Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 14126
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1882
    Týden:
    34
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 16:30 Lipník - Třebelovice 2:3 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 Rokytnice - Hartvíkovice 5:0 (2:0)
    Ne 11.08. 16:30 Horní Újezd - Náměšť n.O. B 1:4 (1:2)
    Ne 11.08. 16:30 Výčapy - Vladislav 2:3 (2:1)
    Ne 11.08. 16:30 T.J. Koněšín - Blatnice 0:1 (0:1)
    Ne 11.08. 16:30 Myslibořice - Chlístov 2:8 (0:4)
    Ne 11.08. 16:30 Studenec - Nové Syrovice 3:3 (0:1)

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 Nové Syrovice - Rokytnice 1:6 (0:2)
    So 17.08. 16:30 Třebelovice - Studenec 4:1 (2:1)
    So 17.08. 16:30 Chlístov - Lipník 2:3 (2:0)
    So 17.08. 16:30 Blatnice - Myslibořice 2:2 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Náměšť n.O. B - Výčapy 0:3 (0:1)
    Ne 18.08. 16:30 Vladislav - T.J. Koněšín 5:0 (2:0)
    Ne 18.08. 16:30 Hartvíkovice - Horní Újezd 2:2 (0:1)

    4.kolo

    So 24.08. 15:00 Studenec - Chlístov 5:2 (3:0)
    So 24.08. 16:30 T.J. Koněšín - Náměšť n.O. B 2:5 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Rokytnice - Horní Újezd 4:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Výčapy - Hartvíkovice 4:1 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Myslibořice - Vladislav 2:2 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Lipník - Blatnice 2:4 (2:3)
    Ne 25.08. 16:30 Nové Syrovice - Třebelovice 1:4 (0:2)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Hartvíkovice - T.J. Koněšín 7:1 (5:0)
    Ne 01.09. 15:00 Horní Újezd - Výčapy 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Třebelovice - Rokytnice 9:4 (3:1)
    Ne 01.09. 16:00 Chlístov - Nové Syrovice 1:2 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Blatnice - Studenec 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Vladislav - Lipník 2:1 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Náměšť n.O. B - Myslibořice 2:2 (2:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Rokytnice - Výčapy 0:1 (0:1)
    So 07.09. 16:00 Třebelovice - Chlístov 4:2 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 T.J. Koněšín - Horní Újezd 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Myslibořice - Hartvíkovice 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Lipník - Náměšť n.O. B 5:6 (3:4)
    Ne 08.09. 16:00 Studenec - Vladislav 1:2 (0:2)
    Ne 08.09. 16:00 Nové Syrovice - Blatnice 3:2 (2:1)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Blatnice - Třebelovice 2:5 (1:3)
    So 14.09. 16:00 Náměšť n.O. B - Studenec 5:5 (3:1)
    So 14.09. 16:00 Hartvíkovice - Lipník 3:4 (2:2)
    Ne 15.09. 15:00 Horní Újezd - Myslibořice 4:2 (2:2)
    Ne 15.09. 16:00 Chlístov - Rokytnice 6:4 (3:1)
    Ne 15.09. 16:00 Vladislav - Nové Syrovice 4:2 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Výčapy - T.J. Koněšín 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Rokytnice - T.J. Koněšín 5:0 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Myslibořice - Výčapy 1:7 (0:2)
    So 21.09. 15:30 Lipník - Horní Újezd 3:3 (3:2)
    So 21.09. 15:30 Nové Syrovice - Náměšť n.O. B 3:2 (1:1)
    So 21.09. 15:30 Třebelovice - Vladislav 1:4 (0:3)
    So 21.09. 15:30 Chlístov - Blatnice 6:2 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Studenec - Hartvíkovice 0:4 (0:2)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Blatnice - Rokytnice 0:0 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Náměšť n.O. B - Třebelovice 2:5 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Hartvíkovice - Nové Syrovice 4:0 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Vladislav - Chlístov 2:1 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Horní Újezd - Studenec 4:1 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Výčapy - Lipník 2:2 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 T.J. Koněšín - Myslibořice 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Rokytnice - Myslibořice 1:2 (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Lipník - T.J. Koněšín 6:0 (5:0)
    Ne 06.10. 15:00 Studenec - Výčapy 0:5 (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Nové Syrovice - Horní Újezd 3:2 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Třebelovice - Hartvíkovice 1:1 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Chlístov - Náměšť n.O. B 3:1 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Blatnice - Vladislav 2:3 (2:3)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Horní Újezd - Třebelovice 4:1 (2:1)
    So 12.10. 15:00 T.J. Koněšín - Studenec 3:5 (1:4)
    So 12.10. 15:00 Myslibořice - Lipník 1:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Vladislav - Rokytnice 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Náměšť n.O. B - Blatnice 6:1 (3:0)
    Ne 13.10. 15:00 Hartvíkovice - Chlístov 3:4 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Výčapy - Nové Syrovice 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Rokytnice - Lipník 3:1 (2:1)
    Ne 20.10. 14:30 Studenec - Myslibořice 3:5 (1:2)
    Ne 20.10. 14:30 Nové Syrovice - T.J. Koněšín 2:1 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Třebelovice - Výčapy 4:2 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Chlístov - Horní Újezd 4:1 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Blatnice - Hartvíkovice 4:5 (1:3)
    Ne 20.10. 14:30 Vladislav - Náměšť n.O. B 1:3 (0:1)

    13.kolo

    Ne 27.10. 10:15 Myslibořice - Nové Syrovice 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Náměšť n.O. B - Rokytnice 2:3 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Hartvíkovice - Vladislav 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Horní Újezd - Blatnice 2:3 (2:2)
    Ne 27.10. 14:30 Výčapy - Chlístov 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 T.J. Koněšín - Třebelovice 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Lipník - Studenec 6:1 (2:0)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 14:00 Třebelovice - Myslibořice 5:2 (3:1)
    So 02.11. 14:00 Chlístov - T.J. Koněšín 6:2 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Studenec - Rokytnice 1:4 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Nové Syrovice - Lipník 4:1 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Blatnice - Výčapy 0:2 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Vladislav - Horní Újezd 3:4 (2:3)
    Ne 03.11. 14:00 Náměšť n.O. B - Hartvíkovice 1:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 1 2 33:11 31
    2. 13 10 1 2 48:28 31
    3. 13 9 1 3 34:22 28
    4. 13 8 1 4 41:24 25
    5. 13 7 0 6 45:32 21
    6. 13 6 2 5 39:34 20
    7. 13 6 1 6 24:32 19
    8. 13 5 3 5 24:37 18
    9. 13 5 2 6 39:34 17
    10. 13 4 2 7 31:29 14
    11. 13 4 2 7 27:33 14
    12. 13 4 2 7 24:36 14
    13. 13 2 2 9 26:48 8
    14. 13 1 0 12 12:47 3