Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 14152
  • Návštěvy: 77/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Domažlice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    775
    Týden:
    77
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Srby - Postřekov B 4:3 np (0:0)
    So 10.08. 17:00 SK Kvíčovice - Koloveč 1:3 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Česká Kubice - Bukovec 4:2 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Osvračín - Milavče 2:3 np (1:1)
    Ne 11.08. 14:00 Chodov B - Meclov B 5:2 (2:1)
    Ne 11.08. 15:00 Kdyně B - SK Poběžovice 4:1 (2:1)
    Ne 11.08. 16:00 Tlumačov B - Mrákov B 2:1 (0:1)

    2.kolo

    So 17.08. 13:30 Milavče - Meclov B 1:4 (0:2)
    So 17.08. 16:00 Bukovec - Osvračín 2:4 (0:2)
    So 17.08. 17:00 SK Poběžovice - SK Kvíčovice 3:1 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Srby - Kdyně B 0:3 (0:3)
    Ne 18.08. 15:00 Chodov B - Tlumačov B 2:1 np (0:1)
    Ne 18.08. 16:00 Postřekov B - Mrákov B 0:5 (0:3)
    Ne 18.08. 16:00 Koloveč - Česká Kubice 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 24.08. 15:00 Meclov B - Bukovec 1:0 (0:0)
    So 24.08. 17:00 SK Kvíčovice - Srby 2:3 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Česká Kubice - SK Poběžovice 3:1 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Osvračín - Koloveč 3:2 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Tlumačov B - Milavče 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 15:00 Kdyně B - Postřekov B 3:2 np (2:1)
    Ne 25.08. 16:00 Mrákov B - Chodov B 11:0 (6:0)

    4.kolo

    So 31.08. 13:30 Milavče - Mrákov B 6:0 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Koloveč - Meclov B 4:3 (2:2)
    So 31.08. 17:00 SK Poběžovice - Osvračín 0:6 (0:2)
    So 31.08. 17:00 Srby - Česká Kubice 1:4 (1:3)
    Ne 01.09. 15:00 Kdyně B - SK Kvíčovice 3:4 np (2:1)
    Ne 01.09. 16:00 Postřekov B - Chodov B 5:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 Bukovec - Tlumačov B 2:3 (2:2)

    5.kolo

    So 07.09. 15:00 Meclov B - SK Poběžovice 2:3 (1:1)
    So 07.09. 17:00 SK Kvíčovice - Postřekov B 1:2 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Česká Kubice - Kdyně B 9:0 (6:0)
    So 07.09. 17:00 Osvračín - Srby 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 15:00 Chodov B - Milavče 2:0 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Tlumačov B - Koloveč 2:1 np (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Mrákov B - Bukovec 3:8 (2:3)

    6.kolo

    So 14.09. 15:00 Kdyně B - Osvračín 2:1 (2:1)
    So 14.09. 16:30 SK Poběžovice - Tlumačov B 1:4 (0:2)
    So 14.09. 16:30 Srby - Meclov B 0:4 (0:1)
    So 14.09. 16:30 SK Kvíčovice - Česká Kubice 1:6 (0:3)
    Ne 15.09. 16:00 Postřekov B - Milavče 0:4 (0:3)
    Ne 15.09. 16:00 Bukovec - Chodov B 3:2 np (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Koloveč - Mrákov B 8:0 (3:0)

    7.kolo

    So 21.09. 13:00 Milavče - Bukovec 5:2 (1:2)
    So 21.09. 15:00 Meclov B - Kdyně B 2:1 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Česká Kubice - Postřekov B 3:0k
    So 21.09. 16:30 Osvračín - SK Kvíčovice 5:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:00 Chodov B - Koloveč 2:3 (1:2)
    Ne 22.09. 16:00 Tlumačov B - Srby 3:1 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Mrákov B - SK Poběžovice 5:1 (2:1)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Koloveč - Milavče 3:2 (0:1)
    So 28.09. 16:00 SK Poběžovice - Chodov B 4:1 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Srby - Mrákov B 2:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Meclov B - SK Kvíčovice 5:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Česká Kubice - Osvračín 4:1 (0:0)
    Ne 29.09. 15:00 Kdyně B - Tlumačov B 3:2 np (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Postřekov B - Bukovec 9:3 (3:0)

    9.kolo

    So 05.10. 12:30 Milavče - SK Poběžovice 3:0 (0:0)
    So 05.10. 15:00 Meclov B - Česká Kubice 4:0 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Osvračín - Postřekov B 8:1 (6:1)
    Ne 06.10. 15:00 Chodov B - Srby 5:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Tlumačov B - SK Kvíčovice 6:2 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Mrákov B - Kdyně B 8:0 (3:0)
    Ne 06.10. 16:00 Bukovec - Koloveč 1:8 (1:4)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Kdyně B - Chodov B 4:3 np (2:1)
    So 12.10. 15:30 SK Poběžovice - Bukovec 1:2 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Srby - Milavče 1:4 (0:1)
    So 12.10. 15:30 SK Kvíčovice - Mrákov B 2:8 (1:3)
    So 12.10. 15:30 Česká Kubice - Tlumačov B 4:1 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Osvračín - Meclov B 3:1 (2:0)
    Ne 13.10. 15:30 Postřekov B - Koloveč 1:5 (1:2)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 Meclov B - Postřekov B 4:0 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Tlumačov B - Osvračín 2:3 np (0:1)
    So 19.10. 15:30 Milavče - Kdyně B 11:0 (4:0)
    So 19.10. 15:30 Koloveč - SK Poběžovice 6:0 (2:0)
    Ne 20.10. 15:00 Chodov B - SK Kvíčovice 5:4 np (1:4)
    Ne 20.10. 15:30 Mrákov B - Česká Kubice 2:1 np (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 Bukovec - Srby 1:3 (1:2)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Srby - Koloveč 4:3 (1:2)
    So 26.10. 14:30 SK Kvíčovice - Milavče 2:4 (2:2)
    So 26.10. 14:30 Česká Kubice - Chodov B 4:3 (3:2)
    So 26.10. 14:30 Osvračín - Mrákov B 2:3 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Meclov B - Tlumačov B 2:1 np (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Postřekov B - SK Poběžovice 0:1 np (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Kdyně B - Bukovec 3:2 (2:1)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Milavče - Česká Kubice 0:3 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Bukovec - SK Kvíčovice 1:3 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Koloveč - Kdyně B 5:1 (3:0)
    So 02.11. 14:00 SK Poběžovice - Srby 4:1 (4:0)
    Ne 03.11. 14:00 Tlumačov B - Postřekov B 3:1 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Mrákov B - Meclov B 0:1 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Chodov B - Osvračín 3:4 (3:0)

    14.kolo

    So 21.03. 00:00 Postřekov B - Srby
    So 21.03. 00:00 SK Poběžovice - Kdyně B
    So 21.03. 00:00 Koloveč - SK Kvíčovice
    So 21.03. 00:00 Bukovec - Česká Kubice
    So 21.03. 00:00 Milavče - Osvračín
    So 21.03. 00:00 Meclov B - Chodov B
    So 21.03. 00:00 Mrákov B - Tlumačov B

    15.kolo

    So 28.03. 00:00 Mrákov B - Postřekov B
    So 28.03. 00:00 Tlumačov B - Chodov B
    So 28.03. 00:00 Meclov B - Milavče
    So 28.03. 00:00 Osvračín - Bukovec
    So 28.03. 00:00 Česká Kubice - Koloveč
    So 28.03. 00:00 SK Kvíčovice - SK Poběžovice
    So 28.03. 00:00 Kdyně B - Srby

    16.kolo

    So 04.04. 00:00 Postřekov B - Kdyně B
    So 04.04. 00:00 Srby - SK Kvíčovice
    So 04.04. 00:00 SK Poběžovice - Česká Kubice
    So 04.04. 00:00 Koloveč - Osvračín
    So 04.04. 00:00 Bukovec - Meclov B
    So 04.04. 00:00 Milavče - Tlumačov B
    So 04.04. 00:00 Chodov B - Mrákov B

    17.kolo

    So 11.04. 00:00 Chodov B - Postřekov B
    So 11.04. 00:00 Mrákov B - Milavče
    So 11.04. 00:00 Tlumačov B - Bukovec
    So 11.04. 00:00 Meclov B - Koloveč
    So 11.04. 00:00 Osvračín - SK Poběžovice
    So 11.04. 00:00 Česká Kubice - Srby
    So 11.04. 00:00 SK Kvíčovice - Kdyně B

    18.kolo

    So 18.04. 00:00 Postřekov B - SK Kvíčovice
    So 18.04. 00:00 Kdyně B - Česká Kubice
    So 18.04. 00:00 Srby - Osvračín
    So 18.04. 00:00 SK Poběžovice - Meclov B
    So 18.04. 00:00 Koloveč - Tlumačov B
    So 18.04. 00:00 Bukovec - Mrákov B
    So 18.04. 00:00 Milavče - Chodov B

    19.kolo

    So 25.04. 00:00 Milavče - Postřekov B
    So 25.04. 00:00 Chodov B - Bukovec
    So 25.04. 00:00 Mrákov B - Koloveč
    So 25.04. 00:00 Tlumačov B - SK Poběžovice
    So 25.04. 00:00 Meclov B - Srby
    So 25.04. 00:00 Osvračín - Kdyně B
    So 25.04. 00:00 Česká Kubice - SK Kvíčovice

    20.kolo

    So 02.05. 00:00 Postřekov B - Česká Kubice
    So 02.05. 00:00 SK Kvíčovice - Osvračín
    So 02.05. 00:00 Kdyně B - Meclov B
    So 02.05. 00:00 Srby - Tlumačov B
    So 02.05. 00:00 SK Poběžovice - Mrákov B
    So 02.05. 00:00 Koloveč - Chodov B
    So 02.05. 00:00 Bukovec - Milavče

    21.kolo

    So 09.05. 00:00 Bukovec - Postřekov B
    So 09.05. 00:00 Milavče - Koloveč
    So 09.05. 00:00 Chodov B - SK Poběžovice
    So 09.05. 00:00 Mrákov B - Srby
    So 09.05. 00:00 Tlumačov B - Kdyně B
    So 09.05. 00:00 SK Kvíčovice - Meclov B
    So 09.05. 00:00 Osvračín - Česká Kubice

    22.kolo

    So 16.05. 00:00 Postřekov B - Osvračín
    So 16.05. 00:00 Česká Kubice - Meclov B
    So 16.05. 00:00 SK Kvíčovice - Tlumačov B
    So 16.05. 00:00 Kdyně B - Mrákov B
    So 16.05. 00:00 Srby - Chodov B
    So 16.05. 00:00 SK Poběžovice - Milavče
    So 16.05. 00:00 Koloveč - Bukovec

    23.kolo

    So 23.05. 00:00 Koloveč - Postřekov B
    So 23.05. 00:00 Bukovec - SK Poběžovice
    So 23.05. 00:00 Milavče - Srby
    So 23.05. 00:00 Chodov B - Kdyně B
    So 23.05. 00:00 Mrákov B - SK Kvíčovice
    So 23.05. 00:00 Tlumačov B - Česká Kubice
    So 23.05. 00:00 Meclov B - Osvračín

    24.kolo

    So 30.05. 00:00 Postřekov B - Meclov B
    So 30.05. 00:00 Osvračín - Tlumačov B
    So 30.05. 00:00 Česká Kubice - Mrákov B
    So 30.05. 00:00 SK Kvíčovice - Chodov B
    So 30.05. 00:00 Kdyně B - Milavče
    So 30.05. 00:00 Srby - Bukovec
    So 30.05. 00:00 SK Poběžovice - Koloveč

    25.kolo

    So 06.06. 00:00 SK Poběžovice - Postřekov B
    So 06.06. 00:00 Koloveč - Srby
    So 06.06. 00:00 Bukovec - Kdyně B
    So 06.06. 00:00 Milavče - SK Kvíčovice
    So 06.06. 00:00 Chodov B - Česká Kubice
    So 06.06. 00:00 Mrákov B - Osvračín
    So 06.06. 00:00 Tlumačov B - Meclov B

    26.kolo

    So 13.06. 00:00 Postřekov B - Tlumačov B
    So 13.06. 00:00 Meclov B - Mrákov B
    So 13.06. 00:00 Osvračín - Chodov B
    So 13.06. 00:00 Česká Kubice - Milavče
    So 13.06. 00:00 SK Kvíčovice - Bukovec
    So 13.06. 00:00 Kdyně B - Koloveč
    So 13.06. 00:00 Srby - SK Poběžovice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 0 1 1 47:15 34
    2. 13 9 0 1 3 51:21 28
    3. 13 8 1 1 3 42:22 27
    4. 13 7 1 4 1 32:19 27
    5. 13 8 1 0 4 34:19 26
    6. 13 7 1 0 5 42:22 23
    7. 13 6 1 0 6 46:33 20
    8. 13 4 3 1 5 24:49 19
    9. 13 3 2 2 6 32:43 15
    10. 13 4 1 0 8 19:38 14
    11. 13 4 1 0 8 19:38 14
    12. 13 2 1 3 7 23:42 11
    13. 13 2 1 0 10 28:49 8
    14. 13 1 1 2 9 23:52 7