Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 14059
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    555
    Týden:
    28
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 05.09. 17:15 Běchovičtí Sršni - Hrdlořezy 4:2 (3:1)
    So 07.09. 08:30 Xaverov C - Dubeč 7:1 (5:1)
    So 07.09. 10:00 D. Počernice - Kyje B 11:3 (3:1)
    So 07.09. 12:00 Újezd nad Lesy B - Újezd P4 2:5 (1:4)
    Ne 08.09. 15:00 FC Háje D - Praga 0:10 (0:7)
    Ne 08.09. 17:00 Kolovraty B - Klánovice 1:2 (1:2)

    2.kolo

    13.09. 17:00 Újezd P4 - Klánovice 1:3 (0:1)
    So 14.09. 11:00 Praga - Běchovičtí Sršni 7:5 (2:1)
    So 14.09. 11:15 Dubeč - Kolovraty B 4:4 (2:1)
    Ne 15.09. 10:00 Újezd nad Lesy B - D. Počernice 6:10 (3:2)
    Ne 15.09. 13:30 Kyje B - FC Háje D 5:5 (3:1)
    Ne 15.09. 14:45 Hrdlořezy - Xaverov C 6:9 (1:3)

    3.kolo

    So 21.09. 08:30 Xaverov C - Praga 5:6 (2:2)
    So 21.09. 10:00 D. Počernice - Újezd P4 16:0 (7:0)
    So 21.09. 10:00 Klánovice - Dubeč 1:2 (1:2)
    Ne 22.09. 11:30 Běchovičtí Sršni - Kyje B 8:2 (5:0)
    Ne 22.09. 11:30 Kolovraty B - Hrdlořezy 2:3 (0:1)
    Ne 22.09. 14:30 FC Háje D - Újezd nad Lesy B 13:4 (8:2)

    4.kolo

    27.09. 17:00 Újezd P4 - Dubeč 6:7 (4:5)
    So 28.09. 09:15 D. Počernice - FC Háje D 15:1 (9:1)
    So 28.09. 11:00 Praga - Kolovraty B 4:1 (1:1)
    Ne 29.09. 10:00 Újezd nad Lesy B - Běchovičtí Sršni 6:5 (5:3)
    Ne 29.09. 13:00 Kyje B - Xaverov C 3:15 (1:6)
    Ne 29.09. 16:00 Hrdlořezy - Klánovice 5:3 (1:1)

    5.kolo

    So 05.10. 08:30 FC Háje D - Újezd P4 1:3 (1:2)
    So 05.10. 08:30 Xaverov C - Újezd nad Lesy B 4:6 (4:3)
    So 05.10. 10:00 Klánovice - Praga 4:4 (3:3)
    So 05.10. 10:00 Dubeč - Hrdlořezy 5:7 (3:4)
    So 05.10. 11:00 Běchovičtí Sršni - D. Počernice 1:16 (1:8)
    Ne 06.10. 16:00 Kolovraty B - Kyje B 9:3 (3:1)

    6.kolo

    11.10. 17:30 Újezd P4 - Hrdlořezy 3:2 (1:1)
    So 12.10. 08:30 Újezd nad Lesy B - Kolovraty B 9:3 (6:1)
    So 12.10. 09:15 D. Počernice - Xaverov C 5:2 (2:2)
    So 12.10. 11:00 Praga - Dubeč 1:2 (1:1)
    Ne 13.10. 11:45 FC Háje D - Běchovičtí Sršni 3:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Kyje B - Klánovice 5:7 (2:6)

    7.kolo

    So 19.10. 08:30 Xaverov C - FC Háje D 11:1 (5:0)
    So 19.10. 09:00 Běchovičtí Sršni - Újezd P4 4:3 (1:2)
    So 19.10. 10:00 Klánovice - Újezd nad Lesy B 5:0 (4:0)
    So 19.10. 11:15 Dubeč - Kyje B 4:3 (3:2)
    So 19.10. 13:45 Hrdlořezy - Praga 2:3 (1:2)
    Ne 20.10. 15:30 Kolovraty B - D. Počernice 1:9 (0:5)

    8.kolo

    Čt 26.09. 16:00 FC Háje D - Kolovraty B 5:9 (1:4)
    Po 21.10. 16:30 Újezd nad Lesy B - Dubeč 3:7 (2:3)
    Út 22.10. 17:00 Kyje B - Hrdlořezy 3:8 (1:4)
    St 23.10. 17:30 Újezd P4 - Praga 3:6 (1:4)
    Čt 24.10. 18:00 D. Počernice - Klánovice 10:2 (4:1)
    Po 28.10. 12:00 Běchovičtí Sršni - Xaverov C 5:5 (5:3)

    9.kolo

    So 02.11. 08:30 Xaverov C - Újezd P4 8:3 (4:0)
    So 02.11. 10:00 Klánovice - FC Háje D 3:2 (1:2)
    So 02.11. 11:15 Dubeč - D. Počernice 3:3 (1:1)
    Ne 03.11. 10:00 Praga - Kyje B 10:2 (3:1)
    Ne 03.11. 11:45 Hrdlořezy - Újezd nad Lesy B 9:3 (6:0)
    Ne 03.11. 14:00 Kolovraty B - Běchovičtí Sršni 3:3 (2:1)

    10.kolo

    08.11. 17:00 Újezd P4 - Kyje B 11:4 (7:1)
    So 09.11. 09:30 Újezd nad Lesy B - Praga 2:2 (1:0)
    So 09.11. 10:30 D. Počernice - Hrdlořezy 9:0 (1:0)
    Ne 10.11. 09:00 Xaverov C - Kolovraty B 11:4 (3:2)
    Ne 10.11. 12:00 FC Háje D - Dubeč 2:7 (0:4)
    Ne 10.11. 14:00 Běchovičtí Sršni - Klánovice 5:1 (1:1)

    11.kolo

    So 16.11. 10:00 Klánovice - Xaverov C 4:2 (2:0)
    So 16.11. 11:15 Dubeč - Běchovičtí Sršni 13:0 (7:0)
    So 16.11. 13:30 Hrdlořezy - FC Háje D 5:2 (3:1)
    Ne 17.11. 10:15 Praga - D. Počernice 2:2 (1:1)
    Ne 17.11. 13:30 Kolovraty B - Újezd P4 4:4 (3:2)
    Ne 17.11. 13:30 Kyje B - Újezd nad Lesy B 2:15 (2:4)

    12.kolo

    So 21.03. 00:00 Újezd P4 - Újezd nad Lesy B
    So 21.03. 00:00 Kyje B - D. Počernice
    So 21.03. 00:00 Praga - FC Háje D
    So 21.03. 00:00 Hrdlořezy - Běchovičtí Sršni
    So 21.03. 00:00 Dubeč - Xaverov C
    So 21.03. 00:00 Klánovice - Kolovraty B

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 Klánovice - Újezd P4
    So 28.03. 00:00 Kolovraty B - Dubeč
    So 28.03. 00:00 Xaverov C - Hrdlořezy
    So 28.03. 00:00 Běchovičtí Sršni - Praga
    So 28.03. 00:00 FC Háje D - Kyje B
    So 28.03. 00:00 D. Počernice - Újezd nad Lesy B

    14.kolo

    So 04.04. 00:00 Újezd P4 - D. Počernice
    So 04.04. 00:00 Újezd nad Lesy B - FC Háje D
    So 04.04. 00:00 Kyje B - Běchovičtí Sršni
    So 04.04. 00:00 Praga - Xaverov C
    So 04.04. 00:00 Hrdlořezy - Kolovraty B
    So 04.04. 00:00 Dubeč - Klánovice

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Újezd P4 - FC Háje D
    So 18.04. 00:00 D. Počernice - Běchovičtí Sršni
    So 18.04. 00:00 Újezd nad Lesy B - Xaverov C
    So 18.04. 00:00 Kyje B - Kolovraty B
    So 18.04. 00:00 Praga - Klánovice
    So 18.04. 00:00 Hrdlořezy - Dubeč

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 Hrdlořezy - Újezd P4
    So 25.04. 00:00 Dubeč - Praga
    So 25.04. 00:00 Klánovice - Kyje B
    So 25.04. 00:00 Kolovraty B - Újezd nad Lesy B
    So 25.04. 00:00 Xaverov C - D. Počernice
    So 25.04. 00:00 Běchovičtí Sršni - FC Háje D

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Újezd P4 - Běchovičtí Sršni
    So 02.05. 00:00 FC Háje D - Xaverov C
    So 02.05. 00:00 D. Počernice - Kolovraty B
    So 02.05. 00:00 Újezd nad Lesy B - Klánovice
    So 02.05. 00:00 Kyje B - Dubeč
    So 02.05. 00:00 Praga - Hrdlořezy

    19.kolo

    So 09.05. 00:00 Praga - Újezd P4
    So 09.05. 00:00 Hrdlořezy - Kyje B
    So 09.05. 00:00 Dubeč - Újezd nad Lesy B
    So 09.05. 00:00 Klánovice - D. Počernice
    So 09.05. 00:00 Kolovraty B - FC Háje D
    So 09.05. 00:00 Xaverov C - Běchovičtí Sršni

    20.kolo

    So 16.05. 00:00 Újezd P4 - Xaverov C
    So 16.05. 00:00 Běchovičtí Sršni - Kolovraty B
    So 16.05. 00:00 FC Háje D - Klánovice
    So 16.05. 00:00 D. Počernice - Dubeč
    So 16.05. 00:00 Újezd nad Lesy B - Hrdlořezy
    So 16.05. 00:00 Kyje B - Praga

    21.kolo

    So 23.05. 00:00 Kyje B - Újezd P4
    So 23.05. 00:00 Praga - Újezd nad Lesy B
    So 23.05. 00:00 Hrdlořezy - D. Počernice
    So 23.05. 00:00 Dubeč - FC Háje D
    So 23.05. 00:00 Klánovice - Běchovičtí Sršni
    So 23.05. 00:00 Kolovraty B - Xaverov C

    22.kolo

    So 30.05. 00:00 Újezd P4 - Kolovraty B
    So 30.05. 00:00 Xaverov C - Klánovice
    So 30.05. 00:00 Běchovičtí Sršni - Dubeč
    So 30.05. 00:00 FC Háje D - Hrdlořezy
    So 30.05. 00:00 D. Počernice - Praga
    So 30.05. 00:00 Újezd nad Lesy B - Kyje B

    15.kolo

    So 06.06. 00:00 Dubeč - Újezd P4
    So 06.06. 00:00 Klánovice - Hrdlořezy
    So 06.06. 00:00 Kolovraty B - Praga
    So 06.06. 00:00 Xaverov C - Kyje B
    So 06.06. 00:00 Běchovičtí Sršni - Újezd nad Lesy B
    So 06.06. 00:00 FC Háje D - D. Počernice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 9 2 0 106:21 29
    2. 11 7 3 1 55:28 24
    3. 11 7 2 2 55:37 23
    4. 11 6 1 4 79:44 19
    5. 11 6 1 4 35:37 19
    6. 11 6 0 5 49:46 18
    7. 11 4 2 5 41:61 14
    8. 11 4 1 6 56:65 13
    9. 11 4 1 6 42:57 13
    10. 11 2 3 6 41:57 9
    11. 11 2 1 8 35:73 7
    12. 11 0 1 10 35:103 1