Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 14150
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hradec Králové  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    902
    Týden:
    24
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 16:00 Převýšov - Lužec 3:2 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Myštěves B - Červeněves B 2:7 (1:2)
    Ne 11.08. 17:00 Kobylice B - Nové Město 2:2 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Skřivany B - Nepolisy B 2:4 (1:2)

    2.kolo

    So 17.08. 16:00 Převýšov - Myštěves B 4:1 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Lužec - Nepolisy B 2:2 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Nové Město - Skřivany B 4:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Červeněves B - Kobylice B 7:1 (2:0)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Lužec - Myštěves B 5:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Nepolisy B - Nové Město 4:4 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Kobylice B - Převýšov 3:1 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Skřivany B - Červeněves B 1:4 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 16:00 Převýšov - Skřivany B 2:2 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Lužec - Nové Město 1:7 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Myštěves B - Kobylice B 1:3 (1:3)
    Ne 01.09. 17:00 Červeněves B - Nepolisy B 4:2 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 17:00 Skřivany B - Myštěves B 4:1 (3:1)
    So 07.09. 17:00 Nové Město - Červeněves B 2:3 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Kobylice B - Lužec 3:1 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Nepolisy B - Převýšov 3:3 (1:2)

    6.kolo

    So 14.09. 16:00 Převýšov - Nové Město 1:0 (1:0)
    So 14.09. 17:00 Lužec - Červeněves B 4:3 (2:3)
    So 14.09. 17:00 Myštěves B - Nepolisy B 2:1 (2:1)
    Ne 15.09. 17:00 Kobylice B - Skřivany B 3:2 (2:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Skřivany B - Lužec 9:2 (4:0)
    So 21.09. 16:30 Nové Město - Myštěves B 3:0 (3:0)
    Ne 22.09. 16:30 Nepolisy B - Kobylice B 9:1 (3:0)
    Ne 22.09. 16:30 Červeněves B - Převýšov 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 Nové Město - Kobylice B 3:0k
    So 28.09. 16:30 Nepolisy B - Skřivany B 2:2 (1:1)
    Ne 29.09. 15:00 Lužec - Převýšov 2:3 (1:3)
    Ne 29.09. 16:30 Červeněves B - Myštěves B 4:0 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 14:30 Kobylice B - Červeněves B 5:2 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Nepolisy B - Lužec 6:5 (3:1)
    Ne 06.10. 16:00 Skřivany B - Nové Město 1:1 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Myštěves B - Převýšov 2:7 (1:5)

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 Převýšov - Kobylice B 5:4 (2:3)
    So 12.10. 15:30 Nové Město - Nepolisy B 4:1 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Myštěves B - Lužec 4:2 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Červeněves B - Skřivany B 7:1 (2:1)

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Nové Město - Lužec 3:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Skřivany B - Převýšov 5:3 (4:1)
    Ne 20.10. 15:30 Nepolisy B - Červeněves B 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Kobylice B - Myštěves B 0:2 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Lužec - Kobylice B 4:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Převýšov - Nepolisy B 6:4 (3:1)
    Ne 27.10. 14:30 Myštěves B - Skřivany B 0:8 (0:4)
    Ne 27.10. 14:30 Červeněves B - Nové Město 5:2 (2:0)

    13.kolo

    01.11. 18:00 Kobylice B - Skřivany B 3:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Nové Město - Převýšov 4:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Červeněves B - Lužec 4:2 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Nepolisy B - Myštěves B 6:1 (3:1)

    14. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 14:00 Lužec - Skřivany B 2:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Kobylice B - Nepolisy B 4:14 (1:7)
    So 09.11. 14:00 Převýšov - Červeněves B 6:1 (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Myštěves B - Nové Město 2:4 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 10 1 3 52:28 31
    2. 14 8 3 3 43:21 27
    3. 14 8 2 4 44:34 26
    4. 14 5 5 4 58:40 20
    5. 14 6 1 7 33:54 19
    6. 14 4 3 7 38:38 15
    7. 14 4 1 9 35:49 13
    8. 14 3 0 11 19:58 9