Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 7. srpna 2020
svátek má Lada.
Hlavní menu
  • ID: 13934
  • Návštěvy: 985/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    37175
    Týden:
    985
    Dnes:
    75
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Brandýs - Chomutov 1:0 np (0:0)
    So 10.08. 10:15 SK Kladno - Březová 1:2 (1:2)
    So 10.08. 10:15 Tatran Rakovník - Slaný 1:3 (0:2)
    So 10.08. 15:00 Souš - Štětí 4:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Česká Lípa - Aritma Praha 0:2 (0:2)
    So 10.08. 17:00 Dobříš - Neratovice 1:0 np (0:0)
    So 10.08. 17:00 Český Brod - Louny 5:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Ostrov - Meteor 4:3 np (3:3)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Chomutov - Meteor 3:0 (0:0)
    So 17.08. 10:15 Štětí - Tatran Rakovník 2:3 (0:2)
    So 17.08. 10:15 Neratovice - SK Kladno 2:1 (1:0)
    So 17.08. 10:15 Aritma Praha - Dobříš 2:0 (1:0)
    So 17.08. 10:15 Brandýs - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    So 17.08. 15:00 Březová - Souš 2:1 np (1:1)
    So 17.08. 17:00 Slaný - Český Brod 0:1 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Louny - Ostrov 2:1 np (1:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 SK Kladno - Aritma Praha 0:1 (0:1)
    So 24.08. 10:15 Tatran Rakovník - Březová 2:3 (1:2)
    So 24.08. 15:00 Souš - Neratovice 1:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Česká Lípa - Chomutov 2:1 np (1:1)
    So 24.08. 17:00 Dobříš - Brandýs 0:2 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Český Brod - Štětí 3:2 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Ostrov - Slaný 3:4 np (3:3)
    Ne 25.08. 10:15 Meteor - Louny 1:0 (0:0)

    4.kolo

    30.08. 17:30 Chomutov - Louny 2:0 (0:0)
    So 31.08. 10:15 Štětí - Ostrov 1:2 (0:1)
    So 31.08. 10:15 Neratovice - Tatran Rakovník 4:0 (0:0)
    So 31.08. 10:15 Aritma Praha - Souš 1:2 (1:2)
    So 31.08. 10:15 Brandýs - SK Kladno 0:2 (0:1)
    So 31.08. 15:00 Březová - Český Brod 1:2 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Slaný - Meteor 3:4 np (3:3)
    So 31.08. 17:00 Česká Lípa - Dobříš 2:1 np (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 SK Kladno - Česká Lípa 5:3 (3:2)
    So 07.09. 10:15 Tatran Rakovník - Aritma Praha 1:3 (0:1)
    So 07.09. 15:00 Souš - Brandýs 2:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Dobříš - Chomutov 2:4 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Český Brod - Neratovice 1:0 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Ostrov - Březová 5:0 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Meteor - Štětí 3:0 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Louny - Slaný 1:0 np (0:0)

    6.kolo

    13.09. 18:30 Chomutov - Slaný 4:0 (2:0)
    So 14.09. 10:15 Štětí - Louny 2:0 (1:0)
    So 14.09. 10:15 Březová - Meteor 3:0 (2:0)
    So 14.09. 10:15 Neratovice - Ostrov 2:1 np (1:1)
    So 14.09. 10:15 Aritma Praha - Český Brod 0:1 (0:1)
    So 14.09. 10:15 Brandýs - Tatran Rakovník 0:1 np (0:0)
    So 14.09. 16:30 Česká Lípa - Souš 1:2 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Dobříš - SK Kladno 2:6 (0:5)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 SK Kladno - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Tatran Rakovník - Česká Lípa 3:4 np (3:3)
    So 21.09. 16:30 Český Brod - Brandýs 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Ostrov - Aritma Praha 2:1 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Slaný - Štětí 4:5 np (4:4)
    So 21.09. 17:00 Souš - Dobříš 7:0 (4:0)
    Ne 22.09. 10:15 Meteor - Neratovice 3:1 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Louny - Březová 1:2 (1:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Chomutov - Štětí 2:3 np (2:2)
    So 28.09. 10:15 Neratovice - Louny 2:3 np (2:2)
    So 28.09. 10:15 Aritma Praha - Meteor 0:1 (0:0)
    So 28.09. 10:15 Brandýs - Ostrov 2:3 np (2:2)
    So 28.09. 10:15 SK Kladno - Souš 0:2 (0:2)
    So 28.09. 15:00 Březová - Slaný 2:3 np (2:2)
    So 28.09. 16:00 Česká Lípa - Český Brod 1:0 np (0:0)
    So 28.09. 16:00 Dobříš - Tatran Rakovník 1:2 np (1:1)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Tatran Rakovník - SK Kladno 1:2 (0:0)
    So 05.10. 10:15 Štětí - Březová 5:1 (0:0)
    So 05.10. 15:00 Souš - Chomutov 2:1 np (1:1)
    So 05.10. 16:00 Český Brod - Dobříš 2:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Ostrov - Česká Lípa 4:3 (0:3)
    So 05.10. 16:00 Slaný - Neratovice 0:2 (0:2)
    Ne 06.10. 10:15 Meteor - Brandýs 4:1 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Louny - Aritma Praha 0:1 np (0:0)

    10.kolo

    11.10. 18:30 Chomutov - Březová 2:1 np (1:1)
    So 12.10. 10:15 Neratovice - Štětí 6:0 (2:0)
    So 12.10. 10:15 Aritma Praha - Slaný 1:0 (0:0)
    So 12.10. 10:15 Brandýs - Louny 0:4 (0:1)
    So 12.10. 10:15 SK Kladno - Český Brod 0:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Souš - Tatran Rakovník 5:2 (3:2)
    So 12.10. 15:30 Česká Lípa - Meteor 1:2 (1:2)
    So 12.10. 15:30 Dobříš - Ostrov 5:4 (2:3)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Tatran Rakovník - Chomutov 1:2 (0:2)
    So 19.10. 10:15 Štětí - Aritma Praha 2:1 np (1:1)
    So 19.10. 15:00 Březová - Neratovice 1:2 np (1:1)
    So 19.10. 15:30 Český Brod - Souš 1:0 np (0:0)
    So 19.10. 15:30 Ostrov - SK Kladno 2:1 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Slaný - Brandýs 2:1 np (1:1)
    Ne 20.10. 10:15 Meteor - Dobříš 3:1 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Louny - Česká Lípa 5:2 (3:0)

    12.kolo

    25.10. 18:30 Chomutov - Neratovice 2:1 np (1:1)
    So 26.10. 10:15 Aritma Praha - Březová 3:2 np (2:2)
    So 26.10. 10:15 Brandýs - Štětí 3:0 (1:0)
    So 26.10. 10:15 SK Kladno - Meteor 1:2 np (1:1)
    So 26.10. 10:15 Tatran Rakovník - Český Brod 3:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Česká Lípa - Slaný 1:2 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Dobříš - Louny 1:2 np (1:1)
    So 26.10. 14:30 Souš - Ostrov 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Štětí - Česká Lípa 4:2 (0:0)
    So 02.11. 10:15 Neratovice - Aritma Praha 1:3 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Český Brod - Chomutov 2:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Ostrov - Tatran Rakovník 1:3 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Slaný - Dobříš 2:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Březová - Brandýs 1:0 np (0:0)
    Ne 03.11. 10:15 Meteor - Souš 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Louny - SK Kladno 3:6 (0:3)

    14.kolo

    08.11. 18:30 Chomutov - Aritma Praha 1:0 (1:0)
    So 09.11. 10:15 Brandýs - Neratovice 3:1 (2:1)
    So 09.11. 10:15 SK Kladno - Slaný 4:1 (2:1)
    So 09.11. 10:15 Tatran Rakovník - Meteor 0:2 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Česká Lípa - Březová 4:1 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Dobříš - Štětí 7:2 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Souš - Louny 1:3 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Český Brod - Ostrov 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Štětí - SK Kladno 3:0 (2:0)
    So 16.11. 10:15 Březová - Dobříš 6:2 (2:1)
    So 16.11. 10:15 Neratovice - Česká Lípa 4:3 np (3:3)
    So 16.11. 10:15 Aritma Praha - Brandýs 1:3 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Ostrov - Chomutov 1:2 np (1:1)
    So 16.11. 13:30 Louny - Tatran Rakovník 1:2 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Slaný - Souš 1:2 (0:2)
    Ne 17.11. 10:00 Meteor - Český Brod 0:1 (0:0)

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 10:00 Březová - SK Kladno 3:0 (2:0)
    So 07.03. 10:15 Chomutov - Brandýs 4:3 np (3:3)
    So 07.03. 10:15 Aritma Praha - Česká Lípa 1:0 np (0:0)
    So 07.03. 10:15 Neratovice - Dobříš 6:2 (4:1)
    So 07.03. 10:15 Štětí - Souš 1:2 np (1:1)
    So 07.03. 14:30 Slaný - Tatran Rakovník 1:0 np (0:0)
    Ne 08.03. 10:00 Meteor - Ostrov 3:2 np (2:2)
    Ne 08.03. 14:30 Louny - Český Brod 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Luky acs

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 13 1 1 1 23:9 42
    2. 16 10 2 2 2 32:15 36
    3. 16 8 3 1 4 28:21 31
    4. 16 6 4 4 2 27:17 30
    5. 16 6 2 5 3 35:28 27
    6. 16 6 2 4 4 29:29 26
    7. 16 6 3 1 6 18:15 25
    8. 16 5 3 3 5 31:22 24
    9. 16 7 0 1 8 31:27 22
    10. 16 5 1 5 5 21:21 22
    11. 16 3 4 3 6 22:29 20
    12. 16 4 3 1 8 30:42 19
    13. 16 3 4 1 8 22:28 18
    14. 16 4 2 2 8 23:33 18
    15. 16 1 4 2 9 25:37 13
    16. 16 2 1 3 10 25:49 11