Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 14114
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4948
    Týden:
    71
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:30 Vratislavice - Kamenice 4:4 (2:1)
    So 10.08. 15:00 Žibřidice - Vesec 2:1 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Rozstání - Doksy B 2:2 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Rapid Liberec - Nová Ves 4:3 (4:1)
    Ne 11.08. 15:00 Žandov - Loko ČL 1:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Tatran Jablonné - Cvikov 3:7 (0:3)
    Ne 11.08. 17:00 Stráž n.N. - Dubá 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 17.08. 14:00 Vesec - Nová Ves 2:5 (1:3)
    So 17.08. 15:00 Žibřidice - Rozstání 3:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Loko ČL - Rapid Liberec 4:2 (2:2)
    So 17.08. 17:00 Dubá - Žandov 1:0 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Cvikov - Vratislavice 4:3 (2:2)
    Ne 18.08. 16:00 Doksy B - Tatran Jablonné 4:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Kamenice - Stráž n.N. 6:1 (2:0)

    3.kolo

    So 24.08. 10:30 Vratislavice - Doksy B 4:2 (2:2)
    So 24.08. 14:00 Nová Ves - Loko ČL 3:10 (0:3)
    So 24.08. 17:00 Tatran Jablonné - Žibřidice 3:4 (2:3)
    So 24.08. 17:00 Rapid Liberec - Dubá 5:2 (3:0)
    Ne 25.08. 14:00 Rozstání - Vesec 3:1 (0:1)
    Ne 25.08. 15:00 Žandov - Kamenice 2:2 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Stráž n.N. - Cvikov 4:5 (1:2)

    4.kolo

    So 31.08. 14:00 Vesec - Loko ČL 1:4 (1:2)
    So 31.08. 15:00 Žibřidice - Vratislavice 6:2 (4:1)
    So 31.08. 17:00 Cvikov - Žandov 5:0 (1:0)
    Ne 01.09. 14:00 Rozstání - Tatran Jablonné 2:2 (0:1)
    Ne 01.09. 15:00 Kamenice - Rapid Liberec 5:0 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 Doksy B - Stráž n.N. 3:1 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Dubá - Nová Ves 1:3 (0:2)

    5.kolo

    So 07.09. 14:00 Nová Ves - Kamenice 1:3 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Tatran Jablonné - Vesec 2:2 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Vratislavice - Rozstání 3:3 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Stráž n.N. - Žibřidice 6:5 (5:1)
    So 07.09. 17:00 Rapid Liberec - Cvikov 4:8 (1:4)
    So 07.09. 17:00 Loko ČL - Dubá 8:2 (4:2)
    Ne 08.09. 17:00 Žandov - Doksy B 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 14.09. 14:00 Vesec - Dubá 1:2 (1:0)
    So 14.09. 14:00 Kamenice - Loko ČL 1:1 (1:1)
    So 14.09. 14:00 Žibřidice - Žandov 5:1 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Doksy B - Rapid Liberec 2:3 (1:3)
    So 14.09. 16:30 Cvikov - Nová Ves 4:1 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Tatran Jablonné - Vratislavice 0:3 (0:0)
    Ne 15.09. 14:00 Rozstání - Stráž n.N. 8:0 (2:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:30 Vratislavice - Vesec 1:5 (1:3)
    So 21.09. 14:00 Nová Ves - Doksy B 6:2 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Stráž n.N. - Tatran Jablonné 6:0 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Rapid Liberec - Žibřidice 3:9 (1:7)
    So 21.09. 16:30 Loko ČL - Cvikov 2:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Dubá - Kamenice 0:3 (0:2)
    Ne 22.09. 15:00 Žandov - Rozstání 2:2 (2:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:30 Vratislavice - Stráž n.N. 3:5 (2:3)
    So 28.09. 14:00 Vesec - Kamenice 1:6 (0:4)
    So 28.09. 15:00 Žibřidice - Nová Ves 2:1 (2:1)
    So 28.09. 15:30 Tatran Jablonné - Žandov 4:2 (2:2)
    So 28.09. 16:00 Cvikov - Dubá 7:0 (5:0)
    So 28.09. 16:00 Doksy B - Loko ČL 1:3 (0:1)
    Ne 29.09. 14:00 Rozstání - Rapid Liberec 4:2 (3:1)

    9.kolo

    So 05.10. 15:00 Kamenice - Cvikov 3:3 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Rapid Liberec - Tatran Jablonné 3:4 (1:2)
    So 05.10. 16:00 Loko ČL - Žibřidice 3:2 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Dubá - Doksy B 0:1 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Žandov - Vratislavice 4:0 (3:0)
    Ne 06.10. 16:00 Stráž n.N. - Vesec 7:1 (3:1)
    St 23.10. 17:00 Nová Ves - Rozstání 2:7 (1:5)

    10.kolo

    So 12.10. 10:30 Vratislavice - Rapid Liberec 4:7 (1:4)
    So 12.10. 15:00 Žibřidice - Dubá 9:0 (7:0)
    So 12.10. 15:00 Tatran Jablonné - Nová Ves 3:0 (2:0)
    Ne 13.10. 14:00 Vesec - Cvikov 0:13 (0:6)
    Ne 13.10. 14:00 Doksy B - Kamenice 6:1 (5:1)
    Ne 13.10. 14:00 Rozstání - Loko ČL 2:2 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Stráž n.N. - Žandov 4:4 (1:3)

    11.kolo

    So 19.10. 14:00 Nová Ves - Vratislavice 1:0 (1:0)
    So 19.10. 15:00 Kamenice - Žibřidice 2:0 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Rapid Liberec - Stráž n.N. 5:3 (1:2)
    So 19.10. 15:30 Loko ČL - Tatran Jablonné 5:1 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Dubá - Rozstání 3:5 (1:3)
    So 19.10. 15:30 Cvikov - Doksy B 5:2 (1:2)
    Ne 20.10. 15:00 Žandov - Vesec 4:0 (2:0)

    12.kolo

    So 26.10. 10:30 Vratislavice - Loko ČL 0:7 (0:3)
    So 26.10. 14:00 Vesec - Doksy B 5:3 (1:1)
    So 26.10. 14:00 Tatran Jablonné - Dubá 1:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Žibřidice - Cvikov 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:00 Rozstání - Kamenice 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Stráž n.N. - Nová Ves 3:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Žandov - Rapid Liberec 2:2 (2:1)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 11:00 Nová Ves - Žandov 4:1 (3:1)
    So 02.11. 14:00 Rapid Liberec - Vesec 1:2 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Loko ČL - Stráž n.N. 5:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Dubá - Vratislavice 0:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Kamenice - Tatran Jablonné 4:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Cvikov - Rozstání 0:2 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Doksy B - Žibřidice 2:3 (1:2)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 9 3 1 54:19 30
    2. 13 10 0 3 52:24 30
    3. 13 9 2 2 63:26 29
    4. 13 8 4 1 41:19 28
    5. 13 6 5 2 40:23 23
    6. 13 6 1 6 43:46 19
    7. 13 4 4 5 25:30 16
    8. 13 5 1 7 41:52 16
    9. 13 5 0 8 31:42 15
    10. 13 4 1 8 31:35 13
    11. 13 3 2 8 28:48 11
    12. 13 3 2 8 23:44 11
    13. 13 3 1 9 22:53 10
    14. 13 3 0 10 13:46 9