Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 28. března 2020
svátek má Soňa.
Hlavní menu
  • ID: 14077
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    551
    Týden:
    15
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 24.08. 09:00 Horní Žukov - Bohumín 1:3 (1:1)
    So 24.08. 09:00 Orlová - Český Těšín 4:2 (2:0)
    So 24.08. 11:30 Slovan Havířov - Heřmanice 0:3 (0:2)
    Ne 25.08. 10:00 Frýdek-Místek B - Staré Město 10:1 (4:1)
    St 11.09. 17:00 Staříč - FK Těrlicko 8:0 (4:0)
    St 18.09. 16:00 TJ Petřvald - Gascontrol Havířov 4:1 (3:0)

    5.kolo

    So 31.08. 10:00 Bohumín - Frýdek-Místek B 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 09:00 FK Těrlicko - TJ Petřvald 7:2 (4:1)
    Ne 01.09. 09:00 Český Těšín - Staříč 2:1 (0:0)
    Ne 01.09. 09:00 Gascontrol Havířov - Slovan Havířov 5:1 (2:1)
    Ne 01.09. 10:00 Staré Město - Orlová 3:3 (1:2)
    Ne 01.09. 10:00 Heřmanice - Horní Žukov 1:12 (1:8)

    3.kolo

    St 04.09. 17:00 Staříč - TJ Petřvald 8:1 (4:1)
    St 04.09. 17:00 FK Těrlicko - Orlová 2:0 (1:0)
    St 04.09. 17:00 Český Těšín - Frýdek-Místek B 0:7 (0:1)
    St 04.09. 17:00 Staré Město - Horní Žukov 0:8 (0:2)
    St 04.09. 17:00 Bohumín - Slovan Havířov 13:0 (6:0)
    St 04.09. 17:00 Heřmanice - Gascontrol Havířov 0:4 (0:1)

    6.kolo

    So 07.09. 09:00 Horní Žukov - Gascontrol Havířov 6:2 (4:1)
    So 07.09. 10:00 TJ Petřvald - Slovan Havířov 5:0 (1:0)
    So 07.09. 10:00 Bohumín - Orlová 6:1 (4:0)
    Ne 08.09. 09:00 FK Těrlicko - Český Těšín 2:1 (1:0)
    Ne 08.09. 09:30 Staříč - Staré Město 0:0 (0:0)
    Ne 08.09. 10:00 Frýdek-Místek B - Heřmanice 13:0 (7:0)

    7.kolo

    So 14.09. 10:00 Bohumín - Staříč 2:0 (1:0)
    So 14.09. 11:30 Slovan Havířov - Horní Žukov 2:12 (2:7)
    Ne 15.09. 09:00 Český Těšín - TJ Petřvald 7:2 (2:1)
    Ne 15.09. 09:00 Gascontrol Havířov - Frýdek-Místek B 1:5 (0:3)
    Ne 15.09. 10:00 Staré Město - FK Těrlicko 0:1 (0:0)
    Ne 15.09. 10:00 Heřmanice - Orlová 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 21.09. 09:00 TJ Petřvald - Horní Žukov 1:7 (1:3)
    So 21.09. 09:00 Orlová - Gascontrol Havířov 2:1 (1:0)
    So 21.09. 10:00 Frýdek-Místek B - Slovan Havířov 19:0 (8:0)
    Ne 22.09. 09:00 FK Těrlicko - Bohumín 2:5 (0:1)
    Ne 22.09. 09:00 Český Těšín - Staré Město 2:1 (0:1)
    Ne 22.09. 09:30 Staříč - Heřmanice 11:0 (2:0)

    9.kolo

    So 28.09. 10:00 Bohumín - Český Těšín 6:1 (3:1)
    So 28.09. 10:30 Horní Žukov - Frýdek-Místek B 3:5 (1:2)
    So 28.09. 11:30 Slovan Havířov - Orlová 1:3 (0:1)
    Ne 29.09. 09:00 Gascontrol Havířov - Staříč 1:3 (1:1)
    Ne 29.09. 10:00 Staré Město - TJ Petřvald 3:0 (2:0)
    Ne 29.09. 10:00 Heřmanice - FK Těrlicko 0:2 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 09:00 TJ Petřvald - Frýdek-Místek B 0:4 (0:1)
    So 05.10. 09:00 Orlová - Horní Žukov 0:3 (0:1)
    Ne 06.10. 09:00 FK Těrlicko - Gascontrol Havířov 1:1 (1:1)
    Ne 06.10. 09:00 Český Těšín - Heřmanice 2:1 (2:0)
    Ne 06.10. 09:30 Staříč - Slovan Havířov 16:0 (8:0)
    Ne 06.10. 10:00 Staré Město - Bohumín 4:4 (3:2)

    11.kolo

    So 12.10. 09:00 Horní Žukov - Staříč 1:5 (0:2)
    So 12.10. 10:00 Bohumín - TJ Petřvald 10:0 (3:0)
    So 12.10. 11:30 Slovan Havířov - FK Těrlicko 0:6 (0:3)
    Ne 13.10. 09:00 Gascontrol Havířov - Český Těšín 2:1 (2:1)
    Ne 13.10. 10:00 Heřmanice - Staré Město 1:4 (0:4)
    Ne 13.10. 10:00 Frýdek-Místek B - Orlová 5:0 (2:0)

    2.kolo

    So 19.10. 09:00 TJ Petřvald - Heřmanice 3:0 (2:0)
    So 19.10. 09:00 Horní Žukov - Český Těšín 7:0 (2:0)
    So 19.10. 09:00 Orlová - Staříč 1:2 (0:1)
    So 19.10. 11:30 Slovan Havířov - Staré Město 0:6 (0:2)
    Ne 20.10. 09:00 Gascontrol Havířov - Bohumín 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 10:00 Frýdek-Místek B - FK Těrlicko 2:1 (2:0)

    1.kolo

    St 28.08. 17:00 Horní Žukov - FK Těrlicko 9:1 (3:0)
    So 26.10. 09:00 Orlová - TJ Petřvald 2:1 (1:1)
    So 26.10. 10:00 Bohumín - Heřmanice 6:1 (4:0)
    Ne 27.10. 09:00 Český Těšín - Slovan Havířov 10:0 (4:0)
    Ne 27.10. 09:30 Staříč - Frýdek-Místek B 2:1 (1:0)
    Ne 27.10. 10:00 Staré Město - Gascontrol Havířov 3:2 (1:0)

    16.kolo

    So 28.03. 09:00 TJ Petřvald - FK Těrlicko výsledek
    So 28.03. 09:00 Orlová - Staré Město výsledek
    So 28.03. 09:00 Horní Žukov - Heřmanice výsledek
    Ne 29.03. 09:30 Staříč - Český Těšín
    Ne 29.03. 10:00 Frýdek-Místek B - Bohumín
    Ne 29.03. 11:30 Slovan Havířov - Gascontrol Havířov

    17.kolo

    So 04.04. 09:00 Orlová - Bohumín
    So 04.04. 11:30 Slovan Havířov - TJ Petřvald
    Ne 05.04. 09:00 Gascontrol Havířov - Horní Žukov
    Ne 05.04. 09:00 Český Těšín - FK Těrlicko
    Ne 05.04. 10:00 Heřmanice - Frýdek-Místek B
    Ne 05.04. 10:00 Staré Město - Staříč

    18.kolo

    So 11.04. 09:00 TJ Petřvald - Český Těšín
    So 11.04. 09:00 Orlová - Heřmanice
    So 11.04. 09:00 Horní Žukov - Slovan Havířov
    Ne 12.04. 09:00 FK Těrlicko - Staré Město
    Ne 12.04. 09:30 Staříč - Bohumín
    Ne 12.04. 10:00 Frýdek-Místek B - Gascontrol Havířov

    19.kolo

    So 18.04. 09:00 Horní Žukov - TJ Petřvald
    So 18.04. 10:00 Bohumín - FK Těrlicko
    So 18.04. 11:30 Slovan Havířov - Frýdek-Místek B
    Ne 19.04. 09:00 Gascontrol Havířov - Orlová
    Ne 19.04. 10:00 Heřmanice - Staříč
    Ne 19.04. 10:00 Staré Město - Český Těšín

    20.kolo

    So 25.04. 09:00 TJ Petřvald - Staré Město
    So 25.04. 09:00 Orlová - Slovan Havířov
    Ne 26.04. 09:00 Český Těšín - Bohumín
    Ne 26.04. 09:00 FK Těrlicko - Heřmanice
    Ne 26.04. 09:30 Staříč - Gascontrol Havířov
    Ne 26.04. 10:00 Frýdek-Místek B - Horní Žukov

    21.kolo

    So 02.05. 09:00 Horní Žukov - Orlová
    So 02.05. 10:00 Bohumín - Staré Město
    So 02.05. 11:30 Slovan Havířov - Staříč
    Ne 03.05. 09:00 Gascontrol Havířov - FK Těrlicko
    Ne 03.05. 10:00 Frýdek-Místek B - TJ Petřvald
    Ne 03.05. 10:00 Heřmanice - Český Těšín

    22.kolo

    So 09.05. 09:00 TJ Petřvald - Bohumín
    So 09.05. 09:00 Orlová - Frýdek-Místek B
    Ne 10.05. 09:00 Český Těšín - Gascontrol Havířov
    Ne 10.05. 09:00 FK Těrlicko - Slovan Havířov
    Ne 10.05. 09:30 Staříč - Horní Žukov
    Ne 10.05. 10:00 Staré Město - Heřmanice

    15.kolo

    So 16.05. 10:00 Bohumín - Horní Žukov
    Ne 17.05. 09:00 Gascontrol Havířov - TJ Petřvald
    Ne 17.05. 09:00 Český Těšín - Orlová
    Ne 17.05. 09:00 FK Těrlicko - Staříč
    Ne 17.05. 10:00 Heřmanice - Slovan Havířov
    Ne 17.05. 10:00 Staré Město - Frýdek-Místek B

    14.kolo

    So 23.05. 09:00 TJ Petřvald - Staříč
    So 23.05. 09:00 Orlová - FK Těrlicko
    So 23.05. 09:00 Horní Žukov - Staré Město
    So 23.05. 11:30 Slovan Havířov - Bohumín
    Ne 24.05. 09:00 Gascontrol Havířov - Heřmanice
    Ne 24.05. 10:00 Frýdek-Místek B - Český Těšín

    13.kolo

    So 30.05. 10:00 Bohumín - Gascontrol Havířov
    Ne 31.05. 09:00 Český Těšín - Horní Žukov
    Ne 31.05. 09:00 FK Těrlicko - Frýdek-Místek B
    Ne 31.05. 09:30 Staříč - Orlová
    Ne 31.05. 10:00 Heřmanice - TJ Petřvald
    Ne 31.05. 10:00 Staré Město - Slovan Havířov

    12.kolo

    So 06.06. 09:00 TJ Petřvald - Orlová
    So 06.06. 11:30 Slovan Havířov - Český Těšín
    Ne 07.06. 09:00 FK Těrlicko - Horní Žukov
    Ne 07.06. 09:00 Gascontrol Havířov - Staré Město
    Ne 07.06. 10:00 Frýdek-Místek B - Staříč
    Ne 07.06. 10:00 Heřmanice - Bohumín
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 9 1 1 59:11 28
    2. 11 9 0 2 71:12 27
    3. 11 8 1 2 56:9 25
    4. 11 8 0 3 69:20 24
    5. 11 6 1 4 25:28 19
    6. 11 5 1 5 18:27 16
    7. 11 5 0 6 28:33 15
    8. 11 4 3 4 25:31 15
    9. 11 4 1 6 21:26 13
    10. 11 3 0 8 19:49 9
    11. 11 1 0 10 8:59 3
    12. 11 0 0 11 4:98 0