Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 14118
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3728
    Týden:
    50
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    16.08. 18:00 Bořitov - Olešnice 1:0 (1:0)
    So 17.08. 15:30 Velké Opatovice - Skalice 3:1 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Letovice - Jedovnice 1:3 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Kunštát B - Rudice 3:2 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Ráječko B - Olomučany 2:3 (2:1)
    Ne 18.08. 16:30 Doubravice - Adamov 3:1 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Vysočany B - Sokol Drnovice 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 24.08. 15:00 Rudice - Vysočany B 7:2 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Adamov - Skalice 2:2 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Olešnice - Ráječko B 1:4 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Jedovnice - Kunštát B 7:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Doubravice - Letovice 4:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Olomučany - Velké Opatovice 2:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Sokol Drnovice - Bořitov 1:1 (0:0)

    5.kolo

    So 31.08. 16:30 Letovice - Adamov 3:1 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Ráječko B - Sokol Drnovice 3:0 (2:0)
    So 31.08. 16:30 Skalice - Olomučany 2:2 (2:2)
    Ne 01.09. 14:00 Kunštát B - Doubravice 4:0 (3:0)
    Ne 01.09. 16:30 Vysočany B - Jedovnice 0:6 (0:2)
    Ne 01.09. 16:30 Bořitov - Rudice 4:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Velké Opatovice - Olešnice 1:2 (1:1)

    6.kolo

    So 07.09. 16:30 Rudice - Ráječko B 0:1 (0:0)
    So 07.09. 16:30 Jedovnice - Bořitov 3:2 (1:2)
    So 07.09. 16:30 Letovice - Kunštát B 1:4 (0:2)
    Ne 08.09. 16:30 Adamov - Olomučany 1:1 (1:0)
    Ne 08.09. 16:30 Olešnice - Skalice 4:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:30 Sokol Drnovice - Velké Opatovice 2:2 (0:0)
    Ne 08.09. 16:30 Doubravice - Vysočany B 9:0 (4:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Ráječko B - Jedovnice 3:3 (1:1)
    Ne 15.09. 13:30 Kunštát B - Adamov 4:1 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Vysočany B - Letovice 2:6 (2:3)
    Ne 15.09. 16:00 Bořitov - Doubravice 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Velké Opatovice - Rudice 4:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Skalice - Sokol Drnovice 4:2 (3:1)
    Ne 15.09. 16:00 Olomučany - Olešnice 3:0 (0:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Rudice - Skalice 3:1 (2:1)
    So 21.09. 15:30 Jedovnice - Velké Opatovice 0:6 (0:3)
    So 21.09. 15:30 Kunštát B - Vysočany B 3:0k
    Ne 22.09. 15:30 Adamov - Olešnice 1:2 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Sokol Drnovice - Olomučany 0:3 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Doubravice - Ráječko B 3:1 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Letovice - Bořitov 2:2 (2:1)

    9.kolo

    27.09. 16:30 Olomučany - Rudice 2:2 (1:2)
    So 28.09. 15:30 Ráječko B - Letovice 8:1 (3:1)
    Ne 29.09. 15:30 Vysočany B - Adamov 1:3 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Bořitov - Kunštát B 1:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Velké Opatovice - Doubravice 1:3 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Skalice - Jedovnice 1:1 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Olešnice - Sokol Drnovice 3:3 (2:1)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Jedovnice - Olomučany 3:3 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Letovice - Velké Opatovice 0:6 (0:3)
    Ne 06.10. 12:30 Kunštát B - Ráječko B 5:2 (2:0)
    Ne 06.10. 14:00 Vysočany B - Bořitov 0:3 (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Adamov - Sokol Drnovice 5:2 (3:1)
    Ne 06.10. 15:00 Doubravice - Skalice 4:1 (1:0)
    St 16.10. 18:30 Rudice - Olešnice 2:0 (1:0)

    11.kolo

    Ne 13.10. 15:00 Bořitov - Adamov 3:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Ráječko B - Vysočany B 5:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Velké Opatovice - Kunštát B 3:5 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Skalice - Letovice 5:0 (3:0)
    Ne 13.10. 15:00 Olomučany - Doubravice 3:1 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Olešnice - Jedovnice 2:2 (1:2)
    Ne 13.10. 15:00 Sokol Drnovice - Rudice 1:5 (1:1)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Jedovnice - Sokol Drnovice 3:2 (1:2)
    So 19.10. 14:30 Letovice - Olomučany 1:6 (0:3)
    Ne 20.10. 12:00 Kunštát B - Skalice 4:1 (3:1)
    Ne 20.10. 14:30 Adamov - Rudice 0:3 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Doubravice - Olešnice 4:3 (3:0)
    Ne 20.10. 14:30 Vysočany B - Velké Opatovice 1:3 (1:2)
    Ne 20.10. 14:30 Bořitov - Ráječko B 5:6 (2:4)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Ráječko B - Adamov 5:2 (1:0)
    So 26.10. 14:00 Olomučany - Kunštát B 2:1 (1:1)
    So 26.10. 14:00 Rudice - Jedovnice 2:3 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Velké Opatovice - Bořitov 6:4 (3:3)
    Ne 27.10. 14:00 Skalice - Vysočany B 11:0 (7:0)
    Ne 27.10. 14:00 Olešnice - Letovice 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:00 Sokol Drnovice - Doubravice 1:2 (1:0)

    1.kolo

    01.11. 18:30 Kunštát B - Olešnice 1:1 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Jedovnice - Adamov 9:0 (4:0)
    So 02.11. 14:00 Letovice - Sokol Drnovice 5:1 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Doubravice - Rudice 1:1 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Vysočany B - Olomučany 2:2 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Bořitov - Skalice 3:8 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Ráječko B - Velké Opatovice 4:5 (2:3)

    14.kolo

    So 09.11. 13:30 Rudice - Doubravice 2:0 (0:0)
    So 09.11. 13:30 Sokol Drnovice - Letovice 4:1 (1:0)
    So 09.11. 13:30 Olešnice - Kunštát B 2:3 (1:2)
    So 09.11. 13:30 Olomučany - Vysočany B 3:0 (2:0)
    Ne 10.11. 13:30 Adamov - Jedovnice 0:2 (0:0)
    Ne 10.11. 13:30 Skalice - Bořitov 1:3 (1:0)
    Ne 10.11. 13:30 Velké Opatovice - Ráječko B 10:1 (6:0)

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Skalice - Ráječko B 3:1 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Rudice - Letovice 3:0 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Jedovnice - Doubravice 3:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Olomučany - Bořitov 8:1 (5:0)
    Ne 11.08. 17:00 Olešnice - Vysočany B 11:0 (5:0)
    Ne 11.08. 17:00 Sokol Drnovice - Kunštát B 0:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Adamov - Velké Opatovice 1:6 (0:4)

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Jedovnice - Letovice výsledek
    So 28.03. 15:00 Olomučany - Ráječko B výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Adamov - Doubravice výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Rudice - Kunštát B výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Sokol Drnovice - Vysočany B výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Olešnice - Bořitov výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Skalice - Velké Opatovice výsledek

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Ráječko B - Olešnice výsledek
    Ne 05.04. 15:30 Skalice - Adamov
    Ne 05.04. 15:30 Velké Opatovice - Olomučany
    Ne 05.04. 15:30 Bořitov - Sokol Drnovice
    Ne 05.04. 15:30 Vysočany B - Rudice
    Ne 05.04. 15:30 Kunštát B - Jedovnice
    Ne 05.04. 15:30 Letovice - Doubravice

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Jedovnice - Vysočany B
    Ne 12.04. 15:30 Adamov - Letovice
    Ne 12.04. 15:30 Doubravice - Kunštát B
    Ne 12.04. 15:30 Rudice - Bořitov
    Ne 12.04. 15:30 Sokol Drnovice - Ráječko B
    Ne 12.04. 15:30 Olešnice - Velké Opatovice
    Ne 12.04. 15:30 Olomučany - Skalice

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Ráječko B - Rudice
    Ne 19.04. 16:00 Olomučany - Adamov
    Ne 19.04. 16:00 Skalice - Olešnice
    Ne 19.04. 16:00 Velké Opatovice - Sokol Drnovice
    Ne 19.04. 16:00 Bořitov - Jedovnice
    Ne 19.04. 16:00 Vysočany B - Doubravice
    Ne 19.04. 16:00 Kunštát B - Letovice

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Jedovnice - Ráječko B
    Ne 26.04. 16:00 Adamov - Kunštát B
    Ne 26.04. 16:00 Letovice - Vysočany B
    Ne 26.04. 16:00 Doubravice - Bořitov
    Ne 26.04. 16:00 Rudice - Velké Opatovice
    Ne 26.04. 16:00 Sokol Drnovice - Skalice
    Ne 26.04. 16:00 Olešnice - Olomučany

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Ráječko B - Doubravice
    Ne 03.05. 16:30 Olešnice - Adamov
    Ne 03.05. 16:30 Olomučany - Sokol Drnovice
    Ne 03.05. 16:30 Skalice - Rudice
    Ne 03.05. 16:30 Velké Opatovice - Jedovnice
    Ne 03.05. 16:30 Bořitov - Letovice
    Ne 03.05. 16:30 Vysočany B - Kunštát B

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Jedovnice - Skalice
    Ne 10.05. 16:30 Adamov - Vysočany B
    Ne 10.05. 16:30 Kunštát B - Bořitov
    Ne 10.05. 16:30 Letovice - Ráječko B
    Ne 10.05. 16:30 Doubravice - Velké Opatovice
    Ne 10.05. 16:30 Rudice - Olomučany
    Ne 10.05. 16:30 Sokol Drnovice - Olešnice

    23.kolo

    So 16.05. 17:00 Ráječko B - Kunštát B
    Ne 17.05. 17:00 Sokol Drnovice - Adamov
    Ne 17.05. 17:00 Olešnice - Rudice
    Ne 17.05. 17:00 Olomučany - Jedovnice
    Ne 17.05. 17:00 Skalice - Doubravice
    Ne 17.05. 17:00 Velké Opatovice - Letovice
    Ne 17.05. 17:00 Bořitov - Vysočany B

    24.kolo

    So 23.05. 17:00 Jedovnice - Olešnice
    Ne 24.05. 17:00 Adamov - Bořitov
    Ne 24.05. 17:00 Vysočany B - Ráječko B
    Ne 24.05. 17:00 Kunštát B - Velké Opatovice
    Ne 24.05. 17:00 Letovice - Skalice
    Ne 24.05. 17:00 Doubravice - Olomučany
    Ne 24.05. 17:00 Rudice - Sokol Drnovice

    25.kolo

    So 30.05. 17:00 Olomučany - Letovice
    So 30.05. 17:00 Ráječko B - Bořitov
    Ne 31.05. 17:00 Rudice - Adamov
    Ne 31.05. 17:00 Sokol Drnovice - Jedovnice
    Ne 31.05. 17:00 Olešnice - Doubravice
    Ne 31.05. 17:00 Skalice - Kunštát B
    Ne 31.05. 17:00 Velké Opatovice - Vysočany B

    26.kolo

    So 06.06. 17:00 Jedovnice - Rudice
    Ne 07.06. 17:00 Adamov - Ráječko B
    Ne 07.06. 17:00 Bořitov - Velké Opatovice
    Ne 07.06. 17:00 Vysočany B - Skalice
    Ne 07.06. 17:00 Kunštát B - Olomučany
    Ne 07.06. 17:00 Letovice - Olešnice
    Ne 07.06. 17:00 Doubravice - Sokol Drnovice

    15.kolo

    So 13.06. 17:00 Ráječko B - Skalice
    Ne 14.06. 17:00 Velké Opatovice - Adamov
    Ne 14.06. 17:00 Bořitov - Olomučany
    Ne 14.06. 17:00 Vysočany B - Olešnice
    Ne 14.06. 17:00 Kunštát B - Sokol Drnovice
    Ne 14.06. 17:00 Letovice - Rudice
    Ne 14.06. 17:00 Doubravice - Jedovnice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 9 5 0 43:16 32
    2. 14 9 4 1 48:22 31
    3. 14 9 3 2 38:23 30
    4. 14 9 1 4 56:26 28
    5. 14 9 1 4 36:22 28
    6. 14 7 2 5 33:22 23
    7. 14 7 1 6 46:41 22
    8. 14 5 3 6 41:32 18
    9. 14 5 3 6 33:25 18
    10. 14 5 3 6 33:39 18
    11. 14 3 1 10 22:51 10
    12. 14 2 2 10 18:46 8
    13. 14 1 4 9 20:39 7
    14. 14 1 1 12 10:73 4