Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 12. srpna 2020
svátek má Klára.
Hlavní menu
  • ID: 13937
  • Návštěvy: 53/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3227
    Týden:
    53
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 17.08. 10:30 Vsetín - Hranice 2:3 (0:1)
    So 17.08. 10:30 Prostějov B - Třinec B 3:1 (1:1)
    So 17.08. 11:00 Havířov - Nový Jičín 2:2 (0:2)
    Ne 18.08. 10:00 Stará Bělá - Přerov 0:7 (0:2)
    Ne 18.08. 10:00 HFK Olomouc - Opava B 1:3 (1:1)
    Ne 18.08. 10:30 Vítkovice B - Šumperk 3:3 (2:2)
    Ne 18.08. 10:30 Kroměříž B - Val. Meziříčí 0:2 (0:2)
    Ne 18.08. 12:00 Karviná B - Frýdek-Místek B 2:0 (1:0)

    1.kolo

    St 21.08. 10:30 Kroměříž B - Frýdek-Místek B 2:3 (2:2)
    St 21.08. 14:15 HFK Olomouc - Třinec B 4:1 (1:1)
    St 21.08. 15:00 Vsetín - Nový Jičín 1:2 (0:0)
    St 21.08. 15:30 Stará Bělá - Šumperk 5:3 (3:1)
    St 21.08. 16:00 Havířov - Val. Meziříčí 4:0 (0:0)
    St 21.08. 16:00 Vítkovice B - Opava B 0:1 (0:0)
    St 21.08. 17:45 Přerov - Hranice 2:0 (1:0)
    St 04.09. 10:30 Karviná B - Prostějov B 2:2 (1:1)

    4.kolo

    23.08. 10:30 Frýdek-Místek B - Prostějov B 1:0 (0:0)
    So 24.08. 10:00 Val. Meziříčí - HFK Olomouc 3:1 (1:0)
    So 24.08. 10:00 Přerov - Havířov 6:0 (2:0)
    So 24.08. 10:30 Nový Jičín - Vítkovice B 1:2 (0:1)
    So 24.08. 10:30 Vsetín - Stará Bělá 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 10:00 Hranice - Třinec B 2:0 (1:0)
    Ne 25.08. 13:00 Šumperk - Kroměříž B 3:3 (1:1)
    St 25.09. 16:00 Opava B - Karviná B 2:0 (1:0)

    2.kolo

    Út 27.08. 15:00 Frýdek-Místek B - HFK Olomouc 5:1 (4:0)
    St 28.08. 14:45 Třinec B - Karviná B 0:3 (0:1)
    St 28.08. 15:00 Hranice - Prostějov B 1:5 (0:4)
    St 28.08. 15:00 Opava B - Kroměříž B 3:0 (0:0)
    St 28.08. 15:30 Val. Meziříčí - Vítkovice B 3:1 (1:0)
    St 28.08. 15:30 Šumperk - Havířov 6:2 (6:0)
    St 28.08. 17:00 Nový Jičín - Stará Bělá 1:3 (0:2)
    St 28.08. 17:00 Přerov - Vsetín 9:2 (3:2)

    5.kolo

    So 31.08. 11:00 Havířov - Vsetín 4:1 (0:1)
    So 31.08. 14:45 Třinec B - Frýdek-Místek B 2:4 (2:1)
    Ne 01.09. 10:00 Stará Bělá - Hranice 1:4 (1:3)
    Ne 01.09. 10:00 HFK Olomouc - Šumperk 2:2 (1:2)
    Ne 01.09. 10:30 Vítkovice B - Přerov 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 10:30 Kroměříž B - Nový Jičín 3:2 (0:0)
    Ne 01.09. 10:30 Karviná B - Val. Meziříčí 4:2 (1:2)
    Ne 01.09. 10:30 Prostějov B - Opava B 1:0 (0:0)

    6.kolo

    St 04.09. 17:15 Opava B - Třinec B 8:1 (5:0)
    So 07.09. 10:00 Val. Meziříčí - Prostějov B 0:0 (0:0)
    So 07.09. 10:00 Přerov - Kroměříž B 7:3 (3:2)
    So 07.09. 10:30 Nový Jičín - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
    So 07.09. 10:30 Vsetín - Vítkovice B 1:6 (1:2)
    Ne 08.09. 10:00 Hranice - Frýdek-Místek B 1:3 (0:1)
    Ne 08.09. 10:00 Stará Bělá - Havířov 2:1 (1:0)
    St 23.10. 12:15 Karviná B - Šumperk 9:0 (5:0)

    7.kolo

    So 14.09. 10:30 Frýdek-Místek B - Opava B 0:4 (0:4)
    So 14.09. 11:00 Havířov - Hranice 3:3 (0:1)
    Ne 15.09. 10:00 HFK Olomouc - Přerov 2:8 (1:2)
    Ne 15.09. 10:30 Vítkovice B - Stará Bělá 1:1 (0:0)
    Ne 15.09. 10:30 Kroměříž B - Vsetín 5:1 (1:1)
    Ne 15.09. 10:30 Karviná B - Nový Jičín 1:1 (0:1)
    Ne 15.09. 10:30 Prostějov B - Šumperk 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:30 Třinec B - Val. Meziříčí 1:2 (0:1)

    8.kolo

    Čt 19.09. 14:45 Hranice - Opava B 1:2 (1:1)
    So 21.09. 10:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek B 5:1 (3:1)
    So 21.09. 10:00 Přerov - Karviná B 2:3 (1:1)
    So 21.09. 10:30 Nový Jičín - Prostějov B 0:2 (0:1)
    So 21.09. 10:30 Vsetín - HFK Olomouc 1:6 (1:1)
    So 21.09. 11:00 Havířov - Vítkovice B 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 10:00 Stará Bělá - Kroměříž B 1:2 (1:2)
    Ne 22.09. 13:00 Šumperk - Třinec B 7:2 (4:1)

    9.kolo

    So 28.09. 10:00 Prostějov B - Přerov 1:0 (0:0)
    So 28.09. 10:30 Frýdek-Místek B - Šumperk 3:0 (2:0)
    Ne 29.09. 10:30 Vítkovice B - Hranice 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:30 Kroměříž B - Havířov 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 10:30 Karviná B - Vsetín 10:0 (4:0)
    Ne 29.09. 10:30 Třinec B - Nový Jičín 4:0 (2:0)
    Ne 29.09. 10:30 Opava B - Val. Meziříčí 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:45 HFK Olomouc - Stará Bělá 2:3 (0:1)

    10.kolo

    So 05.10. 10:00 Přerov - Třinec B 2:1 (0:1)
    So 05.10. 10:30 Nový Jičín - Frýdek-Místek B 4:2 (2:0)
    So 05.10. 10:30 Vsetín - Prostějov B 1:2 (0:1)
    So 05.10. 11:00 Havířov - HFK Olomouc 2:2 (0:0)
    Ne 06.10. 10:00 Hranice - Val. Meziříčí 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 10:30 Šumperk - Opava B 0:7 (0:5)
    Ne 06.10. 10:30 Stará Bělá - Karviná B 2:6 (0:3)
    Út 08.10. 18:00 Vítkovice B - Kroměříž B 0:1 (0:0)

    11.kolo

    Čt 10.10. 16:00 Frýdek-Místek B - Přerov 4:0 (0:0)
    So 12.10. 10:00 Val. Meziříčí - Šumperk 1:8 (0:4)
    So 12.10. 10:30 Prostějov B - Stará Bělá 4:1 (1:1)
    So 12.10. 10:30 Třinec B - Vsetín 5:0 (3:0)
    Ne 13.10. 10:00 HFK Olomouc - Vítkovice B 0:4 (0:1)
    Ne 13.10. 10:30 Kroměříž B - Hranice 1:0 (0:0)
    Ne 13.10. 10:30 Karviná B - Havířov 7:0 (2:0)
    Ne 13.10. 10:30 Opava B - Nový Jičín 10:1 (6:1)

    12.kolo

    So 19.10. 10:00 Vsetín - Frýdek-Místek B 0:3 (0:3)
    So 19.10. 10:30 Nový Jičín - Val. Meziříčí 2:1 (1:1)
    So 19.10. 11:00 Havířov - Prostějov B 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 10:00 Hranice - Šumperk 2:4 (1:1)
    Ne 20.10. 10:00 Přerov - Opava B 4:0 (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 Stará Bělá - Třinec B 0:4 (0:2)
    Ne 20.10. 10:30 Vítkovice B - Karviná B 2:1 (2:0)
    Ne 20.10. 10:30 Kroměříž B - HFK Olomouc 3:1 (0:1)

    13.kolo

    So 26.10. 10:30 Prostějov B - Vítkovice B 0:1 (0:0)
    So 26.10. 10:30 Frýdek-Místek B - Stará Bělá 5:0 (2:0)
    So 26.10. 10:30 Opava B - Vsetín 10:0 (3:0)
    So 26.10. 12:15 Šumperk - Nový Jičín 0:2 (0:1)
    So 26.10. 13:00 Třinec B - Havířov 2:5 (2:2)
    Ne 27.10. 10:00 HFK Olomouc - Hranice 3:4 (1:2)
    Ne 27.10. 10:30 Karviná B - Kroměříž B 2:0 (2:0)
    Po 28.10. 10:00 Val. Meziříčí - Přerov 2:2 (2:1)

    14.kolo

    So 02.11. 10:30 Vsetín - Val. Meziříčí 0:2 (0:0)
    So 02.11. 11:00 Havířov - Frýdek-Místek B 4:2 (2:0)
    So 02.11. 11:45 HFK Olomouc - Karviná B 3:13 (2:6)
    Ne 03.11. 10:00 Hranice - Nový Jičín 2:0 (0:0)
    Ne 03.11. 10:00 Přerov - Šumperk 8:1 (3:0)
    Ne 03.11. 10:00 Stará Bělá - Opava B 0:3 (0:3)
    Ne 03.11. 10:30 Vítkovice B - Třinec B 1:2 (0:0)
    Ne 03.11. 10:30 Kroměříž B - Prostějov B 2:2 (0:1)

    15. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 10:00 Val. Meziříčí - Stará Bělá 6:2 (3:0)
    So 09.11. 10:30 Opava B - Havířov 7:0 (3:0)
    So 09.11. 10:30 Šumperk - Vsetín 4:0 (2:0)
    So 09.11. 10:30 Nový Jičín - Přerov 0:3 (0:1)
    So 09.11. 12:00 Třinec B - Kroměříž B 5:2 (2:2)
    So 09.11. 12:45 Frýdek-Místek B - Vítkovice B 1:1 (1:1)
    Ne 10.11. 10:30 Karviná B - Hranice 3:0 (1:0)
    Ne 10.11. 10:30 Prostějov B - HFK Olomouc 2:0 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 13 0 2 63:9 39
    2. 15 11 2 2 66:16 35
    3. 15 10 1 4 60:23 31
    4. 15 9 4 2 25:10 31
    5. 15 9 1 5 37:26 28
    6. 15 8 3 4 29:15 27
    7. 15 7 3 5 29:29 24
    8. 15 7 2 6 30:33 23
    9. 15 5 4 6 41:49 19
    10. 15 5 2 8 23:31 17
    11. 15 5 2 8 19:36 17
    12. 15 5 0 10 31:43 15
    13. 15 4 3 8 28:45 15
    14. 15 4 1 10 22:51 13
    15. 15 2 2 11 28:55 8
    16. 15 1 0 14 12:72 3