Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 14049
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    797
    Týden:
    19
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    Čt 22.08. 17:45 1.FC Slovácko B - Staré Město 2:10 (1:6)
    So 24.08. 09:30 Rožnov p.R. - Uherský Brod 1:3 (0:1)
    So 24.08. 11:15 Zlín B - Slavičín 8:2 (7:2)
    So 24.08. 11:15 Holešov - Bojkovice 1:3 (0:2)
    Ne 25.08. 11:15 HS Kroměříž B - Val. Klobouky 0k:3
    St 11.09. 17:45 Baťov 1930 - Kunovice 2:1 (1:1)

    3.kolo

    Čt 29.08. 17:00 Staré Město - Zlín B 4:3 (3:1)
    So 31.08. 11:15 Bojkovice - Rožnov p.R. 4:0 (1:0)
    So 31.08. 11:15 Kunovice - Holešov 1:4 (0:3)
    So 31.08. 11:15 Slavičín - Baťov 1930 2:7 (2:3)
    Ne 01.09. 11:15 Val. Klobouky - 1.FC Slovácko B 8:4 (4:2)
    Ne 01.09. 11:15 Uherský Brod - HS Kroměříž B 4:2 (3:1)

    4.kolo

    So 07.09. 09:30 Rožnov p.R. - Kunovice 3:1 (2:0)
    So 07.09. 11:15 Zlín B - Baťov 1930 3:4 (2:4)
    So 07.09. 11:15 Holešov - Slavičín 5:1 (1:0)
    So 07.09. 11:15 HS Kroměříž B - Bojkovice 3:4 (2:3)
    Ne 08.09. 11:15 1.FC Slovácko B - Uherský Brod 2:8 (0:3)
    Čt 19.09. 17:45 Staré Město - Val. Klobouky 6:2 (4:0)

    5.kolo

    So 14.09. 11:15 Val. Klobouky - Zlín B 2:3 np (2:1)
    So 14.09. 11:15 Uherský Brod - Staré Město 6:2 (2:0)
    So 14.09. 11:15 Bojkovice - 1.FC Slovácko B 6:5 np (2:2)
    So 14.09. 11:15 Kunovice - HS Kroměříž B 4:1 (1:1)
    So 14.09. 11:15 Slavičín - Rožnov p.R. 1:4 (0:1)
    So 14.09. 11:15 Baťov 1930 - Holešov 4:3 (3:1)

    6.kolo

    So 21.09. 11:15 Zlín B - Holešov 3:2 np (1:2)
    So 21.09. 11:15 Rožnov p.R. - Baťov 1930 2:0 (1:0)
    So 21.09. 11:15 Val. Klobouky - Uherský Brod 1:10 (0:4)
    Ne 22.09. 11:15 HS Kroměříž B - Slavičín 1:6 (1:2)
    Ne 22.09. 11:15 1.FC Slovácko B - Kunovice 1:8 (0:5)
    Ne 22.09. 11:15 Staré Město - Bojkovice 6:5 (3:0)

    7.kolo

    So 28.09. 11:15 Uherský Brod - Zlín B 4:2 (1:2)
    So 28.09. 11:15 Bojkovice - Val. Klobouky 11:1 (3:0)
    So 28.09. 11:15 Kunovice - Staré Město 0:1 (0:0)
    So 28.09. 11:15 Slavičín - 1.FC Slovácko B 3:0k
    So 28.09. 11:15 Baťov 1930 - HS Kroměříž B 6:7 (4:1)
    So 28.09. 11:15 Holešov - Rožnov p.R. 3:1 (0:0)

    8.kolo

    So 05.10. 11:15 Zlín B - Rožnov p.R. 1:7 (1:3)
    So 05.10. 11:15 HS Kroměříž B - Holešov 0:5 (0:2)
    So 05.10. 11:15 Staré Město - Slavičín 4:3 (1:2)
    So 05.10. 11:15 Val. Klobouky - Kunovice 3:4 np (1:2)
    So 05.10. 11:15 Uherský Brod - Bojkovice 3:1 (1:1)
    Ne 06.10. 11:15 1.FC Slovácko B - Baťov 1930 2:11 (1:5)

    9.kolo

    So 12.10. 09:30 Rožnov p.R. - HS Kroměříž B 6:2 (4:0)
    So 12.10. 11:15 Bojkovice - Zlín B 5:0 (1:0)
    So 12.10. 11:15 Kunovice - Uherský Brod 1:5 (0:3)
    So 12.10. 11:15 Slavičín - Val. Klobouky 4:3 np (2:0)
    So 12.10. 11:15 Holešov - 1.FC Slovácko B 6:5 (4:3)
    St 30.10. 18:15 Baťov 1930 - Staré Město 2:3 (0:3)

    10.kolo

    Čt 17.10. 16:00 HS Kroměříž B - Zlín B 2:4 (1:2)
    So 19.10. 11:15 Staré Město - Holešov 5:0 (2:0)
    So 19.10. 11:15 Val. Klobouky - Baťov 1930 3:4 (2:2)
    So 19.10. 11:15 Uherský Brod - Slavičín 8:1 (8:0)
    So 19.10. 11:15 Bojkovice - Kunovice 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 11:15 1.FC Slovácko B - Rožnov p.R. 3:12 (2:6)

    11.kolo

    So 26.10. 09:30 Rožnov p.R. - Staré Město 3:1 (1:0)
    So 26.10. 11:15 Kunovice - Zlín B 3:1 (2:1)
    So 26.10. 11:15 Slavičín - Bojkovice 3:6 (2:2)
    So 26.10. 11:15 Baťov 1930 - Uherský Brod 2:4 (1:1)
    Ne 27.10. 11:15 HS Kroměříž B - 1.FC Slovácko B 4:3 (2:2)
    So 09.11. 11:15 Holešov - Val. Klobouky 3:4 (0:0)

    1.kolo

    So 02.11. 11:15 Staré Město - HS Kroměříž B 5:2 (2:1)
    So 02.11. 11:15 Val. Klobouky - Rožnov p.R. 2:1 (1:1)
    So 02.11. 11:15 Uherský Brod - Holešov 2:1 np (0:0)
    So 02.11. 11:15 Bojkovice - Baťov 1930 3:1 (3:1)
    So 02.11. 11:15 Kunovice - Slavičín 1:3 (0:3)
    Ne 03.11. 11:15 1.FC Slovácko B - Zlín B 8:5 (3:4)

    13.kolo

    So 04.04. 11:15 Slavičín - Zlín B
    So 04.04. 11:15 Kunovice - Baťov 1930
    So 04.04. 11:15 Uherský Brod - Rožnov p.R.
    So 04.04. 11:15 Val. Klobouky - HS Kroměříž B
    So 04.04. 11:15 Staré Město - 1.FC Slovácko B
    Ne 05.04. 11:15 Bojkovice - Holešov

    14.kolo

    So 11.04. 00:00 Zlín B - Staré Město
    So 11.04. 00:00 1.FC Slovácko B - Val. Klobouky
    So 11.04. 00:00 HS Kroměříž B - Uherský Brod
    So 11.04. 00:00 Rožnov p.R. - Bojkovice
    So 11.04. 00:00 Holešov - Kunovice
    So 11.04. 00:00 Baťov 1930 - Slavičín

    15.kolo

    So 18.04. 00:00 Baťov 1930 - Zlín B
    So 18.04. 00:00 Slavičín - Holešov
    So 18.04. 00:00 Kunovice - Rožnov p.R.
    So 18.04. 00:00 Bojkovice - HS Kroměříž B
    So 18.04. 00:00 Uherský Brod - 1.FC Slovácko B
    So 18.04. 00:00 Val. Klobouky - Staré Město

    16.kolo

    So 25.04. 00:00 Zlín B - Val. Klobouky
    So 25.04. 00:00 Staré Město - Uherský Brod
    So 25.04. 00:00 1.FC Slovácko B - Bojkovice
    So 25.04. 00:00 HS Kroměříž B - Kunovice
    So 25.04. 00:00 Rožnov p.R. - Slavičín
    So 25.04. 00:00 Holešov - Baťov 1930

    17.kolo

    So 02.05. 00:00 Holešov - Zlín B
    So 02.05. 00:00 Baťov 1930 - Rožnov p.R.
    So 02.05. 00:00 Slavičín - HS Kroměříž B
    So 02.05. 00:00 Kunovice - 1.FC Slovácko B
    So 02.05. 00:00 Bojkovice - Staré Město
    So 02.05. 00:00 Uherský Brod - Val. Klobouky

    18.kolo

    So 09.05. 00:00 Zlín B - Uherský Brod
    So 09.05. 00:00 Val. Klobouky - Bojkovice
    So 09.05. 00:00 Staré Město - Kunovice
    So 09.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Slavičín
    So 09.05. 00:00 HS Kroměříž B - Baťov 1930
    So 09.05. 00:00 Rožnov p.R. - Holešov

    19.kolo

    So 16.05. 00:00 Rožnov p.R. - Zlín B
    So 16.05. 00:00 Holešov - HS Kroměříž B
    So 16.05. 00:00 Baťov 1930 - 1.FC Slovácko B
    So 16.05. 00:00 Slavičín - Staré Město
    So 16.05. 00:00 Kunovice - Val. Klobouky
    So 16.05. 00:00 Bojkovice - Uherský Brod

    20.kolo

    So 23.05. 00:00 Zlín B - Bojkovice
    So 23.05. 00:00 Uherský Brod - Kunovice
    So 23.05. 00:00 Val. Klobouky - Slavičín
    So 23.05. 00:00 Staré Město - Baťov 1930
    So 23.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Holešov
    So 23.05. 00:00 HS Kroměříž B - Rožnov p.R.

    21.kolo

    So 30.05. 00:00 Zlín B - HS Kroměříž B
    So 30.05. 00:00 Rožnov p.R. - 1.FC Slovácko B
    So 30.05. 00:00 Holešov - Staré Město
    So 30.05. 00:00 Baťov 1930 - Val. Klobouky
    So 30.05. 00:00 Slavičín - Uherský Brod
    So 30.05. 00:00 Kunovice - Bojkovice

    22.kolo

    So 06.06. 00:00 Zlín B - Kunovice
    So 06.06. 00:00 Bojkovice - Slavičín
    So 06.06. 00:00 Uherský Brod - Baťov 1930
    So 06.06. 00:00 Val. Klobouky - Holešov
    So 06.06. 00:00 Staré Město - Rožnov p.R.
    So 06.06. 00:00 1.FC Slovácko B - HS Kroměříž B

    12.kolo

    So 13.06. 00:00 Zlín B - 1.FC Slovácko B
    So 13.06. 00:00 HS Kroměříž B - Staré Město
    So 13.06. 00:00 Rožnov p.R. - Val. Klobouky
    So 13.06. 00:00 Holešov - Uherský Brod
    So 13.06. 00:00 Baťov 1930 - Bojkovice
    So 13.06. 00:00 Slavičín - Kunovice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 10 1 0 0 56:16 32
    2. 11 9 0 0 2 47:28 27
    3. 11 7 1 0 3 47:24 23
    4. 11 7 0 0 4 40:21 21
    5. 11 6 0 0 5 43:33 18
    6. 11 5 0 2 4 33:27 17
    7. 11 4 0 3 4 32:47 15
    8. 11 4 1 0 6 24:24 14
    9. 11 3 1 0 7 28:47 11
    10. 11 2 2 0 7 31:43 10
    11. 11 2 0 0 9 24:50 6
    12. 11 1 0 1 9 35:80 4