Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 14147
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hradec Králové  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1668
    Týden:
    21
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Smiřice - Vysoká B 0:3 (0:3)
    So 10.08. 17:00 Myštěves - Chlumec n. C. C 3:4 (0:2)
    So 10.08. 17:00 Prasek - Dohalice 3:2 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Lovčice - Boharyně 4:0 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Lhota p. L. - Malšova Lhota 0:1 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Ohnišťany - Červeněves 2:4 (2:2)
    Ne 11.08. 17:00 Stěžery - Roudnice B 4:1 (2:1)

    2.kolo

    So 17.08. 17:00 Vysoká B - Červeněves 5:3 (3:1)
    So 17.08. 17:00 Malšova Lhota - Ohnišťany 5:0 (3:0)
    So 17.08. 17:00 Lhota p. L. - Boharyně 2:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Smiřice - Myštěves 2:5 (1:2)
    Ne 18.08. 17:00 Dohalice - Lovčice 4:2 (1:2)
    Ne 18.08. 17:00 Roudnice B - Prasek 4:2 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Chlumec n. C. C - Stěžery 4:4 (1:2)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Prasek - Chlumec n. C. C 3:1 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Ohnišťany - Boharyně 0:3 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Červeněves - Malšova Lhota 2:3 (1:3)
    Ne 25.08. 17:00 Vysoká B - Myštěves 0:1 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Stěžery - Smiřice 7:1 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Lovčice - Roudnice B 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Lhota p. L. - Dohalice 6:1 (4:1)

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 Boharyně - Červeněves 5:1 (2:1)
    So 31.08. 17:00 Lovčice - Chlumec n. C. C 1:5 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Smiřice - Prasek 1:1 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Vysoká B - Malšova Lhota 2:8 (0:4)
    Ne 01.09. 17:00 Dohalice - Ohnišťany 1:1 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Roudnice B - Lhota p. L. 2:2 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Myštěves - Stěžery 5:2 (2:1)

    5.kolo

    06.09. 17:00 Prasek - Myštěves 5:4 (4:2)
    So 07.09. 17:00 Stěžery - Vysoká B 8:2 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Lovčice - Smiřice 5:4 (3:1)
    So 07.09. 17:00 Lhota p. L. - Chlumec n. C. C 4:1 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Ohnišťany - Roudnice B 0:7 (0:4)
    So 07.09. 17:00 Malšova Lhota - Boharyně 10:0 (7:0)
    Ne 08.09. 17:00 Červeněves - Dohalice 2:1 (1:1)

    6.kolo

    13.09. 17:30 Chlumec n. C. C - Ohnišťany 5:1 (1:0)
    So 14.09. 17:00 Vysoká B - Boharyně 1:3 (0:3)
    So 14.09. 17:00 Roudnice B - Červeněves 3:2 (2:0)
    So 14.09. 17:00 Smiřice - Lhota p. L. 3:3 (2:1)
    Ne 15.09. 17:00 Dohalice - Malšova Lhota 2:6 (0:3)
    Ne 15.09. 17:00 Myštěves - Lovčice 6:2 (4:1)
    Ne 15.09. 17:00 Stěžery - Prasek 4:3 (2:2)

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Prasek - Vysoká B 4:4 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Lovčice - Stěžery 3:2 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Lhota p. L. - Myštěves 4:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Červeněves - Chlumec n. C. C 2:5 (1:3)
    So 21.09. 16:30 Malšova Lhota - Roudnice B 4:3 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Boharyně - Dohalice 2:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Ohnišťany - Smiřice 2:5 (0:2)

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 Vysoká B - Dohalice 3:3 (2:2)
    So 28.09. 16:30 Roudnice B - Boharyně 4:2 (2:2)
    So 28.09. 16:30 Chlumec n. C. C - Malšova Lhota 1:3 (1:0)
    So 28.09. 16:30 Smiřice - Červeněves 3:4 (1:0)
    So 28.09. 16:30 Myštěves - Ohnišťany 5:1 (2:1)
    So 28.09. 16:30 Stěžery - Lhota p. L. 2:1 (1:1)
    So 28.09. 16:30 Prasek - Lovčice 1:1 (1:1)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Lovčice - Vysoká B 6:2 (3:1)
    So 05.10. 16:00 Ohnišťany - Stěžery 0:7 (0:4)
    So 05.10. 16:00 Červeněves - Myštěves 2:3 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Malšova Lhota - Smiřice 4:2 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Lhota p. L. - Prasek 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Boharyně - Chlumec n. C. C 3:2 (3:1)
    Ne 06.10. 16:00 Dohalice - Roudnice B 3:1 (1:0)

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 Smiřice - Boharyně 2:2 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Myštěves - Malšova Lhota 4:4 (2:1)
    So 12.10. 15:30 Stěžery - Červeněves 6:2 (3:0)
    So 12.10. 15:30 Prasek - Ohnišťany 4:0 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Lovčice - Lhota p. L. 2:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Vysoká B - Roudnice B 3:3 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Chlumec n. C. C - Dohalice 6:2 (4:2)

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Lhota p. L. - Vysoká B 2:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Ohnišťany - Lovčice 2:8 (1:4)
    So 19.10. 15:30 Červeněves - Prasek 0:2 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Malšova Lhota - Stěžery 5:1 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Boharyně - Myštěves 1:3 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Dohalice - Smiřice 1:2 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Roudnice B - Chlumec n. C. C 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Smiřice - Roudnice B 3:2 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Myštěves - Dohalice 4:0 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Stěžery - Boharyně 3:1 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Prasek - Malšova Lhota 1:5 (1:4)
    So 26.10. 14:30 Lovčice - Červeněves 1:3 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Lhota p. L. - Ohnišťany 6:1 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Vysoká B - Chlumec n. C. C 1:4 (1:2)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Ohnišťany - Vysoká B 4:4 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Červeněves - Lhota p. L. 2:2 (2:2)
    So 02.11. 14:00 Boharyně - Prasek 4:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Dohalice - Stěžery 3:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Chlumec n. C. C - Smiřice 5:2 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Malšova Lhota - Lovčice 5:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Roudnice B - Myštěves 2:2 (0:1)

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 Chlumec n. C. C - Myštěves 2:1 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Roudnice B - Stěžery 1:6 (0:3)
    So 09.11. 14:00 Dohalice - Prasek 3:2 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Boharyně - Lovčice 3:0 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Malšova Lhota - Lhota p. L. 3:0 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Vysoká B - Smiřice 4:3 (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Červeněves - Ohnišťany 6:1 (3:1)

    15.kolo

    So 28.03. 10:30 Stěžery - Chlumec n. C. C výsledek
    So 28.03. 15:00 Červeněves - Vysoká B výsledek
    So 28.03. 15:00 Ohnišťany - Malšova Lhota výsledek
    So 28.03. 15:00 Boharyně - Lhota p. L. výsledek
    So 28.03. 15:00 Lovčice - Dohalice výsledek
    So 28.03. 15:00 Prasek - Roudnice B výsledek
    So 28.03. 15:00 Myštěves - Smiřice výsledek

    16.kolo

    So 04.04. 16:30 Smiřice - Stěžery výsledek
    So 04.04. 16:30 Roudnice B - Lovčice výsledek
    So 04.04. 16:30 Dohalice - Lhota p. L. výsledek
    So 04.04. 16:30 Malšova Lhota - Červeněves výsledek
    Ne 05.04. 16:30 Myštěves - Vysoká B
    Ne 05.04. 16:30 Chlumec n. C. C - Prasek
    Ne 05.04. 16:30 Boharyně - Ohnišťany

    17.kolo

    So 11.04. 16:30 Malšova Lhota - Vysoká B
    So 11.04. 16:30 Červeněves - Boharyně
    So 11.04. 16:30 Ohnišťany - Dohalice
    So 11.04. 16:30 Lhota p. L. - Roudnice B
    So 11.04. 16:30 Prasek - Smiřice
    Ne 12.04. 13:15 Chlumec n. C. C - Lovčice
    Ne 12.04. 16:30 Stěžery - Myštěves

    18.kolo

    So 18.04. 17:00 Vysoká B - Stěžery
    So 18.04. 17:00 Myštěves - Prasek
    So 18.04. 17:00 Smiřice - Lovčice
    So 18.04. 17:00 Dohalice - Červeněves
    So 18.04. 17:00 Boharyně - Malšova Lhota
    Ne 19.04. 17:00 Chlumec n. C. C - Lhota p. L.
    Ne 19.04. 17:00 Roudnice B - Ohnišťany

    19.kolo

    So 25.04. 17:00 Boharyně - Vysoká B
    So 25.04. 17:00 Malšova Lhota - Dohalice
    So 25.04. 17:00 Ohnišťany - Chlumec n. C. C
    So 25.04. 17:00 Lhota p. L. - Smiřice
    So 25.04. 17:00 Lovčice - Myštěves
    So 25.04. 17:00 Prasek - Stěžery
    Ne 26.04. 17:00 Červeněves - Roudnice B

    20.kolo

    So 02.05. 17:00 Myštěves - Lhota p. L.
    So 02.05. 17:00 Smiřice - Ohnišťany
    So 02.05. 17:00 Roudnice B - Malšova Lhota
    So 02.05. 17:00 Dohalice - Boharyně
    Ne 03.05. 17:00 Vysoká B - Prasek
    Ne 03.05. 17:00 Stěžery - Lovčice
    Ne 03.05. 17:00 Chlumec n. C. C - Červeněves

    21.kolo

    So 09.05. 17:00 Dohalice - Vysoká B
    So 09.05. 17:00 Boharyně - Roudnice B
    So 09.05. 17:00 Malšova Lhota - Chlumec n. C. C
    So 09.05. 17:00 Červeněves - Smiřice
    So 09.05. 17:00 Ohnišťany - Myštěves
    So 09.05. 17:00 Lhota p. L. - Stěžery
    So 09.05. 17:00 Lovčice - Prasek

    22.kolo

    15.05. 18:00 Prasek - Lhota p. L.
    So 16.05. 17:00 Vysoká B - Lovčice
    So 16.05. 17:00 Stěžery - Ohnišťany
    So 16.05. 17:00 Myštěves - Červeněves
    So 16.05. 17:00 Smiřice - Malšova Lhota
    Ne 17.05. 17:00 Chlumec n. C. C - Boharyně
    Ne 17.05. 17:00 Roudnice B - Dohalice

    23.kolo

    So 23.05. 17:00 Boharyně - Smiřice
    So 23.05. 17:00 Malšova Lhota - Myštěves
    So 23.05. 17:00 Červeněves - Stěžery
    So 23.05. 17:00 Ohnišťany - Prasek
    Ne 24.05. 17:00 Roudnice B - Vysoká B
    Ne 24.05. 17:00 Dohalice - Chlumec n. C. C
    Ne 24.05. 17:00 Lhota p. L. - Lovčice

    24.kolo

    So 30.05. 17:00 Lovčice - Ohnišťany
    So 30.05. 17:00 Prasek - Červeněves
    So 30.05. 17:00 Stěžery - Malšova Lhota
    So 30.05. 17:00 Smiřice - Dohalice
    So 30.05. 17:00 Chlumec n. C. C - Roudnice B
    Ne 31.05. 14:15 Myštěves - Boharyně
    Ne 31.05. 17:00 Vysoká B - Lhota p. L.

    25.kolo

    05.06. 18:00 Ohnišťany - Lhota p. L.
    So 06.06. 17:00 Dohalice - Myštěves
    So 06.06. 17:00 Malšova Lhota - Prasek
    So 06.06. 17:00 Červeněves - Lovčice
    Ne 07.06. 17:00 Chlumec n. C. C - Vysoká B
    Ne 07.06. 17:00 Roudnice B - Smiřice
    Ne 07.06. 17:00 Boharyně - Stěžery

    26.kolo

    So 13.06. 13:00 Vysoká B - Ohnišťany
    So 13.06. 14:00 Myštěves - Roudnice B
    So 13.06. 15:00 Smiřice - Chlumec n. C. C
    So 13.06. 17:00 Lhota p. L. - Červeněves
    So 13.06. 17:00 Lovčice - Malšova Lhota
    So 13.06. 17:00 Prasek - Boharyně
    So 13.06. 17:00 Stěžery - Dohalice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 13 1 0 66:18 40
    2. 14 9 1 4 57:32 28
    3. 14 9 1 4 46:30 28
    4. 14 8 2 4 46:31 26
    5. 14 7 3 4 35:18 24
    6. 14 7 1 6 36:38 22
    7. 14 7 1 6 29:33 22
    8. 14 5 3 6 32:35 18
    9. 14 5 1 8 35:42 16
    10. 14 4 3 7 33:35 15
    11. 14 4 2 8 26:41 14
    12. 14 3 4 7 34:52 13
    13. 14 3 3 8 33:48 12
    14. 14 0 2 12 15:70 2