Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 14116
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    423
    Týden:
    11
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 25.08. 14:00 Lažánky - Zbraslav 6:4 (3:3)
    So 31.08. 11:00 Čebín - Dolní Kounice 15:0 (9:0)
    Čt 05.09. 17:00 Měnín - Těšany 4:0 (1:0)
    St 11.09. 17:30 Ochoz - FK Podolí 3:2 (1:1)
    Čt 19.09. 17:00 Ořechov - Střelice 3:0 (2:0)

    12.kolo

    St 28.08. 17:00 Čebín - Vojkovice 0:2 (0:1)
    St 28.08. 17:00 Těšany - Zbraslav 4:3 (2:1)
    St 11.09. 17:00 Střelice - Říčany 3:0 (0:0)
    Čt 19.09. 17:00 FK Podolí - Měnín 0:9 (0:4)
    St 25.09. 17:00 Dolní Kounice - Ořechov 1:11 (1:7)

    3.kolo

    So 31.08. 10:30 Zbraslav - Měnín 1:6 (1:3)
    Ne 01.09. 10:00 Říčany - Lažánky 1:6 (0:4)
    Ne 01.09. 10:30 Střelice - Vojkovice 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 10:30 Těšany - Ořechov 0:6 (0:4)
    St 25.09. 17:00 FK Podolí - Čebín 0:2 (0:1)

    13.kolo

    St 04.09. 17:00 Říčany - Těšany 0:3 (0:3)
    St 04.09. 17:00 Lažánky - Střelice 0:2 (0:2)
    St 04.09. 17:00 Ořechov - FK Podolí 11:0 (4:0)
    St 04.09. 17:00 Ochoz - Čebín 0:10 (0:3)
    Čt 05.09. 17:00 Vojkovice - Dolní Kounice 12:0 (7:0)

    4.kolo

    So 07.09. 10:00 Ochoz - Střelice 0:6 (0:2)
    So 07.09. 10:30 Vojkovice - Těšany 4:0 (3:0)
    Ne 08.09. 10:00 Ořechov - Zbraslav 2:1 (0:0)
    Ne 08.09. 13:30 Dolní Kounice - FK Podolí 1:2 (1:1)
    Út 17.09. 17:00 Měnín - Říčany 5:0 (3:0)

    5.kolo

    So 14.09. 10:30 Zbraslav - Vojkovice 1:9 (1:3)
    Ne 15.09. 10:00 Lažánky - Měnín 2:10 (2:5)
    Ne 15.09. 10:30 Střelice - Čebín 6:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:30 Těšany - Ochoz 5:0 (3:0)
    Ne 15.09. 13:15 Říčany - Ořechov 0:6 (0:2)

    6.kolo

    So 21.09. 10:00 Ochoz - Zbraslav 2:3 (2:1)
    So 21.09. 10:30 Vojkovice - Říčany 11:2 (7:1)
    So 21.09. 11:00 Čebín - Těšany 1:2 (0:2)
    So 21.09. 13:00 Dolní Kounice - Střelice 1:2 (1:0)
    Ne 22.09. 10:00 Ořechov - Lažánky 2:2 (1:2)

    7.kolo

    St 25.09. 17:00 Říčany - Ochoz 0:1 (0:0)
    So 28.09. 10:30 Zbraslav - Čebín 3:1 (3:1)
    Ne 29.09. 10:30 Střelice - FK Podolí 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 10:30 Těšany - Dolní Kounice 1:2 (0:1)
    Ne 29.09. 14:00 Lažánky - Vojkovice 1:6 (1:4)
    Čt 10.10. 16:15 Měnín - Ořechov 1:2 (1:1)

    8.kolo

    Čt 03.10. 16:30 Dolní Kounice - Zbraslav 1:7 (0:4)
    So 05.10. 10:00 Ochoz - Lažánky 2:8 (1:4)
    So 05.10. 10:30 Vojkovice - Měnín 4:4 (2:2)
    So 05.10. 11:00 Čebín - Říčany 3:0 (2:0)
    Út 08.10. 17:00 FK Podolí - Těšany 1:1 (1:0)

    9.kolo

    Čt 10.10. 16:30 Říčany - Dolní Kounice 0:3 (0:2)
    So 12.10. 10:30 Zbraslav - FK Podolí 9:3 (6:1)
    Ne 13.10. 10:00 Ořechov - Vojkovice 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 13:15 Měnín - Ochoz 9:0 (4:0)
    Ne 13.10. 14:00 Lažánky - Čebín 4:1 (1:0)

    10.kolo

    So 19.10. 10:00 Ochoz - Ořechov 0:13 (0:5)
    So 19.10. 10:00 FK Podolí - Říčany 4:0 (3:0)
    So 19.10. 11:00 Čebín - Měnín 3:1 (0:1)
    So 19.10. 12:00 Dolní Kounice - Lažánky 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 10:30 Střelice - Těšany 4:3 (2:2)

    11.kolo

    St 23.10. 16:30 Vojkovice - Ochoz 12:0 (4:0)
    So 26.10. 09:30 Lažánky - FK Podolí 3:1 (2:0)
    Ne 27.10. 10:00 Ořechov - Čebín 5:1 (2:0)
    Ne 27.10. 12:45 Měnín - Dolní Kounice 6:2 (3:1)
    Čt 31.10. 16:00 Zbraslav - Střelice 1:3 (1:2)

    1.kolo

    So 02.11. 10:00 FK Podolí - Vojkovice 0:6 (0:5)
    So 02.11. 10:30 Zbraslav - Říčany 6:2 (4:0)
    Ne 03.11. 09:45 Těšany - Lažánky 2:2 (2:1)
    Ne 03.11. 10:30 Střelice - Měnín 0:2 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Dolní Kounice - Ochoz 8:0 (2:0)

    17.kolo

    So 04.04. 00:00 Říčany - Měnín
    So 04.04. 00:00 Zbraslav - Ořechov
    So 04.04. 00:00 Těšany - Vojkovice
    So 04.04. 00:00 Střelice - Ochoz
    So 04.04. 00:00 FK Podolí - Dolní Kounice

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Čebín - Střelice
    So 11.04. 00:00 Ochoz - Těšany
    So 11.04. 00:00 Vojkovice - Zbraslav
    So 11.04. 00:00 Ořechov - Říčany
    So 11.04. 00:00 Měnín - Lažánky

    15.kolo

    St 15.04. 00:00 Zbraslav - Lažánky
    St 15.04. 00:00 Těšany - Měnín
    St 15.04. 00:00 Střelice - Ořechov
    St 15.04. 00:00 FK Podolí - Ochoz
    St 15.04. 00:00 Dolní Kounice - Čebín

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Lažánky - Ořechov
    So 18.04. 00:00 Říčany - Vojkovice
    So 18.04. 00:00 Zbraslav - Ochoz
    So 18.04. 00:00 Těšany - Čebín
    So 18.04. 00:00 Střelice - Dolní Kounice

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 FK Podolí - Střelice
    So 25.04. 00:00 Dolní Kounice - Těšany
    So 25.04. 00:00 Čebín - Zbraslav
    So 25.04. 00:00 Ochoz - Říčany
    So 25.04. 00:00 Vojkovice - Lažánky
    So 25.04. 00:00 Ořechov - Měnín

    16.kolo

    St 29.04. 00:00 Čebín - FK Podolí
    St 29.04. 00:00 Vojkovice - Střelice
    St 29.04. 00:00 Ořechov - Těšany
    St 29.04. 00:00 Měnín - Zbraslav
    St 29.04. 00:00 Lažánky - Říčany

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Měnín - Vojkovice
    So 02.05. 00:00 Lažánky - Ochoz
    So 02.05. 00:00 Říčany - Čebín
    So 02.05. 00:00 Zbraslav - Dolní Kounice
    So 02.05. 00:00 Těšany - FK Podolí

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 FK Podolí - Zbraslav
    So 09.05. 00:00 Dolní Kounice - Říčany
    So 09.05. 00:00 Čebín - Lažánky
    So 09.05. 00:00 Ochoz - Měnín
    So 09.05. 00:00 Vojkovice - Ořechov

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Ořechov - Ochoz
    So 16.05. 00:00 Měnín - Čebín
    So 16.05. 00:00 Lažánky - Dolní Kounice
    So 16.05. 00:00 Říčany - FK Podolí
    So 16.05. 00:00 Těšany - Střelice

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Střelice - Zbraslav
    So 23.05. 00:00 FK Podolí - Lažánky
    So 23.05. 00:00 Dolní Kounice - Měnín
    So 23.05. 00:00 Čebín - Ořechov
    So 23.05. 00:00 Ochoz - Vojkovice

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 Vojkovice - Čebín
    So 30.05. 00:00 Ořechov - Dolní Kounice
    So 30.05. 00:00 Měnín - FK Podolí
    So 30.05. 00:00 Říčany - Střelice
    So 30.05. 00:00 Zbraslav - Těšany

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Těšany - Říčany
    So 06.06. 00:00 Střelice - Lažánky
    So 06.06. 00:00 FK Podolí - Ořechov
    So 06.06. 00:00 Dolní Kounice - Vojkovice
    So 06.06. 00:00 Čebín - Ochoz

    14.kolo

    So 13.06. 00:00 Ochoz - Dolní Kounice
    So 13.06. 00:00 Vojkovice - FK Podolí
    So 13.06. 00:00 Měnín - Střelice
    So 13.06. 00:00 Lažánky - Těšany
    So 13.06. 00:00 Říčany - Zbraslav
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 9 1 1 68:12 28
    2. 11 9 1 1 62:8 28
    3. 11 9 0 2 31:10 27
    4. 11 8 1 2 57:14 25
    5. 11 5 2 4 35:33 17
    6. 11 5 0 6 37:23 15
    7. 11 5 0 6 39:39 15
    8. 11 4 2 5 21:27 14
    9. 11 4 0 7 21:57 12
    10. 11 2 1 8 13:47 7
    11. 11 2 0 9 8:76 6
    12. 11 0 0 11 5:51 0