Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. července 2020
svátek má Patricie.
Hlavní menu
  • ID: 14064
  • Návštěvy: 116/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6401
    Týden:
    116
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Slavia HK - Černilov 2:1 np (1:1)
    So 10.08. 17:00 Kostelec n/O. - Chlumec n. C. 1:4 (0:3)
    So 10.08. 17:00 OHK Kratonohy - Rychnov n. K. 3:2 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Vysoká - Hořice 1:4 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Vrchlabí - Dobruška 0:1 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Č. Kostelec - Police n.M. 0:2 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 RMSK Cidlina - Jičín 3:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Třebeš - Libčany 3:2 np (2:2)

    2.kolo

    So 17.08. 10:00 Hořice - Třebeš 1:2 np (1:1)
    So 17.08. 14:00 Jičín - Slavia HK 4:5 (1:4)
    So 17.08. 17:00 Dobruška - Libčany 0:3 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Chlumec n. C. - OHK Kratonohy 3:5 (1:4)
    Ne 18.08. 17:00 Černilov - Vysoká 3:1 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Rychnov n. K. - RMSK Cidlina 1:3 (1:2)
    Ne 18.08. 17:00 Police n.M. - Kostelec n/O. 3:1 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Vrchlabí - Č. Kostelec 2:1 (2:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Slavia HK - Rychnov n. K. 3:4 (2:2)
    So 24.08. 17:00 Kostelec n/O. - Vrchlabí 0:3 (0:2)
    So 24.08. 17:00 OHK Kratonohy - Police n.M. 1:2 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Vysoká - Jičín 3:1 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Libčany - Hořice 4:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Č. Kostelec - Dobruška 4:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 RMSK Cidlina - Chlumec n. C. 1:2 np (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Třebeš - Černilov 3:1 (0:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Slavia HK - Police n.M. 3:2 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Kostelec n/O. - Dobruška 1:0 (0:0)
    So 07.09. 17:00 OHK Kratonohy - Č. Kostelec 2:0 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Vysoká - Chlumec n. C. 2:3 np (2:2)
    So 07.09. 17:00 Libčany - Jičín 15:1 (8:1)
    Ne 08.09. 17:00 RMSK Cidlina - Vrchlabí 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Třebeš - Rychnov n. K. 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Hořice - Černilov 3:2 np (2:2)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Jičín - Hořice 5:3 (3:2)
    So 14.09. 17:00 Chlumec n. C. - Třebeš 2:1 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Kostelec n/O. - OHK Kratonohy 3:4 np (3:3)
    Ne 15.09. 17:00 Černilov - Dobruška 5:0 (2:0)
    Ne 15.09. 17:00 Rychnov n. K. - Libčany 0:6 (0:3)
    Ne 15.09. 17:00 Police n.M. - Vysoká 1:3 (0:2)
    Ne 15.09. 17:00 Vrchlabí - Slavia HK 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 17:00 Č. Kostelec - RMSK Cidlina 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Slavia HK - Č. Kostelec 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 OHK Kratonohy - Dobruška 4:0 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Vysoká - Vrchlabí 2:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Libčany - Chlumec n. C. 2:1 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 RMSK Cidlina - Kostelec n/O. 3:1 (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Třebeš - Police n.M. 2:0 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Hořice - Rychnov n. K. 0:3 (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Černilov - Jičín 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 31.08. 14:00 Jičín - Třebeš 1:4 (0:2)
    So 31.08. 17:00 Dobruška - Hořice 0:1 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Chlumec n. C. - Slavia HK 0:2 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Černilov - Libčany 1:3 (1:2)
    Ne 01.09. 17:00 Police n.M. - RMSK Cidlina 0:6 (0:5)
    Ne 01.09. 17:00 Vrchlabí - OHK Kratonohy 2:1 (2:1)
    Ne 01.09. 17:00 Č. Kostelec - Kostelec n/O. 2:0 (1:0)
    St 25.09. 16:30 Rychnov n. K. - Vysoká 6:2 (4:2)

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 Dobruška - Jičín 1:2 (0:1)
    So 28.09. 16:30 Kostelec n/O. - Slavia HK 1:0 (0:0)
    So 28.09. 16:30 OHK Kratonohy - RMSK Cidlina 4:1 (3:0)
    Ne 29.09. 16:30 Rychnov n. K. - Černilov 2:1 (1:0)
    Ne 29.09. 16:30 Chlumec n. C. - Hořice 1:2 np (1:1)
    Ne 29.09. 16:30 Police n.M. - Libčany 3:4 np (3:3)
    Ne 29.09. 16:30 Vrchlabí - Třebeš 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:30 Č. Kostelec - Vysoká 1:3 (0:2)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Slavia HK - OHK Kratonohy 0:3 (0:0)
    So 05.10. 13:00 Jičín - Rychnov n. K. 3:2 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Vysoká - Kostelec n/O. 2:1 np (1:1)
    So 05.10. 16:00 Libčany - Vrchlabí 7:2 (1:2)
    Ne 06.10. 16:00 RMSK Cidlina - Dobruška 7:1 (4:0)
    Ne 06.10. 16:00 Třebeš - Č. Kostelec 4:1 (3:0)
    Ne 06.10. 16:00 Hořice - Police n.M. 2:1 np (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Černilov - Chlumec n. C. 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 Dobruška - Rychnov n. K. 0:6 (0:2)
    So 12.10. 15:30 Chlumec n. C. - Jičín 2:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Kostelec n/O. - Třebeš 4:1 (2:0)
    Ne 13.10. 15:30 Police n.M. - Černilov 4:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Vrchlabí - Hořice 4:0 (3:0)
    Ne 13.10. 15:30 Č. Kostelec - Libčany 1:3 (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 OHK Kratonohy - Vysoká 3:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:30 RMSK Cidlina - Slavia HK 6:0 (4:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Slavia HK - Dobruška 1:0 np (0:0)
    So 19.10. 12:30 Jičín - Police n.M. 2:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Vysoká - RMSK Cidlina 1:2 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Libčany - Kostelec n/O. 5:2 (3:0)
    Ne 20.10. 15:30 Třebeš - OHK Kratonohy 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 Hořice - Č. Kostelec 1:2 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Černilov - Vrchlabí 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Rychnov n. K. - Chlumec n. C. 4:3 (1:1)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Slavia HK - Vysoká 0:1 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Dobruška - Chlumec n. C. 1:6 (1:3)
    So 26.10. 14:30 Kostelec n/O. - Hořice 0:3 (0:3)
    So 26.10. 14:30 OHK Kratonohy - Libčany 0:4 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Police n.M. - Rychnov n. K. 2:1 np (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Vrchlabí - Jičín 2:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Č. Kostelec - Černilov 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 RMSK Cidlina - Třebeš 1:2 np (1:1)

    13.kolo

    So 02.11. 11:00 Jičín - Č. Kostelec 5:1 (4:0)
    So 02.11. 14:00 Vysoká - Dobruška 2:1 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Libčany - RMSK Cidlina 2:1 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Chlumec n. C. - Police n.M. 2:5 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Třebeš - Slavia HK 1:0 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Hořice - OHK Kratonohy 1:4 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Černilov - Kostelec n/O. 1:2 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Rychnov n. K. - Vrchlabí 4:2 (1:1)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Slavia HK - Libčany 1:3 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Dobruška - Police n.M. 1:3 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Kostelec n/O. - Jičín 4:1 (1:1)
    So 09.11. 14:00 OHK Kratonohy - Černilov 2:1 np (1:1)
    So 09.11. 14:00 Vysoká - Třebeš 1:0 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Vrchlabí - Chlumec n. C. 4:2 (2:2)
    Ne 10.11. 14:00 Č. Kostelec - Rychnov n. K. 4:3 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 RMSK Cidlina - Hořice 2:1 (0:1)

    15.kolo

    So 16.11. 10:00 Jičín - OHK Kratonohy 3:1 (2:0)
    So 16.11. 10:15 Slavia HK - Hořice 2:0 (0:0)
    So 16.11. 13:00 Libčany - Vysoká 2:0 (1:0)
    So 16.11. 13:00 Chlumec n. C. - Č. Kostelec 0:1 np (0:0)
    So 16.11. 13:30 Vrchlabí - Police n.M. 1:2 (0:2)
    Ne 17.11. 13:00 Třebeš - Dobruška 4:1 (2:1)
    Ne 17.11. 13:00 Černilov - RMSK Cidlina 2:3 (1:1)
    Ne 17.11. 13:00 Rychnov n. K. - Kostelec n/O. 0:1 (0:1)

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 11:30 Jičín - RMSK Cidlina 2:3 (0:1)
    Ne 08.03. 14:00 Dobruška - Vrchlabí 0:1 (0:1)
    Ne 08.03. 14:30 Chlumec n. C. - Kostelec n/O. 4:2 (2:1)
    Ne 08.03. 14:30 Rychnov n. K. - OHK Kratonohy 1:2 (0:1)
    Ne 08.03. 14:30 Černilov - Slavia HK 1:0 (0:0)
    Ne 08.03. 14:30 Hořice - Vysoká 2:1 (1:0)
    St 08.04. 16:30 Libčany - Třebeš
    Čt 07.05. 17:00 Police n.M. - Č. Kostelec odloženo
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 12 2 1 0 63:16 41
    2. 16 12 0 3 1 44:16 39
    3. 16 9 2 0 5 38:25 31
    4. 15 8 3 0 4 27:18 30
    5. 15 7 1 2 5 30:27 25
    6. 16 6 2 2 6 35:31 24
    7. 16 8 0 0 8 26:24 24
    8. 16 6 2 1 7 23:29 23
    9. 16 7 0 1 8 39:35 22
    10. 16 6 2 0 8 19:27 22
    11. 16 6 0 3 7 24:26 21
    12. 16 6 0 2 8 24:34 20
    13. 16 4 3 1 8 22:33 19
    14. 16 6 0 0 10 31:52 18
    15. 15 4 1 0 10 17:29 14
    16. 16 1 0 2 13 8:48 5