Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 14076
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    846
    Týden:
    23
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 24.08. 09:00 Frýdlant n.O. - Libhošť 0:2 (0:1)
    So 24.08. 14:00 Ostrava Jih - Fryčovice 2:7 (1:3)
    Ne 25.08. 10:00 Frenštát - Stará Bělá 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 15:00 Kozlovice - Petřkovice 8:2 (4:2)
    St 18.09. 17:45 Polanka - Vítkovice-Svinov 5:1 (4:0)
    St 25.09. 16:30 Poruba - Hlubina 2:1 (0:0)

    3.kolo

    St 04.09. 17:00 Fryčovice - Polanka 4:0 (2:0)
    St 04.09. 17:00 Ostrava Jih - Frenštát 2:3 (2:0)
    St 04.09. 17:00 Stará Bělá - Poruba 15:1 (5:1)
    St 04.09. 17:00 Hlubina - Kozlovice 4:1 (1:0)
    St 04.09. 17:00 Petřkovice - Frýdlant n.O. 3:3 (2:1)
    St 04.09. 17:00 Libhošť - Vítkovice-Svinov 16:0 (7:0)

    6.kolo

    So 07.09. 10:00 Poruba - Libhošť 2:3 (0:2)
    So 07.09. 10:30 Polanka - Frýdlant n.O. 0:4 (0:2)
    Ne 08.09. 14:00 Kozlovice - Vítkovice-Svinov 19:0 (6:0)
    Ne 08.09. 14:00 Ostrava Jih - Stará Bělá 0:7 (0:3)
    Út 10.09. 17:15 Fryčovice - Hlubina 1:3 (1:3)
    St 18.09. 16:00 Frenštát - Petřkovice 10:3 (3:3)

    7.kolo

    13.09. 12:15 Libhošť - Frenštát 3:7 (1:4)
    So 14.09. 09:00 Stará Bělá - Polanka 7:0 (1:0)
    So 14.09. 09:00 Frýdlant n.O. - Kozlovice 3:0 (1:0)
    So 14.09. 10:30 Hlubina - Ostrava Jih 8:1 (3:1)
    Ne 15.09. 09:00 Petřkovice - Fryčovice 5:1 (2:1)
    Ne 15.09. 10:00 Vítkovice-Svinov - Poruba 1:5 (0:3)

    8.kolo

    So 21.09. 09:00 Fryčovice - Libhošť 2:7 (2:4)
    So 21.09. 09:00 Stará Bělá - Hlubina 4:1 (1:1)
    So 21.09. 10:00 Poruba - Frýdlant n.O. 1:2 (1:1)
    So 21.09. 10:30 Polanka - Kozlovice 3:6 (1:1)
    Ne 22.09. 10:00 Frenštát - Vítkovice-Svinov 26:1 (14:0)
    Ne 22.09. 14:00 Ostrava Jih - Petřkovice 11:1 (4:1)

    9.kolo

    So 28.09. 09:00 Frýdlant n.O. - Frenštát 1:5 (1:2)
    So 28.09. 10:30 Hlubina - Polanka 3:2 (2:1)
    Ne 29.09. 09:00 Petřkovice - Stará Bělá 1:3 (0:1)
    Ne 29.09. 10:00 Vítkovice-Svinov - Fryčovice 0:4 (0:2)
    Ne 29.09. 11:45 Libhošť - Ostrava Jih 3:4 (2:1)
    Ne 29.09. 13:30 Kozlovice - Poruba 12:3 (6:0)

    10.kolo

    So 05.10. 09:00 Fryčovice - Frýdlant n.O. 1:4 (0:2)
    So 05.10. 09:00 Stará Bělá - Libhošť 5:1 (1:0)
    So 05.10. 10:30 Hlubina - Petřkovice 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 10:00 Frenštát - Kozlovice 1:4 (1:1)
    Čt 10.10. 16:00 Polanka - Poruba 2:5 (2:2)
    St 23.10. 15:30 Ostrava Jih - Vítkovice-Svinov 14:2 (8:1)

    11.kolo

    So 12.10. 09:00 Frýdlant n.O. - Ostrava Jih 2:2 (0:0)
    So 12.10. 10:00 Poruba - Frenštát 2:4 (1:2)
    Ne 13.10. 09:00 Petřkovice - Polanka 2:0 (0:0)
    Ne 13.10. 10:00 Vítkovice-Svinov - Stará Bělá 0:12 (0:5)
    Ne 13.10. 11:15 Libhošť - Hlubina 0:1 (0:1)
    Ne 13.10. 13:00 Kozlovice - Fryčovice 9:0 (3:0)

    2.kolo

    So 19.10. 09:00 Frýdlant n.O. - Hlubina 1:2 (1:1)
    So 19.10. 10:00 Poruba - Ostrava Jih 3:2 (2:2)
    So 19.10. 10:30 Polanka - Libhošť 2:10 (1:5)
    Ne 20.10. 10:00 Vítkovice-Svinov - Petřkovice 0:8 (0:3)
    Ne 20.10. 10:00 Frenštát - Fryčovice 10:1 (3:0)
    Ne 20.10. 12:00 Kozlovice - Stará Bělá 4:1 (0:0)

    1.kolo

    So 26.10. 09:00 Fryčovice - Poruba 0:5 (0:2)
    So 26.10. 09:00 Stará Bělá - Frýdlant n.O. 6:1 (2:0)
    So 26.10. 10:30 Hlubina - Vítkovice-Svinov 6:0 (3:0)
    So 26.10. 11:30 Frenštát - Polanka 12:3 (6:2)
    Ne 27.10. 09:00 Petřkovice - Libhošť 4:3 (2:3)
    Ne 27.10. 14:00 Ostrava Jih - Kozlovice 2:3 (1:2)

    5.kolo

    So 31.08. 09:00 Stará Bělá - Fryčovice 9:0 (4:0)
    So 31.08. 10:30 Hlubina - Frenštát 1:2 (0:0)
    Ne 01.09. 09:00 Petřkovice - Poruba 5:2 (3:1)
    Ne 01.09. 12:45 Libhošť - Kozlovice 1:5 (0:3)
    Ne 01.09. 14:00 Ostrava Jih - Polanka 5:3 (2:3)
    Ne 03.11. 10:00 Vítkovice-Svinov - Frýdlant n.O. 0:6 (0:2)

    16.kolo

    So 28.03. 09:00 Fryčovice - Stará Bělá výsledek
    So 28.03. 09:00 Frýdlant n.O. - Vítkovice-Svinov výsledek
    So 28.03. 10:30 Polanka - Ostrava Jih výsledek
    So 28.03. 10:30 Poruba - Petřkovice výsledek
    Ne 29.03. 10:00 Frenštát - Hlubina výsledek
    Ne 29.03. 13:30 Kozlovice - Libhošť výsledek

    17.kolo

    So 04.04. 09:00 Frýdlant n.O. - Polanka výsledek
    So 04.04. 09:00 Stará Bělá - Ostrava Jih výsledek
    So 04.04. 10:30 Hlubina - Fryčovice výsledek
    Ne 05.04. 09:00 Petřkovice - Frenštát
    Ne 05.04. 10:00 Vítkovice-Svinov - Kozlovice
    Ne 05.04. 11:45 Libhošť - Poruba

    18.kolo

    So 11.04. 09:00 Fryčovice - Petřkovice
    So 11.04. 10:00 Poruba - Vítkovice-Svinov
    So 11.04. 10:30 Polanka - Stará Bělá
    Ne 12.04. 10:00 Frenštát - Libhošť
    Ne 12.04. 14:00 Ostrava Jih - Hlubina
    Ne 12.04. 14:00 Kozlovice - Frýdlant n.O.

    19.kolo

    So 18.04. 09:00 Frýdlant n.O. - Poruba
    So 18.04. 10:30 Hlubina - Stará Bělá
    Ne 19.04. 09:00 Petřkovice - Ostrava Jih
    Ne 19.04. 10:00 Vítkovice-Svinov - Frenštát
    Ne 19.04. 12:15 Libhošť - Fryčovice
    Ne 19.04. 14:00 Kozlovice - Polanka

    20.kolo

    So 25.04. 09:00 Stará Bělá - Petřkovice
    So 25.04. 09:00 Fryčovice - Vítkovice-Svinov
    So 25.04. 10:00 Poruba - Kozlovice
    So 25.04. 10:30 Polanka - Hlubina
    Ne 26.04. 10:00 Frenštát - Frýdlant n.O.
    Ne 26.04. 14:00 Ostrava Jih - Libhošť

    21.kolo

    So 02.05. 09:00 Frýdlant n.O. - Fryčovice
    So 02.05. 10:00 Poruba - Polanka
    Ne 03.05. 09:00 Petřkovice - Hlubina
    Ne 03.05. 10:00 Vítkovice-Svinov - Ostrava Jih
    Ne 03.05. 12:45 Libhošť - Stará Bělá
    Ne 03.05. 14:30 Kozlovice - Frenštát

    22.kolo

    So 09.05. 09:00 Stará Bělá - Vítkovice-Svinov
    So 09.05. 09:00 Fryčovice - Kozlovice
    So 09.05. 10:30 Polanka - Petřkovice
    So 09.05. 10:30 Hlubina - Libhošť
    Ne 10.05. 10:00 Frenštát - Poruba
    Ne 10.05. 14:00 Ostrava Jih - Frýdlant n.O.

    15.kolo

    So 16.05. 09:00 Stará Bělá - Frenštát
    So 16.05. 09:00 Fryčovice - Ostrava Jih
    So 16.05. 10:30 Hlubina - Poruba
    Ne 17.05. 09:00 Petřkovice - Kozlovice
    Ne 17.05. 10:00 Vítkovice-Svinov - Polanka
    Ne 17.05. 13:15 Libhošť - Frýdlant n.O.

    14.kolo

    So 23.05. 09:00 Frýdlant n.O. - Petřkovice
    So 23.05. 10:00 Poruba - Stará Bělá
    So 23.05. 10:30 Polanka - Fryčovice
    Ne 24.05. 10:00 Frenštát - Ostrava Jih
    Ne 24.05. 10:00 Vítkovice-Svinov - Libhošť
    Ne 24.05. 15:00 Kozlovice - Hlubina

    13.kolo

    So 30.05. 09:00 Stará Bělá - Kozlovice
    So 30.05. 09:00 Fryčovice - Frenštát
    So 30.05. 10:30 Hlubina - Frýdlant n.O.
    Ne 31.05. 09:00 Petřkovice - Vítkovice-Svinov
    Ne 31.05. 13:15 Libhošť - Polanka
    Ne 31.05. 14:00 Ostrava Jih - Poruba

    12.kolo

    So 06.06. 09:00 Frýdlant n.O. - Stará Bělá
    So 06.06. 10:00 Poruba - Fryčovice
    So 06.06. 10:30 Polanka - Frenštát
    Ne 07.06. 10:00 Vítkovice-Svinov - Hlubina
    Ne 07.06. 13:15 Libhošť - Petřkovice
    Ne 07.06. 15:00 Kozlovice - Ostrava Jih
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 10 0 1 71:10 30
    2. 11 9 0 2 81:23 27
    3. 11 9 0 2 71:20 27
    4. 11 8 0 3 34:14 24
    5. 11 5 2 4 27:22 17
    6. 11 5 1 5 34:45 16
    7. 11 5 0 6 49:32 15
    8. 11 5 0 6 31:47 15
    9. 11 4 1 6 45:42 13
    10. 11 3 0 8 21:54 9
    11. 11 1 0 10 20:59 3
    12. 11 0 0 11 5:121 0