Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 28. března 2020
svátek má Soňa.
Hlavní menu
  • ID: 14096
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    797
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 31.08. 09:30 Nemošice - Přelovice 0:6 (0:3)
    So 31.08. 09:30 L.Bohdaneč - Třemošnice 9:2 (2:0)
    Ne 01.09. 09:30 Libchavy - Prosetín 1:10 (0:5)
    Ne 01.09. 09:30 H. Městec - Přelouč 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 09:30 Slatiňany - Dolní Újezd 0:10 (0:5)

    5.kolo

    So 07.09. 16:00 Prosetín - H. Městec 0:3 (0:1)
    Ne 08.09. 09:30 Třemošnice - Jiskra 2008 1:2 (1:1)
    Ne 08.09. 09:30 Dolní Újezd - L.Bohdaneč 6:5 np (1:4)
    Ne 08.09. 09:30 Přelovice - Slatiňany 5:2 (1:1)
    Ne 08.09. 10:00 Přelouč - Nemošice 0:1 np (0:0)

    3.kolo

    Ne 25.08. 09:30 Jiskra 2008 - Libchavy 3:1 (1:0)
    Ne 25.08. 09:30 Dolní Újezd - Nemošice 9:0 (5:0)
    Čt 29.08. 17:00 Přelovice - H. Městec 3:4 (2:2)
    St 11.09. 16:00 Třemošnice - Slatiňany 11:1 (4:1)
    St 11.09. 16:00 Přelouč - Prosetín 4:3 np (1:1)

    6.kolo

    So 14.09. 09:30 Nemošice - Prosetín 1:2 np (1:1)
    So 14.09. 09:30 L.Bohdaneč - Přelovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 09:30 Libchavy - H. Městec 1:7 (1:5)
    Ne 15.09. 09:30 Slatiňany - Přelouč 2:7 (1:3)
    Ne 15.09. 09:30 Jiskra 2008 - Dolní Újezd 6:0 (4:0)

    7.kolo

    So 21.09. 09:30 Přelovice - Jiskra 2008 2:1 np (1:0)
    Ne 22.09. 09:30 Třemošnice - Libchavy 2:1 (1:1)
    Ne 22.09. 09:30 Prosetín - Slatiňany 11:1 (4:1)
    Ne 22.09. 09:30 H. Městec - Nemošice 3:2 (3:0)
    Ne 22.09. 10:30 Přelouč - L.Bohdaneč 6:0 (3:0)

    8.kolo

    So 28.09. 09:30 L.Bohdaneč - Prosetín 1:7 (0:2)
    Ne 29.09. 09:30 Libchavy - Nemošice 4:2 (3:1)
    Ne 29.09. 09:30 Slatiňany - H. Městec 2:6 (0:5)
    Ne 29.09. 09:30 Jiskra 2008 - Přelouč 3:1 (1:1)
    Ne 29.09. 09:30 Třemošnice - Dolní Újezd 5:4 np (2:3)

    9.kolo

    So 05.10. 09:30 Prosetín - Jiskra 2008 4:1 (1:0)
    So 05.10. 09:30 Nemošice - Slatiňany 7:0 (4:0)
    Ne 06.10. 09:30 Dolní Újezd - Libchavy 6:0 (1:0)
    Ne 06.10. 09:30 Přelovice - Třemošnice 7:5 (3:2)
    Ne 06.10. 09:30 H. Městec - L.Bohdaneč 5:1 (3:0)

    10.kolo

    So 12.10. 09:30 L.Bohdaneč - Nemošice 2:0 (0:0)
    So 12.10. 09:30 Třemošnice - Přelouč 2:3 (2:3)
    Ne 13.10. 09:30 Libchavy - Slatiňany 3:0 (2:0)
    Ne 13.10. 09:30 Jiskra 2008 - H. Městec 2:1 (1:0)
    Ne 13.10. 09:30 Dolní Újezd - Přelovice 1:8 (0:3)

    11.kolo

    So 19.10. 09:30 Přelovice - Libchavy 5:2 (3:0)
    So 19.10. 09:30 Prosetín - Třemošnice 7:1 (2:1)
    So 19.10. 09:30 Nemošice - Jiskra 2008 1:2 np (1:1)
    Ne 20.10. 09:30 Slatiňany - L.Bohdaneč 1:6 (0:3)
    Ne 20.10. 10:00 Přelouč - Dolní Újezd 4:0 (3:0)

    2.kolo

    So 26.10. 09:30 Nemošice - Třemošnice 2:1 (0:1)
    So 26.10. 09:30 L.Bohdaneč - Jiskra 2008 1:3 (0:1)
    Ne 27.10. 09:30 Libchavy - Přelouč 0:10 (0:7)
    Ne 27.10. 09:30 Prosetín - Přelovice 6:2 (3:2)
    Ne 27.10. 09:30 H. Městec - Dolní Újezd 4:3 (2:1)

    1.kolo

    So 02.11. 09:30 L.Bohdaneč - Libchavy 4:2 (0:1)
    So 02.11. 09:30 Jiskra 2008 - Slatiňany 9:3 (4:2)
    So 02.11. 09:30 Třemošnice - H. Městec 0:1 (0:1)
    So 02.11. 09:30 Přelovice - Přelouč 0:2 (0:2)
    Ne 03.11. 09:30 Dolní Újezd - Prosetín 0:4 (0:3)

    12.kolo

    So 04.04. 09:30 Prosetín - Dolní Újezd
    So 04.04. 10:00 Přelouč - Přelovice
    Ne 05.04. 09:30 Libchavy - L.Bohdaneč
    Ne 05.04. 09:30 Slatiňany - Jiskra 2008
    Ne 05.04. 09:30 H. Městec - Třemošnice

    13.kolo

    So 11.04. 09:30 Přelovice - Prosetín
    So 11.04. 10:00 Přelouč - Libchavy
    Ne 12.04. 09:30 Dolní Újezd - H. Městec
    Ne 12.04. 09:30 Třemošnice - Nemošice
    Ne 12.04. 09:30 Jiskra 2008 - L.Bohdaneč

    14.kolo

    So 18.04. 09:30 Nemošice - Dolní Újezd
    So 18.04. 09:30 Prosetín - Přelouč
    Ne 19.04. 09:30 Libchavy - Jiskra 2008
    Ne 19.04. 09:30 Slatiňany - Třemošnice
    Ne 19.04. 09:30 H. Městec - Přelovice

    15.kolo

    So 25.04. 09:30 Prosetín - Libchavy
    So 25.04. 09:30 Přelovice - Nemošice
    So 25.04. 09:30 Třemošnice - L.Bohdaneč
    So 25.04. 10:00 Přelouč - H. Městec
    Ne 26.04. 09:30 Dolní Újezd - Slatiňany

    16.kolo

    So 02.05. 09:30 L.Bohdaneč - Dolní Újezd
    So 02.05. 09:30 Nemošice - Přelouč
    Ne 03.05. 09:30 Jiskra 2008 - Třemošnice
    Ne 03.05. 09:30 Slatiňany - Přelovice
    Ne 03.05. 09:30 H. Městec - Prosetín

    17.kolo

    So 09.05. 09:30 Prosetín - Nemošice
    So 09.05. 09:30 Přelovice - L.Bohdaneč
    So 09.05. 10:00 Přelouč - Slatiňany
    Ne 10.05. 09:30 H. Městec - Libchavy
    Ne 10.05. 09:30 Dolní Újezd - Jiskra 2008

    18.kolo

    So 16.05. 09:30 L.Bohdaneč - Přelouč
    So 16.05. 09:30 Nemošice - H. Městec
    Ne 17.05. 09:30 Libchavy - Třemošnice
    Ne 17.05. 09:30 Jiskra 2008 - Přelovice
    Ne 17.05. 09:30 Slatiňany - Prosetín

    19.kolo

    So 23.05. 09:30 Nemošice - Libchavy
    So 23.05. 09:30 Prosetín - L.Bohdaneč
    So 23.05. 10:00 Přelouč - Jiskra 2008
    Ne 24.05. 09:30 H. Městec - Slatiňany
    Ne 24.05. 09:30 Dolní Újezd - Třemošnice

    20.kolo

    So 30.05. 09:30 L.Bohdaneč - H. Městec
    So 30.05. 09:30 Slatiňany - Nemošice
    Ne 31.05. 09:30 Libchavy - Dolní Újezd
    Ne 31.05. 09:30 Třemošnice - Přelovice
    Ne 31.05. 09:30 Jiskra 2008 - Prosetín

    21.kolo

    So 06.06. 09:30 Nemošice - L.Bohdaneč
    So 06.06. 09:30 Přelovice - Dolní Újezd
    So 06.06. 10:00 Přelouč - Třemošnice
    Ne 07.06. 09:30 Slatiňany - Libchavy
    Ne 07.06. 09:30 H. Městec - Jiskra 2008

    22.kolo

    So 13.06. 09:30 Třemošnice - Prosetín
    So 13.06. 09:30 L.Bohdaneč - Slatiňany
    Ne 14.06. 09:30 Libchavy - Přelovice
    Ne 14.06. 09:30 Dolní Újezd - Přelouč
    Ne 14.06. 09:30 Jiskra 2008 - Nemošice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 9 0 0 1 37:14 27
    2. 10 7 1 1 1 53:14 24
    3. 10 7 1 1 1 31:14 24
    4. 10 6 1 1 2 36:13 21
    5. 10 5 1 0 4 37:24 17
    6. 10 5 0 1 4 30:31 16
    7. 10 3 1 1 5 38:35 12
    8. 10 2 1 2 5 15:27 10
    9. 10 2 1 0 7 29:37 8
    10. 10 2 0 0 8 15:49 6
    11. 10 0 0 0 10 12:75 0