Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 14031
  • Návštěvy: 84/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jeseník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1889
    Týden:
    84
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.08. 10:00 Černá Voda - Skorošice 9:0 (3:0)
    So 03.08. 14:00 SK Řetězárna B - Mikulovice 5:9 (1:4)
    So 03.08. 16:00 Bělá p. P. - Vápenná 4:2 (2:1)
    So 03.08. 17:00 Javorník - Velká Kraš 7:3 (5:2)
    So 03.08. 17:00 Supíkovice - Lipová-lázně 3:5 (1:1)
    So 03.08. 17:00 Vidnava - Bernartice B 5:1 (4:0)
    Po 28.10. 14:30 Velké Kunětice - St. Červená Voda 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 10.08. 15:00 Velká Kraš - Supíkovice 4:2 (1:2)
    So 10.08. 15:00 Mikulovice - Javorník 3:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Vápenná - St. Červená Voda 3:2 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Černá Voda - Velké Kunětice 5:4 (3:1)
    Ne 11.08. 11:30 Bernartice B - Skorošice 6:1 (4:0)
    Ne 11.08. 14:00 Lipová-lázně - Vidnava 4:5 (2:0)
    Ne 11.08. 14:00 SK Řetězárna B - Bělá p. P. 0:7 (0:4)

    3.kolo

    So 17.08. 15:00 Skorošice - Lipová-lázně 2:8 (1:4)
    So 17.08. 16:00 Velké Kunětice - Bernartice B 5:1 (4:0)
    So 17.08. 16:30 Javorník - Bělá p. P. 1:2 np (1:1)
    So 17.08. 16:30 Supíkovice - Mikulovice 1:3 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Vidnava - Velká Kraš 2:3 np (2:2)
    So 17.08. 16:30 St. Červená Voda - Černá Voda 2:4 (1:4)
    Ne 18.08. 12:15 SK Řetězárna B - Vápenná 3:5 (1:1)

    4.kolo

    So 24.08. 10:00 Mikulovice - Vidnava 7:1 (4:0)
    So 24.08. 15:00 Velká Kraš - Skorošice 12:0 (6:0)
    So 24.08. 15:30 Lipová-lázně - Velké Kunětice 1:3 (1:2)
    So 24.08. 16:00 Bělá p. P. - Supíkovice 2:3 (1:1)
    So 24.08. 16:30 Černá Voda - Vápenná 1:4 (1:1)
    So 24.08. 16:30 Javorník - SK Řetězárna B 3:0k
    Ne 25.08. 11:30 Bernartice B - St. Červená Voda 1:3 (1:3)

    5.kolo

    So 31.08. 15:00 Skorošice - Mikulovice 2:9 (0:4)
    So 31.08. 16:00 Velké Kunětice - Velká Kraš 2:1 (2:0)
    So 31.08. 16:30 Javorník - Vápenná 2:3 np (2:2)
    So 31.08. 16:30 Vidnava - Bělá p. P. 2:6 (0:3)
    So 31.08. 16:30 St. Červená Voda - Lipová-lázně 6:1 (3:0)
    So 31.08. 16:30 Černá Voda - Bernartice B 5:0 (4:0)
    Ne 01.09. 14:00 SK Řetězárna B - Supíkovice 5:1 (3:1)

    6.kolo

    So 07.09. 14:00 Vápenná - Bernartice B 10:1 (3:1)
    So 07.09. 15:00 Velká Kraš - St. Červená Voda 2:5 (1:2)
    So 07.09. 15:00 Mikulovice - Velké Kunětice 3:1 (1:1)
    So 07.09. 15:30 Lipová-lázně - Černá Voda 1:2 np (1:1)
    So 07.09. 16:00 Bělá p. P. - Skorošice 7:1 (3:1)
    So 07.09. 16:00 Vidnava - SK Řetězárna B 6:2 (2:2)
    So 07.09. 16:00 Javorník - Supíkovice 7:0 (4:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Supíkovice - Vápenná 2:3 (0:2)
    So 14.09. 16:00 Vidnava - Javorník 0:6 (0:2)
    So 14.09. 16:00 Velké Kunětice - Bělá p. P. 0:2 (0:0)
    So 14.09. 16:00 St. Červená Voda - Mikulovice 1:5 (0:4)
    So 14.09. 16:00 Černá Voda - Velká Kraš 4:2 (2:1)
    Ne 15.09. 11:30 Bernartice B - Lipová-lázně 3:4 (2:1)
    Ne 15.09. 14:00 SK Řetězárna B - Skorošice 3:0 (0:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:00 Velká Kraš - Bernartice B 4:1 (3:1)
    So 21.09. 15:00 Mikulovice - Černá Voda 1:0 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Vápenná - Lipová-lázně 6:4 (3:3)
    So 21.09. 15:30 Bělá p. P. - St. Červená Voda 5:2 (2:0)
    So 21.09. 15:30 Velké Kunětice - SK Řetězárna B 3:0 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Javorník - Skorošice 4:1 (2:1)
    So 21.09. 15:30 Supíkovice - Vidnava 2:1 (2:1)

    9.kolo

    So 28.09. 15:00 Skorošice - Supíkovice 0:8 (0:4)
    So 28.09. 15:30 Vidnava - Vápenná 2:6 (0:2)
    So 28.09. 15:30 Velké Kunětice - Javorník 0:4 (0:3)
    So 28.09. 15:30 Černá Voda - Bělá p. P. 0:4 (0:2)
    So 28.09. 15:30 Lipová-lázně - Velká Kraš 5:4 np (4:4)
    Ne 29.09. 11:30 Bernartice B - Mikulovice 0:6 (0:3)
    Ne 29.09. 14:00 SK Řetězárna B - St. Červená Voda 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Vápenná - Velká Kraš 8:0 (3:0)
    So 05.10. 15:00 Mikulovice - Lipová-lázně 8:1 (2:1)
    So 05.10. 15:00 Bělá p. P. - Bernartice B 3:0k
    So 05.10. 15:00 Javorník - St. Červená Voda 2:0 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Supíkovice - Velké Kunětice 2:3 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Vidnava - Skorošice 3:0k
    So 05.10. 15:30 Černá Voda - SK Řetězárna B 5:2 (1:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Skorošice - Vápenná 0:13 (0:7)
    So 12.10. 15:00 Velké Kunětice - Vidnava 8:1 (4:0)
    So 12.10. 15:00 St. Červená Voda - Supíkovice 3:4 np (3:3)
    So 12.10. 15:00 Černá Voda - Javorník 3:1 (3:1)
    So 12.10. 15:00 Lipová-lázně - Bělá p. P. 0:5 (0:2)
    So 12.10. 15:00 Velká Kraš - Mikulovice 0:5 (0:3)
    Ne 13.10. 11:30 Bernartice B - SK Řetězárna B 1:3 (0:1)

    12.kolo

    So 19.10. 10:00 Skorošice - Velké Kunětice 2:0 (1:0)
    So 19.10. 14:30 Vápenná - Mikulovice 0:4 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Bělá p. P. - Velká Kraš 6:0 (1:0)
    So 19.10. 14:30 Lipová-lázně - SK Řetězárna B 7:0 (3:0)
    So 19.10. 14:30 Javorník - Bernartice B 12:0 (5:0)
    So 19.10. 14:30 Supíkovice - Černá Voda 1:0 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Vidnava - St. Červená Voda 1:3 (0:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Velké Kunětice - Vápenná 7:0 (4:0)
    So 26.10. 14:30 St. Červená Voda - Skorošice 8:2 (8:2)
    So 26.10. 14:30 Černá Voda - Vidnava 17:1 (5:1)
    So 26.10. 14:30 Lipová-lázně - Javorník 0:1 np (0:0)
    So 26.10. 14:30 Mikulovice - Bělá p. P. 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 11:30 Bernartice B - Supíkovice 0:5 (0:2)
    Ne 27.10. 14:00 SK Řetězárna B - Velká Kraš 5:2 (3:1)

    14.kolo

    So 02.11. 14:00 Vápenná - Bělá p. P. 3:2 np (2:2)
    So 02.11. 14:00 Mikulovice - SK Řetězárna B 7:0 (6:0)
    So 02.11. 14:00 Velká Kraš - Javorník 1:3 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Lipová-lázně - Supíkovice 2:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Skorošice - Černá Voda 0:8 (0:4)
    So 02.11. 14:00 St. Červená Voda - Velké Kunětice 1:2 (0:2)
    Ne 03.11. 11:30 Bernartice B - Vidnava 5:7 (2:4)

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Vápenná - SK Řetězárna B
    So 28.03. 15:00 Bělá p. P. - Javorník
    So 28.03. 15:00 Mikulovice - Supíkovice
    So 28.03. 15:00 Velká Kraš - Vidnava
    So 28.03. 15:00 Lipová-lázně - Skorošice
    So 28.03. 15:00 Černá Voda - St. Červená Voda
    Ne 29.03. 11:30 Bernartice B - Velké Kunětice

    17.kolo

    So 04.04. 15:00 Skorošice - Velká Kraš
    So 04.04. 15:30 Vápenná - Černá Voda
    So 04.04. 15:30 St. Červená Voda - Bernartice B
    So 04.04. 15:30 Velké Kunětice - Lipová-lázně
    So 04.04. 15:30 Vidnava - Mikulovice
    So 04.04. 15:30 Supíkovice - Bělá p. P.
    So 04.04. 15:30 SK Řetězárna B - Javorník

    18.kolo

    So 11.04. 15:00 Mikulovice - Skorošice
    So 11.04. 15:00 Velká Kraš - Velké Kunětice
    So 11.04. 15:30 Vápenná - Javorník
    So 11.04. 15:30 Bělá p. P. - Vidnava
    So 11.04. 15:30 Lipová-lázně - St. Červená Voda
    Ne 12.04. 11:30 Bernartice B - Černá Voda
    Ne 12.04. 14:00 Supíkovice - SK Řetězárna B

    19.kolo

    So 18.04. 15:00 Skorošice - Bělá p. P.
    So 18.04. 16:00 Černá Voda - Lipová-lázně
    So 18.04. 16:00 St. Červená Voda - Velká Kraš
    So 18.04. 16:00 Velké Kunětice - Mikulovice
    So 18.04. 16:00 SK Řetězárna B - Vidnava
    So 18.04. 16:00 Supíkovice - Javorník
    Ne 19.04. 11:30 Bernartice B - Vápenná

    20.kolo

    So 25.04. 15:00 Mikulovice - St. Červená Voda
    So 25.04. 15:00 Velká Kraš - Černá Voda
    So 25.04. 15:30 Lipová-lázně - Bernartice B
    So 25.04. 16:00 Vápenná - Supíkovice
    So 25.04. 16:00 Javorník - Vidnava
    So 25.04. 16:00 Bělá p. P. - Velké Kunětice
    Ne 26.04. 14:00 Skorošice - SK Řetězárna B

    21.kolo

    So 02.05. 15:00 Skorošice - Javorník
    So 02.05. 15:30 Lipová-lázně - Vápenná
    So 02.05. 16:00 Velké Kunětice - SK Řetězárna B
    So 02.05. 16:30 Černá Voda - Mikulovice
    So 02.05. 16:30 St. Červená Voda - Bělá p. P.
    So 02.05. 16:30 Vidnava - Supíkovice
    Ne 03.05. 11:30 Bernartice B - Velká Kraš

    22.kolo

    So 09.05. 15:00 Mikulovice - Bernartice B
    So 09.05. 15:00 Velká Kraš - Lipová-lázně
    So 09.05. 16:00 Bělá p. P. - Černá Voda
    So 09.05. 16:30 Vápenná - Vidnava
    So 09.05. 16:30 Supíkovice - Skorošice
    So 09.05. 16:30 Javorník - Velké Kunětice
    Ne 10.05. 14:00 St. Červená Voda - SK Řetězárna B

    23.kolo

    So 16.05. 15:00 Velká Kraš - Vápenná
    So 16.05. 15:00 Skorošice - Vidnava
    So 16.05. 15:30 Lipová-lázně - Mikulovice
    So 16.05. 16:00 Velké Kunětice - Supíkovice
    So 16.05. 17:00 SK Řetězárna B - Černá Voda
    So 16.05. 17:00 St. Červená Voda - Javorník
    Ne 17.05. 11:30 Bernartice B - Bělá p. P.

    24.kolo

    So 23.05. 15:00 Mikulovice - Velká Kraš
    So 23.05. 16:00 Bělá p. P. - Lipová-lázně
    So 23.05. 17:00 Vápenná - Skorošice
    So 23.05. 17:00 Vidnava - Velké Kunětice
    So 23.05. 17:00 Supíkovice - St. Červená Voda
    So 23.05. 17:00 Javorník - Černá Voda
    Ne 24.05. 14:00 SK Řetězárna B - Bernartice B

    25.kolo

    So 30.05. 15:00 Mikulovice - Vápenná
    So 30.05. 15:00 Velká Kraš - Bělá p. P.
    So 30.05. 15:30 SK Řetězárna B - Lipová-lázně
    So 30.05. 16:00 Velké Kunětice - Skorošice
    So 30.05. 17:00 Černá Voda - Supíkovice
    So 30.05. 17:00 St. Červená Voda - Vidnava
    Ne 31.05. 11:30 Bernartice B - Javorník

    26.kolo

    So 06.06. 15:00 Skorošice - St. Červená Voda
    So 06.06. 16:00 Bělá p. P. - Mikulovice
    So 06.06. 17:00 Vápenná - Velké Kunětice
    So 06.06. 17:00 Vidnava - Černá Voda
    So 06.06. 17:00 Supíkovice - Bernartice B
    So 06.06. 17:00 Javorník - Lipová-lázně
    Ne 07.06. 14:00 Velká Kraš - SK Řetězárna B

    15.kolo

    So 13.06. 15:00 Skorošice - Bernartice B
    So 13.06. 16:00 Velké Kunětice - Černá Voda
    So 13.06. 17:00 St. Červená Voda - Vápenná
    So 13.06. 17:00 Vidnava - Lipová-lázně
    So 13.06. 17:00 Supíkovice - Velká Kraš
    So 13.06. 17:00 Javorník - Mikulovice
    Ne 14.06. 14:00 Bělá p. P. - SK Řetězárna B
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 13 0 0 1 70:14 39
    2. 14 11 1 1 1 55:13 36
    3. 14 9 1 2 2 53:14 31
    4. 14 9 2 0 3 64:34 31
    5. 14 9 1 0 4 62:23 29
    6. 14 8 0 0 6 38:24 24
    7. 14 6 0 1 7 38:33 19
    8. 14 5 1 2 6 42:47 19
    9. 14 5 1 0 8 34:38 17
    10. 14 5 0 1 8 37:69 16
    11. 14 5 0 0 9 30:57 15
    12. 14 3 1 1 9 37:54 12
    13. 14 1 0 0 13 20:73 3
    14. 14 1 0 0 13 11:98 3