Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 4. června 2020
svátek má Dalibor.
Hlavní menu
  • ID: 13976
  • Návštěvy: 79/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1559
    Týden:
    79
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 18:00 Lamia - Panathinaikos 1:1 (1:1)
    So 24.08. 20:00 Aris Soluň - OFI Kréta 1:1 (0:1)
    So 24.08. 20:30 Olympiakos - Asteras 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:45 Atromitos - Larisa 1:1 (1:1)
    Ne 25.08. 18:15 Panionios - Volos 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 19:00 PAOK Soluň - Panetolikos 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 21:00 AEK Atény - Škoda Xanthi 1:2 (0:0)

    2.kolo

    So 31.08. 18:00 Panetolikos - Škoda Xanthi 1:2 (0:0)
    So 31.08. 18:15 Panathinaikos - OFI Kréta 1:3 (0:1)
    So 31.08. 20:30 Volos - Aris Soluň 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 18:00 PAOK Soluň - Panionios 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 18:15 Larisa - Olympiakos 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 20:00 Lamia - Atromitos 2:2 (1:1)
    Ne 01.09. 20:30 Asteras - AEK Atény 2:3 (1:1)

    3.kolo

    So 14.09. 18:00 Atromitos - PAOK Soluň 2:3 (1:2)
    So 14.09. 18:15 OFI Kréta - Panetolikos 3:1 (0:0)
    So 14.09. 20:30 Olympiakos - Volos 5:0 (1:0)
    Ne 15.09. 18:00 Škoda Xanthi - Asteras 2:1 (1:0)
    Ne 15.09. 18:15 AEK Atény - Lamia 2:0 (2:0)
    Ne 15.09. 18:15 Panionios - Larisa 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 20:30 Aris Soluň - Panathinaikos 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 21.09. 16:15 Volos - OFI Kréta 1:0 (0:0)
    So 21.09. 18:30 Asteras - Atromitos 2:1 (2:0)
    So 21.09. 19:00 Panetolikos - AEK Atény 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 14:00 Larisa - Škoda Xanthi 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 17:30 PAOK Soluň - Aris Soluň 2:2 (1:1)
    Ne 22.09. 18:30 Lamia - Panionios 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 19:30 Panathinaikos - Olympiakos 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 28.09. 16:15 Aris Soluň - Larisa 2:3 (2:2)
    So 28.09. 18:00 Atromitos - Panetolikos 2:0 (1:0)
    So 28.09. 18:30 Olympiakos - Lamia 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 14:00 OFI Kréta - Asteras 3:1 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Škoda Xanthi - Volos 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 16:15 Panionios - Panathinaikos 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 18:30 AEK Atény - PAOK Soluň 2:2 (0:1)

    6.kolo

    So 05.10. 16:15 Panathinaikos - Škoda Xanthi 0:1 (0:0)
    So 05.10. 18:30 Larisa - AEK Atény 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 14:00 Volos - Atromitos 2:3 (2:2)
    Ne 06.10. 16:15 Asteras - PAOK Soluň 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 16:15 OFI Kréta - Panionios 4:1 (1:1)
    Ne 06.10. 18:30 Aris Soluň - Olympiakos 1:2 (1:2)
    Po 07.10. 19:00 Lamia - Panetolikos 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 19.10. 18:30 Olympiakos - OFI Kréta 2:1 (1:1)
    So 19.10. 19:00 Panetolikos - Larisa 2:2 (1:1)
    Ne 20.10. 16:00 Škoda Xanthi - Aris Soluň 0:1 (0:1)
    Ne 20.10. 16:15 Panionios - Asteras 0:1 (0:1)
    Ne 20.10. 17:00 PAOK Soluň - Lamia 3:0 (3:0)
    Ne 20.10. 18:30 AEK Atény - Volos 3:2 (1:1)
    Ne 20.10. 19:00 Atromitos - Panathinaikos 0:1 (0:1)

    8.kolo

    So 26.10. 16:15 OFI Kréta - Škoda Xanthi 2:0 (0:0)
    So 26.10. 18:30 Volos - PAOK Soluň 0:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:00 Panathinaikos - Larisa 1:2 (0:1)
    Ne 27.10. 16:00 Atromitos - Panionios 4:0 (3:0)
    Ne 27.10. 16:15 Aris Soluň - Panetolikos 2:0 (2:0)
    Ne 27.10. 18:30 Olympiakos - AEK Atény 2:0 (1:0)
    Po 28.10. 18:30 Asteras - Lamia 4:1 (2:1)

    9.kolo

    So 02.11. 18:30 Panionios - Aris Soluň 1:1 (0:0)
    So 02.11. 19:00 Škoda Xanthi - Olympiakos 0:0 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Larisa - OFI Kréta 3:2 (1:2)
    Ne 03.11. 16:00 Panetolikos - Asteras 1:1 (1:1)
    Ne 03.11. 18:30 AEK Atény - Atromitos 3:2 (0:1)
    Ne 03.11. 19:00 PAOK Soluň - Panathinaikos 2:2 (0:1)
    Po 04.11. 19:00 Lamia - Volos 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 09.11. 16:15 Volos - Panetolikos 3:2 (0:1)
    So 09.11. 18:30 OFI Kréta - PAOK Soluň 0:1 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Aris Soluň - Asteras 2:1 (2:1)
    Ne 10.11. 16:00 Škoda Xanthi - Panionios 1:2 (0:0)
    Ne 10.11. 16:15 Olympiakos - Atromitos 2:0 (0:0)
    Ne 10.11. 18:30 Panathinaikos - AEK Atény 3:2 (0:2)
    Po 11.11. 18:30 Larisa - Lamia 0:3 (0:1)

    11.kolo

    So 23.11. 18:30 Panionios - Olympiakos 1:1 (0:0)
    So 23.11. 19:00 Lamia - Škoda Xanthi 1:0 (0:0)
    Ne 24.11. 16:00 Atromitos - OFI Kréta 2:1 (1:1)
    Ne 24.11. 16:15 Asteras - Volos 0:0 (0:0)
    Ne 24.11. 17:00 PAOK Soluň - Larisa 1:0 (1:0)
    Ne 24.11. 18:30 AEK Atény - Aris Soluň 1:1 (0:0)
    Ne 24.11. 18:30 Panetolikos - Panathinaikos 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 30.11. 16:15 Larisa - Volos 2:1 (0:1)
    So 30.11. 16:15 Panionios - Panetolikos 3:0 (1:0)
    So 30.11. 18:30 OFI Kréta - AEK Atény 1:0 (0:0)
    Ne 01.12. 14:00 Panathinaikos - Asteras 1:0 (1:0)
    Ne 01.12. 16:15 Aris Soluň - Lamia 1:1 (1:1)
    Ne 01.12. 16:15 Škoda Xanthi - Atromitos 1:0 (0:0)
    Ne 01.12. 18:30 Olympiakos - PAOK Soluň 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 07.12. 17:00 PAOK Soluň - Škoda Xanthi 2:0 (0:0)
    So 07.12. 18:30 AEK Atény - Panionios 5:0 (2:0)
    So 07.12. 19:00 Panetolikos - Olympiakos 0:3 (0:3)
    Ne 08.12. 14:00 Lamia - OFI Kréta 2:1 (1:1)
    Ne 08.12. 16:15 Asteras - Larisa 1:1 (1:0)
    Ne 08.12. 18:30 Atromitos - Aris Soluň 2:2 (1:1)
    Ne 08.12. 18:30 Volos - Panathinaikos 1:1 (1:1)

    14.kolo

    So 14.12. 16:15 OFI Kréta - Aris Soluň 3:1 (1:1)
    So 14.12. 18:30 Panathinaikos - Lamia 2:0 (1:0)
    So 14.12. 19:00 Škoda Xanthi - AEK Atény 0:1 (0:0)
    Ne 15.12. 14:00 Larisa - Atromitos 1:2 (1:2)
    Ne 15.12. 16:15 Volos - Panionios 2:1 (0:1)
    Ne 15.12. 18:30 Asteras - Olympiakos 0:5 (0:4)
    Ne 15.12. 18:30 Panetolikos - PAOK Soluň 0:3 (0:1)

    15.kolo

    St 18.12. 16:00 Škoda Xanthi - Panetolikos 0:0 (0:0)
    St 18.12. 16:15 Olympiakos - Larisa 4:1 (4:0)
    St 18.12. 16:15 OFI Kréta - Panathinaikos 1:1 (0:0)
    St 18.12. 18:30 AEK Atény - Asteras 2:1 (1:0)
    St 18.12. 18:30 Atromitos - Lamia 1:1 (0:0)
    Čt 19.12. 16:15 Aris Soluň - Volos 4:0 (3:0)
    Čt 19.12. 18:30 Panionios - PAOK Soluň 0:2 (0:0)

    16.kolo

    So 21.12. 18:30 Asteras - Škoda Xanthi 5:0 (2:0)
    So 21.12. 19:00 Lamia - AEK Atény 0:0 (0:0)
    Ne 22.12. 14:00 Larisa - Panionios 2:0 (2:0)
    Ne 22.12. 16:00 Panetolikos - OFI Kréta 2:0 (0:0)
    Ne 22.12. 16:15 Volos - Olympiakos 0:0 (0:0)
    Ne 22.12. 18:30 Panathinaikos - Aris Soluň 0:0 (0:0)
    Po 23.12. 17:00 PAOK Soluň - Atromitos 5:1 (3:0)

    17.kolo

    So 04.01. 16:15 OFI Kréta - Volos 1:2 (0:1)
    So 04.01. 18:30 Aris Soluň - PAOK Soluň 4:2 (2:1)
    So 04.01. 19:00 Atromitos - Asteras 2:1 (0:0)
    Ne 05.01. 14:00 AEK Atény - Panetolikos 3:1 (1:1)
    Ne 05.01. 16:15 Škoda Xanthi - Larisa 2:1 (0:0)
    Ne 05.01. 16:15 Panionios - Lamia 0:1 (0:1)
    Ne 05.01. 18:30 Olympiakos - Panathinaikos 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 11.01. 16:15 Volos - Škoda Xanthi 1:3 (0:1)
    So 11.01. 18:30 Larisa - Aris Soluň 0:0 (0:0)
    So 11.01. 19:00 Panetolikos - Atromitos 0:1 (0:0)
    Ne 12.01. 14:00 Asteras - OFI Kréta 2:0 (1:0)
    Ne 12.01. 16:15 Lamia - Olympiakos 0:4 (0:1)
    Ne 12.01. 18:30 PAOK Soluň - AEK Atény 1:0 (0:0)
    Ne 12.01. 18:30 Panathinaikos - Panionios 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 18.01. 18:30 Panionios - OFI Kréta 1:2 (0:1)
    So 18.01. 19:00 Panetolikos - Lamia 1:1 (0:1)
    Ne 19.01. 14:00 Škoda Xanthi - Panathinaikos 0:1 (0:0)
    Ne 19.01. 16:15 AEK Atény - Larisa 3:0 (1:0)
    Ne 19.01. 16:15 Atromitos - Volos 0:0 (0:0)
    Ne 19.01. 17:00 PAOK Soluň - Asteras 3:1 (1:0)
    Ne 19.01. 18:30 Olympiakos - Aris Soluň 4:2 (3:1)

    20.kolo

    St 22.01. 14:00 Larisa - Panetolikos 2:2 (0:1)
    St 22.01. 16:15 Volos - AEK Atény 1:3 (0:2)
    St 22.01. 16:15 OFI Kréta - Olympiakos 0:1 (0:1)
    St 22.01. 18:30 Panathinaikos - Atromitos 3:0 (1:0)
    Čt 23.01. 16:15 Asteras - Panionios 2:0 (1:0)
    Čt 23.01. 18:00 Lamia - PAOK Soluň 0:1 (0:1)
    Čt 23.01. 18:30 Aris Soluň - Škoda Xanthi 1:0 (0:0)

    21.kolo

    So 25.01. 18:30 Larisa - Panathinaikos 0:2 (0:1)
    Ne 26.01. 14:00 Panionios - Atromitos 1:0 (0:0)
    Ne 26.01. 14:00 Škoda Xanthi - OFI Kréta 2:2 (0:1)
    Ne 26.01. 16:15 Panetolikos - Aris Soluň 2:0 (0:0)
    Ne 26.01. 18:30 AEK Atény - Olympiakos 0:0 (0:0)
    Po 27.01. 17:00 PAOK Soluň - Volos 1:0 (0:0)
    Po 27.01. 19:00 Lamia - Asteras 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 01.02. 16:15 OFI Kréta - Larisa 0:0 (0:0)
    So 01.02. 18:30 Volos - Lamia 1:0 (0:0)
    So 01.02. 18:30 Olympiakos - Škoda Xanthi 3:1 (2:0)
    Ne 02.02. 14:00 Aris Soluň - Panionios 2:0 (2:0)
    Ne 02.02. 16:15 Atromitos - AEK Atény 0:1 (0:0)
    Ne 02.02. 16:15 Asteras - Panetolikos 2:1 (0:0)
    Ne 02.02. 18:30 Panathinaikos - PAOK Soluň 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 08.02. 18:30 Panionios - Škoda Xanthi 0:0 (0:0)
    So 08.02. 19:00 Lamia - Larisa 0:0 (0:0)
    Ne 09.02. 14:00 Asteras - Aris Soluň 1:1 (1:1)
    Ne 09.02. 16:15 Atromitos - Olympiakos 0:1 (0:0)
    Ne 09.02. 17:00 PAOK Soluň - OFI Kréta 4:0 (0:0)
    Ne 09.02. 18:30 AEK Atény - Panathinaikos 1:0 (1:0)
    Po 10.02. 17:00 Panetolikos - Volos 1:1 (1:0)

    24.kolo

    So 15.02. 16:15 Larisa - PAOK Soluň 1:2 (0:2)
    So 15.02. 18:30 Olympiakos - Panionios 4:0 (4:0)
    Ne 16.02. 14:00 Panathinaikos - Panetolikos 3:1 (2:0)
    Ne 16.02. 16:15 Volos - Asteras 0:1 (0:0)
    Ne 16.02. 16:15 Škoda Xanthi - Lamia 0:0 (0:0)
    Ne 16.02. 18:30 Aris Soluň - AEK Atény 0:1 (0:1)
    Po 17.02. 18:30 OFI Kréta - Atromitos 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 22.02. 18:30 Asteras - Panathinaikos 1:1 (0:0)
    So 22.02. 19:00 Lamia - Aris Soluň 2:2 (1:0)
    Ne 23.02. 14:00 Panetolikos - Panionios 1:0 (0:0)
    Ne 23.02. 16:15 Volos - Larisa 0:0 (0:0)
    Ne 23.02. 16:15 Atromitos - Škoda Xanthi 1:0 (1:0)
    Ne 23.02. 18:30 AEK Atény - OFI Kréta 3:0 (3:0)
    Ne 23.02. 18:30 PAOK Soluň - Olympiakos 0:1 (0:0)

    26.kolo

    Ne 01.03. 18:00 Panionios - AEK Atény 1:1 (1:0)
    Ne 01.03. 18:00 Larisa - Asteras 3:0 (3:0)
    Ne 01.03. 18:00 Aris Soluň - Atromitos 1:2 (0:0)
    Ne 01.03. 18:00 OFI Kréta - Lamia 3:0 (3:0)
    Ne 01.03. 18:00 Olympiakos - Panetolikos 2:0 (0:0)
    Ne 01.03. 18:00 Škoda Xanthi - PAOK Soluň 1:1 (1:1)
    Ne 01.03. 18:00 Panathinaikos - Volos 4:1 (2:0)

    27.kolo

    So 06.06. 18:15 Panionios - Volos
    So 06.06. 19:00 Škoda Xanthi - Atromitos
    So 06.06. 20:30 Aris Soluň - OFI Kréta
    Ne 07.06. 18:15 Larisa - Asteras
    Ne 07.06. 18:30 PAOK Soluň - Olympiakos
    Ne 07.06. 20:30 AEK Atény - Panathinaikos
    Po 08.06. 19:00 Lamia - Panetolikos

    28.kolo

    So 13.06. 20:30 Panathinaikos - PAOK Soluň
    Ne 14.06. 18:15 OFI Kréta - AEK Atény
    Ne 14.06. 20:30 Olympiakos - Aris Soluň

    29.kolo

    So 20.06. 19:30 PAOK Soluň - OFI Kréta
    So 20.06. 20:30 AEK Atény - Aris Soluň
    Ne 21.06. 20:30 Olympiakos - Panathinaikos
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 6 0 53:9 66
    2. 26 18 5 3 50:23 52
    3. 26 15 6 5 42:22 51
    4. 26 12 8 6 35:23 44
    5. 26 8 10 8 38:32 34
    6. 26 10 4 12 35:35 34
    7. 26 9 5 12 31:36 32
    8. 26 8 6 12 33:37 30
    9. 26 7 9 10 28:33 30
    10. 26 5 12 9 19:33 27
    11. 26 7 6 13 23:42 27
    12. 26 8 6 12 21:32 18
    13. 26 3 8 15 20:42 17
    14. 26 4 5 17 16:45 11