
    So 02.05. 00:00 Brozany - Chlumec n. C.
    So 02.05. 00:00 Pardubice B - Ústí n.O.
    So 02.05. 00:00 Zápy - Velvary
    So 02.05. 00:00 Živanice - Slovan Liberec B
    So 02.05. 00:00 Dukla Praha B - Teplice B
    So 02.05. 00:00 Přepeře - Jablonec B
    So 02.05. 00:00 Bohemians 1905 B - Mladá Boleslav B

    25.kolo

    So 09.05. 00:00 Bohemians 1905 B - Zbuzany
    So 09.05. 00:00 Mladá Boleslav B - Přepeře
    So 09.05. 00:00 Jablonec B - Dukla Praha B
    So 09.05. 00:00 Teplice B - Živanice
    So 09.05. 00:00 Slovan Liberec B - Zápy
    So 09.05. 00:00 Velvary - Pardubice B
    So 09.05. 00:00 Ústí n.O. - Brozany
    So 09.05. 00:00 Chlumec n. C. - Hradec Králové B

    26.kolo

    So 16.05. 00:00 Zbuzany - Chlumec n. C.
    So 16.05. 00:00 Hradec Králové B - Ústí n.O.
    So 16.05. 00:00 Brozany - Velvary
    So 16.05. 00:00 Pardubice B - Slovan Liberec B
    So 16.05. 00:00 Zápy - Teplice B
    So 16.05. 00:00 Živanice - Jablonec B
    So 16.05. 00:00 Dukla Praha B - Mladá Boleslav B
    So 16.05. 00:00 Přepeře - Bohemians 1905 B

    27.kolo

    So 23.05. 00:00 Přepeře - Zbuzany
    So 23.05. 00:00 Bohemians 1905 B - Dukla Praha B
    So 23.05. 00:00 Mladá Boleslav B - Živanice
    So 23.05. 00:00 Jablonec B - Zápy
    So 23.05. 00:00 Teplice B - Pardubice B
    So 23.05. 00:00 Slovan Liberec B - Brozany
    So 23.05. 00:00 Velvary - Hradec Králové B
    So 23.05. 00:00 Ústí n.O. - Chlumec n. C.

    28.kolo

    So 30.05. 00:00 Zbuzany - Ústí n.O.
    So 30.05. 00:00 Chlumec n. C. - Velvary
    So 30.05. 00:00 Hradec Králové B - Slovan Liberec B
    So 30.05. 00:00 Brozany - Teplice B
    So 30.05. 00:00 Pardubice B - Jablonec B
    So 30.05. 00:00 Zápy - Mladá Boleslav B
    So 30.05. 00:00 Živanice - Bohemians 1905 B
    So 30.05. 00:00 Dukla Praha B - Přepeře

    29.kolo

    So 06.06. 00:00 Dukla Praha B - Zbuzany
    So 06.06. 00:00 Přepeře - Živanice
    So 06.06. 00:00 Bohemians 1905 B - Zápy
    So 06.06. 00:00 Mladá Boleslav B - Pardubice B
    So 06.06. 00:00 Jablonec B - Brozany
    So 06.06. 00:00 Teplice B - Hradec Králové B
    So 06.06. 00:00 Slovan Liberec B - Chlumec n. C.
    So 06.06. 00:00 Velvary - Ústí n.O.

    30.kolo

    So 13.06. 00:00 Zbuzany - Velvary
    So 13.06. 00:00 Ústí n.O. - Slovan Liberec B
    So 13.06. 00:00 Chlumec n. C. - Teplice B
    So 13.06. 00:00 Hradec Králové B - Jablonec B
    So 13.06. 00:00 Brozany - Mladá Boleslav B
    So 13.06. 00:00 Pardubice B - Bohemians 1905 B
    So 13.06. 00:00 Zápy - Přepeře
    So 13.06. 00:00 Živanice - Dukla Praha B
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 11 1 1 2 31:17 36
    2. 15 10 1 1 3 33:20 33
    3. 15 8 1 3 3 30:20 29
    4. 15 7 3 1 4 41:22 28
    5. 15 7 2 2 4 27:21 27
    6. 15 7 1 1 6 33:27 24
    7. 15 6 2 2 5 24:20 24
    8. 15 6 1 3 5 25:18 23
    9. 15 6 1 3 5 33:31 23
    10. 15 7 1 0 7 24:30 23
    11. 15 6 1 0 8 28:27 20
    12. 15 6 0 1 8 34:41 19
    13. 15 4 2 1 8 23:31 17
    14. 15 4 2 0 9 24:34 16
    15. 15 2 2 2 9 23:44 12
    16. 15 2 0 0 13 11:41 6