Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 30. března 2020
svátek má Arnošt.
Hlavní menu
  • ID: 14039
  • Návštěvy: 31/2
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1404
    Týden:
    31
    Dnes:
    5
    On-line:
    2

    5.kolo

    So 31.08. 11:00 Protivanov - Rapotín 4:5 (2:2)
    Ne 01.09. 13:45 Loštice - Velké Losiny 1:2 (1:2)
    Ne 01.09. 13:45 Haňovice - Kostelec 4:1 (2:0)
    Ne 01.09. 13:45 Slavonín - Šumvald 6:0 (4:0)
    St 25.09. 16:00 Dolany - Sokol Olšany 5:2 (4:1)

    6.kolo

    So 07.09. 10:00 Kostelec - Slavonín 3:2 (1:0)
    So 07.09. 10:00 Rapotín - Haňovice 2:6 (1:3)
    Ne 08.09. 10:00 Velké Losiny - Šumvald 4:1 (2:0)
    Ne 08.09. 13:30 Loštice - Sokol Olšany 2:1 (2:1)
    Čt 12.09. 16:30 Dolany - Protivanov 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 11:00 Protivanov - Loštice 1:3 (1:2)
    So 14.09. 12:15 Sokol Olšany - Velké Losiny 0:3 (0:1)
    So 14.09. 13:45 Slavonín - Rapotín 3:2 (2:0)
    Ne 15.09. 13:45 Haňovice - Dolany 3:7 (0:3)
    Ne 15.09. 13:45 Šumvald - Kostelec 2:1 (2:1)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Velké Losiny - Kostelec 2:1 np (1:1)
    So 21.09. 10:00 Rapotín - Šumvald 3:6 (3:1)
    So 21.09. 13:00 Loštice - Haňovice 1:4 (1:1)
    Ne 22.09. 10:00 Sokol Olšany - Protivanov 4:1 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Dolany - Slavonín 7:1 (4:1)

    9.kolo

    So 28.09. 11:00 Protivanov - Velké Losiny 0:1 np (0:0)
    Ne 29.09. 10:00 Kostelec - Rapotín 1:2 (0:0)
    Ne 29.09. 13:15 Haňovice - Sokol Olšany 9:0 (6:0)
    Ne 29.09. 13:15 Slavonín - Loštice 9:3 (3:1)
    Ne 29.09. 13:15 Šumvald - Dolany 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 05.10. 10:00 Kostelec - Protivanov 6:0 (2:0)
    So 05.10. 10:00 Rapotín - Sokol Olšany 7:2 (5:0)
    Ne 06.10. 10:00 Velké Losiny - Slavonín 1:2 (0:0)
    Ne 06.10. 12:45 Šumvald - Haňovice 0:1 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Dolany - Loštice 5:3 (4:1)

    3.kolo

    So 12.10. 11:00 Protivanov - Šumvald 4:3 (1:1)
    So 12.10. 12:15 Sokol Olšany - Kostelec 1:8 (0:3)
    So 12.10. 15:00 Dolany - Velké Losiny 3:2 (2:1)
    Ne 13.10. 11:00 Loštice - Rapotín 5:4 np (3:2)
    Ne 13.10. 12:45 Haňovice - Slavonín 3:2 (0:1)

    2.kolo

    So 19.10. 10:00 Velké Losiny - Haňovice 4:2 (2:1)
    So 19.10. 10:00 Kostelec - Loštice 3:0 (2:0)
    So 19.10. 10:00 Rapotín - Dolany 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 12:15 Šumvald - Sokol Olšany 2:1 (1:1)
    Po 28.10. 10:00 Slavonín - Protivanov 9:1 (3:0)

    1.kolo

    So 26.10. 10:00 Rapotín - Velké Losiny 1:3 (0:2)
    So 26.10. 10:00 Loštice - Šumvald 2:1 (1:0)
    So 26.10. 11:00 Protivanov - Haňovice 0:5 (0:2)
    So 02.11. 10:00 Sokol Olšany - Slavonín 2:5 (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Dolany - Kostelec 1:2 (1:1)

    10.kolo

    Ne 12.04. 13:15 Velké Losiny - Rapotín
    Ne 12.04. 13:15 Kostelec - Dolany
    Ne 12.04. 13:15 Šumvald - Loštice
    Ne 12.04. 13:15 Slavonín - Sokol Olšany
    Ne 12.04. 13:15 Haňovice - Protivanov

    11.kolo

    Ne 19.04. 13:45 Haňovice - Velké Losiny
    Ne 19.04. 13:45 Protivanov - Slavonín
    Ne 19.04. 13:45 Sokol Olšany - Šumvald
    Ne 19.04. 13:45 Loštice - Kostelec
    Ne 19.04. 13:45 Dolany - Rapotín

    12.kolo

    So 25.04. 10:00 Rapotín - Loštice
    Ne 26.04. 13:45 Velké Losiny - Dolany
    Ne 26.04. 13:45 Kostelec - Sokol Olšany
    Ne 26.04. 13:45 Šumvald - Protivanov
    Ne 26.04. 13:45 Slavonín - Haňovice

    13.kolo

    Ne 03.05. 14:15 Slavonín - Velké Losiny
    Ne 03.05. 14:15 Haňovice - Šumvald
    Ne 03.05. 14:15 Protivanov - Kostelec
    Ne 03.05. 14:15 Sokol Olšany - Rapotín
    Ne 03.05. 14:15 Loštice - Dolany

    14.kolo

    So 09.05. 10:00 Rapotín - Protivanov
    Ne 10.05. 14:15 Velké Losiny - Loštice
    Ne 10.05. 14:15 Sokol Olšany - Dolany
    Ne 10.05. 14:15 Kostelec - Haňovice
    Ne 10.05. 14:15 Šumvald - Slavonín

    15.kolo

    So 16.05. 14:45 Slavonín - Kostelec
    Ne 17.05. 14:45 Šumvald - Velké Losiny
    Ne 17.05. 14:45 Haňovice - Rapotín
    Ne 17.05. 14:45 Protivanov - Dolany
    Ne 17.05. 14:45 Sokol Olšany - Loštice

    16.kolo

    So 23.05. 10:00 Rapotín - Slavonín
    Ne 24.05. 14:45 Velké Losiny - Sokol Olšany
    Ne 24.05. 14:45 Loštice - Protivanov
    Ne 24.05. 14:45 Dolany - Haňovice
    Ne 24.05. 14:45 Kostelec - Šumvald

    17.kolo

    So 30.05. 14:45 Slavonín - Dolany
    Ne 31.05. 14:45 Kostelec - Velké Losiny
    Ne 31.05. 14:45 Šumvald - Rapotín
    Ne 31.05. 14:45 Haňovice - Loštice
    Ne 31.05. 14:45 Protivanov - Sokol Olšany

    18.kolo

    So 06.06. 10:00 Rapotín - Kostelec
    Ne 07.06. 14:45 Velké Losiny - Protivanov
    Ne 07.06. 14:45 Sokol Olšany - Haňovice
    Ne 07.06. 14:45 Loštice - Slavonín
    Ne 07.06. 14:45 Dolany - Šumvald
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 7 0 0 2 37:17 21
    2. 9 7 0 0 2 32:16 21
    3. 9 5 2 0 2 20:11 19
    4. 9 6 0 0 3 39:22 18
    5. 9 5 0 1 3 26:13 16
    6. 9 4 0 0 5 17:22 12
    7. 9 3 1 0 5 19:30 11
    8. 9 3 0 1 5 26:30 10
    9. 9 1 0 1 7 12:38 4
    10. 9 1 0 0 8 13:42 3