Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 13958
  • Návštěvy: 206/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7668
    Týden:
    206
    Dnes:
    34
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 10:15 Jevišovice - Višňové 3:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 FK Znojmo - Přibice 1:2 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Šatov - Kohoutovice 6:0 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Svratka B - Únanov 4:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Pohořelice - Tuřany 1:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Střelice - Přímětice 2:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Miroslav - Blížkovice 3:3 (2:1)

    3.kolo

    So 17.08. 10:30 Tuřany - Střelice 2:2 (0:2)
    So 17.08. 14:00 Přímětice - Miroslav 2:2 (0:2)
    So 17.08. 16:30 Přibice - Pohořelice 1:3 (0:2)
    Ne 18.08. 10:30 Blížkovice - Šatov 1:5 (0:2)
    Ne 18.08. 17:00 Višňové - FK Znojmo 1:4 (0:2)
    Ne 18.08. 17:00 Únanov - Jevišovice 1:1 (1:1)
    Čt 29.08. 18:00 Kohoutovice - Svratka B 0:2 (0:1)

    4.kolo

    23.08. 18:00 Miroslav - Tuřany 2:1 (2:0)
    So 24.08. 10:15 Jevišovice - Kohoutovice 1:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 FK Znojmo - Únanov 2:3 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Pohořelice - Višňové 12:3 (3:1)
    Ne 25.08. 16:30 Blížkovice - Přímětice 6:3 (3:2)
    Ne 25.08. 17:00 Šatov - Svratka B 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Střelice - Přibice 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 31.08. 10:30 Tuřany - Blížkovice 2:1 (0:0)
    So 31.08. 10:30 Kohoutovice - FK Znojmo 2:2 (2:1)
    So 31.08. 13:30 Přímětice - Šatov 1:1 (1:0)
    So 31.08. 14:30 Přibice - Miroslav 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 13:30 Svratka B - Jevišovice 1:2
    Ne 01.09. 16:30 Višňové - Střelice 1:10 (1:8)
    Ne 01.09. 16:30 Únanov - Pohořelice 1:2 (0:0)

    6.kolo

    So 07.09. 13:00 Přímětice - Tuřany 6:3 (1:1)
    So 07.09. 16:00 FK Znojmo - Svratka B 2:1 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Pohořelice - Kohoutovice 7:1 (3:1)
    Ne 08.09. 16:00 Šatov - Jevišovice 3:1 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Střelice - Únanov 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Miroslav - Višňové 5:1 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 Blížkovice - Přibice 8:1 (6:0)

    7.kolo

    13.09. 17:00 Tuřany - Šatov 4:3 (1:1)
    So 14.09. 10:15 Jevišovice - FK Znojmo 2:1 (0:0)
    So 14.09. 10:30 Kohoutovice - Střelice 1:6 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Přibice - Přímětice 2:2 (1:1)
    Ne 15.09. 13:00 Svratka B - Pohořelice 2:4 (1:3)
    Ne 15.09. 16:00 Višňové - Blížkovice 1:3 (1:2)
    Ne 15.09. 16:00 Únanov - Miroslav 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 21.09. 10:30 Tuřany - Přibice 0:1 (0:1)
    So 21.09. 12:30 Přímětice - Višňové 4:1 (4:1)
    So 21.09. 15:30 Pohořelice - Jevišovice 4:1 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Blížkovice - Únanov 3:1 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Šatov - FK Znojmo 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Střelice - Svratka B 6:0 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Miroslav - Kohoutovice 4:2 (1:1)

    9.kolo

    So 28.09. 10:15 Jevišovice - Střelice 1:0 (1:0)
    So 28.09. 10:30 Kohoutovice - Blížkovice 5:4 (2:2)
    So 28.09. 15:30 Přibice - Šatov 3:2 (2:2)
    Ne 29.09. 12:30 Svratka B - Miroslav 0:5 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Višňové - Tuřany 1:1 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Únanov - Přímětice 2:3 (2:2)
    Ne 29.09. 15:30 FK Znojmo - Pohořelice 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 10:30 Tuřany - Únanov 3:1 (1:1)
    So 05.10. 12:00 Přímětice - Kohoutovice 2:1 (2:2)
    So 05.10. 15:00 Přibice - Višňové 3:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Šatov - Pohořelice 2:3 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Střelice - FK Znojmo 4:1 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Miroslav - Jevišovice 4:0 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Blížkovice - Svratka B 3:1 (0:0)

    11.kolo

    So 12.10. 10:15 Jevišovice - Blížkovice 3:1 (2:0)
    So 12.10. 10:15 FK Znojmo - Miroslav 2:3 (1:2)
    So 12.10. 10:30 Kohoutovice - Tuřany 1:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Únanov - Přibice 1:2 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Pohořelice - Střelice 1:0 (1:0)
    Ne 13.10. 12:00 Svratka B - Přímětice 2:3 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Višňové - Šatov 3:4 (1:4)

    12.kolo

    So 19.10. 10:30 Tuřany - Svratka B 0:2 (0:2)
    So 19.10. 11:30 Přímětice - Jevišovice 7:2 (4:2)
    So 19.10. 14:30 Přibice - Kohoutovice 1:4 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Višňové - Únanov 5:1 (2:1)
    Ne 20.10. 14:30 Šatov - Střelice 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Miroslav - Pohořelice 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Blížkovice - FK Znojmo 0:5 (0:2)

    13.kolo

    So 26.10. 10:15 Jevišovice - Tuřany 0:2 (0:1)
    So 26.10. 10:30 Kohoutovice - Višňové 1:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Pohořelice - Blížkovice 3:1 (1:1)
    Ne 27.10. 10:15 FK Znojmo - Přímětice 3:3 (0:1)
    Ne 27.10. 11:15 Svratka B - Přibice 5:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Únanov - Šatov 3:3 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Střelice - Miroslav 3:2 (0:0)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 10:30 Tuřany - FK Znojmo 1:0 (0:0)
    So 02.11. 11:00 Přímětice - Pohořelice 4:0 (2:0)
    So 02.11. 11:45 Miroslav - Šatov 4:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Přibice - Jevišovice 1:4 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Višňové - Svratka B 2:2 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Blížkovice - Střelice 2:3 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Únanov - Kohoutovice 6:2 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 0 2 41:17 33
    2. 13 9 3 1 37:15 30
    3. 13 9 1 3 40:15 28
    4. 13 7 4 2 41:27 25
    5. 13 7 2 4 36:24 23
    6. 13 6 2 5 21:27 20
    7. 13 5 2 6 19:21 17
    8. 13 5 2 6 18:32 17
    9. 13 5 1 7 36:36 16
    10. 13 4 2 7 21:41 14
    11. 13 4 1 8 22:31 13
    12. 13 3 2 8 23:24 11
    13. 13 2 2 9 21:33 8
    14. 13 1 2 10 20:53 5