Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. prosince 2019
svátek má Albína.
Hlavní menu
  • ID: 13982
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    685
    Týden:
    17
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.08. 11:00 Vyškov - Znojmo 3:3 (2:2)
    So 17.08. 12:00 FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod 6:2 (4:0)
    So 17.08. 12:00 Žďár n.Sázavou - Boskovice 13:3 (5:1)
    St 21.08. 17:30 Líšeň - Kroměříž 0:10 (0:6)
    Út 17.09. 17:45 HFK Olomouc - Sparta Brno 1:9 (0:4)

    2.kolo

    So 24.08. 10:15 Vyškov - FŠ Třebíč 2:3 (2:1)
    So 24.08. 11:45 Sparta Brno - Líšeň 3:5 (1:2)
    So 24.08. 12:00 Znojmo - Kroměříž 0:6 (0:4)
    Ne 25.08. 12:00 Boskovice - HFK Olomouc 2:3 (2:2)
    Ne 25.08. 12:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 0:21 (0:11)

    3.kolo

    So 31.08. 12:00 FŠ Třebíč - Znojmo 2:3 (0:3)
    So 31.08. 12:00 Líšeň - Boskovice 7:0 (3:0)
    So 31.08. 17:00 Kroměříž - Sparta Brno 7:1 (2:0)
    Ne 01.09. 12:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov 3:1 (2:1)
    Ne 01.09. 16:15 HFK Olomouc - Havlíčkův Brod 1:11 (1:5)

    4.kolo

    So 07.09. 11:00 Vyškov - HFK Olomouc 6:2 (3:1)
    So 07.09. 12:00 Znojmo - Sparta Brno 1:3 (1:1)
    So 07.09. 12:00 FŠ Třebíč - Žďár n.Sázavou 4:3 (2:2)
    Ne 08.09. 12:00 Havlíčkův Brod - Líšeň 6:2 (3:1)
    Ne 08.09. 13:00 Boskovice - Kroměříž 0:5 (0:1)

    5.kolo

    So 14.09. 11:45 Sparta Brno - Boskovice 4:1 (1:0)
    So 14.09. 12:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo 2:2 (2:0)
    So 14.09. 12:00 HFK Olomouc - FŠ Třebíč 1:4 (1:3)
    So 14.09. 12:00 Líšeň - Vyškov 0:4 (0:3)
    So 14.09. 17:00 Kroměříž - Havlíčkův Brod 13:0 (3:0)

    6.kolo

    So 21.09. 10:15 Vyškov - Kroměříž 2:8 (1:3)
    So 21.09. 12:00 FŠ Třebíč - Líšeň 4:2 (1:1)
    So 21.09. 12:00 Žďár n.Sázavou - HFK Olomouc 10:1 (4:1)
    Ne 22.09. 12:00 Znojmo - Boskovice 6:1 (2:1)
    Ne 22.09. 12:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 0:4 (0:2)

    7.kolo

    So 28.09. 11:45 Sparta Brno - Vyškov 2:2 (0:2)
    So 28.09. 12:00 HFK Olomouc - Znojmo 0:9 (0:5)
    So 28.09. 12:00 Líšeň - Žďár n.Sázavou 3:4 (1:3)
    So 28.09. 17:00 Kroměříž - FŠ Třebíč 2:2 (1:1)
    Ne 29.09. 12:00 Boskovice - Havlíčkův Brod 1:4 (1:1)

    8.kolo

    So 05.10. 12:00 Znojmo - Havlíčkův Brod 5:0 (5:0)
    So 05.10. 12:00 FŠ Třebíč - Sparta Brno 4:1 (2:1)
    So 05.10. 12:00 HFK Olomouc - Líšeň 2:6 (2:5)
    Ne 06.10. 10:15 Vyškov - Boskovice 12:0 (2:0)
    Ne 06.10. 12:00 Žďár n.Sázavou - Kroměříž 2:5 (0:3)

    9.kolo

    So 12.10. 11:45 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou 0:7 (0:4)
    So 12.10. 12:00 Líšeň - Znojmo 3:5 (0:2)
    So 12.10. 12:00 Boskovice - FŠ Třebíč 0:9 (0:4)
    So 12.10. 17:00 Kroměříž - HFK Olomouc 9:0 (4:0)
    Ne 13.10. 12:00 Havlíčkův Brod - Vyškov 0:13 (0:7)

    10.kolo

    So 19.10. 11:45 Sparta Brno - HFK Olomouc 9:0 (5:0)
    So 19.10. 12:00 Znojmo - Vyškov 1:0 (0:0)
    So 19.10. 15:15 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč 4:6 (0:2)
    So 19.10. 17:00 Kroměříž - Líšeň 3:2 (2:1)
    Ne 20.10. 10:00 Boskovice - Žďár n.Sázavou 0:3 (0:3)

    11.kolo

    So 26.10. 10:00 HFK Olomouc - Boskovice 2:1 (2:1)
    So 26.10. 12:00 Líšeň - Sparta Brno 3:1 (2:1)
    So 26.10. 12:00 FŠ Třebíč - Vyškov 14:3 (7:1)
    Ne 27.10. 12:00 Kroměříž - Znojmo 4:0 (1:0)
    Ne 27.10. 12:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 15:0 (3:0)

    12.kolo

    So 02.11. 11:45 Sparta Brno - Kroměříž 0:4 (0:3)
    So 02.11. 12:00 Znojmo - FŠ Třebíč 0:3 (0:1)
    So 02.11. 12:30 Boskovice - Líšeň 1:6 (0:3)
    Ne 03.11. 10:15 Vyškov - Žďár n.Sázavou 5:1
    Ne 03.11. 12:00 Havlíčkův Brod - HFK Olomouc 1:4

    13.kolo

    So 09.11. 11:45 Sparta Brno - Znojmo 3:2 (3:1)
    So 09.11. 12:00 Líšeň - Havlíčkův Brod 6:0 (5:0)
    So 09.11. 12:00 HFK Olomouc - Vyškov 0:11 (0:7)
    Ne 10.11. 12:00 Kroměříž - Boskovice 5:0 (2:0)
    Ne 10.11. 12:00 Žďár n.Sázavou - FŠ Třebíč 6:9 (3:2)

    21.kolo

    So 21.03. 00:00 FŠ Třebíč - Znojmo
    So 21.03. 00:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov
    So 21.03. 00:00 HFK Olomouc - Havlíčkův Brod
    So 21.03. 00:00 Líšeň - Boskovice
    So 21.03. 00:00 Kroměříž - Sparta Brno

    22.kolo

    So 28.03. 00:00 Znojmo - Sparta Brno
    So 28.03. 00:00 Boskovice - Kroměříž
    So 28.03. 00:00 Havlíčkův Brod - Líšeň
    So 28.03. 00:00 Vyškov - HFK Olomouc
    So 28.03. 00:00 FŠ Třebíč - Žďár n.Sázavou

    23.kolo

    So 04.04. 00:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo
    So 04.04. 00:00 HFK Olomouc - FŠ Třebíč
    So 04.04. 00:00 Líšeň - Vyškov
    So 04.04. 00:00 Kroměříž - Havlíčkův Brod
    So 04.04. 00:00 Sparta Brno - Boskovice

    24.kolo

    So 11.04. 00:00 Znojmo - Boskovice
    So 11.04. 00:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno
    So 11.04. 00:00 Vyškov - Kroměříž
    So 11.04. 00:00 FŠ Třebíč - Líšeň
    So 11.04. 00:00 Žďár n.Sázavou - HFK Olomouc

    25.kolo

    So 18.04. 00:00 HFK Olomouc - Znojmo
    So 18.04. 00:00 Líšeň - Žďár n.Sázavou
    So 18.04. 00:00 Kroměříž - FŠ Třebíč
    So 18.04. 00:00 Sparta Brno - Vyškov
    So 18.04. 00:00 Boskovice - Havlíčkův Brod

    14.kolo

    So 25.04. 00:00 Znojmo - Žďár n.Sázavou
    So 25.04. 00:00 FŠ Třebíč - HFK Olomouc
    So 25.04. 00:00 Vyškov - Líšeň
    So 25.04. 00:00 Havlíčkův Brod - Kroměříž
    So 25.04. 00:00 Boskovice - Sparta Brno

    26.kolo

    St 29.04. 00:00 Znojmo - Havlíčkův Brod
    St 29.04. 00:00 Vyškov - Boskovice
    St 29.04. 00:00 FŠ Třebíč - Sparta Brno
    St 29.04. 00:00 Žďár n.Sázavou - Kroměříž
    St 29.04. 00:00 HFK Olomouc - Líšeň

    15.kolo

    So 02.05. 00:00 Boskovice - Znojmo
    So 02.05. 00:00 Sparta Brno - Havlíčkův Brod
    So 02.05. 00:00 Kroměříž - Vyškov
    So 02.05. 00:00 Líšeň - FŠ Třebíč
    So 02.05. 00:00 HFK Olomouc - Žďár n.Sázavou

    16.kolo

    So 09.05. 00:00 Znojmo - HFK Olomouc
    So 09.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - Líšeň
    So 09.05. 00:00 FŠ Třebíč - Kroměříž
    So 09.05. 00:00 Vyškov - Sparta Brno
    So 09.05. 00:00 Havlíčkův Brod - Boskovice

    17.kolo

    So 16.05. 00:00 Havlíčkův Brod - Znojmo
    So 16.05. 00:00 Boskovice - Vyškov
    So 16.05. 00:00 Sparta Brno - FŠ Třebíč
    So 16.05. 00:00 Kroměříž - Žďár n.Sázavou
    So 16.05. 00:00 Líšeň - HFK Olomouc

    27.kolo

    St 20.05. 00:00 Líšeň - Znojmo
    St 20.05. 00:00 Kroměříž - HFK Olomouc
    St 20.05. 00:00 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou
    St 20.05. 00:00 Boskovice - FŠ Třebíč
    St 20.05. 00:00 Havlíčkův Brod - Vyškov

    18.kolo

    So 23.05. 00:00 Znojmo - Líšeň
    So 23.05. 00:00 HFK Olomouc - Kroměříž
    So 23.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno
    So 23.05. 00:00 FŠ Třebíč - Boskovice
    So 23.05. 00:00 Vyškov - Havlíčkův Brod

    19.kolo

    So 30.05. 00:00 Vyškov - Znojmo
    So 30.05. 00:00 FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod
    So 30.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - Boskovice
    So 30.05. 00:00 HFK Olomouc - Sparta Brno
    So 30.05. 00:00 Líšeň - Kroměříž

    20.kolo

    So 06.06. 00:00 Znojmo - Kroměříž
    So 06.06. 00:00 Sparta Brno - Líšeň
    So 06.06. 00:00 Boskovice - HFK Olomouc
    So 06.06. 00:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou
    So 06.06. 00:00 Vyškov - FŠ Třebíč
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 1 0 81:9 37
    2. 13 11 1 1 70:29 34
    3. 13 8 1 4 90:33 25
    4. 13 6 2 5 64:37 20
    5. 13 6 2 5 37:30 20
    6. 13 6 1 6 40:37 19
    7. 13 6 0 7 45:43 18
    8. 13 3 0 10 28:97 9
    9. 13 3 0 10 17:88 9
    10. 13 0 0 13 10:79 0