Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 13990
  • Návštěvy: 436/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5309
    Týden:
    436
    Dnes:
    36
    On-line:
    1

    1.kolo

    16.08. 21:00 Bilbao - FC Barcelona 1:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Celta Vigo - Real Madrid 1:3 (0:1)
    So 17.08. 19:00 Valencia - Real Sociedad 1:1 (0:0)
    So 17.08. 20:00 Mallorca - Eibar 2:1 (1:0)
    So 17.08. 21:00 Villarreal - Granada 4:4 (1:1)
    So 17.08. 21:00 Leganés - Osasuna 0:1 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Alavés - Levante 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 19:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 0:2 (0:1)
    Ne 18.08. 21:00 Betis - Valladolid 1:2 (0:0)
    Ne 18.08. 22:00 Atlético Madrid - Getafe 1:0 (1:0)

    2.kolo

    23.08. 20:00 Granada - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    23.08. 22:00 Levante - Villarreal 2:1 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Osasuna - Eibar 0:0 (0:0)
    So 24.08. 19:00 Real Madrid - Valladolid 1:1 (0:0)
    So 24.08. 21:00 Celta Vigo - Valencia 1:0 (1:0)
    So 24.08. 21:00 Getafe - Bilbao 1:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Mallorca - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Alavés - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 19:00 Leganés - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 21:00 FC Barcelona - Betis 5:2 (1:1)

    3.kolo

    30.08. 20:00 FC Sevilla - Celta Vigo 1:1 (0:0)
    30.08. 22:00 Bilbao - Real Sociedad 2:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Osasuna - FC Barcelona 2:2 (1:0)
    So 31.08. 19:00 Levante - Valladolid 2:0 (0:0)
    So 31.08. 19:00 Getafe - Alavés 1:1 (1:1)
    So 31.08. 21:00 Betis - Leganés 2:1 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Valencia - Mallorca 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 19:00 Esp. Barcelona - Granada 0:3 (0:1)
    Ne 01.09. 19:00 Atlético Madrid - Eibar 3:2 (1:2)
    Ne 01.09. 21:00 Villarreal - Real Madrid 2:2 (1:1)

    4.kolo

    13.09. 21:00 Mallorca - Bilbao 0:0 (0:0)
    So 14.09. 13:00 Real Madrid - Levante 3:2 (3:0)
    So 14.09. 16:00 Leganés - Villarreal 0:3 (0:2)
    So 14.09. 18:30 Real Sociedad - Atlético Madrid 2:0 (0:0)
    So 14.09. 21:00 FC Barcelona - Valencia 5:2 (2:1)
    Ne 15.09. 12:00 Eibar - Esp. Barcelona 1:2 (0:0)
    Ne 15.09. 14:00 Alavés - FC Sevilla 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Celta Vigo - Granada 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 18:30 Valladolid - Osasuna 1:1 (0:0)
    Ne 15.09. 21:00 Betis - Getafe 1:1 (0:1)

    5.kolo

    20.09. 21:00 Osasuna - Betis 0:0 (0:0)
    So 21.09. 13:00 Villarreal - Valladolid 2:0 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Levante - Eibar 0:0 (0:0)
    So 21.09. 18:30 Atlético Madrid - Celta Vigo 0:0 (0:0)
    So 21.09. 21:00 Granada - FC Barcelona 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 12:00 Getafe - Mallorca 4:2 (2:0)
    Ne 22.09. 14:00 Esp. Barcelona - Real Sociedad 1:3 (0:2)
    Ne 22.09. 16:00 Valencia - Leganés 1:1 (1:1)
    Ne 22.09. 18:30 Bilbao - Alavés 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 21:00 FC Sevilla - Real Madrid 0:1 (0:0)

    6.kolo

    Út 24.09. 19:00 Valladolid - Granada 1:1 (1:1)
    Út 24.09. 20:00 Betis - Levante 3:1 (1:1)
    Út 24.09. 21:00 FC Barcelona - Villarreal 2:1 (2:1)
    St 25.09. 19:00 Leganés - Bilbao 1:1 (0:0)
    St 25.09. 19:00 Mallorca - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    St 25.09. 20:00 Valencia - Getafe 3:3 (3:1)
    St 25.09. 21:00 Real Madrid - Osasuna 2:0 (1:0)
    Čt 26.09. 19:00 Eibar - FC Sevilla 3:2 (0:2)
    Čt 26.09. 20:00 Celta Vigo - Esp. Barcelona 1:1 (0:0)
    Čt 26.09. 21:00 Real Sociedad - Alavés 3:0 (3:0)

    7.kolo

    27.09. 21:00 Villarreal - Betis 5:1 (1:0)
    So 28.09. 13:00 Bilbao - Valencia 0:1 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Getafe - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    So 28.09. 18:30 Granada - Leganés 1:0 (1:0)
    So 28.09. 21:00 Atlético Madrid - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 12:00 Esp. Barcelona - Valladolid 0:2 (0:1)
    Ne 29.09. 14:00 Eibar - Celta Vigo 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Alavés - Mallorca 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 18:30 Levante - Osasuna 1:1 (1:0)
    Ne 29.09. 21:00 FC Sevilla - Real Sociedad 3:2 (1:1)

    8.kolo

    04.10. 21:00 Betis - Eibar 1:1 (0:1)
    So 05.10. 13:00 Leganés - Levante 1:2 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Real Madrid - Granada 4:2 (2:0)
    So 05.10. 18:30 Valencia - Alavés 2:1 (1:0)
    So 05.10. 21:00 Osasuna - Villarreal 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 12:00 Mallorca - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 14:00 Celta Vigo - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Valladolid - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 18:30 Real Sociedad - Getafe 1:2 (1:0)
    Ne 06.10. 21:00 FC Barcelona - FC Sevilla 4:0 (3:0)

    9.kolo

    18.10. 21:00 Granada - Osasuna 1:0 (1:0)
    So 19.10. 13:00 Eibar - FC Barcelona 0:3 (0:1)
    So 19.10. 16:00 Atlético Madrid - Valencia 1:1 (1:0)
    So 19.10. 18:30 Getafe - Leganés 2:0 (0:0)
    So 19.10. 21:00 Mallorca - Real Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 12:00 Alavés - Celta Vigo 2:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 3:1 (2:1)
    Ne 20.10. 16:00 Esp. Barcelona - Villarreal 0:1 (0:1)
    Ne 20.10. 18:30 Bilbao - Valladolid 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. 21:00 FC Sevilla - Levante 1:0 (0:0)

    11.kolo

    Út 29.10. 19:00 Alavés - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    Út 29.10. 21:15 FC Barcelona - Valladolid 5:1 (3:1)
    St 30.10. 19:00 Real Sociedad - Levante 1:2 (0:2)
    St 30.10. 19:00 Valencia - FC Sevilla 1:1 (0:1)
    St 30.10. 20:00 Bilbao - Esp. Barcelona 3:0 (2:0)
    St 30.10. 21:00 Betis - Celta Vigo 2:1 (1:0)
    St 30.10. 21:15 Real Madrid - Leganés 5:0 (3:0)
    Čt 31.10. 19:00 Eibar - Villarreal 2:1 (0:0)
    Čt 31.10. 19:00 Mallorca - Osasuna 2:2 (1:0)
    Čt 31.10. 21:15 Getafe - Granada 3:1 (2:0)

    12.kolo

    So 02.11. 13:00 Esp. Barcelona - Valencia 1:2 (1:0)
    So 02.11. 16:00 Levante - FC Barcelona 3:1 (0:1)
    So 02.11. 18:30 FC Sevilla - Atlético Madrid 1:1 (1:0)
    So 02.11. 21:00 Real Madrid - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 03.11. 12:00 Valladolid - Mallorca 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Villarreal - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 03.11. 16:00 Osasuna - Alavés 4:2 (3:1)
    Ne 03.11. 18:30 Leganés - Eibar 1:2 (1:1)
    Ne 03.11. 18:30 Celta Vigo - Getafe 0:1 (0:1)
    Ne 03.11. 21:00 Granada - Real Sociedad 1:2 (1:1)

    13.kolo

    08.11. 21:00 Real Sociedad - Leganés 1:1 (0:0)
    So 09.11. 13:00 Alavés - Valladolid 3:0 (2:0)
    So 09.11. 16:00 Valencia - Granada 2:0 (0:0)
    So 09.11. 18:30 Eibar - Real Madrid 0:4 (0:3)
    So 09.11. 21:00 FC Barcelona - Celta Vigo 4:1 (2:1)
    Ne 10.11. 12:00 Mallorca - Villarreal 3:1 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Bilbao - Levante 2:1 (0:1)
    Ne 10.11. 16:00 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 3:1 (1:1)
    Ne 10.11. 18:30 Getafe - Osasuna 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 21:00 Betis - FC Sevilla 1:2 (1:1)

    14.kolo

    22.11. 21:00 Levante - Mallorca 2:1 (0:0)
    So 23.11. 13:00 Leganés - FC Barcelona 1:2 (1:0)
    So 23.11. 16:00 Betis - Valencia 2:1 (1:1)
    So 23.11. 18:30 Granada - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    So 23.11. 21:00 Real Madrid - Real Sociedad 3:1 (1:1)
    Ne 24.11. 12:00 Esp. Barcelona - Getafe 1:1 (1:1)
    Ne 24.11. 14:00 Osasuna - Bilbao 1:2 (0:1)
    Ne 24.11. 16:00 Eibar - Alavés 0:2 (0:0)
    Ne 24.11. 18:30 Villarreal - Celta Vigo 1:3 (0:0)
    Ne 24.11. 21:00 Valladolid - FC Sevilla 0:1 (0:1)

    15.kolo

    29.11. 21:00 Celta Vigo - Valladolid 0:0 (0:0)
    So 30.11. 13:00 Alavés - Real Madrid 1:2 (0:0)
    So 30.11. 16:00 Real Sociedad - Eibar 4:1 (1:1)
    So 30.11. 18:30 Mallorca - Betis 1:2 (0:2)
    So 30.11. 21:00 Valencia - Villarreal 2:1 (0:0)
    Ne 01.12. 12:00 FC Sevilla - Leganés 1:0 (0:0)
    Ne 01.12. 14:00 Bilbao - Granada 2:0 (1:0)
    Ne 01.12. 16:00 Esp. Barcelona - Osasuna 2:4 (1:0)
    Ne 01.12. 18:30 Getafe - Levante 4:0 (0:0)
    Ne 01.12. 21:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 0:1 (0:0)

    16.kolo

    06.12. 21:00 Villarreal - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    So 07.12. 13:00 Real Madrid - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    So 07.12. 16:00 Granada - Alavés 3:0 (0:0)
    So 07.12. 18:30 Levante - Valencia 2:4 (2:1)
    So 07.12. 21:00 FC Barcelona - Mallorca 5:2 (4:1)
    Ne 08.12. 12:00 Eibar - Getafe 0:1 (0:0)
    Ne 08.12. 14:00 Betis - Bilbao 3:2 (3:1)
    Ne 08.12. 16:00 Valladolid - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Ne 08.12. 18:30 Leganés - Celta Vigo 3:2 (2:0)
    Ne 08.12. 21:00 Osasuna - FC Sevilla 1:1 (1:1)

    17.kolo

    13.12. 21:00 Alavés - Leganés
    So 14.12. 13:00 Granada - Levante
    So 14.12. 16:00 Real Sociedad - FC Barcelona
    So 14.12. 18:30 Bilbao - Eibar
    So 14.12. 21:00 Atlético Madrid - Osasuna
    Ne 15.12. 12:00 Getafe - Valladolid
    Ne 15.12. 14:00 Celta Vigo - Mallorca
    Ne 15.12. 16:00 Esp. Barcelona - Betis
    Ne 15.12. 18:30 FC Sevilla - Villarreal
    Ne 15.12. 21:00 Valencia - Real Madrid

    10.kolo

    25.10. 21:00 Villarreal - Alavés 4:1 (1:0)
    So 26.10. 16:00 Leganés - Mallorca 1:0 (1:0)
    So 26.10. 18:30 Valladolid - Eibar 2:0 (2:0)
    So 26.10. 21:00 Atlético Madrid - Bilbao 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 12:00 Celta Vigo - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 Granada - Betis 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 16:00 Levante - Esp. Barcelona 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 18:30 FC Sevilla - Getafe 2:0 (0:0)
    Ne 27.10. 21:00 Osasuna - Valencia 3:1 (1:1)
    St 18.12. 20:00 FC Barcelona - Real Madrid

    18.kolo

    Ne 22.12. 20:00 FC Barcelona - Alavés
    Ne 22.12. 20:00 Valladolid - Valencia
    Ne 22.12. 20:00 Real Madrid - Bilbao
    Ne 22.12. 20:00 Osasuna - Real Sociedad
    Ne 22.12. 20:00 Mallorca - FC Sevilla
    Ne 22.12. 20:00 Levante - Celta Vigo
    Ne 22.12. 20:00 Leganés - Esp. Barcelona
    Ne 22.12. 20:00 Eibar - Granada
    Ne 22.12. 20:00 Betis - Atlético Madrid
    Ne 22.12. 20:00 Villarreal - Getafe

    19.kolo

    Ne 05.01. 20:00 Alavés - Betis
    Ne 05.01. 20:00 Valencia - Eibar
    Ne 05.01. 20:00 FC Sevilla - Bilbao
    Ne 05.01. 20:00 Real Sociedad - Villarreal
    Ne 05.01. 20:00 Granada - Mallorca
    Ne 05.01. 20:00 Getafe - Real Madrid
    Ne 05.01. 20:00 Esp. Barcelona - FC Barcelona
    Ne 05.01. 20:00 Celta Vigo - Osasuna
    Ne 05.01. 20:00 Atlético Madrid - Levante
    Ne 05.01. 20:00 Valladolid - Leganés
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 11 1 3 41:18 34
    2. 15 10 4 1 32:11 34
    3. 16 9 4 3 20:15 31
    4. 16 8 3 5 26:18 27
    5. 16 7 6 3 24:16 27
    6. 16 7 5 4 19:12 26
    7. 16 6 8 2 16:10 26
    8. 16 7 5 4 26:23 26
    9. 16 7 3 6 23:20 24
    10. 16 5 8 3 22:18 23
    11. 16 6 4 6 22:27 22
    12. 16 6 2 8 20:25 20
    13. 16 5 4 7 28:24 19
    14. 16 4 7 5 14:18 19
    15. 16 5 3 8 17:23 18
    16. 16 4 3 9 15:28 15
    17. 16 4 2 10 16:28 14
    18. 16 3 4 9 12:23 13
    19. 16 2 3 11 11:27 9
    20. 16 2 3 11 10:30 9