Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 14145
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jičín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1448
    Týden:
    32
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 17:00 Chomutice - Libáň 4:2 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Robousy - Jičíněves 1:2 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Lužany - L. Bělohrad B 3:2 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Stará Paka - Nemyčeves 2:3 (1:2)
    So 17.08. 17:00 Žlunice - Hořice B 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Milíčeves - Dětenice 5:2 (4:1)

    3.kolo

    So 24.08. 14:00 Dětenice - Chomutice 3:2 np (0:0)
    So 24.08. 17:00 L. Bělohrad B - Stará Paka 3:4 np (2:2)
    So 24.08. 17:00 Jičíněves - Lužany 0:3 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Libáň - Robousy 0:2 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Milíčeves - Hořice B 2:3 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Nemyčeves - Žlunice 5:0 (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 Robousy - Dětenice 3:0 (3:0)
    So 31.08. 17:00 Lužany - Libáň 6:3 (3:1)
    So 31.08. 17:00 Stará Paka - Jičíněves 2:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Žlunice - L. Bělohrad B 1:2 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Nemyčeves - Hořice B 7:1 (4:1)
    Ne 01.09. 17:00 Milíčeves - Chomutice 3:2 np (0:2)

    5.kolo

    So 07.09. 14:00 Libáň - Stará Paka 2:5 (0:4)
    So 07.09. 17:00 Nemyčeves - Milíčeves 1:2 np (0:1)
    So 07.09. 17:00 L. Bělohrad B - Hořice B 1:5 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Jičíněves - Žlunice 1:7 (0:2)
    So 07.09. 17:00 Dětenice - Lužany 1:2 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Chomutice - Robousy 2:4 (0:1)

    6.kolo

    So 14.09. 17:00 Lužany - Chomutice 3:0 (3:0)
    So 14.09. 17:00 Stará Paka - Dětenice 6:0 (2:0)
    So 14.09. 17:00 Žlunice - Libáň 1:2 (1:2)
    So 14.09. 17:00 Jičíněves - Hořice B 3:4 np (2:0)
    So 14.09. 17:00 Nemyčeves - L. Bělohrad B 1:3 (1:3)
    Ne 15.09. 17:00 Milíčeves - Robousy 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 21.09. 13:30 Dětenice - Žlunice 1:0 (1:0)
    So 21.09. 13:30 Robousy - Lužany 2:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Jičíněves - Nemyčeves 1:5 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Libáň - Hořice B 0:1 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Chomutice - Stará Paka 0:12 (0:4)
    Ne 22.09. 16:30 L. Bělohrad B - Milíčeves 3:1 (2:0)

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 Žlunice - Chomutice 1:2 (0:2)
    So 28.09. 16:30 Nemyčeves - Libáň 5:2 (3:0)
    So 28.09. 16:30 L. Bělohrad B - Jičíněves 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 16:30 Milíčeves - Lužany 2:3 np (2:1)
    Ne 29.09. 16:30 Stará Paka - Robousy 5:2 (2:1)
    Ne 29.09. 16:30 Dětenice - Hořice B 3:4 np (1:3)

    9.kolo

    So 05.10. 13:00 Dětenice - Nemyčeves 0:1 (0:1)
    So 05.10. 13:00 Robousy - Žlunice 4:2 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Jičíněves - Milíčeves 0:6 (0:4)
    So 05.10. 16:00 Libáň - L. Bělohrad B 3:0 (3:0)
    So 05.10. 16:00 Chomutice - Hořice B 2:7 (1:4)
    So 05.10. 16:00 Lužany - Stará Paka 2:4 (2:2)

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 Žlunice - Lužany 2:3 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Nemyčeves - Chomutice 4:3 (3:2)
    So 12.10. 15:30 L. Bělohrad B - Dětenice 4:3 (3:1)
    So 12.10. 15:30 Jičíněves - Libáň 0:3 (0:2)
    Ne 13.10. 14:00 Robousy - Hořice B 1:3 (0:3)
    Ne 13.10. 15:30 Milíčeves - Stará Paka 5:1 (3:0)

    11.kolo

    So 19.10. 13:00 Robousy - Nemyčeves 3:2 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Libáň - Milíčeves 0:1 np (0:0)
    So 19.10. 15:30 Dětenice - Jičíněves 3:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Chomutice - L. Bělohrad B 0:3 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Lužany - Hořice B 4:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Žlunice - Stará Paka 1:3 (0:2)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 26.10. 14:30 Žlunice - Milíčeves 1:7 (0:4)
    So 26.10. 14:30 Stará Paka - Hořice B 6:0 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Nemyčeves - Lužany 4:5 (1:1)
    So 26.10. 14:30 L. Bělohrad B - Robousy 1:5 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Jičíněves - Chomutice 1:3 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Libáň - Dětenice 2:1 np (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 8 1 0 2 49:19 26
    2. 11 8 1 0 2 33:21 26
    3. 11 5 3 1 2 34:16 22
    4. 11 7 0 1 3 38:21 22
    5. 11 7 0 0 4 28:20 21
    6. 11 6 0 1 4 25:26 19
    7. 11 5 2 0 4 27:30 19
    8. 11 3 1 1 6 18:25 12
    9. 11 3 0 2 6 20:41 11
    10. 11 2 1 2 6 16:28 10
    11. 11 2 0 0 9 17:30 6
    12. 11 1 0 1 9 11:39 4