Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 14018
  • Návštěvy: 237/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12542
    Týden:
    237
    Dnes:
    32
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 10:15 Luhačovice - Slušovice 1:0 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Napajedla - Kvasice 0:3 (0:2)
    So 10.08. 17:00 Bystřice p.H. - Velké Karlovice 3:0 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Morkovice - Holešov 0:3 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Boršice - Štítná n.Vláří 4:3 np (3:3)
    Ne 11.08. 17:00 Nevšová - Baťov 1930 0:1 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Provodov - Nedašov 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 17.08. 14:30 Slušovice - Morkovice 2:3 np (2:2)
    So 17.08. 16:30 Holešov - Nevšová 3:1 (2:0)
    So 17.08. 16:30 Velké Karlovice - Luhačovice 2:6 (1:4)
    So 17.08. 16:30 Štítná n.Vláří - Bystřice p.H. 2:3 np (2:2)
    Ne 18.08. 10:15 Kvasice - Boršice 2:1 (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Nedašov - Napajedla 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Baťov 1930 - Provodov 4:2 (1:0)

    4.kolo

    So 24.08. 10:15 Luhačovice - Štítná n.Vláří 7:1 (3:1)
    So 24.08. 16:30 Napajedla - Boršice 3:0 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Bystřice p.H. - Kvasice 0:3 (0:1)
    So 24.08. 16:30 Morkovice - Velké Karlovice 4:0 (3:0)
    So 24.08. 16:30 Provodov - Holešov 1:2 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Nevšová - Slušovice 3:2 np (2:2)
    Ne 25.08. 16:30 Nedašov - Baťov 1930 4:2 (1:1)

    5.kolo

    30.08. 18:30 Baťov 1930 - Napajedla 3:1 (1:1)
    So 31.08. 16:00 Holešov - Nedašov 3:0 (0:0)
    So 31.08. 16:00 Slušovice - Provodov 1:5 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Velké Karlovice - Nevšová 0:1 (0:0)
    So 31.08. 16:00 Kvasice - Luhačovice 5:0 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Štítná n.Vláří - Morkovice 2:5 (2:1)
    Ne 01.09. 16:00 Boršice - Bystřice p.H. 3:1 (2:0)

    6.kolo

    06.09. 18:30 Baťov 1930 - Holešov 3:0 (1:0)
    So 07.09. 10:15 Luhačovice - Boršice 1:2 np (1:1)
    So 07.09. 16:00 Provodov - Velké Karlovice 3:1 (2:0)
    So 07.09. 16:05 Morkovice - Kvasice 2:3 np (2:2)
    Ne 08.09. 16:00 Napajedla - Bystřice p.H. 2:1 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Nevšová - Štítná n.Vláří 3:4 np (3:3)
    Ne 08.09. 16:00 Nedašov - Slušovice 1:3 (1:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Holešov - Napajedla 0:3 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Slušovice - Baťov 1930 0:4 (0:2)
    So 14.09. 16:00 Velké Karlovice - Nedašov 2:0 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Štítná n.Vláří - Provodov 1:2 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Kvasice - Nevšová 6:0 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Bystřice p.H. - Luhačovice 2:1 np (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Boršice - Morkovice 0:8 (0:3)

    8.kolo

    20.09. 18:30 Baťov 1930 - Velké Karlovice 5:0 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Napajedla - Luhačovice 4:1 (0:1)
    So 21.09. 15:30 Morkovice - Bystřice p.H. 4:0 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Provodov - Kvasice 0:4 (0:1)
    So 21.09. 15:30 Holešov - Slušovice 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Nevšová - Boršice 4:2 (2:1)
    Ne 22.09. 15:30 Nedašov - Štítná n.Vláří 2:1 np (1:1)

    9.kolo

    So 28.09. 10:15 Luhačovice - Morkovice 2:3 np (2:2)
    So 28.09. 15:30 Slušovice - Napajedla 3:2 np (2:2)
    So 28.09. 15:30 Velké Karlovice - Holešov 3:5 (1:3)
    So 28.09. 15:30 Kvasice - Nedašov 3:1 (2:1)
    So 28.09. 15:30 Bystřice p.H. - Nevšová 4:1 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Štítná n.Vláří - Baťov 1930 0:3 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Boršice - Provodov 5:0 (1:0)

    11.kolo

    So 12.10. 10:15 Luhačovice - Provodov 8:0 (5:0)
    So 12.10. 15:00 Velké Karlovice - Napajedla 3:2 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Kvasice - Holešov 3:1 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Bystřice p.H. - Nedašov 3:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Morkovice - Nevšová 4:2 (1:2)
    Ne 13.10. 15:00 Štítná n.Vláří - Slušovice 2:3 np (2:2)
    Ne 13.10. 15:00 Boršice - Baťov 1930 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 10:30 Holešov - Boršice 3:1 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Provodov - Morkovice 2:1 np (1:1)
    So 19.10. 14:30 Baťov 1930 - Bystřice p.H. 4:1 (1:1)
    So 19.10. 14:30 Slušovice - Kvasice 0:1 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Velké Karlovice - Štítná n.Vláří 2:3 np (2:2)
    Ne 20.10. 14:30 Napajedla - Nevšová 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Nedašov - Luhačovice 2:3 np (2:2)

    13.kolo

    So 26.10. 10:15 Luhačovice - Baťov 1930 3:0 (1:0)
    So 26.10. 14:00 Kvasice - Velké Karlovice 5:0 (3:0)
    So 26.10. 14:00 Bystřice p.H. - Holešov 2:3 np (2:2)
    Ne 27.10. 14:00 Štítná n.Vláří - Napajedla 0:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:00 Boršice - Slušovice 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:00 Morkovice - Nedašov 4:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Nevšová - Provodov 2:4 (1:1)

    1.kolo

    01.11. 18:30 Baťov 1930 - Morkovice 4:2 (3:1)
    So 02.11. 13:30 Provodov - Napajedla 2:3 np (2:2)
    So 02.11. 13:30 Holešov - Luhačovice 1:2 np (1:1)
    So 02.11. 13:30 Slušovice - Bystřice p.H. 1:0 (1:0)
    So 02.11. 13:30 Velké Karlovice - Boršice 2:4 (2:1)
    So 02.11. 13:30 Štítná n.Vláří - Kvasice 2:0 (0:0)
    Ne 03.11. 13:30 Nedašov - Nevšová 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Baťov 1930 - Kvasice 3:4 (0:2)
    So 05.10. 15:00 Holešov - Štítná n.Vláří 6:1 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Slušovice - Velké Karlovice 0:3 (0:3)
    Ne 06.10. 15:00 Napajedla - Morkovice 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Nevšová - Luhačovice 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Nedašov - Boršice 4:2 (3:0)
    So 09.11. 13:30 Provodov - Bystřice p.H. 2:4 (1:2)

    15.kolo

    So 21.03. 15:00 Kvasice - Napajedla
    So 21.03. 15:00 Velké Karlovice - Bystřice p.H.
    So 21.03. 15:00 Slušovice - Luhačovice
    So 21.03. 15:00 Holešov - Morkovice
    Ne 22.03. 15:00 Štítná n.Vláří - Boršice
    Ne 22.03. 15:00 Baťov 1930 - Nevšová
    Ne 22.03. 15:00 Nedašov - Provodov

    16.kolo

    So 28.03. 00:00 Napajedla - Nedašov
    So 28.03. 00:00 Provodov - Baťov 1930
    So 28.03. 00:00 Nevšová - Holešov
    So 28.03. 00:00 Morkovice - Slušovice
    So 28.03. 00:00 Luhačovice - Velké Karlovice
    So 28.03. 00:00 Bystřice p.H. - Štítná n.Vláří
    So 28.03. 00:00 Boršice - Kvasice

    17.kolo

    So 04.04. 00:00 Boršice - Napajedla
    So 04.04. 00:00 Kvasice - Bystřice p.H.
    So 04.04. 00:00 Štítná n.Vláří - Luhačovice
    So 04.04. 00:00 Velké Karlovice - Morkovice
    So 04.04. 00:00 Slušovice - Nevšová
    So 04.04. 00:00 Holešov - Provodov
    So 04.04. 00:00 Baťov 1930 - Nedašov

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Napajedla - Baťov 1930
    So 11.04. 00:00 Nedašov - Holešov
    So 11.04. 00:00 Provodov - Slušovice
    So 11.04. 00:00 Nevšová - Velké Karlovice
    So 11.04. 00:00 Morkovice - Štítná n.Vláří
    So 11.04. 00:00 Luhačovice - Kvasice
    So 11.04. 00:00 Bystřice p.H. - Boršice

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Bystřice p.H. - Napajedla
    So 18.04. 00:00 Boršice - Luhačovice
    So 18.04. 00:00 Kvasice - Morkovice
    So 18.04. 00:00 Štítná n.Vláří - Nevšová
    So 18.04. 00:00 Velké Karlovice - Provodov
    So 18.04. 00:00 Slušovice - Nedašov
    So 18.04. 00:00 Holešov - Baťov 1930

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Napajedla - Holešov
    So 25.04. 00:00 Baťov 1930 - Slušovice
    So 25.04. 00:00 Nedašov - Velké Karlovice
    So 25.04. 00:00 Provodov - Štítná n.Vláří
    So 25.04. 00:00 Nevšová - Kvasice
    So 25.04. 00:00 Morkovice - Boršice
    So 25.04. 00:00 Luhačovice - Bystřice p.H.

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Luhačovice - Napajedla
    So 02.05. 00:00 Bystřice p.H. - Morkovice
    So 02.05. 00:00 Boršice - Nevšová
    So 02.05. 00:00 Kvasice - Provodov
    So 02.05. 00:00 Štítná n.Vláří - Nedašov
    So 02.05. 00:00 Velké Karlovice - Baťov 1930
    So 02.05. 00:00 Slušovice - Holešov

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 Napajedla - Slušovice
    So 09.05. 00:00 Holešov - Velké Karlovice
    So 09.05. 00:00 Baťov 1930 - Štítná n.Vláří
    So 09.05. 00:00 Nedašov - Kvasice
    So 09.05. 00:00 Provodov - Boršice
    So 09.05. 00:00 Nevšová - Bystřice p.H.
    So 09.05. 00:00 Morkovice - Luhačovice

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Morkovice - Napajedla
    So 16.05. 00:00 Luhačovice - Nevšová
    So 16.05. 00:00 Bystřice p.H. - Provodov
    So 16.05. 00:00 Boršice - Nedašov
    So 16.05. 00:00 Kvasice - Baťov 1930
    So 16.05. 00:00 Štítná n.Vláří - Holešov
    So 16.05. 00:00 Velké Karlovice - Slušovice

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Napajedla - Velké Karlovice
    So 23.05. 00:00 Slušovice - Štítná n.Vláří
    So 23.05. 00:00 Holešov - Kvasice
    So 23.05. 00:00 Baťov 1930 - Boršice
    So 23.05. 00:00 Nedašov - Bystřice p.H.
    So 23.05. 00:00 Provodov - Luhačovice
    So 23.05. 00:00 Nevšová - Morkovice

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 Nevšová - Napajedla
    So 30.05. 00:00 Morkovice - Provodov
    So 30.05. 00:00 Luhačovice - Nedašov
    So 30.05. 00:00 Bystřice p.H. - Baťov 1930
    So 30.05. 00:00 Boršice - Holešov
    So 30.05. 00:00 Kvasice - Slušovice
    So 30.05. 00:00 Štítná n.Vláří - Velké Karlovice

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Napajedla - Štítná n.Vláří
    So 06.06. 00:00 Velké Karlovice - Kvasice
    So 06.06. 00:00 Slušovice - Boršice
    So 06.06. 00:00 Holešov - Bystřice p.H.
    So 06.06. 00:00 Baťov 1930 - Luhačovice
    So 06.06. 00:00 Nedašov - Morkovice
    So 06.06. 00:00 Provodov - Nevšová

    14.kolo

    So 13.06. 00:00 Napajedla - Provodov
    So 13.06. 00:00 Nevšová - Nedašov
    So 13.06. 00:00 Morkovice - Baťov 1930
    So 13.06. 00:00 Luhačovice - Holešov
    So 13.06. 00:00 Bystřice p.H. - Slušovice
    So 13.06. 00:00 Boršice - Velké Karlovice
    So 13.06. 00:00 Kvasice - Štítná n.Vláří
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 1 0 1 41:10 35
    2. 13 9 0 0 4 36:18 27
    3. 13 8 1 1 3 30:19 27
    4. 13 6 2 3 2 35:19 25
    5. 13 6 2 2 3 39:22 24
    6. 13 7 1 1 4 25:19 24
    7. 13 5 2 0 6 25:31 19
    8. 13 5 1 1 6 24:36 18
    9. 13 4 2 1 6 22:25 17
    10. 13 4 1 1 7 21:27 15
    11. 13 2 2 2 7 13:26 12
    12. 13 1 2 4 6 20:38 11
    13. 13 3 0 1 9 18:40 10
    14. 13 2 1 1 9 17:36 9