Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 14115
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    580
    Týden:
    21
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 24.08. 14:00 Bystrc - Chrlice 8:1 (3:1)
    So 24.08. 14:30 Mokrá - Troubsko 4:2 (3:1)
    So 24.08. 14:45 Kahan - Střelice 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 13:00 RAFK B - Start Brno 0:3 (0:1)
    Ne 25.08. 13:15 Vojkovice B - Vev.Bítýška 2:2 (1:1)
    Ne 25.08. 16:00 Milešovice - Ořechov 2:0 (0:0)

    3.kolo

    Ne 01.09. 10:30 Start Brno - Kahan 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 11:00 Troubsko - Bystrc 1:5 (1:1)
    Ne 01.09. 14:00 Vev.Bítýška - Mokrá 0:3 (0:1)
    Ne 01.09. 14:00 Ořechov - Vojkovice B 3:1 (3:0)
    Ne 01.09. 14:15 Střelice - Milešovice 8:3 (5:2)
    Ne 01.09. 14:15 Chrlice - RAFK B 4:3 (2:3)

    4.kolo

    So 07.09. 13:30 Mokrá - Ořechov 3:1 (1:1)
    Ne 08.09. 13:15 Vojkovice B - Střelice 0:2 (0:0)
    Ne 08.09. 13:30 Vev.Bítýška - Troubsko 3:2 (1:2)
    Ne 08.09. 16:00 Milešovice - Start Brno 1:4 (1:2)
    St 11.09. 17:00 Bystrc - RAFK B 7:0 (5:0)
    Čt 12.09. 16:30 Kahan - Chrlice 3:0 (0:0)

    5.kolo

    So 14.09. 13:45 Chrlice - Milešovice 3:4 (3:2)
    Ne 15.09. 10:30 Start Brno - Vojkovice B 3:0 (3:0)
    Ne 15.09. 13:00 RAFK B - Kahan 1:2 (1:2)
    Ne 15.09. 13:45 Střelice - Mokrá 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 14:00 Bystrc - Vev.Bítýška 8:0 (4:0)
    Ne 15.09. 14:00 Ořechov - Troubsko 2:5 (2:3)

    6.kolo

    So 21.09. 12:30 Bystrc - Kahan 2:2 (1:1)
    So 21.09. 13:00 Mokrá - Start Brno 1:2 (1:1)
    Ne 22.09. 13:00 Troubsko - Střelice 2:4 (1:1)
    Ne 22.09. 13:00 Vev.Bítýška - Ořechov 1:2 (1:1)
    Ne 22.09. 13:15 Vojkovice B - Chrlice 6:0 (4:0)
    Ne 22.09. 15:30 Milešovice - RAFK B 3:4 (2:1)

    7.kolo

    Ne 29.09. 10:30 Start Brno - Troubsko 7:0 (2:0)
    Ne 29.09. 13:00 RAFK B - Vojkovice B 1:2 (0:1)
    Ne 29.09. 13:15 Střelice - Vev.Bítýška 5:0 (2:0)
    Ne 29.09. 14:00 Ořechov - Bystrc 1:4 (1:4)
    Ne 29.09. 14:30 Chrlice - Mokrá 2:3 (2:2)
    Ne 29.09. 15:30 Kahan - Milešovice 5:2 (4:1)

    8.kolo

    So 05.10. 12:00 Bystrc - Milešovice 14:3 (7:1)
    So 05.10. 12:30 Mokrá - RAFK B 5:0 (2:0)
    Ne 06.10. 12:30 Vev.Bítýška - Start Brno 0:3 (0:2)
    Ne 06.10. 13:00 Troubsko - Chrlice 11:2 (9:1)
    Ne 06.10. 13:15 Vojkovice B - Kahan 3:1 (3:0)
    Ne 06.10. 14:00 Ořechov - Střelice 0:7 (0:5)

    9.kolo

    So 12.10. 12:45 Chrlice - Vev.Bítýška 0:5 (0:2)
    So 12.10. 15:00 Kahan - Mokrá 2:3 (2:1)
    Ne 13.10. 11:00 Start Brno - Ořechov 4:0 (3:0)
    Ne 13.10. 12:45 Střelice - Bystrc 1:7 (0:2)
    Ne 13.10. 13:00 RAFK B - Troubsko 0:6 (0:6)
    Ne 13.10. 14:30 Milešovice - Vojkovice B 5:2 (3:0)

    10.kolo

    So 19.10. 11:30 Bystrc - Vojkovice B 5:2 (2:0)
    So 19.10. 12:00 Mokrá - Milešovice 4:2 (1:2)
    Ne 20.10. 11:30 Troubsko - Kahan 3:0 (2:0)
    Ne 20.10. 12:00 Vev.Bítýška - RAFK B 0:2 (0:0)
    Ne 20.10. 12:45 Střelice - Start Brno 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:00 Ořechov - Chrlice 6:0 (3:0)

    11.kolo

    So 26.10. 12:15 Chrlice - Střelice 0:6 (0:3)
    So 26.10. 14:00 Kahan - Vev.Bítýška 2:1 (2:0)
    Ne 27.10. 10:30 Start Brno - Bystrc 2:1 (1:0)
    Ne 27.10. 13:00 RAFK B - Ořechov 1:1 (0:0)
    Ne 27.10. 13:15 Vojkovice B - Mokrá 1:7 (0:5)
    Ne 27.10. 14:30 Milešovice - Troubsko 4:6 (0:4)

    1.kolo

    So 02.11. 09:00 Vev.Bítýška - Milešovice 1:4 (0:4)
    So 02.11. 11:30 Mokrá - Bystrc 1:3 (0:1)
    Ne 03.11. 10:30 Start Brno - Chrlice 6:1
    Ne 03.11. 12:45 Střelice - RAFK B 9:0
    Ne 03.11. 13:00 Troubsko - Vojkovice B 2:2
    Ne 03.11. 13:30 Ořechov - Kahan 3:1
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 10 1 0 36:4 31
    2. 11 9 1 1 64:14 28
    3. 11 9 1 1 45:13 28
    4. 11 8 0 3 34:16 24
    5. 11 5 1 5 40:33 16
    6. 11 4 1 6 19:22 13
    7. 11 4 1 6 19:29 13
    8. 11 4 0 7 33:51 12
    9. 11 3 2 6 21:31 11
    10. 11 2 1 8 13:33 7
    11. 11 2 1 8 12:42 7
    12. 11 1 0 10 13:61 3