Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 13938
  • Návštěvy: 85/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1405
Týden:
85
Dnes:
6
On-line:
1

1.kolo

St 14.08. 11:00 Baník Ostrava B - FKM Vysočina 1:0 (0:0)
St 14.08. 12:45 Kroměříž - Líšeň 0:2 (0:0)
St 14.08. 16:15 1.FC Slovácko B - Vítkovice 0:3 (0:3)
St 14.08. 16:30 1.SC Znojmo - Sigma Olomouc B 1:4 (1:3)
St 14.08. 17:00 Třinec - Prostějov 2:3 (1:2)
St 14.08. 18:15 Hlučín - Blansko 1:2 (1:0)
St 14.08. 18:15 Uničov - Zlín B 1:2 (1:1)
Út 20.08. 12:45 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 1:6 (0:3)

3.kolo

So 17.08. 12:45 Frýdek-Místek - Hlučín 2:2 (2:2)
So 17.08. 12:45 1.SC Znojmo - Zbrojovka Brno B 0:6 (0:1)
So 17.08. 12:45 Kroměříž - Vítkovice 0:5 (0:1)
So 17.08. 13:15 Baník Ostrava B - Líšeň 4:2 (1:2)
So 17.08. 13:15 FKM Vysočina - Zlín B 6:3 (2:2)
Ne 18.08. 12:45 1.FC Slovácko B - Prostějov 4:2 (2:1)
Ne 18.08. 13:15 Třinec - Blansko 3:0 (1:0)
Út 20.08. 18:15 Uničov - Sigma Olomouc B 0:3 (0:0)

4.kolo

So 24.08. 12:45 Blansko - Zlín B 3:4 (1:3)
So 24.08. 12:45 Líšeň - FKM Vysočina 3:1 (2:0)
So 24.08. 12:45 Prostějov - 1.SC Znojmo 2:0 (2:0)
So 24.08. 12:45 Třinec - Frýdek-Místek 3:0 (2:0)
Ne 25.08. 12:15 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 2:0 (2:0)
Ne 25.08. 12:15 Hlučín - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:1)
Ne 25.08. 12:45 Vítkovice - Uničov 3:1 (0:0)
Ne 25.08. 12:45 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 9:0 (4:0)

5.kolo

Čt 29.08. 17:15 Frýdek-Místek - Blansko 6:0 (1:0)
30.08. 13:15 Baník Ostrava B - Vítkovice 4:2 (3:1)
So 31.08. 12:45 Kroměříž - Prostějov 0:2 (0:0)
So 31.08. 12:45 Uničov - Zbrojovka Brno B 0:3 (0:0)
So 31.08. 13:15 FKM Vysočina - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
Ne 01.09. 12:45 1.FC Slovácko B - Třinec 0:2 (0:1)
Ne 01.09. 12:45 Zlín B - Líšeň 3:1 (1:1)
Ne 01.09. 13:15 1.SC Znojmo - Hlučín 3:4 (3:2)

6.kolo

So 07.09. 12:45 Blansko - Líšeň 2:3 (2:2)
So 07.09. 12:45 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 2:1 (2:1)
So 07.09. 13:15 Třinec - 1.SC Znojmo 4:2 (3:0)
Ne 08.09. 10:30 Prostějov - Uničov 1:1 (0:0)
Ne 08.09. 11:45 Sigma Olomouc B - Zlín B 2:2 (0:2)
Ne 08.09. 12:15 Hlučín - Kroměříž 2:1 (1:0)
Ne 08.09. 12:45 Vítkovice - FKM Vysočina 4:1 (4:0)
Ne 08.09. 12:45 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 2:2 (2:1)

2.kolo

St 11.09. 16:45 Blansko - FKM Vysočina 0:7 (0:2)
St 11.09. 17:15 Zlín B - Baník Ostrava B 1:4 (1:1)
St 11.09. 17:15 Sigma Olomouc B - Kroměříž 6:0 (4:0)
St 11.09. 17:15 Vítkovice - 1.SC Znojmo 4:0 (2:0)
St 11.09. 17:15 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 2:1 (0:1)
St 11.09. 17:15 Prostějov - Frýdek-Místek 3:2 (1:0)
St 11.09. 17:15 Hlučín - Třinec 0:2 (0:1)
St 18.09. 15:15 Líšeň - Uničov 3:0 (1:0)

7.kolo

So 14.09. 12:45 Kroměříž - Třinec 0:4 (0:1)
So 14.09. 12:45 Uničov - Hlučín 0:2 (0:1)
So 14.09. 12:45 Líšeň - Sigma Olomouc B 3:2 (0:2)
So 14.09. 13:15 1.SC Znojmo - Frýdek-Místek 4:2 (1:2)
So 14.09. 13:15 Baník Ostrava B - Prostějov 5:0 (3:0)
So 14.09. 13:15 FKM Vysočina - Zbrojovka Brno B 2:6 (0:2)
Ne 15.09. 12:45 1.FC Slovácko B - Blansko 3:0 (1:0)
Ne 15.09. 12:45 Zlín B - Vítkovice 2:2 (1:1)

8.kolo

So 21.09. 12:15 Frýdek-Místek - Kroměříž 5:0 (2:0)
So 21.09. 12:45 Blansko - Sigma Olomouc B 1:6 (0:3)
So 21.09. 15:45 Třinec - Uničov 2:0 (1:0)
Ne 22.09. 12:15 Hlučín - Baník Ostrava B 0:4 (0:1)
Ne 22.09. 12:45 Vítkovice - Líšeň 1:3 (1:1)
Ne 22.09. 12:45 Zbrojovka Brno B - Zlín B 5:3 (1:1)
Ne 22.09. 12:45 Prostějov - FKM Vysočina 0:3 (0:1)
Ne 22.09. 12:45 1.FC Slovácko B - 1.SC Znojmo 1:3 (0:1)

9.kolo

Út 24.09. 16:15 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 1:3 (1:2)
Čt 26.09. 16:15 Sigma Olomouc B - Vítkovice 2:1 (1:0)
So 28.09. 12:45 1.SC Znojmo - Blansko 1:4 (1:2)
So 28.09. 12:45 Uničov - Frýdek-Místek 0:6 (0:1)
So 28.09. 13:15 Baník Ostrava B - Třinec 5:2 (2:1)
So 28.09. 13:15 FKM Vysočina - Hlučín 3:0 (2:0)
Ne 29.09. 12:45 Zlín B - Prostějov 1:2 (1:2)
St 09.10. 15:15 Líšeň - Zbrojovka Brno B 0:6 (0:4)

10.kolo

04.10. 15:15 Třinec - FKM Vysočina 0:2 (0:1)
So 05.10. 12:15 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B 1:5 (1:1)
So 05.10. 12:45 Blansko - Vítkovice 1:6 (1:6)
Ne 06.10. 12:15 Hlučín - Zlín B 0:1 (0:1)
Ne 06.10. 12:45 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
Ne 06.10. 12:45 Prostějov - Líšeň 1:3 (1:3)
Ne 06.10. 12:45 1.FC Slovácko B - Uničov 1:2 (0:1)
Ne 06.10. 12:45 1.SC Znojmo - Kroměříž 1:1 (1:0)

11.kolo

So 12.10. 12:45 Kroměříž - Blansko 2:0 (0:0)
So 12.10. 12:45 Uničov - 1.SC Znojmo 1:3 (1:1)
So 12.10. 12:45 Líšeň - Hlučín 2:1 (0:1)
So 12.10. 13:15 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 8:1 (7:0)
So 12.10. 13:15 FKM Vysočina - Frýdek-Místek 4:0 (2:0)
Ne 13.10. 12:45 Zlín B - Třinec 2:2 (1:0)
Ne 13.10. 12:45 Sigma Olomouc B - Prostějov 1:1 (0:0)
Ne 13.10. 12:45 Vítkovice - Zbrojovka Brno B 1:2 (1:1)

12.kolo

So 19.10. 12:45 Blansko - Zbrojovka Brno B 1:7 (1:2)
So 19.10. 12:45 Třinec - Líšeň 1:0 (1:0)
So 19.10. 12:45 Kroměříž - Uničov 0:3 (0:2)
So 19.10. 16:15 Frýdek-Místek - Zlín B 4:1 (2:0)
Ne 20.10. 12:45 Prostějov - Vítkovice 1:2 (1:1)
Ne 20.10. 12:45 Hlučín - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
Ne 20.10. 12:45 1.FC Slovácko B - FKM Vysočina 2:5 (0:2)
Ne 20.10. 13:00 1.SC Znojmo - Baník Ostrava B 0:6 (0:1)

13.kolo

So 26.10. 12:45 Uničov - Blansko 0:2 (0:1)
So 26.10. 13:15 FKM Vysočina - 1.SC Znojmo 3:2 (3:1)
Ne 27.10. 12:15 Sigma Olomouc B - Třinec 6:0 (3:0)
Ne 27.10. 12:45 Zlín B - 1.FC Slovácko B 4:1 (1:1)
Ne 27.10. 12:45 Líšeň - Frýdek-Místek 3:2 (1:2)
Ne 27.10. 12:45 Vítkovice - Hlučín 2:1 (1:1)
Ne 27.10. 12:45 Zbrojovka Brno B - Prostějov 1:1 (0:0)
St 06.11. 14:45 Baník Ostrava B - Kroměříž 7:0 (3:0)

14.kolo

So 02.11. 12:45 Blansko - Prostějov 1:2 (1:1)
So 02.11. 12:45 Třinec - Vítkovice 2:0 (1:0)
So 02.11. 12:45 Kroměříž - FKM Vysočina 0:9 (0:3)
So 02.11. 12:45 Uničov - Baník Ostrava B 2:8 (1:5)
So 02.11. 15:45 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 1:3 (0:2)
Ne 03.11. 12:15 Hlučín - Zbrojovka Brno B 2:2 (2:1)
Ne 03.11. 12:45 1.FC Slovácko B - Líšeň 1:3 (0:2)
Ne 03.11. 12:45 1.SC Znojmo - Zlín B 1:2 (1:1)

15.kolo

So 09.11. 12:45 Líšeň - 1.SC Znojmo 4:0 (1:0)
So 09.11. 12:45 Prostějov - Hlučín 1:3 (0:1)
So 09.11. 13:15 FKM Vysočina - Uničov 6:0 (1:0)
So 09.11. 15:15 Baník Ostrava B - Blansko 7:1 (1:0)
Ne 10.11. 12:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 5:0 (2:0)
Ne 10.11. 12:45 Zlín B - Kroměříž 3:2 (1:1)
Ne 10.11. 12:45 Vítkovice - Frýdek-Místek 2:1 (1:1)
Ne 10.11. 12:45 Zbrojovka Brno B - Třinec 5:1 (1:0)

16.kolo

So 14.03. 00:00 Blansko - Hlučín
So 14.03. 00:00 Prostějov - Třinec
So 14.03. 00:00 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek
So 14.03. 00:00 Vítkovice - 1.FC Slovácko B
So 14.03. 00:00 Sigma Olomouc B - 1.SC Znojmo
So 14.03. 00:00 Líšeň - Kroměříž
So 14.03. 00:00 Zlín B - Uničov
So 14.03. 00:00 FKM Vysočina - Baník Ostrava B

17.kolo

So 21.03. 00:00 FKM Vysočina - Blansko
So 21.03. 00:00 Baník Ostrava B - Zlín B
So 21.03. 00:00 Uničov - Líšeň
So 21.03. 00:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B
So 21.03. 00:00 1.SC Znojmo - Vítkovice
So 21.03. 00:00 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B
So 21.03. 00:00 Frýdek-Místek - Prostějov
So 21.03. 00:00 Třinec - Hlučín

18.kolo

So 28.03. 00:00 Blansko - Třinec
So 28.03. 00:00 Hlučín - Frýdek-Místek
So 28.03. 00:00 Prostějov - 1.FC Slovácko B
So 28.03. 00:00 Zbrojovka Brno B - 1.SC Znojmo
So 28.03. 00:00 Vítkovice - Kroměříž
So 28.03. 00:00 Sigma Olomouc B - Uničov
So 28.03. 00:00 Líšeň - Baník Ostrava B
So 28.03. 00:00 Zlín B - FKM Vysočina

19.kolo

So 04.04. 00:00 Zlín B - Blansko
So 04.04. 00:00 FKM Vysočina - Líšeň
So 04.04. 00:00 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B
So 04.04. 00:00 Uničov - Vítkovice
So 04.04. 00:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno B
So 04.04. 00:00 1.SC Znojmo - Prostějov
So 04.04. 00:00 1.FC Slovácko B - Hlučín
So 04.04. 00:00 Frýdek-Místek - Třinec

20.kolo

So 11.04. 00:00 Blansko - Frýdek-Místek
So 11.04. 00:00 Třinec - 1.FC Slovácko B
So 11.04. 00:00 Hlučín - 1.SC Znojmo
So 11.04. 00:00 Prostějov - Kroměříž
So 11.04. 00:00 Zbrojovka Brno B - Uničov
So 11.04. 00:00 Vítkovice - Baník Ostrava B
So 11.04. 00:00 Sigma Olomouc B - FKM Vysočina
So 11.04. 00:00 Líšeň - Zlín B

21.kolo

So 18.04. 00:00 Líšeň - Blansko
So 18.04. 00:00 Zlín B - Sigma Olomouc B
So 18.04. 00:00 FKM Vysočina - Vítkovice
So 18.04. 00:00 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B
So 18.04. 00:00 Uničov - Prostějov
So 18.04. 00:00 Kroměříž - Hlučín
So 18.04. 00:00 1.SC Znojmo - Třinec
So 18.04. 00:00 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek

22.kolo

So 25.04. 00:00 Blansko - 1.FC Slovácko B
So 25.04. 00:00 Frýdek-Místek - 1.SC Znojmo
So 25.04. 00:00 Třinec - Kroměříž
So 25.04. 00:00 Hlučín - Uničov
So 25.04. 00:00 Prostějov - Baník Ostrava B
So 25.04. 00:00 Zbrojovka Brno B - FKM Vysočina
So 25.04. 00:00 Vítkovice - Zlín B
So 25.04. 00:00 Sigma Olomouc B - Líšeň

30.kolo

St 29.04. 00:00 Blansko - Baník Ostrava B
St 29.04. 00:00 Uničov - FKM Vysočina
St 29.04. 00:00 Kroměříž - Zlín B
St 29.04. 00:00 1.SC Znojmo - Líšeň
St 29.04. 00:00 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B
St 29.04. 00:00 Frýdek-Místek - Vítkovice
St 29.04. 00:00 Třinec - Zbrojovka Brno B
St 29.04. 00:00 Hlučín - Prostějov

23.kolo

So 02.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Blansko
So 02.05. 00:00 Líšeň - Vítkovice
So 02.05. 00:00 Zlín B - Zbrojovka Brno B
So 02.05. 00:00 FKM Vysočina - Prostějov
So 02.05. 00:00 Baník Ostrava B - Hlučín
So 02.05. 00:00 Uničov - Třinec
So 02.05. 00:00 Kroměříž - Frýdek-Místek
So 02.05. 00:00 1.SC Znojmo - 1.FC Slovácko B

24.kolo

So 09.05. 00:00 Blansko - 1.SC Znojmo
So 09.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Kroměříž
So 09.05. 00:00 Frýdek-Místek - Uničov
So 09.05. 00:00 Třinec - Baník Ostrava B
So 09.05. 00:00 Hlučín - FKM Vysočina
So 09.05. 00:00 Prostějov - Zlín B
So 09.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Líšeň
So 09.05. 00:00 Vítkovice - Sigma Olomouc B

25.kolo

So 16.05. 00:00 Vítkovice - Blansko
So 16.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B
So 16.05. 00:00 Líšeň - Prostějov
So 16.05. 00:00 Zlín B - Hlučín
So 16.05. 00:00 FKM Vysočina - Třinec
So 16.05. 00:00 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek
So 16.05. 00:00 Uničov - 1.FC Slovácko B
So 16.05. 00:00 Kroměříž - 1.SC Znojmo

26.kolo

So 23.05. 00:00 Blansko - Kroměříž
So 23.05. 00:00 1.SC Znojmo - Uničov
So 23.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B
So 23.05. 00:00 Frýdek-Místek - FKM Vysočina
So 23.05. 00:00 Třinec - Zlín B
So 23.05. 00:00 Hlučín - Líšeň
So 23.05. 00:00 Prostějov - Sigma Olomouc B
So 23.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Vítkovice

27.kolo

So 30.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Blansko
So 30.05. 00:00 Vítkovice - Prostějov
So 30.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Hlučín
So 30.05. 00:00 Líšeň - Třinec
So 30.05. 00:00 Zlín B - Frýdek-Místek
So 30.05. 00:00 FKM Vysočina - 1.FC Slovácko B
So 30.05. 00:00 Baník Ostrava B - 1.SC Znojmo
So 30.05. 00:00 Uničov - Kroměříž

28.kolo

So 06.06. 00:00 Blansko - Uničov
So 06.06. 00:00 Kroměříž - Baník Ostrava B
So 06.06. 00:00 1.SC Znojmo - FKM Vysočina
So 06.06. 00:00 1.FC Slovácko B - Zlín B
So 06.06. 00:00 Frýdek-Místek - Líšeň
So 06.06. 00:00 Třinec - Sigma Olomouc B
So 06.06. 00:00 Hlučín - Vítkovice
So 06.06. 00:00 Prostějov - Zbrojovka Brno B

29.kolo

So 13.06. 00:00 Prostějov - Blansko
So 13.06. 00:00 Zbrojovka Brno B - Hlučín
So 13.06. 00:00 Vítkovice - Třinec
So 13.06. 00:00 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek
So 13.06. 00:00 Líšeň - 1.FC Slovácko B
So 13.06. 00:00 Zlín B - 1.SC Znojmo
So 13.06. 00:00 FKM Vysočina - Kroměříž
So 13.06. 00:00 Baník Ostrava B - Uničov
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 13 1 1 70:16 40
2. 15 11 3 1 62:17 36
3. 15 11 0 4 53:21 33
4. 15 11 0 4 35:25 33
5. 15 10 2 3 44:12 32
6. 15 9 1 5 38:21 28
7. 15 9 1 5 30:25 28
8. 15 7 3 5 34:36 24
9. 15 6 3 6 22:29 21
10. 15 5 2 8 19:26 17
11. 15 5 1 9 35:37 16
12. 15 4 0 11 20:42 12
13. 15 3 1 11 21:48 10
14. 15 3 0 12 18:58 9
15. 15 2 1 12 11:45 7
16. 15 1 1 13 7:61 4