Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 6. dubna 2020
svátek má Vendula.
Hlavní menu
  • ID: 13957
  • Návštěvy: 200/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8469
    Týden:
    200
    Dnes:
    38
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 16:30 Kobeřice - Vev.Bítýška 1:4 (0:2)
    So 10.08. 17:00 Medlánky - FK Podolí 0:2 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Rájec - Čebín 4:2 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Vilémovice - Bohdalice 6:2 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Černá Hora - Babice n.Svit. 1:2 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Boskovice B - Vysočany 3:1 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Lipovec - Lelekovice 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 Babice n.Svit. - Boskovice B 4:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 FK Podolí - Kobeřice 3:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Vysočany - Medlánky 0:4 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Bohdalice - Černá Hora 0:4 (0:4)
    Ne 18.08. 16:30 Vev.Bítýška - Lelekovice 1:4 (0:3)
    Ne 18.08. 17:00 Lipovec - Rájec 2:6 (1:4)
    Ne 18.08. 17:00 Čebín - Vilémovice 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 24.08. 10:30 Kobeřice - Vysočany 1:1 (1:1)
    So 24.08. 10:30 Lelekovice - FK Podolí 2:0 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Medlánky - Babice n.Svit. 3:2 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Boskovice B - Bohdalice 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Rájec - Vilémovice 1:2 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Černá Hora - Čebín 2:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Lipovec - Vev.Bítýška 3:0 (2:0)

    5.kolo

    St 28.08. 18:00 Vilémovice - Černá Hora 9:0 (3:0)
    So 31.08. 16:30 FK Podolí - Lipovec 1:3 (0:1)
    So 31.08. 16:30 Vysočany - Lelekovice 0:0 (0:0)
    So 31.08. 16:30 Babice n.Svit. - Kobeřice 6:1 (3:1)
    So 31.08. 16:30 Bohdalice - Medlánky 2:1 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Vev.Bítýška - Rájec 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Čebín - Boskovice B 5:0

    6.kolo

    06.09. 17:00 Rájec - Černá Hora 2:0 (1:0)
    So 07.09. 10:00 Lelekovice - Babice n.Svit. 0:2 (0:2)
    So 07.09. 16:00 Medlánky - Čebín 5:0 (1:0)
    So 07.09. 16:00 Kobeřice - Bohdalice odloženo
    Ne 08.09. 16:00 Boskovice B - Vilémovice 2:1 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Lipovec - Vysočany 1:2 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Vev.Bítýška - FK Podolí 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 FK Podolí - Rájec 1:5 (0:3)
    So 14.09. 16:00 Vysočany - Vev.Bítýška 4:7 (0:7)
    So 14.09. 16:00 Babice n.Svit. - Lipovec 3:3 (2:2)
    So 14.09. 16:00 Bohdalice - Lelekovice 2:0 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Černá Hora - Boskovice B 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Čebín - Kobeřice 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Vilémovice - Medlánky 2:4 (1:2)

    8.kolo

    So 21.09. 10:30 Lelekovice - Čebín 3:1 (2:0)
    So 21.09. 15:30 Rájec - Boskovice B 5:4 (3:2)
    So 21.09. 15:30 Medlánky - Černá Hora 5:1 (2:0)
    So 21.09. 15:30 Kobeřice - Vilémovice 0:3 (0:1)
    So 21.09. 15:30 FK Podolí - Vysočany 5:4 (0:2)
    Ne 22.09. 15:30 Lipovec - Bohdalice 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Vev.Bítýška - Babice n.Svit. 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 28.09. 14:30 Vysočany - Rájec 0:1 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Babice n.Svit. - FK Podolí 2:0 (2:0)
    So 28.09. 15:30 Bohdalice - Vev.Bítýška 1:4 (1:3)
    Ne 29.09. 15:00 Čebín - Lipovec 1:1 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Vilémovice - Lelekovice 3:6 (2:4)
    Ne 29.09. 15:30 Černá Hora - Kobeřice 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Boskovice B - Medlánky 2:3 (2:2)

    10.kolo

    So 05.10. 10:30 Černá Hora - Lelekovice 1:3 (0:3)
    So 05.10. 15:00 Kobeřice - Boskovice B 4:0 (3:0)
    So 05.10. 15:00 FK Podolí - Bohdalice 4:2 (2:1)
    So 05.10. 15:00 Vysočany - Babice n.Svit. 1:3 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Rájec - Medlánky 0:2 (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Lipovec - Vilémovice 2:3 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Vev.Bítýška - Čebín 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Babice n.Svit. - Rájec 3:1 (3:0)
    So 12.10. 15:00 Bohdalice - Vysočany 5:2 (1:2)
    So 12.10. 15:00 Černá Hora - Lipovec 3:0 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Medlánky - Kobeřice 2:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Čebín - FK Podolí 1:3 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Vilémovice - Vev.Bítýška 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 18:30 Boskovice B - Lelekovice 2:3 (0:1)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 FK Podolí - Vilémovice 0:1 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Vysočany - Čebín 2:0 (1:0)
    So 19.10. 14:30 Babice n.Svit. - Bohdalice 2:0 (0:0)
    Ne 20.10. 10:30 Lelekovice - Medlánky 1:3 (1:2)
    Ne 20.10. 14:30 Rájec - Kobeřice 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Lipovec - Boskovice B 5:1 (3:1)
    Ne 20.10. 14:30 Vev.Bítýška - Černá Hora 1:3 (1:2)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Bohdalice - Rájec 4:1 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Medlánky - Lipovec 5:1 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Kobeřice - Lelekovice 2:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Čebín - Babice n.Svit. 1:5 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Vilémovice - Vysočany 1:4 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Černá Hora - FK Podolí 1:5 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Boskovice B - Vev.Bítýška 2:6 (0:0)

    1.kolo

    So 02.11. 10:30 Lelekovice - Rájec 2:2 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Vev.Bítýška - Medlánky 3:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 FK Podolí - Boskovice B 2:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Vysočany - Černá Hora 1:3 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Bohdalice - Čebín 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Lipovec - Kobeřice 1:1 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Babice n.Svit. - Vilémovice 2:2 (0:2)

    15.kolo

    Ne 22.03. 15:00 Čebín - Rájec odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Bohdalice - Vilémovice odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Babice n.Svit. - Černá Hora odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Vysočany - Boskovice B odloženo
    Ne 22.03. 15:00 FK Podolí - Medlánky odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Vev.Bítýška - Kobeřice odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Lelekovice - Lipovec odloženo

    16.kolo

    Ne 29.03. 15:00 Rájec - Lipovec výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Lelekovice - Vev.Bítýška výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Kobeřice - FK Podolí výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Medlánky - Vysočany výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Boskovice B - Babice n.Svit. 0:3
    Ne 29.03. 15:00 Černá Hora - Bohdalice výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Vilémovice - Čebín výsledek

    17.kolo

    Ne 05.04. 15:30 Vilémovice - Rájec výsledek
    Ne 05.04. 15:30 Čebín - Černá Hora výsledek
    Ne 05.04. 15:30 Bohdalice - Boskovice B výsledek
    Ne 05.04. 15:30 Babice n.Svit. - Medlánky výsledek
    Ne 05.04. 15:30 Vysočany - Kobeřice výsledek
    Ne 05.04. 15:30 FK Podolí - Lelekovice výsledek
    Ne 05.04. 15:30 Vev.Bítýška - Lipovec výsledek

    18.kolo

    Ne 12.04. 15:30 Rájec - Vev.Bítýška
    Ne 12.04. 15:30 Lipovec - FK Podolí
    Ne 12.04. 15:30 Lelekovice - Vysočany
    Ne 12.04. 15:30 Kobeřice - Babice n.Svit.
    Ne 12.04. 15:30 Medlánky - Bohdalice
    Ne 12.04. 15:30 Boskovice B - Čebín
    Ne 12.04. 15:30 Černá Hora - Vilémovice

    19.kolo

    Ne 19.04. 16:00 Černá Hora - Rájec
    Ne 19.04. 16:00 Vilémovice - Boskovice B
    Ne 19.04. 16:00 Čebín - Medlánky
    Ne 19.04. 16:00 Bohdalice - Kobeřice
    Ne 19.04. 16:00 Babice n.Svit. - Lelekovice
    Ne 19.04. 16:00 Vysočany - Lipovec
    Ne 19.04. 16:00 FK Podolí - Vev.Bítýška

    20.kolo

    Ne 26.04. 16:00 Rájec - FK Podolí
    Ne 26.04. 16:00 Vev.Bítýška - Vysočany
    Ne 26.04. 16:00 Lipovec - Babice n.Svit.
    Ne 26.04. 16:00 Lelekovice - Bohdalice
    Ne 26.04. 16:00 Kobeřice - Čebín
    Ne 26.04. 16:00 Medlánky - Vilémovice
    Ne 26.04. 16:00 Boskovice B - Černá Hora

    21.kolo

    Ne 03.05. 16:30 Boskovice B - Rájec
    Ne 03.05. 16:30 Černá Hora - Medlánky
    Ne 03.05. 16:30 Vilémovice - Kobeřice
    Ne 03.05. 16:30 Čebín - Lelekovice
    Ne 03.05. 16:30 Bohdalice - Lipovec
    Ne 03.05. 16:30 Babice n.Svit. - Vev.Bítýška
    Ne 03.05. 16:30 Vysočany - FK Podolí

    22.kolo

    Ne 10.05. 16:30 Rájec - Vysočany
    Ne 10.05. 16:30 FK Podolí - Babice n.Svit.
    Ne 10.05. 16:30 Vev.Bítýška - Bohdalice
    Ne 10.05. 16:30 Lipovec - Čebín
    Ne 10.05. 16:30 Lelekovice - Vilémovice
    Ne 10.05. 16:30 Kobeřice - Černá Hora
    Ne 10.05. 16:30 Medlánky - Boskovice B

    23.kolo

    Ne 17.05. 17:00 Medlánky - Rájec
    Ne 17.05. 17:00 Boskovice B - Kobeřice
    Ne 17.05. 17:00 Lelekovice - Černá Hora
    Ne 17.05. 17:00 Vilémovice - Lipovec
    Ne 17.05. 17:00 Čebín - Vev.Bítýška
    Ne 17.05. 17:00 Bohdalice - FK Podolí
    Ne 17.05. 17:00 Babice n.Svit. - Vysočany

    24.kolo

    Ne 24.05. 17:00 Rájec - Babice n.Svit.
    Ne 24.05. 17:00 Vysočany - Bohdalice
    Ne 24.05. 17:00 FK Podolí - Čebín
    Ne 24.05. 17:00 Vev.Bítýška - Vilémovice
    Ne 24.05. 17:00 Lipovec - Černá Hora
    Ne 24.05. 17:00 Lelekovice - Boskovice B
    Ne 24.05. 17:00 Kobeřice - Medlánky

    25.kolo

    Ne 31.05. 17:00 Kobeřice - Rájec
    Ne 31.05. 17:00 Medlánky - Lelekovice
    Ne 31.05. 17:00 Boskovice B - Lipovec
    Ne 31.05. 17:00 Černá Hora - Vev.Bítýška
    Ne 31.05. 17:00 Vilémovice - FK Podolí
    Ne 31.05. 17:00 Čebín - Vysočany
    Ne 31.05. 17:00 Bohdalice - Babice n.Svit.

    26.kolo

    Ne 07.06. 17:00 Rájec - Bohdalice
    Ne 07.06. 17:00 Babice n.Svit. - Čebín
    Ne 07.06. 17:00 Vysočany - Vilémovice
    Ne 07.06. 17:00 FK Podolí - Černá Hora
    Ne 07.06. 17:00 Vev.Bítýška - Boskovice B
    Ne 07.06. 17:00 Lipovec - Medlánky
    Ne 07.06. 17:00 Lelekovice - Kobeřice

    14.kolo

    Ne 14.06. 17:00 Rájec - Lelekovice
    Ne 14.06. 17:00 Kobeřice - Lipovec
    Ne 14.06. 17:00 Medlánky - Vev.Bítýška
    Ne 14.06. 17:00 Boskovice B - FK Podolí
    Ne 14.06. 17:00 Černá Hora - Vysočany
    Ne 14.06. 17:00 Vilémovice - Babice n.Svit.
    Ne 14.06. 17:00 Čebín - Bohdalice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 11 2 2 42:14 35
    2. 13 10 0 3 38:16 30
    3. 13 9 0 4 35:22 27
    4. 13 7 2 4 37:24 23
    5. 13 6 3 4 25:19 21
    6. 13 7 0 6 26:24 21
    7. 13 6 1 6 29:27 19
    8. 14 6 1 7 21:32 19
    9. 13 6 0 7 24:32 18
    10. 13 4 4 5 25:26 16
    11. 13 4 2 7 16:27 14
    12. 13 3 2 8 22:34 11
    13. 13 2 2 9 14:30 8
    14. 14 2 1 11 17:44 7