Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 13980
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
724
Týden:
28
Dnes:
7
On-line:
1

1.kolo

So 17.08. 10:00 Šumperk - Val. Meziříčí 1:4 (0:3)
So 17.08. 10:00 Hranice - Vsetín 10:1 (4:1)
Ne 18.08. 10:00 Hlučín - Třinec 0:3 (0:2)
Ne 18.08. 15:00 Přerov - Uničov 1:8 (0:5)
Čt 29.08. 16:00 Bílovec - Baník Ostrava B 5:3 (2:2)

2.kolo

So 24.08. 10:00 Uničov - Vsetín 4:0 (3:0)
So 24.08. 10:00 Třinec - Bílovec 6:0 (4:0)
So 24.08. 14:30 Baník Ostrava B - Šumperk 4:0 (3:0)
Ne 25.08. 10:00 Val. Meziříčí - Hranice 5:5 (3:3)
Ne 25.08. 13:00 Přerov - Hlučín 1:6 (0:1)

3.kolo

So 31.08. 10:00 Hlučín - Uničov 0:2 (0:1)
So 31.08. 10:00 Bílovec - Přerov 5:1 (3:1)
So 31.08. 12:00 Šumperk - Třinec 2:8 (1:4)
Ne 01.09. 10:00 Hranice - Baník Ostrava B 4:3 (2:2)
Ne 01.09. 10:00 Vsetín - Val. Meziříčí 2:7 (2:3)

4.kolo

So 07.09. 10:00 Uničov - Val. Meziříčí 2:4 (2:2)
So 07.09. 10:00 Třinec - Hranice 2:0 (1:0)
So 07.09. 14:30 Baník Ostrava B - Vsetín 6:3 (5:0)
Ne 08.09. 10:00 Přerov - Šumperk 5:7 (2:5)
St 18.09. 10:00 Hlučín - Bílovec 2:3 (0:2)

5.kolo

St 11.09. 15:00 Vsetín - Třinec 0:5 (0:3)
So 14.09. 10:00 Bílovec - Uničov 1:2 (1:1)
So 14.09. 10:00 Šumperk - Hlučín 4:4 (3:1)
So 14.09. 10:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B 10:0 (4:0)
Ne 15.09. 12:00 Hranice - Přerov 5:0 (3:0)

6.kolo

So 21.09. 10:00 Uničov - Baník Ostrava B 2:0 (0:0)
So 21.09. 10:00 Třinec - Val. Meziříčí 5:0 (2:0)
So 21.09. 10:00 Bílovec - Šumperk 4:0 (1:0)
Ne 22.09. 10:00 Přerov - Vsetín 5:2 (3:1)
St 09.10. 14:30 Hlučín - Hranice 3:1 (1:0)

7.kolo

So 28.09. 10:00 Hranice - Bílovec 6:0 (3:0)
So 28.09. 10:30 Baník Ostrava B - Třinec 2:3 (1:2)
So 28.09. 12:30 Šumperk - Uničov 0:3 (0:1)
Ne 29.09. 10:00 Vsetín - Hlučín 2:5 (0:2)
St 30.10. 16:00 Val. Meziříčí - Přerov 7:1 (5:0)

8.kolo

So 05.10. 10:00 Uničov - Třinec 1:0 (0:0)
So 05.10. 10:00 Bílovec - Vsetín 2:5 (0:2)
So 05.10. 10:00 Šumperk - Hranice 3:1 (1:1)
Ne 06.10. 10:00 Přerov - Baník Ostrava B 4:6 (2:3)
Ne 06.10. 10:00 Hlučín - Val. Meziříčí 4:3 (2:1)

9.kolo

11.10. 16:00 Baník Ostrava B - Hlučín 2:5 (2:4)
Ne 13.10. 10:00 Hranice - Uničov 1:2 (0:0)
Ne 13.10. 10:00 Vsetín - Šumperk 1:4 (0:4)
Út 15.10. 14:45 Val. Meziříčí - Bílovec 5:4 (3:1)
St 16.10. 16:00 Třinec - Přerov 10:0 (5:0)

10.kolo

So 19.10. 10:00 Uničov - Přerov 4:0 (4:0)
So 19.10. 10:00 Třinec - Hlučín 4:0 (2:0)
Ne 20.10. 10:30 Baník Ostrava B - Bílovec 0:3 (0:1)
Ne 20.10. 13:00 Vsetín - Hranice 2:8 (0:2)
Ne 20.10. 13:30 Val. Meziříčí - Šumperk 7:1 (5:0)

11.kolo

Út 22.10. 16:00 Bílovec - Třinec 3:4 (1:2)
So 26.10. 10:00 Hranice - Val. Meziříčí 8:4 (4:2)
So 26.10. 10:00 Hlučín - Přerov 9:0 (5:0)
Ne 27.10. 10:00 Vsetín - Uničov 2:3 (2:1)
Ne 27.10. 12:45 Šumperk - Baník Ostrava B 3:0 (1:0)

12.kolo

So 02.11. 12:00 Přerov - Bílovec 0:7 (0:1)
So 02.11. 14:30 Baník Ostrava B - Hranice 3:2 (1:0)
Ne 03.11. 12:00 Uničov - Hlučín 1:2 (1:1)
Ne 03.11. 12:30 Val. Meziříčí - Vsetín 8:0 (1:0)
Ne 03.11. 13:00 Třinec - Šumperk 5:1 (1:0)

13.kolo

So 09.11. 10:00 Vsetín - Baník Ostrava B 2:3 (1:2)
So 09.11. 10:00 Hranice - Třinec 2:0 (1:0)
So 09.11. 10:00 Bílovec - Hlučín 2:3 (0:2)
Ne 10.11. 10:00 Val. Meziříčí - Uničov 2:3 (0:2)
Ne 10.11. 10:00 Šumperk - Přerov 4:2 (2:1)

21.kolo

So 21.03. 00:00 Hlučín - Uničov
So 21.03. 00:00 Bílovec - Přerov
So 21.03. 00:00 Šumperk - Třinec
So 21.03. 00:00 Hranice - Baník Ostrava B
So 21.03. 00:00 Vsetín - Val. Meziříčí

22.kolo

So 28.03. 00:00 Uničov - Val. Meziříčí
So 28.03. 00:00 Baník Ostrava B - Vsetín
So 28.03. 00:00 Třinec - Hranice
So 28.03. 00:00 Přerov - Šumperk
So 28.03. 00:00 Hlučín - Bílovec

23.kolo

So 04.04. 00:00 Bílovec - Uničov
So 04.04. 00:00 Šumperk - Hlučín
So 04.04. 00:00 Hranice - Přerov
So 04.04. 00:00 Vsetín - Třinec
So 04.04. 00:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B

24.kolo

So 11.04. 00:00 Uničov - Baník Ostrava B
So 11.04. 00:00 Třinec - Val. Meziříčí
So 11.04. 00:00 Přerov - Vsetín
So 11.04. 00:00 Hlučín - Hranice
So 11.04. 00:00 Bílovec - Šumperk

25.kolo

So 18.04. 00:00 Šumperk - Uničov
So 18.04. 00:00 Hranice - Bílovec
So 18.04. 00:00 Vsetín - Hlučín
So 18.04. 00:00 Val. Meziříčí - Přerov
So 18.04. 00:00 Baník Ostrava B - Třinec

14.kolo

So 25.04. 00:00 Uničov - Bílovec
So 25.04. 00:00 Hlučín - Šumperk
So 25.04. 00:00 Přerov - Hranice
So 25.04. 00:00 Třinec - Vsetín
So 25.04. 00:00 Baník Ostrava B - Val. Meziříčí

26.kolo

St 29.04. 00:00 Uničov - Třinec
St 29.04. 00:00 Přerov - Baník Ostrava B
St 29.04. 00:00 Hlučín - Val. Meziříčí
St 29.04. 00:00 Bílovec - Vsetín
St 29.04. 00:00 Šumperk - Hranice

15.kolo

So 02.05. 00:00 Baník Ostrava B - Uničov
So 02.05. 00:00 Val. Meziříčí - Třinec
So 02.05. 00:00 Vsetín - Přerov
So 02.05. 00:00 Hranice - Hlučín
So 02.05. 00:00 Šumperk - Bílovec

16.kolo

So 09.05. 00:00 Uničov - Šumperk
So 09.05. 00:00 Bílovec - Hranice
So 09.05. 00:00 Hlučín - Vsetín
So 09.05. 00:00 Přerov - Val. Meziříčí
So 09.05. 00:00 Třinec - Baník Ostrava B

17.kolo

So 16.05. 00:00 Třinec - Uničov
So 16.05. 00:00 Baník Ostrava B - Přerov
So 16.05. 00:00 Val. Meziříčí - Hlučín
So 16.05. 00:00 Vsetín - Bílovec
So 16.05. 00:00 Hranice - Šumperk

27.kolo

St 20.05. 00:00 Hranice - Uničov
St 20.05. 00:00 Vsetín - Šumperk
St 20.05. 00:00 Val. Meziříčí - Bílovec
St 20.05. 00:00 Baník Ostrava B - Hlučín
St 20.05. 00:00 Třinec - Přerov

18.kolo

So 23.05. 00:00 Uničov - Hranice
So 23.05. 00:00 Šumperk - Vsetín
So 23.05. 00:00 Bílovec - Val. Meziříčí
So 23.05. 00:00 Hlučín - Baník Ostrava B
So 23.05. 00:00 Přerov - Třinec

19.kolo

So 30.05. 00:00 Přerov - Uničov
So 30.05. 00:00 Hlučín - Třinec
So 30.05. 00:00 Bílovec - Baník Ostrava B
So 30.05. 00:00 Šumperk - Val. Meziříčí
So 30.05. 00:00 Hranice - Vsetín

20.kolo

So 06.06. 00:00 Uničov - Vsetín
So 06.06. 00:00 Val. Meziříčí - Hranice
So 06.06. 00:00 Baník Ostrava B - Šumperk
So 06.06. 00:00 Třinec - Bílovec
So 06.06. 00:00 Přerov - Hlučín
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 11 0 2 55:11 33
2. 13 11 0 2 37:13 33
3. 13 8 1 4 66:36 25
4. 13 8 1 4 43:28 25
5. 13 7 1 5 53:28 22
6. 13 6 0 7 39:37 18
7. 13 5 1 7 30:48 16
8. 13 5 0 8 32:46 15
9. 13 1 0 12 22:70 3
10. 13 1 0 12 20:80 3