Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 23. ledna 2020
svátek má Zdeněk.
Hlavní menu
  • ID: 14057
  • Návštěvy: 104/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    692
    Týden:
    104
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.09. 09:00 Ďáblice - Střešovice 1911 C 14:1 (6:0)
    So 07.09. 09:00 Zbraslav - Nebušice 9:1 (6:0)
    Ne 08.09. 13:15 Zličín - Řepy 1:11 (0:6)
    Ne 08.09. 14:30 Meteor C - Aritma Praha C 3:3 (2:2)
    Ne 08.09. 17:00 Př. Kopanina - Třeboradice 2:4 (1:4)
    Ne 08.09. 17:00 Podolí - Stodůlky B 0:5 (0:2)

    2.kolo

    13.09. 17:00 Nebušice - Meteor C 5:0 (2:0)
    13.09. 17:00 Třeboradice - Ďáblice 3:4 (1:2)
    So 14.09. 09:00 Řepy - Aritma Praha C 5:4 (2:3)
    Ne 15.09. 11:00 Stodůlky B - Zbraslav 5:1 (2:0)
    Ne 15.09. 13:00 Zličín - Př. Kopanina 4:6 (4:4)
    Ne 15.09. 14:30 Střešovice 1911 C - Podolí 2:3 (1:2)

    3.kolo

    So 21.09. 09:00 Ďáblice - Zličín 23:1 (13:0)
    So 21.09. 12:00 Aritma Praha C - Nebušice 3:5 (1:2)
    So 21.09. 13:30 Podolí - Třeboradice 2:1 (0:1)
    Ne 22.09. 14:00 Př. Kopanina - Řepy 3:4 (2:2)
    Ne 22.09. 14:00 Zbraslav - Střešovice 1911 C 21:0 (9:0)
    Ne 22.09. 14:30 Meteor C - Stodůlky B 3:3 (1:2)

    4.kolo

    27.09. 17:00 Třeboradice - Zbraslav 1:3 (1:1)
    Ne 29.09. 10:00 Stodůlky B - Aritma Praha C 2:5 (1:4)
    Ne 29.09. 11:45 Řepy - Nebušice 4:0 (2:0)
    Ne 29.09. 11:45 Střešovice 1911 C - Meteor C 1:5 (0:3)
    Ne 29.09. 14:15 Zličín - Podolí 2:10 (0:5)
    Ne 29.09. 16:00 Př. Kopanina - Ďáblice 0:10 (0:5)

    5.kolo

    04.10. 16:30 Nebušice - Stodůlky B 1:5 (0:4)
    So 05.10. 11:00 Meteor C - Třeboradice 8:2 (4:0)
    So 05.10. 11:30 Ďáblice - Řepy 5:3 (3:0)
    So 05.10. 12:00 Aritma Praha C - Střešovice 1911 C 3:5 (1:2)
    So 05.10. 13:00 Podolí - Př. Kopanina 5:0 (4:0)
    So 05.10. 14:00 Zbraslav - Zličín 11:1 (3:0)

    6.kolo

    11.10. 17:00 Třeboradice - Aritma Praha C 4:5 (2:3)
    So 12.10. 09:00 Ďáblice - Podolí 3:1 (0:0)
    So 12.10. 11:00 Řepy - Stodůlky B 5:1 (3:0)
    So 12.10. 11:00 Zličín - Meteor C 2:10 (1:4)
    So 12.10. 11:00 Př. Kopanina - Zbraslav 1:14 (1:7)
    Ne 13.10. 11:15 Střešovice 1911 C - Nebušice 0:3 (0:1)

    7.kolo

    St 18.09. 17:00 Nebušice - Třeboradice 2:1 (0:1)
    So 19.10. 09:00 Stodůlky B - Střešovice 1911 C 11:1 (10:0)
    So 19.10. 12:00 Aritma Praha C - Zličín 10:1 (5:1)
    So 19.10. 13:00 Podolí - Řepy 7:1 (2:1)
    So 19.10. 15:00 Zbraslav - Ďáblice 1:0 (1:0)
    So 19.10. 16:00 Meteor C - Př. Kopanina 6:2 (3:1)

    8.kolo

    St 11.09. 17:00 Podolí - Zbraslav 3:8 (0:7)
    Čt 26.09. 17:00 Řepy - Střešovice 1911 C 6:5 (1:4)
    Čt 24.10. 16:30 Zličín - Nebušice 3:5 (0:4)
    Čt 24.10. 16:30 Ďáblice - Meteor C 8:5 (2:3)
    25.10. 18:00 Třeboradice - Stodůlky B 4:1 (1:1)
    St 06.11. 16:00 Aritma Praha C - Př. Kopanina 7:3 (3:2)

    9.kolo

    So 02.11. 10:00 Nebušice - Př. Kopanina 2:3 (1:0)
    So 02.11. 12:00 Zbraslav - Řepy 15:0 (7:0)
    So 02.11. 13:30 Stodůlky B - Zličín 14:0 (6:0)
    So 02.11. 14:30 Meteor C - Podolí 4:3 (0:1)
    Ne 03.11. 10:00 Aritma Praha C - Ďáblice 2:7 (0:3)
    Ne 03.11. 10:30 Střešovice 1911 C - Třeboradice 2:1 (1:0)

    10.kolo

    So 09.11. 11:30 Ďáblice - Nebušice 4:0 (1:0)
    So 09.11. 12:00 Řepy - Třeboradice 2:3 (0:2)
    So 09.11. 13:30 Podolí - Aritma Praha C 2:4 (2:3)
    Ne 10.11. 11:30 Zbraslav - Meteor C 2:1 (0:0)
    Ne 10.11. 12:15 Zličín - Střešovice 1911 C 2:3 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Stodůlky B - Př. Kopanina 5:5 (4:2)

    11.kolo

    So 31.08. 10:00 Meteor C - Řepy 4:2 (1:0)
    15.11. 18:00 Třeboradice - Zličín 15:1 (9:0)
    So 16.11. 08:30 Střešovice 1911 C - Př. Kopanina 3:5 (1:2)
    So 16.11. 10:00 Nebušice - Podolí 2:5 (1:1)
    So 16.11. 10:00 Stodůlky B - Ďáblice 1:10 (0:3)
    Ne 17.11. 13:30 Aritma Praha C - Zbraslav 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 21.03. 00:00 Řepy - Zličín
    So 21.03. 00:00 Třeboradice - Př. Kopanina
    So 21.03. 00:00 Střešovice 1911 C - Ďáblice
    So 21.03. 00:00 Stodůlky B - Podolí
    So 21.03. 00:00 Nebušice - Zbraslav
    So 21.03. 00:00 Aritma Praha C - Meteor C

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 Aritma Praha C - Řepy
    So 28.03. 00:00 Meteor C - Nebušice
    So 28.03. 00:00 Zbraslav - Stodůlky B
    So 28.03. 00:00 Podolí - Střešovice 1911 C
    So 28.03. 00:00 Ďáblice - Třeboradice
    So 28.03. 00:00 Př. Kopanina - Zličín

    14.kolo

    So 04.04. 00:00 Řepy - Př. Kopanina
    So 04.04. 00:00 Zličín - Ďáblice
    So 04.04. 00:00 Třeboradice - Podolí
    So 04.04. 00:00 Střešovice 1911 C - Zbraslav
    So 04.04. 00:00 Stodůlky B - Meteor C
    So 04.04. 00:00 Nebušice - Aritma Praha C

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Řepy - Ďáblice
    So 18.04. 00:00 Př. Kopanina - Podolí
    So 18.04. 00:00 Zličín - Zbraslav
    So 18.04. 00:00 Třeboradice - Meteor C
    So 18.04. 00:00 Střešovice 1911 C - Aritma Praha C
    So 18.04. 00:00 Stodůlky B - Nebušice

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 Stodůlky B - Řepy
    So 25.04. 00:00 Nebušice - Střešovice 1911 C
    So 25.04. 00:00 Aritma Praha C - Třeboradice
    So 25.04. 00:00 Meteor C - Zličín
    So 25.04. 00:00 Zbraslav - Př. Kopanina
    So 25.04. 00:00 Podolí - Ďáblice

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Řepy - Podolí
    So 02.05. 00:00 Ďáblice - Zbraslav
    So 02.05. 00:00 Př. Kopanina - Meteor C
    So 02.05. 00:00 Zličín - Aritma Praha C
    So 02.05. 00:00 Třeboradice - Nebušice
    So 02.05. 00:00 Střešovice 1911 C - Stodůlky B

    19.kolo

    So 09.05. 00:00 Střešovice 1911 C - Řepy
    So 09.05. 00:00 Stodůlky B - Třeboradice
    So 09.05. 00:00 Nebušice - Zličín
    So 09.05. 00:00 Př. Kopanina - Aritma Praha C
    So 09.05. 00:00 Meteor C - Ďáblice
    So 09.05. 00:00 Zbraslav - Podolí

    20.kolo

    So 16.05. 00:00 Řepy - Zbraslav
    So 16.05. 00:00 Podolí - Meteor C
    So 16.05. 00:00 Ďáblice - Aritma Praha C
    So 16.05. 00:00 Př. Kopanina - Nebušice
    So 16.05. 00:00 Zličín - Stodůlky B
    So 16.05. 00:00 Třeboradice - Střešovice 1911 C

    21.kolo

    So 23.05. 00:00 Třeboradice - Řepy
    So 23.05. 00:00 Střešovice 1911 C - Zličín
    So 23.05. 00:00 Př. Kopanina - Stodůlky B
    So 23.05. 00:00 Nebušice - Ďáblice
    So 23.05. 00:00 Aritma Praha C - Podolí
    So 23.05. 00:00 Meteor C - Zbraslav

    22.kolo

    So 30.05. 00:00 Řepy - Meteor C
    So 30.05. 00:00 Zbraslav - Aritma Praha C
    So 30.05. 00:00 Podolí - Nebušice
    So 30.05. 00:00 Ďáblice - Stodůlky B
    So 30.05. 00:00 Př. Kopanina - Střešovice 1911 C
    So 30.05. 00:00 Zličín - Třeboradice

    15.kolo

    So 06.06. 00:00 Nebušice - Řepy
    So 06.06. 00:00 Aritma Praha C - Stodůlky B
    So 06.06. 00:00 Meteor C - Střešovice 1911 C
    So 06.06. 00:00 Zbraslav - Třeboradice
    So 06.06. 00:00 Podolí - Zličín
    So 06.06. 00:00 Ďáblice - Př. Kopanina
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 10 0 1 87:14 30
    2. 11 10 0 1 88:18 30
    3. 11 6 2 3 49:33 20
    4. 11 6 0 5 41:32 18
    5. 11 6 0 5 43:48 18
    6. 11 5 2 4 53:35 17
    7. 11 5 1 5 47:39 16
    8. 11 5 0 6 26:37 15
    9. 11 4 0 7 39:32 12
    10. 11 3 1 7 30:64 10
    11. 11 3 0 8 23:74 9
    12. 11 0 0 11 18:118 0